Lidé na bojová umění .cz

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod BenGuri » úte 24. srp, 2004 13:35

[quote="BenGuri"]Patrik: Svou dokonalostí na sebe líčíš past. Nakonec to dopadne tak, že Ganimard zatkne Ganimarda.

Jednou sám položíš otázku, na kterou budeš moci odpovědět jen ty, ale odpověď znát nebudeš, páč si si jistej, že když nevíš, zeptáš se Patrika. Ale je to ještě i jinak...
BenGuri
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 128
Registrován: pon 16. srp, 2004 23:00
Bydliště: CR,SrL.

 

Příspěvekod patrik » úte 24. srp, 2004 13:37

BenGuri píše:Jednou sám položíš otázku, na kterou budeš moci odpovědět jen ty, ale odpověď znát nebudeš, páč si si jistej, že když nevíš, zeptáš se Patrika. Ale je to ještě i jinak...


Mno naštěstí mám mnoho lidí, kterých se ptám, ale o tom Ty asi nic nevíš... řekl bych, že tak moc mě neznáš. A že se neptám stejných lidí jako Ty? Mno zřejmě se ptám na jiné otázky.

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod Angus » úte 24. srp, 2004 13:38

BenGuri píše:Angusi, máš pravdu, ale můj problém jsi nevyřešil. Místo listu fór mi to vhazuje chybové hlášení v ladění PHP.


Nevím, mi to funguje normálně, takže technický problém by měl být teoreticky na Tvé straně. S tím neporadím, ač bych tentokrát chtěl.
Možná to byl nějaký problém na serveru a teď již to funguje, vyzkoušej znovu.
Angus
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod BenGuri » úte 24. srp, 2004 13:52

Angus děkuji, už to vím, nepropouští mi to router. můsím zjistit, jestli se na to něco nenalepuje /trojský kůň nebo vir/ a netváří se to tak nějak. To je nevýhoda moc chytrých zařízení.
Děkuji za tvou snahu.
BenGuri
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 128
Registrován: pon 16. srp, 2004 23:00
Bydliště: CR,SrL.

OFF TOPIC

Příspěvekod Anonymní » stř 25. srp, 2004 18:27

Miro píše:Osobne som zacal praktikovat cinske bojove umenia vylucne a vylucne kvoli spiritualnym strankam. Pretoze som nebol spokojny s dosiahnutym stavom vnoru v meditaciach a pretoze som zistil, ze pricinou nemoznosti vojst do onych hlbsich vnorov je moje nedostatocne otvorene telo, zacal som praktikovat Shaolin v snahe otvorit si telo a spriechodnit si energeticke drahy. Potom sa na Shaolin zacali nabalovat aj ine styly a napokon som presiel a zostal u baguy a taiji.
Co sa tyka bojoveho aspektu, povodne ma vobec nezaujimal. Moj otec bol ligovy boxer, takze mi dal boxersku vychovu od malicka, ale box ci ine formy mlatenia ma nikdy nepritahovali, bol som typicky intelektual, ktory podobne veci neberie vazne a hladi na ne s usmevom a zhovievavostou ci dokonca s despektom. V skutocnosti som sa naucil vychutnavat krasu skrvavenej tvare a zlomenych udov az vdaka cinskym bojovym umeniam. A spatne (cestou naspat) som sa naucil ocenovat aj krasy boxu.
Bojove stranky v realite nevyuzivam, pretoze si na mna nikto netrufne. Chodim totiz v mnisskom habite a tak ludia ma proste beru s respektom a uctou ako cloveka, ktory je mimo... Este pred par rokmi som sa velmi rad pomlatil s kolegami studentmi ci sparring-partnermi a chcel som sa zucastnit aj full-kontaktnych turnajov, ale moj ucitel mi to "nedoporucil" (rozumej: zakazal), pretoze to vyplyva z charakteru a principov toho stylu, ktory robim. Nemam vsak ani najmensiu obavu, ze by som bol neschopny pouzit fighting v praxi, prave naopak, skor by som sa obaval svojej prilisnej sebaistoty, ze sa mi nic az tak vazne nemoze stat...
Ale principialne moj zaujem o bojove umenia zostava na urovni. ktory nazyvam "mytus Bodhidharmu": Bodhidharma nepochybne v Shaoline bol a nepochybne mnichov ucil nejaku variaciu indickej jogy, zameranu na posilnenie sliach a celkovej psychofyzickej kondicie (teda neucil priamo ziadne bojove umenia, i ked to co ucil, malo nepochybne velke uplatnenie aj pre bojove umenia). V podstate teda ucil qigong ci neigong, ktoreho cielom bolo otvrenie tela tak, aby adepti boli schopnejsi adekvatne prevadzat spiritualnu prax. Tak trochu sa snazim ist v jeho slapajach.

Miro



Mal by som pár súkromných otázok vis-á-vis meditácie. Ak by si si našiel čas a chuť napísať mi na andy.fragilianov@post.sk, bol by som vďačný.
Namasté!
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Miro » stř 25. srp, 2004 19:04

Ja by som zase bol rad, keby si bol ochotny mi poslat pat korun. Posli mi prosim mail so ziadostou o moju adresu, ktoru Ti obratom zaslem, aby si mi mohol poslat tych pat korun. Velmi pekne Ti dakujem.

Miro
Miro
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 758
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Anonymní » stř 25. srp, 2004 21:00

Miro píše:Ja by som zase bol rad, keby si bol ochotny mi poslat pat korun. Posli mi prosim mail so ziadostou o moju adresu, ktoru Ti obratom zaslem, aby si mi mohol poslat tych pat korun. Velmi pekne Ti dakujem.

Miro


8O :?: 8O

Poslat Ti email :?:
A na aku adresu :?:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Miro » čtv 26. srp, 2004 4:30

Mrozek, klikni na SZ (soukroma zprava) v mojich prispevkoch, alebo si ma najdi v "sezname clenu" v kolonkach na lavej strane...

Miro
Miro
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 758
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

OFFTOPIC

Příspěvekod Anonymní » čtv 26. srp, 2004 13:41

Miro píše:Mrozek, klikni na SZ (soukroma zprava) v mojich prispevkoch, alebo si ma najdi v "sezname clenu" v kolonkach na lavej strane...

Miro



Pochpiteľne, na to som prišiel už dávno... ibaže som váhal s registráciou. To vieš - človek má rešpekt, keď sa tlačí do takej elitnej spločnosti :) .
Nooo - aspoň budem mať dôvod zaregistrovať sa. 8)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

OFFTOPIC

Příspěvekod MROZEK » čtv 26. srp, 2004 15:06

ukropcany píše:Miro - päť korún :?:



Ešteže nie som sám, kto nechápe... :oops:
MROZEK
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 25. srp, 2004 23:00
Bydliště: Košice

Příspěvekod Anonymní » čtv 26. srp, 2004 15:21

Nemyslím, že jsme tady elitní společnost, i když se tady najde určitě dost opravdu dobrých odborníků. (Já se za elitu ani odborníka v žádném případě nepovažuji. Dost dlouho jsem neměl odvahu rezentovat své názory a komentáře, neboť jsem se nepovažoval za dostatečně kompetentního, ale pak jsem si řekl, vždyť je to diskuzní fórum, tak co.)
Otázka:
Jak si myslíte, že definovat zdejší společnost?
Jednak jsou tu lidé, kteří jako všude jdou zrovna kolem. Někteří se vracejí a stávají se stálými účastníky.
Pak je tady užší skupina odborníků, jejichž názorů a postřehů si velmi vážím a kteří mi opravdu alespoň trochu teoreticky rozšířili obzory v BU, o kterých jsem věděl jen okrajově nebo vůbec a hlavně mne upozornily na spoustu nesmyslů, které jsou s těmito BU spojovány.
Jako třetí velkou skupinu tady vidím nás pravidelné návštěvníky, kteří cítí potřebu se k problematice vyjádřit a svým někdy i ne úplně kompetentním názorem vyprovokuji diskuzi, jejíž výsledek je většinou v konečném hodnocení přínosem.
Pro dnešek The end, už jsem se vykecal dost.
Angus
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Angus » čtv 26. srp, 2004 15:24

Nějak mne to předtím odhlásilo, psal jsem to já a ne někdo mým jménem.
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

OFFTOPIC

Příspěvekod MROZEK » čtv 26. srp, 2004 15:56

To Angus - ad elita - nemyslel som to nijak nabubrale... taký priateľský podpich :). Skôr mi išlo o to, že sa rád zdržiavam v blízkosti ľudí, ktorí vedia, o čom hovoria... (a ktorí nikdy nie sú v majorite).

Inak plne súhlasím a podpisujem.
MROZEK
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 25. srp, 2004 23:00
Bydliště: Košice

Příspěvekod Miro » čtv 26. srp, 2004 17:46

Iesuse, tych pat korun bola nadsazka, zvelicenie, sranda, aby si uvedomil, ze ide o princip a nie o skutocnu vec (a nie o ziadnych pat korun).
Najjednoduchsie veci su vzdy najtazsie na pochopenie, eh? :lol:

M
Miro
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 758
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

MINCE

Příspěvekod MROZEK » čtv 26. srp, 2004 18:19

Miro píše:Iesuse, tych pat korun bola nadsazka, zvelicenie, sranda, aby si uvedomil, ze ide o princip a nie o skutocnu vec (a nie o ziadnych pat korun).
Najjednoduchsie veci su vzdy najtazsie na pochopenie, eh? :lol:

M



No švanda ohromná... :) :wink:
MROZEK
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 25. srp, 2004 23:00
Bydliště: Košice

Re: OFFTOPIC

Příspěvekod Angus » pát 27. srp, 2004 6:12

MROZEK píše:To Angus - ad elita - nemyslel som to nijak nabubrale... taký priateľský podpich :). Skôr mi išlo o to, že sa rád zdržiavam v blízkosti ľudí, ktorí vedia, o čom hovoria... (a ktorí nikdy nie sú v majorite).

Inak plne súhlasím a podpisujem.


Já jsem to samozřejmě takto i pochopil :lol: , ale nějak jsem v ten moment cítil potřebu vyjádřit, jak to tu vidím a spíše jsem to myslel jako podnět, aby to mé hodnocení někdo doplnil.
Angus
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod dahu » pát 27. srp, 2004 15:17

Anonymní píše:Nemyslím, že jsme tady elitní společnost, i když se tady najde určitě dost opravdu dobrých odborníků. (Já se za elitu ani odborníka v žádném případě nepovažuji. Dost dlouho jsem neměl odvahu rezentovat své názory a komentáře, neboť jsem se nepovažoval za dostatečně kompetentního, ale pak jsem si řekl, vždyť je to diskuzní fórum, tak co.)
Otázka:
Jak si myslíte, že definovat zdejší společnost?
Jednak jsou tu lidé, kteří jako všude jdou zrovna kolem. Někteří se vracejí a stávají se stálými účastníky.
Pak je tady užší skupina odborníků, jejichž názorů a postřehů si velmi vážím a kteří mi opravdu alespoň trochu teoreticky rozšířili obzory v BU, o kterých jsem věděl jen okrajově nebo vůbec a hlavně mne upozornily na spoustu nesmyslů, které jsou s těmito BU spojovány.
Jako třetí velkou skupinu tady vidím nás pravidelné návštěvníky, kteří cítí potřebu se k problematice vyjádřit a svým někdy i ne úplně kompetentním názorem vyprovokuji diskuzi, jejíž výsledek je většinou v konečném hodnocení přínosem.
Pro dnešek The end, už jsem se vykecal dost.
Angus


Angus nejenom ze skvele hraje na kytaru :P , ale i pise. very well done!
More chi, train harder!
dahu
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 39
Registrován: ned 22. srp, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Re: OFFTOPIC

Příspěvekod MROZEK » pát 27. srp, 2004 18:39

Angus píše:
MROZEK píše:To Angus - ad elita - nemyslel som to nijak nabubrale... taký priateľský podpich :). Skôr mi išlo o to, že sa rád zdržiavam v blízkosti ľudí, ktorí vedia, o čom hovoria... (a ktorí nikdy nie sú v majorite).

Inak plne súhlasím a podpisujem.


Já jsem to samozřejmě takto i pochopil :lol: , ale nějak jsem v ten moment cítil potřebu vyjádřit, jak to tu vidím a spíše jsem to myslel jako podnět, aby to mé hodnocení někdo doplnil.
Angus


Ešte je tu skupinka, ktorú by bolo bolo možné klasifikovať termínom "infantilní asociální jelito"... (BenGuri hoj!!!) :twisted:
"Mínění jest překážkou postupu".
MROZEK
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 25. srp, 2004 23:00
Bydliště: Košice

Příspěvekod BenGuri » pát 27. srp, 2004 19:05

Já si stále myslel, že že Tvůj Nick je Mozek, to jsem se překoukl, ptromiň. Prepac. 8)
BenGuri
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 128
Registrován: pon 16. srp, 2004 23:00
Bydliště: CR,SrL.

BEZ ®LČE

Příspěvekod MROZEK » sob 28. srp, 2004 12:02

BenGuri píše:Já si stále myslel, že že Tvůj Nick je Mozek, to jsem se překoukl, ptromiň. Prepac. 8)



No vidíš... is nothing as it seems... :idea: 8)
"Mínění jest překážkou postupu".
MROZEK
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 25. srp, 2004 23:00
Bydliště: Košice

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků