Prasečí chřipka a trénink BU/BS

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod cudles » čtv 14. led, 2010 9:27

ukropcany,luen: Ste oba úplně vedle :roll:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » čtv 14. led, 2010 10:05

Bodaj by... 8)
Fighters never quit, quitters never fight - Ray Sefo
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Boreas » čtv 14. led, 2010 11:05

No nevím cudles :? myslím, že to vidíš všechno moc růžově.
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod cudles » čtv 14. led, 2010 11:51

Hele a víte co mě na vás baví? :D Člověk tu napíše nějakej příspěěvek, kde nic nikde neobhajuju, jde mi jenom o určitej PRINCIP, určitej vzorec lidskýho chování, a hned mi tu začnetee cpát jak všechno vidim růžově, jak sem politicky naivní a podobně, nepřijdete si trapně? :P Krom toho- taky to neberte jako útok :D :wink:

luen: Politika je i o zákulisních hrách a podobně. Nelíbí se ti to, nedělej to. Ale má to svý pravidla a procesy jako každý jiný povolání. To ale neznamená že je obhajuju nebo že všemu věřim což se mi tu snažíte cpát :roll: Prachy nemam zadny, brigády momentáně nejsou kor v severnich cechah, momentlane na ne nemam zel bohu ani cas, prachy co dostanu strcim do skoly a do tréninku a uz mi nic nezbejva, takze asi tak. Jinak každá země je zadlužená,když už chceš zobecňovat, ale jinak vvim co myslíš a vidim to podobne. Co chces proti tomu delat? Revoluce? Remcat u piva, na foru apod?..Nezmenis to, muzes se aspon pokusit ze pujdes k volbam, to je asi to jediny..nebo muzes jenom sedet kslat na to a dal remcat, i kdyz kolikrat to ma stejnej vysledek.

ukropcany: co s tim ma co tahle minulost delat? Dzurinda je pirpad sám pro sebe, a mluvíš o Slovensku :lol: od tý doby co jste se odtrhli/rozdělili jsme se to jde s váma z kopce :lol: :lol: :wink: -sranda. Nevíš nic jestli čtu nebo ne, co a kolik, a je vtipný že takhle píšeš už vzhledem k tomu že tady nic z toho neobhajuju, už výše jsem napsal jak to je, jen jsem poukázal na určitej princip lidskýho chování, ne POLITIKU, lidi čtete vy vůbec? 8O K tomu P.S. -ku no comment :roll:

Boreas: No nevím Boreas, ale ty mlč :wink: Taky očividně nečteš, napíšeš hovno, a jenom se přidáš a děláš ze sebe *** :wink:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » čtv 14. led, 2010 12:38

4cudles - Jeden by povedal, že keď to všetci vidíme rovnako, tak blázon si Ty... no ale dobre, tak dnes beriem na seba rádio ja... 8) Mám dobrú náladu - včera som vyfakoval investora, ktorý tu investoval vyše 200 mil. USD a išiel sa so mnou hádať o €200... niekoho takto odpáliť sa mi už dlho nepodarilo, tak je mi hej... :lol: Dnes som rádio ja... 8)
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod duck » čtv 14. led, 2010 13:12

the only failure in life is the failure to fight
duck
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod littleass » čtv 14. led, 2010 13:14

Prasečí chřipku vnímám alespoň já jinak:Prostě Je všude protože 90% obyvatel planety má prasečí karmu-tj:nejde už o lidi ale o podlidi s prasečím vědomím :lol:
littleass
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod luen » čtv 14. led, 2010 13:34

Jeste k te vakcinaci. Pro deti se zavadeji koktejly ve kterych uz ani neni kontrola nad tim, co v nem vse je ... Vakcinace je povinna a rodice jsou tak nuceni platit a platit a vlastne se ani nevi za co :evil:

Zrovna vcera jsem to resil doma a pritelka mi rekla, ze by to nasim detem nenechala dat ... zajimave jak se k tomu stavi clovek od fochu, ze?
Jen cekam az zase prijde s tim, ze chce miminko ... mam aspon dalsi vymluvu :lol: :twisted:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
luen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » čtv 14. led, 2010 13:39

luen píše:Jen cekam az zase prijde s tim, ze chce miminko ... mam aspon dalsi vymluvu :lol: :twisted:
No hádam nechceš kočíkovať v päťdesiatke... :twisted: Ako pražský deduško... :twisted: :wink:
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod fakt » čtv 14. led, 2010 14:16

cudles píše:[A kolik máš tříd, že za všim vidíš bubáky a uvěříš každý konspirační teorii? :D

5 let na vysoký konspirační fakultě a několik roků praxe na nejvyšším konsp. úřadu.

A kdybys viděl jaký konspirace se učí moje dcera na základce při dějáku.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod fakt » čtv 14. led, 2010 14:17

cudles píše:Hele a víte co mě na vás baví? :D Člověk tu napíše nějakej příspěěvek, kde nic nikde neobhajuju, jde mi jenom o určitej PRINCIP, určitej vzorec lidskýho chování, a hned mi tu začnetee cpát jak všechno vidim růžově, jak sem politicky naivní a podobně, nepřijdete si trapně? :P Krom toho- taky to neberte jako útok :D :wink:

*** :wink:

Hele v pohodě. Nejde mi o flame proti tobě. Trochu jsem rýpnul, ale to bys měl ustát.
Jde mi jen o pár keců u piva - ale když ty pivo nerad.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod fakt » čtv 14. led, 2010 14:19

luen píše:Zrovna vcera jsem to resil doma a pritelka mi rekla, ze by to nasim detem nenechala dat ... zajimave jak se k tomu stavi clovek od fochu, ze?
Jen cekam az zase prijde s tim, ze chce miminko ... mam aspon dalsi vymluvu :lol: :twisted:

Neboj - oni si poradí i bez nás.
A jestli je to vlastní nebo kukačka - stejně to budeš mít rád.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod duck » čtv 14. led, 2010 14:30

the only failure in life is the failure to fight
duck
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod Boreas » čtv 14. led, 2010 15:14

cudles píše:Boreas: No nevím Boreas, ale ty mlč :wink: Taky očividně nečteš, napíšeš hovno, a jenom se přidáš a děláš ze sebe *** :wink:

Takže milej zlatej 8)

Nevím, možná sis toho nevšiml, ale stav naší země je žalostný. Tady nejde jen o prasečí chřipku, která teď vyplavala na povrch.
Náš státní dluh je každým rokem prohlubován a argument, že je tomu tak i u ostatních zemí je vážně legrační(jednou to rupnout musí, daně... inflace... )
Nezaměstnanost se vyšplhala na půl milionu a stát je vlastně rozprodáván po kouskách do zahraničí. Do toho všeho média hlásají jak je to teď super, "odrazili jsme se ode dna" a "průměrný plat je 27 000,-" Kde to jsme? Zahraniční obchod sem klopí kamióny nekontrolovanýho a často škodlivýho zboží. Pak tu vtipkuj cosi o politickym zákulisí a "povoláním jako každym jinym..."
Netuším jak je to s těmi vakcínami, ale jestli byly opravdu ještě ke všemu zdravotně závadné, tak by se ti pánové, co jsou za to odpovědní, měli smažit v pekle. (což jim teda jako křesťan nepřeju)

Ta pravá krize byla zatím jenom v novinách, stačí se podívat do historie na úpadek římské republiky, nebo ,abychom byli méně teatrální, do hospodářské krize na počátku 30. let... ®eby tedy přeci jen čekali delší průběh?(Proč je teď takovej humbuk kolem Dělnické strany :twisted: ...?)

Ano cudles, napsal jsem to kvůli tobě, protože už si se do mě už po několikáté navezl, že se jen "přidávám" a píšu "hovno".

©koda že nejsem jistý nejmenovaný mistr thaiboxu ze Slovenska, případně mistr jisté nejmenované pražské školy gong-fu, jinak bys totiž ke zprávě k mojí osobě připsal "neber to jako útok" :twisted:

A vidíš to jsem celý já, jistý nejmenovaný mrzák, který vždy řekl, co si myslel...
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod RUNAR » čtv 14. led, 2010 15:28

Boreas:
Velmi hezkej podpis :idea: , je to můj oblíbenej výrok.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod hellas » čtv 14. led, 2010 15:33

RUNAR píše:Boreas:
Velmi hezkej podpis :idea: , je to můj oblíbenej výrok.

co znamená?
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod RUNAR » čtv 14. led, 2010 15:40

Hellas:

Tady je Rhodus, tady skákej....doslova, nejsem ale latinář.

Jde ale o přenesenej význam, kterej si určo v poho domyslíš.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » čtv 14. led, 2010 15:42

4hellas:

Obrázek

Obrázek
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod hellas » čtv 14. led, 2010 16:00

RUNAR píše:Hellas:

Tady je Rhodus, tady skákej....doslova, nejsem ale latinář.

Jde ale o přenesenej význam, kterej si určo v poho domyslíš.

dík
dík i Michalovi 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod cudles » čtv 14. led, 2010 16:33

ukrpcany: Ono předtím než by ,,jeden povedal" tak by si to měl nejdřív pořádně přečíst o čem vlastně píšu. Gratulace teda k tomu dnešku, ale tak jako tak seš rádio ty, s jakoukoliv náladou, protože si řešil a hodnotil na základě věcí který sem vůbec nepsal :lol: :lol: :P :wink:

Boreas: Nevím, možná sis nevšiml, ale co ty tady řešíš je mi momentalne uplne jedno, ja jsem tohle neřešil, takže opět mluvíš z cesty :lol: Krom toho, navezl jsem se do tebe poprvé, teda pokud jeikob a boreas neni jedna a tatáž osoba :D

K těm posledním odstavcům, sorry, ale nechápu proč máš potřebu psát o mrzáctví a ponižovat se, ve mně tim litost nevzbudis, proc taky. K tomu mistru slevenska a mistru prazsky skoly kung fu, tak opět, nevím, možná sis toho nevšiml, ostatně nebylo by to porpvý co nečteš, ale to že to nemaj brát jako útok bylo myšleno v podstatě ironicky - viz. smajly za textem, takže milej zlatej, asi tak :wink:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a sporty obecně