BU/BS pro 16 letýho

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod JoanL » sob 07. dub, 2012 17:50

ukropcany píše:Na boxe sa naučíš dobre behať. To je proti nožu vynikajúca varianta... ak si myslíš, že brániť sa aktívne proti nožu je dobrý nápad, tak fajn... :D Ale o sebaobrane Ti povedia viac povolanejší...

No ja vim, ale když tě nažene někam.. nebo nemáš jak utéct a vytáhne nůž, tak se můžeš rovnou vzdát, protože nemá šanci :/
JoanL
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod ukropcany » sob 07. dub, 2012 18:01

Choď na aikido...
Fighters never quit, quitters never fight - Ray Sefo
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod krystofjutsu » sob 07. dub, 2012 18:10

ukropcany píše:Choď na aikido...

+1
krystofjutsu
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod JoanL » sob 07. dub, 2012 18:29

Tos mi moc nepomohl :D
JoanL
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod krystofjutsu » sob 07. dub, 2012 18:38

JoanL píše:

Teď už máš dost informací, konec tlachání a šup na to aikido, just do it.
krystofjutsu
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod JoanL » sob 07. dub, 2012 18:39

krystofjutsu píše:
JoanL píše:

Teď už máš dost informací, konec tlachání a šup na to aikido, just do it.

Právě, že žádný informace nemám, jediný co mám je zmatek v tomhle.. protože mi tu bylo řečeno, že aikido je blbost :D
JoanL
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod ukropcany » sob 07. dub, 2012 18:45

krystofjutsu píše:

+1
Ďakujem! Sračka medzi sračky... :evil:
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod krystofjutsu » sob 07. dub, 2012 18:47

Bohužel na tomhle fóru nejsou podmínky k tomu, aby si mohl nějaké informace získat. Takže se běž do každého klubu podívat na lekci, po případě si před hodinou nebo po hodině promluv s učitelem. Nic lepšího ani udělat nejde.
krystofjutsu
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod krystofjutsu » sob 07. dub, 2012 18:54

aikido je blbost :D[/quote]

nejsou dobrá a špatná bojová umění, ale dobří a špatní bojovníci..
krystofjutsu
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod JoanL » sob 07. dub, 2012 18:58

krystofjutsu píše:Bohužel na tomhle fóru nejsou podmínky k tomu, aby si mohl nějaké informace získat. Takže se běž do každého klubu podívat na lekci, po případě si před hodinou nebo po hodině promluv s učitelem. Nic lepšího ani udělat nejde.

Nechceš mi dát kontakt na tebe? Stačí mail.. rád bych si s tebou o tom promluvil.. co bys doporučil mě přímo a kde a tak.. protože to cos mi napsal tak to přesně hledám.. nicméně se musím probudit ze sna a uvažovat reálně.. protože se něco učit 10 let a pak to jakž takž umět neni to pravé ořechové.. potřebuju se to naučit co nejdřív.. nebo aspoň to nějak ovládat, abych se dokázal ubranit lépe než bez znalostí..
JoanL
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod krystofjutsu » sob 07. dub, 2012 19:04

Buď email prsalakr@seznam.cz
nebo skype: failacz
krystofjutsu
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod Genesis » sob 07. dub, 2012 19:04

Joanl: Hele chlape, evidentně si posránek a srab a víš o tom, to je dobrý, že si to přiznáš. A asi sám tušíš, že je potřeba to překonat. Napadá tě lepší způsob, jak se zocelit a zvládnout to, než se naučit dostávat ale i dávat rány?

A k tomu noži, beze zbraně se mu neubárníš s ničim, podívej se na youtube na nějakej útok nožem. Lidi, co tě chtěj nožem zabít pojedou jako šicí stroj a ty ani nemrkneš a budeš mít břicho jako cedník, proti tomu prostě obrana neexistuje.

A já chápu, že chceš věřit těm sračkám, co tu krystof nebo kdo píše, ale upřímně, myslíš si, že to tak může fungovat? Fakt tomu věříš?

A jinak já jsem nějaou dobu boxoval a chvíli dělal i thaibox a při svym jedinym konfliktu jsem oboje použil, vyřešeno během asi tří vteřin.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod krystofjutsu » sob 07. dub, 2012 19:11

Genesis píše:Joanl: Hele chlape, evidentně si posránek a srab a víš o tom, to je dobrý, že si to přiznáš. A asi sám tušíš, že je potřeba to překonat. Napadá tě lepší způsob, jak se zocelit a zvládnout to, než se naučit dostávat ale i dávat rány?

A k tomu noži, beze zbraně se mu neubárníš s ničim, podívej se na youtube na nějakej útok nožem. Lidi, co tě chtěj nožem zabít pojedou jako šicí stroj a ty ani nemrkneš a budeš mít břicho jako cedník, proti tomu prostě obrana neexistuje.

A já chápu, že chceš věřit těm sračkám, co tu krystof nebo kdo píše, ale upřímně, myslíš si, že to tak může fungovat? Fakt tomu věříš?

A jinak já jsem nějaou dobu boxoval a chvíli dělal i thaibox a při svym jedinym konfliktu jsem oboje použil, vyřešeno během asi tří vteřin.

Problém je v tom, že je srab-jak ostře píšeš. S boxem jako takovým zkušenosti nemám, ale nevěřím, že by ho dokázal psychicky připravit na boj na ulici. To je všechno a vidím v tom i jeho hlavní problém.
krystofjutsu
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod JoanL » sob 07. dub, 2012 19:11

Genesis píše:Joanl: Hele chlape, evidentně si posránek a srab a víš o tom, to je dobrý, že si to přiznáš. A asi sám tušíš, že je potřeba to překonat. Napadá tě lepší způsob, jak se zocelit a zvládnout to, než se naučit dostávat ale i dávat rány?

Jo.. posránek a srab opravdu jsem.. nechci vyvolávat konflikty, ani nechci dostat přes hubu. Jenže já bych nerad byl mlácenej někde, kde se učim nebýt zmlácenej :D No nevim jestli to může fungovat.. nikdy jsem nikoho takovyho neviděl se prát... A jak dopadl dotyčnej s kterým ses dostal do konfliktu?
JoanL
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod Genesis » sob 07. dub, 2012 19:16

JoanL píše:

Jo.. posránek a srab opravdu jsem.. nechci vyvolávat konflikty, ani nechci dostat přes hubu. Jenže já bych nerad byl mlácenej někde, kde se učim nebýt zmlácenej :D No nevim jestli to může fungovat.. nikdy jsem nikoho takovyho neviděl se prát... A jak dopadl dotyčnej s kterým ses dostal do konfliktu?

Ležel na zemi a nevěděl která bije.

A k tomu nebejt mlácenej, hele bez bolesti to nikdy nejde, jinak se nikdy nezocelíš. Je to jednoduchý. NO PAIN NO GAIN.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod JoanL » sob 07. dub, 2012 19:22

Genesis píše:
JoanL píše:

Ležel na zemi a nevěděl která bije.

A k tomu nebejt mlácenej, hele bez bolesti to nikdy nejde, jinak se nikdy nezocelíš. Je to jednoduchý. NO PAIN NO GAIN.

Asi to je pravda no .. ale nadšenej z toho nejsem.. že příjdu na box.. a někdo mi dá ránu a půjdu k zemi.. to mě fakt hodně děsí, protože rány nesnáším a když bych se tam rozbrečel, tak bych tam asi nevkročil :?
JoanL
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod Genesis » sob 07. dub, 2012 19:29

Tak se smiř, že nikdy nebudeš borec, co je schopnej se postavit konfliktu, nauč se rychle běhat a pokud uvidíš, že někdo potřebuje pomoc, zavolej policii a pak křič, že už jdou. To jsou tvoje alternativy. Každej na to prostě není.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » sob 07. dub, 2012 19:59

krystofjutsu píše:....S boxem jako takovým zkušenosti nemám, ale nevěřím, že by ho dokázal psychicky připravit na boj na ulici. To je všechno a vidím v tom i jeho hlavní problém.
Však toto je to... ja som už zopár (dnes už našťastie bývalých) aikiďákov rozbil, WTčkárov tiež, kravmagistov tiež (ok, nebolo to na ulici)... prestaň čítať knižky a vráť sa k nim nie skôr ako o desať rokov...
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod krystofjutsu » sob 07. dub, 2012 20:03

ukropcany píše:
krystofjutsu píše:....S boxem jako takovým zkušenosti nemám, ale nevěřím, že by ho dokázal psychicky připravit na boj na ulici. To je všechno a vidím v tom i jeho hlavní problém.
Však toto je to... ja som už zopár (dnes už našťastie bývalých) aikiďákov rozbil, WTčkárov tiež, kravmagistov tiež (ok, nebolo to na ulici)... prestaň čítať knižky a vráť sa k nim nie skôr ako o desať rokov...

Problém nebyl v jejich stylu, problém byl v nich.
krystofjutsu
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod ukropcany » sob 07. dub, 2012 20:25

Jedno klišé za druhým... Samé múdra z knižiek, nula skúseností... Prepáč, ale je to hrozne vidno...
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a sporty obecně