KONFLIKTY

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

KONFLIKTY

Příspěvekod Marrco » čtv 17. bře, 2005 1:33

Mě by zajímalo jestli jste už měli někdy na ulici nebo kdekoli jinde skutečný fight. Zajímají mě přípěhy, příčina, nejčastější útoky atd.
Prostě podělte se o své zkušenosti. dikec
Marrco
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 27. led, 2005 0:00

 

Příspěvekod bruce » čtv 17. bře, 2005 8:48

cau marrco...jasne ze som mal aj ked mam iba 14.stalo sa to u nas vtriede.na prestavke ma jeden spoluziak oplul na tricko...tak som ho aj ja oplul.po hodine s to zacalo.vsetci hovorili ze mam prist iba ku nemu a normalne ho udriet.ale to sa nedalo....stal som pri nom v boxerskej poziicii a chodil som za nim...asi take pat minuty.a zrazu on zacal skackat na nohach a to ma vyprovokaovalo...udrel som prvy krat a on spadol na zem...prisla ucitelka a ja som mu prave daval koleno...povedal som ze iba zo srandy.a po hodine som mu daval tolko haky ze nestihal blokovat...mal uz asi try modryni...bolo to divadlo pre spoluziakov.nie su na take veci zvyknuty...ale cim dlhsie som byl tak zacal ustupovat a ja som nemohol trafit.tak som zacal kopat highkicky...na hlavu ale daval tam ruky a tak som mu polamal malicek.on ma hodil do steny a ja som z rukou rozbil sklo...prisla riaditelka a ja som dostal pokarhanie riaditelkou a musel som zaplatit za sklo 600 sk
bruce
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 17. bře, 2005 8:54

bruce píše:cau marrco...jasne ze som mal aj ked mam iba 14.stalo sa to u nas vtriede.na prestavke ma jeden spoluziak oplul na tricko...tak som ho aj ja oplul.po hodine s to zacalo.vsetci hovorili ze mam prist iba ku nemu a normalne ho udriet.ale to sa nedalo....stal som pri nom v boxerskej poziicii a chodil som za nim...asi take pat minuty.a zrazu on zacal skackat na nohach a to ma vyprovokaovalo...udrel som prvy krat a on spadol na zem...prisla ucitelka a ja som mu prave daval koleno...povedal som ze iba zo srandy.a po hodine som mu daval tolko haky ze nestihal blokovat...mal uz asi try modryni...bolo to divadlo pre spoluziakov.nie su na take veci zvyknuty...ale cim dlhsie som byl tak zacal ustupovat a ja som nemohol trafit.tak som zacal kopat highkicky...na hlavu ale daval tam ruky a tak som mu polamal malicek.on ma hodil do steny a ja som z rukou rozbil sklo...prisla riaditelka a ja som dostal pokarhanie riaditelkou a musel som zaplatit za sklo 600 sk

:D :D :D
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod bruce » čtv 17. bře, 2005 9:06

to my akoze neveris????? :?: :?: :?: :?: :?: :evil:
bruce
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. úno, 2005 0:00

Příspěvekod bruce » čtv 17. bře, 2005 9:16

no a co vy?
bruce
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. úno, 2005 0:00

Příspěvekod bruce » čtv 17. bře, 2005 9:16

mate nejake zazitky?urcite!!!
bruce
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 17. bře, 2005 9:19

Cau Bruce

Tak ty mas iba 14 rokov ???? :-)

Tak teraz uz tomu vsetkemu zacinam rozumiet

To je v pohode to prejde len treba vydrzat...


S pozdravom Bolo

PS: Prave som si o tebe napravil mienku ( uprimne, myslim to v dobrom)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod bruce » čtv 17. bře, 2005 9:25

aha...a ty mas kolko?ked si mal tolko co ja,bol si iny...vsak si bol byspely ako teraz...ale namyslim fizicky...fyzicky som na tom lepsie ako polovica dospelych...
bruce
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 17. bře, 2005 9:32

Tak to si na tom super ked si fyzicky na tom lepsie ako polovica dospelych.....
To mas tak 183cm takych 85-105kg a odbehnes takych 5km do 20 minut a preplavas 500m s mensou namahou
si na tom vazne dobre...

Ja som v 14 rokoch na tom bol fyzicky o dost horsie ako ty, ale to je uz nastastie za mnov... ale dusevne (v 14tich) som bol na tom rovnako ako ty...
ako som uz povedal to prejde


a neurazaj sa ja to nemyslim zle!

Bolo (29)
:-)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod bruce » čtv 17. bře, 2005 9:39

neurazam sa Bolo...dakujem...a vlastne s tebou aj sympatizujem....poviem co mas pravsu:je to vyska mam 184 cm.vaha nie je mam iba 66 kg.tak sorry...beh je spravny.ved chodim na suteze...by som povedal ze v pohode a plavanie no neviem...povedz kolko mas ty rokov kolko mas miery a aky si bol v mojom veku!!!
bruce
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. úno, 2005 0:00

 

Příspěvekod kurt78 » čtv 17. bře, 2005 9:46

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kurt78
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 375
Registrován: pon 11. říj, 2004 23:00
Bydliště: SR

Příspěvekod Anonymní » čtv 17. bře, 2005 9:52

neurazam sa Bolo...dakujem...a vlastne s tebou aj sympatizujem....poviem co mas pravsu:je to vyska mam 184 cm.vaha nie je mam iba 66 kg.tak sorry...beh je spravny.ved chodim na suteze...by som povedal ze v pohode a plavanie no neviem...povedz kolko mas ty rokov kolko mas miery a aky si bol v mojom veku!!!

samochvála smrdí....
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod MR2 » čtv 17. bře, 2005 9:53

2Bruce
Verim, ti mal som podobne "konflikty" ked som
mal 14. CAsom ked som zacal chodit na
diskoteky tie konflikty pribudli. :(
V poulicnej bitke ani tak nezalezi na
sile, postave...Ale hlavne na PSYCHIKE t.j. ako sa budes
spravat, ci dobre odhadnes protivnika...
Jasne, ze ked si fyzicky na tom dobre mas vacsiu sancu,
ale tvoj super ta nepodceni. Ak nie si "Rambo" a nespravas sa
vyzyvavo tvoj super ta podceni a ty ho mozes prekvapit
( vlastna skusenost)

P.S.: Mam iba 18 takze pisem iba to co som zazil, mozno casom
zazijem viac a moj pohlad na vec sa zmeni
MR2
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 13. bře, 2005 0:00
Bydliště: Raz tam, raz tam

Příspěvekod Jendis » čtv 17. bře, 2005 10:04

No,chlapi,začíná mi z vás být smutno.Vždyť vy se v tom vyžíváte.....očekáváte,že zkušeností přibude....no nevím.To,o čem se bavíte,to jsou normální testosteronové,zbytečné pranice.Nevím,jak vy,ale když takhle někam jdu,jdu se bavit,ne rvát.Když se do mne někdo naváží,radši se seberu a jdu mu z cesty(je fakt,že ty pranice zase tak moc nepřitahuju).Mám toho dost z práce,ještě v soukromí abych takhle blbnul.Nehledě na to,že když někam jdu,většinou je se mnou přítelkyně a nikdy bych nechtěl,aby byla svědkem podobné události...... :!:

Jiná věc je konflikt,ze kterého se vycouvat nedá(přepadení,pokus o vraždu ap.).Tady se musí naprosto nekompromisně vletět a řešit.Bohužel si myslím,že ten,kdo situaci,kdy opravdu jde o "život",nezažil,tomu to nikdo nevysvětlí(nepřiblíží).Dokud necítíte strach z obnažené čepele,namířené zbraně a nevidíte "ten pohled" v oku protivníka,nevíte oč jde.Akorát tady pak přibudou příspěvky ve stylu:já bych mu.....,kdyby on tohle,tak já tohle atd.
No a ten,kdo ví,o čem mluvím,ten ví a nepotřebuje to znovu prožívat......je rád,že to zůstane schované vzadu v hlavě vytahovat na světlo to nebude.
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod bruce » čtv 17. bře, 2005 10:23

jendis nekaz zabavu!!!
bruce
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » čtv 17. bře, 2005 10:27

Jo,tohle je zábava???Ahááááá,tak už nic,tak to se bavte.......
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod bruce » čtv 17. bře, 2005 10:41

ok....jendis ty mas 960 prispevkov?nechcem byt detsky ale preco si nedoplnis na 1000?co bude potom s tebou?
bruce
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 17. bře, 2005 10:46

ukropcany píše:Ha, školské bitky - dobrá téma :D ...keď som mal asi 15, tak som spolužiakovi treskol takú facku, že mu stena dala druhú a celú ruštinu preplakal... :twisted: ...o pár rokov neskôr (a napravení vzťahov) ma na ulici stĺkla partia parchantov a on jediny sa ma zastal... :oops: ...samozrejme, že naokolo stáli aj ostatní spolužiaci, samé veľké huby, ale práve vtedy pozerali na opačnú stranu... :wink:

P.S. Ešte vtedajšie proporcie - 180 cm, 98 kg, na lavičke v tlaku 130 kg... :evil:


v 15 taky vykon v tlaku ??? :-)
To teraz ked si ides zacvicit tak za rozcvicujes zo 180kg a serie robis 4 po 12 opakovani s vahou 225kg???

neviem neviem ci tomu chcem verit


to bruce: na moje proporcie v tom veku si naozaj nepamatam.
apropo na ZS som bol ten "fackovaci panak" ale to sa casom zmenilo :-))))))) a vermi ze to bola zmena k lepsiemu
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod MR2 » čtv 17. bře, 2005 10:49

4Jendis
Mas pravdu, aj tak si myslim, ze ak ta niekto chce zbit alebo
nedajboze zabit tak si ta neskor najde. ( ako z niejakeho filmu, nie
:D )

Radsej sa konfliktom vyhybat a mat svaty pokoj.
Ak sa neda....
MR2
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 13. bře, 2005 0:00
Bydliště: Raz tam, raz tam

Příspěvekod Anonymní » čtv 17. bře, 2005 11:04

Je mi 15 let jsem vysoký 164cm vážím 63kg a mám taky bohužel příhodu která se mi jednoho nemilého dne stala.
Celý ten nešťastný den začal tím že jsem dostal 3 poznámky 2 jsem si nezasloužil a o tu třetí jsem si řekl. Pak jsem šel ven s kamarády nebo alespoň jsem si myslel že to jsou mí kamarádi šli jsme na hřiště kde jezdili a skákali nějací kluci na BMX, mezi nimi byl jeden můj bývalí kamarád který kapitánu té jejich tlupi řekl jak se jmenuji příjmením (druh nějaké zeleniny) a ten velký bijec (asi 17 let 180cm 70kg) mi pak nadával do různých typů zelenin a do retardovných čurá.. atd. nevšímal jsem si ho dokud nezačal nadávat i mým rodičům a to už jsem byl mírně agresivní ale přesto jsem se snažil si ho nevšímat. Odcházel jsem, něco jsem na něj zavolal, a poté se za mnou rozeběhl se silným dřevěným klackem v ruce, otočil jsem se právě včas abych stihl blokovat jeho úder, kterým mi naštípl vřetení kost a tak jsem mu dal tak silný low-kick že v kolenou klesl až na zem a drouhou rukou jsem mu vytrhl naušnici s z ucha a chtěl jsem odejít udělal jsem pár kroků když mi do hlavy narazil nějaký kámen a na svém týlu jsem ucítil jeho pěst , spadl jsem a odkulil se od něj dál. Vstal jsem sice těžko ale vstal. Teď jsem se opravdu naštval protože už podruhé mě napadl zazadu . Najednou jsem vykopl mae-geri (font-kick) a romázl jsem mu nos po obličeji následovalo shita-tsuki (hák na žebra) yoko-geri kekomi též na žebra kakato geri (axe-kick ) na klíční kost a pak finálová technika mawashi geri na hlavu po které nebyl schopen pokračovat v boji.
To byla má naštěstí jediná skutečná rvačka doufám že už se to nikdy nezopakuje.
A ti mí údajní kamarádi zdrhli hned jak to vše začalo. Normálně mě tam nechali a utekli hrdinové a druhý den se mi ve škole snažili namluvit že tam zadržovali ty ostaní kluky. Jo to určitě řekl jsem si a poslal je do hajzlu
Z toho vyplývá že v životě za vás nikdo nebude bojovat a musíte to udělat sami.
Osu
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Další

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron