proč kdo končí...?

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod Clodman » úte 18. led, 2005 11:44

severin píše:Dnes je cilem kazdeho klubu vydelavat,protoze najem a informace v tomto svete bude stale drazsi.Sam jsem v Nemecku na vlastni kuzi zjistil,ze nektere skoly nebo organizace nejsou pro kazdeho.Ač nerad,musim pripustit,ze je to dobre.Nastesti je tu jeste dost moznosti pro lidi co ty penize nemaji nebo je nechteji dat.Otazka proto zni "Co vsechno jsem schopen obetovat pro svuj cil,a jak vysoko diky vyuce si ten cil mohu urcit?".A tim nemam na mysli jen penize.


Jo, jo prachy....:)
Clodman
Clodman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 274
Registrován: pát 19. lis, 2004 0:00
Bydliště: Pardubice

 

ahoj vsem

Příspěvekod Anonymní » čtv 20. led, 2005 10:56

jsem stale na vazkach... delam par let taichi (jang), ale uz 2 roky citim, ze potrebuju zmenit ucitele... letosni rok jsem si dala trochu voraz, ale rada bych nasla dobreho ucitele - nekoho, komu by nebylo jedno, jak cvicim, kdo by byl ochotnej a schopnej me vest, ucit a jeste jedna vec... potrebuju vnimat jeste to, ze on sam ty principy taichi zije a uplatnuje a je ochoten je predavat dal a musi mit prirozenou autoritu, pac jinak zlobim :lol: ...

jeste jsem takoveho ucitele nenasla...

1) nemate nekdo tip? :D

2) nerada bych koncila, ale poznani meho souc. ucitele byla pro me takova darda, ze to se mnou dost zahejbalo... 8O :cry:

diky
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: ahoj vsem

Příspěvekod KungPao » čtv 20. led, 2005 14:57

...
Naposledy upravil KungPao dne ned 23. led, 2005 22:57, celkově upraveno 1
KungPao
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 102
Registrován: úte 16. bře, 2004 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Anonymní » čtv 20. led, 2005 20:26

ja myslim ze spousta duvodu proc skoncit uz tu padla,
ja dost radikalne zmenil styl po 9 letech treninku, poslednich par let uz to nebylo ono, stracela se motivace ubylo lidi na me urovni a take jsem prestal verit tomu ze me ma muj trener co naucit a kdyz zacinal vyslilovat ze cvicime i bez nej nebo dokonce jinde tak byl fakt konec.

Ted mam uz cvicim 3 roky jinej styl a jsem naprosto spokojenej, verim tomu co ted delam a verim i svemu trenerovy dokaze techniku dobre popsat, ale co vic dokaze ji i predvest a jeden obraz je vic nez tisic slov.

no doufam ze ustojite tenhle slovni prujem cus Alex
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod patrik » pát 21. led, 2005 5:51

Mno a co tenhle důvod...

je to moc obtížné, složité na naučení

Přišel někdo někdy s tímto zdůvodněním....?

Za sebe - u nás se to stává, když lidi, co dlouho cviči nějaké moderní bu, zkusí nějaké starší, tradičnější.

Je to docela divnej důvod, když říkaj, že je to skvělé, funkční a taky krásné, ale že je to na ně prostě moc složité... a na druhé straně většina z lidí, co cvičí bojová umění říká, že je to na celej život

Patrik :wink:
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Re: ahoj vsem

Příspěvekod xiexie » pát 21. led, 2005 7:48

Wu píše:jsem stale na vazkach... delam par let taichi (jang), ale uz 2 roky citim, ze potrebuju zmenit ucitele... letosni rok jsem si dala trochu voraz, ale rada bych nasla dobreho ucitele - nekoho, komu by nebylo jedno, jak cvicim, kdo by byl ochotnej a schopnej me vest, ucit a jeste jedna vec... potrebuju vnimat jeste to, ze on sam ty principy taichi zije a uplatnuje a je ochoten je predavat dal a musi mit prirozenou autoritu, pac jinak zlobim :lol: ...

jeste jsem takoveho ucitele nenasla...

1) nemate nekdo tip? :D

2) nerada bych koncila, ale poznani meho souc. ucitele byla pro me takova darda, ze to se mnou dost zahejbalo... 8O :cry:

diky


Ahoj Wu, pokud to neni tajne u koho jsi cvicila ??? Kdyztak mi to postni do SZ. JO a staci vypsat do vyhledavace taiji nebo wushu a budes tam mit celkem velkej vyber, no a pak uz je to jen na tobe, sla bych se tam mrknout a pak by jsi sama videla co a jak. Tak zatim a drzim ti palce. NEVZDAVEJ TO !!!
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Anonymní » pát 21. led, 2005 11:02

patrik píše:Mno a co tenhle důvod...

je to moc obtížné, složité na naučení

Přišel někdo někdy s tímto zdůvodněním....?

Za sebe - u nás se to stává, když lidi, co dlouho cviči nějaké moderní bu, zkusí nějaké starší, tradičnější.

Je to docela divnej důvod, když říkaj, že je to skvělé, funkční a taky krásné, ale že je to na ně prostě moc složité... a na druhé straně většina z lidí, co cvičí bojová umění říká, že je to na celej život

Patrik :wink:


Jak jsem to tak četl, napadla mě na to variace - nejdřív si lidi řeknou: "To vypadá tak jednoduše" a když potom zjistí, že ta "jednoduchost" je až za dlouhou dobu a obtížná na naučení, prostě to nerozdýchají.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: ahoj vsem

Příspěvekod Wu » pát 21. led, 2005 20:56

KungPao píše:
Sice nevím jestli cvičíš v Praze, ale zkus to tady:
http://sweb.cz/alkastaichi/page7.html

nebo tady:
http://wushu.cz/taiji_cz.php


jj, zajima me praha... diky moc za odkazy :)
Wu
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 21. led, 2005 0:00

Re: ahoj vsem

Příspěvekod Wu » pát 21. led, 2005 21:01

[quote="xiexie"

Ahoj Wu, pokud to neni tajne u koho jsi cvicila ??? Kdyztak mi to postni do SZ. JO a staci vypsat do vyhledavace taiji nebo wushu a budes tam mit celkem velkej vyber, no a pak uz je to jen na tobe, sla bych se tam mrknout a pak by jsi sama videla co a jak. Tak zatim a drzim ti palce. NEVZDAVEJ TO !!![/quote]

ahoj xiexie :)

uz mam naky tipy, tak uvidim, jestli si vyberu... díky za povzbuzeni...

Vzhledem k tomu, ze me muj ucitel velmi zklamal a jeste jsem se s tim uplne nesrovnala, bude lepsi, kdyz prozatim o tom nebudu mluvit... Snad chapes... asi by to nebylo uplne fair... :idea:
Wu
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 21. led, 2005 0:00

Re: ahoj vsem

Příspěvekod xiexie » pon 24. led, 2005 10:24

Wu píše:[quote="xiexie"

Ahoj Wu, pokud to neni tajne u koho jsi cvicila ??? Kdyztak mi to postni do SZ. JO a staci vypsat do vyhledavace taiji nebo wushu a budes tam mit celkem velkej vyber, no a pak uz je to jen na tobe, sla bych se tam mrknout a pak by jsi sama videla co a jak. Tak zatim a drzim ti palce. NEVZDAVEJ TO !!!


ahoj xiexie :)

uz mam naky tipy, tak uvidim, jestli si vyberu... díky za povzbuzeni...

Vzhledem k tomu, ze me muj ucitel velmi zklamal a jeste jsem se s tim uplne nesrovnala, bude lepsi, kdyz prozatim o tom nebudu mluvit... Snad chapes... asi by to nebylo uplne fair... :idea:[/quote]

NOPROBLEM jinak pokud chces tak jsme kdykoli k dosazeni na SZ tak kdyztak napis. A hlavu vzhuru kazde zklamani nas cini silnejsimi !!!! :D
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Anonymní » čtv 27. led, 2005 23:24

Zklamání druhými tkví v přehnaných očekáváních a vlastních iluzích. Nesmutni a bojuj dál.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Předchozí

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron