Vegan Fighter .com

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Vegan Fighter .com

Příspěvekod MC_Sheriff » sob 27. srp, 2011 17:18

Nedávno byl spuštěn nový projekt Jan Mullera http://vegan-fighter.com/ . Prosím, zkuste se něčím inspirovat.
MC_Sheriff
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: pon 15. čer, 2009 23:00

 

Příspěvekod defendu » sob 27. srp, 2011 17:38

Nežijeme, abychom jedli, ale jíme, abychom žili.

Sokrates
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod MC_Sheriff » sob 27. srp, 2011 18:02

Jestli máš rád citáty, tak tady: http://bezmasa.kvalitne.cz/citaty.html
MC_Sheriff
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: pon 15. čer, 2009 23:00

Příspěvekod cohen » sob 27. srp, 2011 18:47

boze, ta stranka je riadny grc... ale docital som sa dnes, ze nielen zvierata, ale aj rastliny poznaju bolest
http://spravy.pravda.sk/pozor-rastliny- ... domace_p58
ze sa vobec dokazete pozerat do oci trpiacej psenice! :D chlieb je bolest! klicky su koncentrak! soja je utrpenie! :D
takze drahi zlati vegani - prirode ublizujete mozno viac, ako keby ste si obcas dali riadny steak a kupili si poctive kozene topanky... :D
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod RUNAR » sob 27. srp, 2011 19:02

cohen píše: ta stranka je riadny grc


A to jako proč?Řádnej grc je akorát tak tvoje břiblblý ignorantství.

Šerif: dík za zajímavej odkaz, ani jsem nevěděl že Shields a Diazové a další špičkový fighteři se takhle stravujou.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod luen » sob 27. srp, 2011 19:17

Kluci vegansky, tak nedychejte, protoze kazdym nadechem zabijite miliony zivejch tvoru ...
Ale jestli on zivot na tomhle - potravnim retezci - neni zalozenej :roll: ... ne, urcite ne, prvni akt tvoreni je preci laska :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod cohen » sob 27. srp, 2011 19:27

runar: je to presne ako s tym vyrubovanim stromov - jeden druh blaznov nekriticky chrani vyrub stromov, druhy druh blaznov zas protestuje proti zabijaniu dobytka na maso a oblecenie...

pre mna za mna nech si papa kto chce co chce, ale nech z toho nerobi demagogicku agitku a nevyvolava v ostatnych pocit viny, ze svojimi peniazmi prispieva k tyraniu zvierat.

proste grc.
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod MC_Sheriff » sob 27. srp, 2011 19:33

Jo, rostliny cítí bolest - sice se to asi nedá srovnávat s živočichy s CNS, ale cítí. Vzhledem k tomu, kolik hospodářská zvířata spasou, je ale nejúčinnější způsob jak zmenšit počet těch co "trpí" - jejich přímá konzumace, bez toho živočišného mezičlánku. Vybírám si v životě menší zlo a menší utrpení, protože bez týhle veličiny žít, zdá se, nelze (s výjimkou věcí jako breathariánství a tak dále). Tohle není protiargument diskutérům výše, ale odpověď pro ty, kteří o tomhle živ. stylu uvažují a podobnou otázku si kladou.
MC_Sheriff
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: pon 15. čer, 2009 23:00

Příspěvekod RUNAR » sob 27. srp, 2011 19:36

cohen: no tak si mysli že je to všechno ok, ode mě je to všechno.Ani mě nenapadne někoho v tomhle směru o čemkoliv přesvědčovat nebo něco kázat, hehe.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod cohen » sob 27. srp, 2011 19:44

RUNAR píše:
cohen píše: ta stranka je riadny grc


A to jako proč?Řádnej grc je akorát tak tvoje břiblblý ignorantství.


...a odpusti si laskavo slova, ktore by si mi do oci nikdy nepovedal :idea:
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

 

Příspěvekod RUNAR » sob 27. srp, 2011 19:45

Ale, ale, třeba bych pověděl ještě ostřeji.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod cohen » sob 27. srp, 2011 19:51

RUNAR píše:cohen: no tak si mysli že je to všechno ok, ode mě je to všechno.Ani mě nenapadne někoho v tomhle směru o čemkoliv přesvědčovat nebo něco kázat, hehe.


pozri, keby ta stranka bola len o veganskom stravovani, nepoviem pol slova. myslim, ze su tam zaujimave veci. ale ako som uz povedal, velmi mi na tej stranke vadia niektore veci a preto som napisal, co som napisal.
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod MC_Sheriff » sob 27. srp, 2011 19:51

cohen píše:
RUNAR píše:
cohen píše: ta stranka je riadny grc


A to jako proč?Řádnej grc je akorát tak tvoje břiblblý ignorantství.


...a odpusti si laskavo slova, ktore by si mi do oci nikdy nepovedal :idea:


Povedal by jsi ty do očí Janu Mullerovi, že jeho stránka stojí za hovno?
MC_Sheriff
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: pon 15. čer, 2009 23:00

Příspěvekod RUNAR » sob 27. srp, 2011 19:56

cohen píše:
RUNAR píše:cohen: no tak si mysli že je to všechno ok, ode mě je to všechno.Ani mě nenapadne někoho v tomhle směru o čemkoliv přesvědčovat nebo něco kázat, hehe.


pozri, keby ta stranka bola len o veganskom stravovani, nepoviem pol slova. myslim, ze su tam zaujimave veci. ale ako som uz povedal, velmi mi na tej stranke vadia niektore veci a preto som napisal, co som napisal.


Hele, já tě neznám, třeba jsi fajn člověk, ale mohl si se třeba vyjádřit o jiných názorech s trochu větší úctou, ne? Já osobně nemusím extrémy typu veganství, ano pro mě je veganství už extrém ale nemusím hned grcat, ne?

Takže klid a jak říkam, třeba si fajn člověk.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod cohen » sob 27. srp, 2011 20:16

RUNAR píše:
cohen píše:
RUNAR píše:cohen: no tak si mysli že je to všechno ok, ode mě je to všechno.Ani mě nenapadne někoho v tomhle směru o čemkoliv přesvědčovat nebo něco kázat, hehe.


pozri, keby ta stranka bola len o veganskom stravovani, nepoviem pol slova. myslim, ze su tam zaujimave veci. ale ako som uz povedal, velmi mi na tej stranke vadia niektore veci a preto som napisal, co som napisal.


Hele, já tě neznám, třeba jsi fajn člověk, ale mohl si se třeba vyjádřit o jiných názorech s trochu větší úctou, ne? Já osobně nemusím extrémy typu veganství, ano pro mě je veganství už extrém ale nemusím hned grcat, ne?

Takže klid a jak říkam, třeba si fajn člověk.



runar: demagogia si ziadnu uctu nezasluzi, ci uz sa schovava za strom, alebo za ryzu. :wink: a "ideologicka" cast tej stranky je demagogia najhrubsieho zrna. preto som podla mojho nazoru vtipne zakontroval clankom o tom, ze aj rastliny citia bolest. humor, runare, humor ;)

a ok, uznavam, nemusel som povedat grc. spisovne sa hovori zvratok ;)
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod RUNAR » sob 27. srp, 2011 20:35

cohen:No jo, jenže Ty vidíš jejich názory jako demagogii, stejně tak můžou zase oni vidět tvoje názory jako demagogii co do Tebe vtloukala od mala naše společnost.

Však nikdo asi nechce aby eskymák přestal lovit a jíst tuleně.Pokud jde o lov pro přežití je podle mě všechno ok, když třeba indiáni lovili bizony, pračlověk mamuty, pravěkej tygr zas pračlověky, že jo.

Mně třeba neni ani tolik proti srsti starej masajskej zvyk, kdy jde mladej masaj s kopím ulovit lva, to chce totiž strašně velký koule a nasazuje tam život.Občas sežere lev masaje občas masaj sejme lva.Zato střílet s optikou z džípu je pro mě svinstvo.

Takže suma sumárum, to co je tady v naší společnosti zažitý klidně může bejt strašná demagogie, kterou nás od malička doslova krmí.

Jinak na slušný slovo já slyším dobře, takže uznávám že jsem to trochu přehnal.Neber to nijak osobně.
Naposledy upravil RUNAR dne sob 27. srp, 2011 20:44, celkově upraveno 1
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Jian » sob 27. srp, 2011 20:42

Mam podobny nazor jako cohen. At si kazdy ji co chce, kdyz to tak citi. Ale at se neuchyluje k trapnym argumentum jak je to pro nas "prirozene", jak gorily jsou prece take vegeteriani (nejsou) atd. - to zase vadi docela me. Vubec nemluve o zkusenostech s radikalnejsimi bojovniky za prava zvirat, ktere jsem nedavno zminoval v ramci jine diskuse zde...
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » sob 27. srp, 2011 20:47

Jian píše:At si kazdy ji co chce...


Díky, kde bydlíš?
Obrázek
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod cohen » sob 27. srp, 2011 21:08

RUNAR píše:Ale, ale, třeba bych pověděl ještě ostřeji.


vrodena slusnost a dobre vychovanie by ti nedovolili :D
edit: sak ja viem, na nete clovek obcas reaguje trosku prehnane, nic osobne v tom nevidim, kazdy obcas prestreli. pohodicka.
edit2: haha, s lecterom si zabiiil :D

sherif: samozrejme, ze ano, nemam problem s vyjadrovanim svojich nazorov tvarou v tvar nazorovym oponentom.. aj ked pochybujem, ze tvorcov tej stranky zaujima moj nazor. ich zaujima len biznys, postaveny na zvratenom argumenie, ze maso na mojom stole rovna sa utrpenie zvierat. ale na niektorych ludi tento marketing zabera. smutne. inac nic proti veganom..

a normalne som dostal chut na mekac, cim to?? 8)
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod Jian » ned 28. srp, 2011 6:48

RUNAR: jen aby sis neukousnul vetsi sousto, nez jsi schopen snist... :twisted:
cohen: jaky business myslis?
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Další

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 7 návštevníků

cron