videicka

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod hellas » pon 21. lis, 2011 12:37

http://www.youtube.com/watch?v=ck6B4Ss7stQ

vopatrné Fjodor jak ho neznáme a slabé Sněhulák :?
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Sennin » pon 21. lis, 2011 13:02

http://www.youtube.com/watch?v=nb8ura1VmRU kruhový trénink pár borců MMA z IMAG Berlin (jsou to mistři Německa v MMA).
A Selim Bugur, Instructor JKD, asistent Sifu Franka Burczynskiho http://www.youtube.com/watch?v=Z2qYqpf6FBU&feature=related
Naposledy upravil Sennin dne pon 21. lis, 2011 23:29, celkově upraveno 1
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod levakbob » pon 21. lis, 2011 20:49

Sennin píše:http://svetloatlantidy.cz/akce/bezkontaktni-boj ...tady si počtěte o tomhle mistrovi bezkontaktního boje... :lol: a hlavně to video dole vlevo - proti střelným zbraním :lol:

Obi van Kenobiho prapředek :-)
levakbob
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod zbek » pon 21. lis, 2011 22:22

Juu ja chci bejt taky takovej Yoda. Zažil někdo z Vás v něco takového reálu ?
Zbek
zbek
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

Příspěvekod marcelo » úte 22. lis, 2011 9:13

Chlapi:

..zapnite trosku rozum..existuje nieco ako realny "bezdotykovy" pohlavny styk s holkou? ..uz ste "obrabali" holku bezdotykovo?
..este som nepocul o "bezdotykovej" penetracii,defloracii atd...

..s Fightingom je to to iste...tiez tam musi priamy telesny kontakt...telo na telo :wink:

..tieto bezdotykove veci su odrb pre kvazi intelektualnych Idiotov,ktori to chcu pekne ojeb.t ,su v potravinovom rebricku v najspodnejsich prieckach,su to sraci na facku ,nikdy nic nevybojovali,furt sa za niekoho skryvali a teraz sa chcu skryvat za "bezdotykovu" superkillerzalezitost :roll:

..kedysi tu boli video MMA vs. Aikijujutsu ,kde Velmajster vraj knockoutoval dotykom,vraj aj vedel zabijat tym dotykom,podpisovali sa reverzi pred bojom kvoli moznej smrti,no a boj mal velmi rychli spad,dotycny "impotentny" Velmajster dostal expresne rychlo po papuli,sadol si na rit a bol klud
:wink:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod DrGlock » úte 22. lis, 2011 14:06

zbek píše:Juu ja chci bejt taky takovej Yoda. Zažil někdo z Vás v něco takového reálu ?

Není to nic zvláštního, prostě další ruská škola boje. Jestli chceš být taky takový Yoda, tak v ČR se cvičí třeba Systema, kde dělají podobné skopičiny, viz. např. vrchní představitelé Vladimir Vasiliev a Mikhail Ryabko.
Jan Bednařík
www.RBSD.cz
DrGlock
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod zbek » úte 22. lis, 2011 17:30

Systemu sem si z klukama zacvičil super ,ale mam ji cca 60km od baraku tak to je pro mě daleko na dojížděni a ti instruktoři takové kousky bez dotyku vůbec neuměli :lol: Jako scénka dobrý
Zbek
zbek
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

Příspěvekod zipule » stř 23. lis, 2011 12:05

marcelo píše:
..kedysi tu boli video MMA vs. Aikijujutsu ,kde Velmajster vraj knockoutoval dotykom,vraj aj vedel zabijat tym dotykom,podpisovali sa reverzi pred bojom kvoli moznej smrti,no a boj mal velmi rychli spad,dotycny "impotentny" Velmajster dostal expresne rychlo po papuli,sadol si na rit a bol klud
:wink:

Myslíš tohle Marcelo?
http://www.youtube.com/watch?v=gEDaCIDvj6I
to je nesmrtelný :D
zipule
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Pec » stř 23. lis, 2011 12:23

DrGlock píše:
zbek píše:Juu ja chci bejt taky takovej Yoda. Zažil někdo z Vás v něco takového reálu ?

Není to nic zvláštního, prostě další ruská škola boje. Jestli chceš být taky takový Yoda, tak v ČR se cvičí třeba Systema, kde dělají podobné skopičiny, viz. např. vrchní představitelé Vladimir Vasiliev a Mikhail Ryabko.

Na Systemu v Brně jsem chodil rok, nic bezkontaktního tam nebylo.
Co chodím teď na box, tak to je proti Systemě aerobik pro pány v rukavičkách :wink:
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Pec » stř 23. lis, 2011 12:40

Něco takového ne. Ale zažil jsem levý direkt mířící přímo na bradu a když jsem pohl rukou abych to kryl, tak ránu do hlavy z boku.
Jestli bezkontakt nějakému mistru funguje, tak jen na jeho žáky nebo lidi, kteří se nechají "klamat tělem".
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Dalt » stř 23. lis, 2011 14:08

Pec: no jo ale co chces, kdyz chodis na kondicni box - zacni chodit do zavodniho a tam uz to erobik fakt neni :wink:
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Pec » stř 23. lis, 2011 15:14

Dalt píše:Pec: no jo ale co chces, kdyz chodis na kondicni box - zacni chodit do zavodniho a tam uz to erobik fakt neni :wink:

No, popravdě chodím v pondělí na VUT... Extra závodní jsem nějak nezaznamenal, v pondělí s náma chodí i Hamo (ale ten snad chodí na všechno :-) ). Co jsem byl jednou v pátek s mládeží, tak ten fotbálek byla pro mne fakt zabijárna :)
Takže snad jedině poskakovat na středečním sparingu.
Pokusím se k tomu propracovat, snad budete k dědkovi shovívaví.
Zatím bych tam byl sedící kachna, nejsem dost dobrý v aerobiku :D

Ale aby nedošlo k omylu, ten aerobik + boj na dlouhou vzdálenost honotím na boxu kladně.
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod maxo » čtv 24. lis, 2011 11:28

Pec píše:
Dalt píše:Pec: no jo ale co chces, kdyz chodis na kondicni box - zacni chodit do zavodniho a tam uz to erobik fakt neni :wink:

No, popravdě chodím v pondělí na VUT... Extra závodní jsem nějak nezaznamenal, v pondělí s náma chodí i Hamo (ale ten snad chodí na všechno :-) ). Co jsem byl jednou v pátek s mládeží, tak ten fotbálek byla pro mne fakt zabijárna :)

Ale aby nedošlo k omylu, ten aerobik + boj na dlouhou vzdálenost honotím na boxu kladně.

to su co za sprostosti ? ty si zjavne o normalny box nezavadil ani pohladom z vlaku.
maxo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod levakbob » čtv 24. lis, 2011 12:10

Proč by nemohla být fyzická příprava na systeme na vyssi urovni nez na boxu?
levakbob
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Pec » čtv 24. lis, 2011 13:13

levakbob píše:Proč by nemohla být fyzická příprava na systeme na vyssi urovni nez na boxu?

Nejde o fyzickou přípravu. Ta je prostě různá.
Na systemě trénink 90 min, v základu aspoň plných 150 kliků za trénink + nějaké speciální a ostatní na posilování.
Nácvik boje hlavně na střední a blízkou vzdálenost. Bez rukavic.
Na hlavu se tudíž moc nechodilo a když už jo, tak by to mělo být dlaní.
Takže pravidelné otužování trupu bylo docela cítit.

Na boxu (fakt jen začínám a nejsem v závodním oddíle) 60 min. trénink, ze kterého jsem spocený víc než z tréninku systemy. Prostě pohyb, pohyb a zase pohyb, kliků, sklapovaček, bulharek jen pár na konci.
Řízené sparingy s rukavicemi, chodí se hlavně na velkou vzdálenost.
Rány hlavně na hlavu, žebra si libují.
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Pec » čtv 24. lis, 2011 13:16

maxo píše:
Pec píše:

to su co za sprostosti ? ty si zjavne o normalny box nezavadil ani pohladom z vlaku.

Děkuji. Vyřídím Savovovi a Kubánkovi.
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Dalt » čtv 24. lis, 2011 13:51

levakbob píše:Proč by nemohla být fyzická příprava na systeme na vyssi urovni nez na boxu?

to nevim (klidne muze) - nic takovyho jsem tu netvrdil... :?
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » čtv 24. lis, 2011 14:01

V bojových športoch sa fyzická príprava predpokladá často individuálna... v živote som na boxe v Nitre nerobil kliky a ani som to nikoho nevidel robiť... lenže to je preto, lebo chodíme len na také tréningy, kde sa fyzickej príprave nevenujú... :D a nech sa systeme klikujú koľko chcú, aj tak dostanú vždy nakladačku... kliky nič nevybojujú... :idea:
Fighters never quit, quitters never fight - Ray Sefo
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Pec » čtv 24. lis, 2011 14:13

ukropcany píše:V bojových športoch sa fyzická príprava predpokladá často individuálna... v živote som na boxe v Nitre nerobil kliky a ani som to nikoho nevidel robiť... lenže to je preto, lebo chodíme len na také tréningy, kde sa fyzickej príprave nevenujú... :D a nech sa systeme klikujú koľko chcú, aj tak dostanú vždy nakladačku... kliky nič nevybojujú... :idea:

Zmiňuješ Nitru protože nás v září vyklepla? :)
Trenéři nebyli nadšení... Slyšel jsem něco o špatné kondičce..
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » čtv 24. lis, 2011 14:27

Oni vyklepú každého, preto tam chodíme... :idea: Nehovoriac o tom, keď príde na sparingy maďarské A-čko...
Fighters never quit, quitters never fight - Ray Sefo
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a sporty obecně