Chci se naucit BU

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod RUNAR » ned 21. bře, 2010 15:26

marcelo píše:Sa necudujem,ze ti moj militantny post k tomu ojebovakovi nesadol..mne nesedia ojebovaci,pokrytci,zvanilkovia a truhlikovia kt. vsetko vsedia,vsetky zenske sveta opichali ,najkrajsi,najmudrejsi- dokonalost sama o sebe..

cuzzzz


Jo bude to tak, moje krevní skupina jsou spíš typové co se postaví silnějšímu a nevotvíraj si držku jenom na malý kluky co se nebudou bránit.

Navíc ten kluk je mladej a nikomu nic špatnýho neudělal, prostě něco nakecal nějaký buchtě, byla kolem toho celkem zábavná diskuze a ty přídeš a začneš mu sprostě nadávat.


4All:Samozřejmě by bylo hnusný slibovat nějaký fajn holce hory doly a potom ji odkopnout, naprostej souhlas ale tady se bavíme o úplně něčem jiným…..ta buchta o níž jsam psal já, kecala mnoohem víc o svý minulosti a co jsem se potom dozvěděl bylo dost hustý, prostě potvora a mrcha těžkýho kalibru, no a na takový se musí tvrdě.

Prostě k potvoře se můžeme chovat jako k potvoře, můj názor.

Taky se mi dost nelíbí když někdo slibuje něco ženský, pak ji vojede a odkopne, to je hnus, ale mluvime o něčem úplně jiným.Mluvím o ženských co se snaží jen všechny kolem využívat, myslí jen na prachy a welness salony.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

 

Příspěvekod marcelo » ned 21. bře, 2010 16:00

Runnar- povedali sme obaja svoje,nechapame jeden druheho..obaja na to pozerame z ineho uhlu,nudime zvysok publika a popravde problem je uplne inde.. :wink:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod graver » ned 21. bře, 2010 18:57

marcelo: přidám třetí úhel: jestli je tohle pro tebe zmrd (pokud uvěříme, že to není další litleassova reinkarnace), tak ti tiše závidím, žes zatím neměl možnost poznat opravdové zmrdy :?
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Vrozkrokkop » ned 21. bře, 2010 19:01

Graver: Máš můj podpis, tímhle ani nikomu neublíží, jen sobě.
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod graver » ned 21. bře, 2010 19:14

Ani sobě - jestli je to opravdu hormonální kvaška, tak to k tomu patří a časem to rozchodí. Já to mám doma přes kopírák...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Genesis » ned 21. bře, 2010 19:31

Nakonec to skončí něčim ve stylu, že i ona kecala jemu a na rande přijde 150tikilová holka a on se bude ptát, jaký BU platí na většího a silnějšího soupeře, ptže ho pronásleduje :twisted:
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Vrozkrokkop » ned 21. bře, 2010 19:42

To by už na dlaší rande ten černý pásek radši už měl :twisted:
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod RUNAR » ned 21. bře, 2010 19:42

Jo, je to tak, hodně brutálně bych odlišil opravdovou LEŽ od neškodnýho vytahování se před buchtou, na tom se snad všichni shodnem, ne?

Ženský sou ještě mazanější, jen si nemyslete:

Hele ale tys celou dobu nosila pushup podprdu a tvoje kozy vypadaly mnohem líp, to je podvod a lež.
A co ty podpadky, to jako abys vypadala vyšší?
A proč se maluješ, abych neviděl jak vypadá tvůj ksicht po ránu?
No a ty obarvený, namelírovaný vlasy….koukej ukázat svoje pravý vlasy, ty podvodnice.
A proč vystrkuješ hrudník a proč kroutíš prdelí při chůzi?


Podvod, páni vážení, podvod.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » ned 21. bře, 2010 19:47

Genesis píše:Nakonec to skončí něčim ve stylu, že i ona kecala jemu a na rande přijde 150tikilová holka a on se bude ptát, jaký BU platí na většího a silnějšího soupeře, ptže ho pronásleduje


To už zmákne :D , dá tečku mezi světla a nazdar.


4All:
Taky buchtě asi neříkáte tohle ne?

http://www.youtube.com/watch?v=ppdsVnh8_JY
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod pm » ned 21. bře, 2010 20:05

RUNAR píše:Jo, je to tak, hodně brutálně bych odlišil opravdovou LEŽ od neškodnýho vytahování se před buchtou, na tom se snad všichni shodnem, ne?

Ženský sou ještě mazanější, jen si nemyslete:

Hele ale tys celou dobu nosila pushup podprdu a tvoje kozy vypadaly mnohem líp, to je podvod a lež.
A co ty podpadky, to jako abys vypadala vyšší?
A proč se maluješ, abych neviděl jak vypadá tvůj ksicht po ránu?
No a ty obarvený, namelírovaný vlasy….koukej ukázat svoje pravý vlasy, ty podvodnice.
A proč vystrkuješ hrudník a proč kroutíš prdelí při chůzi?


Podvod, páni vážení, podvod.


dobry :lol:
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod hellas » ned 21. bře, 2010 20:44

Maro sóhlas bezezbytku :!: 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod marcelo » ned 21. bře, 2010 21:15

graver píše:marcelo: přidám třetí úhel: jestli je tohle pro tebe zmrd (pokud uvěříme, že to není další litleassova reinkarnace), tak ti tiše závidím, žes zatím neměl možnost poznat opravdové zmrdy :?



Graver- ako spoznal som zivote vacsich zmrdov a hajzlikov,ale toto ma celkom nasralo,ze sa chlapec chvali "blackbeltom" a pritom nema ani tusenie,co za drina je povacsinou ziskat "blackbelt" v BS/BU...
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod apik » pon 22. bře, 2010 16:34

marcelo píše:
graver píše:marcelo: přidám třetí úhel: jestli je tohle pro tebe zmrd (pokud uvěříme, že to není další litleassova reinkarnace), tak ti tiše závidím, žes zatím neměl možnost poznat opravdové zmrdy :?



Graver- ako spoznal som zivote vacsich zmrdov a hajzlikov,ale toto ma celkom nasralo,ze sa chlapec chvali "blackbeltom" a pritom nema ani tusenie,co za drina je povacsinou ziskat "blackbelt" v BS/BU...


Ahoj, diky vsem za odpovedi, vetsinou jste to tipli spravne, je mi 14, no delal jsem pul roku musado ale fyzicky nestihal... Pro Mr. marcelo: nevim proc me urazite, ja jsem myslim nic spatneho nerekl, nikdy jsem netvrdil ze (pokud) mate cerny pasek tak jste se na nej nenamakal ale obecne myslim ze urazet lidi ktery jste v zivote nevidel a nevite o nich nic je docela zbytecne. A byl bych docela rad kdyby jste v tomhle vlakne uz neprispival, a prosim o to slusne...
Jinak - s tou slecnou jsem se seznamil pres net, u me je to trosku slozity tezko se mi shani holky mam chrnonickou leukemii tzn zadny sport nemuzu delat poradne, zvlast nejak fyzicky namahavy... zkousel jsem to musado ale lekar mi to zakazal, nevim co jineho... No jinak s tou slecnou se mam sejit za tyden, tak jeste uvidim, mozna se na to vykaslu nechci tohle nejak resit. Kazdopadne dekuji vsem za ohlasy, neni to tak ze bych se nejak vytahoval, proste to nejak vyplynulo z diskuse po ICQ, nechtel jsem nikoho urazit ani vas ani ji jenom uz nevim jak s nima mluvit. Uz sem asi nebudu prispivat, preju vsem hezky den :P
apik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 19. bře, 2010 0:00

Příspěvekod marcelo » pon 22. bře, 2010 18:22

apik píše:
marcelo píše:
graver píše:marcelo: přidám třetí úhel: jestli je tohle pro tebe zmrd (pokud uvěříme, že to není další litleassova reinkarnace), tak ti tiše závidím, žes zatím neměl možnost poznat opravdové zmrdy :?


Jinak - s tou slecnou jsem se seznamil pres net, u me je to trosku slozity tezko se mi shani holky mam chrnonickou leukemii tzn zadny sport nemuzu delat poradne, zvlast nejak fyzicky namahavy..



O.K. prepac nevedel som ze si na tom tak zle...ospravedlnujem sa ti..zbytocne som to hrotil :(

Pozri,ked si tak vazne chory nie je ani vhodne aby si prepinal uz aj tak slabe telo :wink:

Na BU sa vykasli,ries si zdravie a holke povedz, ze si ju trosku tahal za nos..ze si si k nej chcel len urobit cesticku..pokial ta posle do haja,nic sa nedeje..na svete je zenskych ako smeti,ziaden stres 8)

Goodluck
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Jendis » pon 22. bře, 2010 19:01

marcelo píše:
Na BU sa vykasli,ries si zdravie a holke povedz, ze si ju trosku tahal za nos..ze si si k nej chcel len urobit cesticku..pokial ta posle do haja,nic sa nedeje..na svete je zenskych ako smeti,ziaden stres 8)

Goodluck


Asi tak :!: I když to ve 14-ti letech vnímáš asi jinak. Mnoho pravdy je na tom,že "pro jedno kvítí slunce nesvítí".

A jedna rada do života - buď jen sám sebou,na nic si nehraj. Každá lež se provalí a není to zrovna dobrý start čehokoliv. Buď Tě lidi budou brát takového,jaký jsi,nebo za to prostě nestojí. :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod meresjeff » pon 22. bře, 2010 19:35

POkud fyzicky nestíháš, zkus taiji. O něm se přeci říká, že je pro starý a líný :-) Navíc zdravotně to vůbec není špatný řešení.
Černý pásek tam sice potřebuješ jen na utažení kalhot, ale zato se dozvíš spoustu malebných příběhů, nad kterými strávíte se slečnou spoustu malebných večerů.
meresjeff
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 39
Registrován: pon 14. pro, 2009 0:00

Příspěvekod Jabberwocky » pon 22. bře, 2010 22:14

Hlavně ale v něm zas proboha nevzbuďte dojem, že u ženských za všech okolností s pravdou nejdál dojde :-) Aneb: "Does this skirt make me look fat?" "No, your huge ass does."

meresjeff: :-( :-)
Jabberwocky
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 13. bře, 2008 0:00

Příspěvekod meresjeff » úte 23. bře, 2010 8:51

Jabberwocky: To bylo spíš o mém přístupu k tréninku než o taiji jako takovém :wink: :-D

Ale dívky spíše preferují jinovou složku BU, tedy právě to energetizování, dejchání, zkráta to nad čím se zde na foru zvrací :-D :lol:
meresjeff
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 39
Registrován: pon 14. pro, 2009 0:00

Příspěvekod RUNAR » úte 23. bře, 2010 10:30

Jabberwocky píše:Hlavně ale v něm zas proboha nevzbuďte dojem, že u ženských za všech okolností s pravdou nejdál dojde


Přesně tak, za všech okolností a vždy hned ženským vyblejt úplně všechno, rozbít rodinu kvůli "pravdě "atd.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod SeaRanger » čtv 25. bře, 2010 13:58

meresjeff píše:POkud fyzicky nestíháš, zkus taiji. O něm se přeci říká, že je pro starý a líný :-) Navíc zdravotně to vůbec není špatný řešení.
Černý pásek tam sice potřebuješ jen na utažení kalhot, ale zato se dozvíš spoustu malebných příběhů, nad kterými strávíte se slečnou spoustu malebných večerů.

Evdentne jsi Tai-ji/Tai-Chi/Tai-ti nikdy necvicil.
SeaRanger
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 98
Registrován: sob 06. čer, 2009 23:00

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků