Do Číny bez peněz

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod Anonymní » čtv 24. čer, 2004 18:12

zajimavy napad.....poradi nekdo jak je na tom jejich medicina a jestli se tam na chvili clovek ohreje jako zapadni doktor????
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod Miro » čtv 24. čer, 2004 19:19

...
Naposledy upravil Miro dne ned 21. pro, 2008 15:48, celkově upraveno 1
Miro
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 758
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

Příspěvekod F4ust » pát 25. čer, 2004 9:42

sennin: i pokud bych se dozvěděl, že jsi nakrásně o dva roky mladší než můj děda, nebudu tě oslovovat dědo, tolik mi velí slušnost. co se týče Micka a romantiky, nevím, co tě na jeho příspěvku tak dráždí, znám desítky lidí, jež chtějí po škole či o prázdninách odjet do německa, británie a řeší stejné problémy. Považuješ je snad za hlupáky a snílky proto, že překročili tvůj stín? Co se týká praktických rad z mé strany, nemůžu sloužit, zaměstnaný jsem v Číně doposud nebyl a vše si hradil z vlastní kapsy:)
F4ust
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha/Hongkong :-)

Příspěvekod FAUSTUS » pát 25. čer, 2004 23:13

Sennine a Honzíkovu cestu jsi četl taky?
FAUSTUS
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 43
Registrován: pát 18. čer, 2004 23:00

Příspěvekod Sennin » ned 27. čer, 2004 8:25

F4ust píše:sennin: i pokud bych se dozvěděl, že jsi nakrásně o dva roky mladší než můj děda, nebudu tě oslovovat dědo, tolik mi velí slušnost. co se týče Micka a romantiky, nevím, co tě na jeho příspěvku tak dráždí, znám desítky lidí, jež chtějí po škole či o prázdninách odjet do německa, británie a řeší stejné problémy. Považuješ je snad za hlupáky a snílky proto, že překročili tvůj stín? Co se týká praktických rad z mé strany, nemůžu sloužit, zaměstnaný jsem v Číně doposud nebyl a vše si hradil z vlastní kapsy:)


1. Nikde jsem nenapsal, že mě něco na Mickově příspěvku dráždí!
2. Nikoho nepovažuji za hlupáky - tak jsi je nazval Ty!
3. Můj stín nepřekročil nikdo :)
4. K oslovování: oslovení "hochu" nebo "chlapče" je normální běžné a slušné oslovení a fakt nechápu, co Tě na tom tolik irituje.
5. Musíš se ještě hodně učit...hodně učit!
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Sennin » ned 27. čer, 2004 8:27

FAUSTUS píše:Sennine a Honzíkovu cestu jsi četl taky?


Nechápu souvislost! Vysvětli mi, prosím Tě, jak souvisí "Honzíkova cesta" a to, jestli jsem ji četl s tématikou bojových umění?

Nebo jsi chtěl být vtipný :lol: :?: :?: :?:
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod hrom » pon 28. čer, 2004 11:41

Sennine, při vší úctě tvoje vystupování v této debatě zavání "mazáctvím". Snad tě k tomu tvoje zkušenosti opravňují, ale rozhodně to není příliš příjemné.
hrom
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 109
Registrován: pát 14. kvě, 2004 23:00

Re: Do Číny bez peněz

Příspěvekod daudi » úte 06. črc, 2004 4:45

Mick píše:Ahoj, chci se zeptat lidí, kteří odjeli do Číny (a nebo i jejích etnických sestřiček, zkrátka ČLR, Hongkong, Taiwan, Singapur, Macao), ať už za prací, nebo studiem, na místní poměry a zda by mi mohli objektivně odpovědět, jestli je možné se tam dlouhodobě usadit bez velkých finančních investic. Jednoduše řečeno, právě jsem skončil střední školu, na vysokou se letos nedostal a rád bych rok volna strávil právě v Asii, nemám nicméně peníze na to zaplatit 150 000 ročně za univerzitu nebo něco podobného, takže počítám s tím, že je potřeba najít si práci. Rád bych se dozvěděl i věci související, týkající se víz, zaměstnání v číně, platů, nájmů, možnosti uplatnění atd, díky moc za jakékoliv reakce. Michal z Plzně


preju ti hodne stesti. je skvely jit za tom, co chces. :wink:
vsechny moje prispevky musi byt brany s rezervou, protoze vim prd o tom, co rikam:)
daudi
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob 27. zář, 2003 23:00
Bydliště: Praha 1

Příspěvekod wushi » stř 07. črc, 2004 7:29

je to možné, no musíš natrafiť na správnych ľudí...dá sa tam zamestnať v rôznych profesiách, či už ako učiteľ cudzieho jazyka, pomocník managera či herec (komparz, je to celkom slušne platené, aspoň na mainland china), dá sa vyžiť...ubytovanie zoženieš načierno lacné, strava je lacná (dá sa ísť do extrému asi 1 Euro na deň, naješ sa z toho, ale pochúťky či dezerty nečakaj) ...celkovo vzaté - dá sa, závisí hodne na tvojej snahe a kontaktoch...
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod Anonymní » pát 06. srp, 2004 0:35

<a href=> news</a>
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Předchozí

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků

cron