Místo pro letní školu bojového umění??

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Místo pro letní školu bojového umění??

Příspěvekod Gino » pon 19. črc, 2004 13:47

Přátelé... potřebuji sehnat ubytování a tělocvičnu pro letní školu Ju jitsu v létě příštího roku. Tak vás prosím, pokud máte zkušenost s nějakým zařízením - buď přímo specializovaným, nebo spíše nevíte o nějakém penzionu, kde v blízkém okolí je tělocvična (i školní), tak dejte vědět. Samozřejmostí je, aby tam byly ceny akceptovatelné obyčejným člověkem. Bude to soustředění převážně pro děti... a od toho se to odvíjí. Děkuji vám všem...
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

 

Příspěvekod Gino » pon 19. črc, 2004 13:47

Ehmm, ještě dodatek... uplně nejlepší by to bylo někde na pomezí čech a moravy :-)
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Gino » stř 28. črc, 2004 10:36

Nikdo nic? :( :(
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod patrik » stř 28. črc, 2004 10:38

2Gino

Jestli chceš jenom dódžó, můžeš se ozvat - kontakt je dole...

Jestli hledáš to, co popisuješ, udělej to jako já. Sedni na síť a hledej penziony apod. u kterých je možný cvičit. Je toho halda. Otázka je jakou potřebuješ kapacitu a kolik peněz za to chceš platit.

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod Gino » stř 28. črc, 2004 21:30

Patriku... no právě... já hledal a nic moc kloudného jsem nenašel... proto jsem se optal zde, třeba tu má někdo zkušenosti dobré... místo, kam jezdí třeba každý rok pořádat své letní školy atp., víš. Ideálně tak pro 35-40 lidí.. a kolik peněz... mno, to už by se pak vidělo... podle vybavení atp., ale samosebou co nejlevněji... není to dělané pro pracující, ale pro děti... .-) Tak aby to moc nezatížilo rodinné rozpočty .-)
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod patrik » čtv 29. črc, 2004 7:16

Gino píše:Patriku... no právě... já hledal a nic moc kloudného jsem nenašel... proto jsem se optal zde, třeba tu má někdo zkušenosti dobré... místo, kam jezdí třeba každý rok pořádat své letní školy atp., víš. Ideálně tak pro 35-40 lidí.. a kolik peněz... mno, to už by se pak vidělo... podle vybavení atp., ale samosebou co nejlevněji... není to dělané pro pracující, ale pro děti... .-) Tak aby to moc nezatížilo rodinné rozpočty .-)


Mno já Ti můžu dát konkrétní tip, ale pouze v soukromé poště...

...protože bych tam rád napřesrok znovu cvičil a nerad bych, aby se to nepodařilo kvůli stejným termínům :wink:

Takže mi napiš na mejl... nebo zavolej (číslo je na webu)...

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín


Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 6 návštevníků

cron