Matt Thornton - Aliveness

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod stefano » ned 22. kvě, 2005 21:04

mrknite na tento link.post by:yukimushu...myslim,ze je to prispevok c.13 zhora nadol s kratkym videom:)))
..a ak sa nemylim,ten striker je S.VANDERLEI(ma celkom slusne rany) :idea: :idea: :idea:

An excellent example of Crazy Monkey in the MMA scene.

http://www.martialartsplanet.com/forums ... 498-1.html

It's a useful method / technique which can get you out of some sticky situations.

--------------------------------------------------------------------------------
stefano
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod ukropcany » pon 23. kvě, 2005 7:18

No nič... ako som napísal, nachádzaš v mojich príspevkoch veci, ktoré tam nie sú... neútočím ani nesúdim ten systém, si na diskusiu príliš vzťahovačný (=berieš to príliš osobne) a domýšľavý (nachádzaš v mojich príspevkoch významy, ktoré v nich nie sú). Čo sa týka môjho videa, box mám určite lepší ako tí chlapci na začiatku, ale zase nie tak dobrý, aby som sa s ním mohol vystatovať na nete. Tu je možno zásadný rozdiel - ja sa chválim len tým, čo viem, že je špičkové. A ak vidím ako sa niekto chváli niečim čo špičkové nie je, tak sa nad tým nahlas pozastavím. To je všetko... nechápem prečo to berieš osobne?

A posledná vec - prečo vyjadrujem kritický názor, keď sa všetko ukáže v boji - ja som nepovedal, že oni sa nevedia biť. Ja som napísal, že tie lapy a sparing boli hrozné a to boli. Práve preto som to napísal takto. Ja totiž viem veľmi dobre (už ma z toho 2 týždne bolí noha), že chlapík, ktorý na lapách nevyzerá nič moc môže byť v boji nebezpečný. Ako hovorím, si príliš domýšľavý a príliš vzťahovačný... nehovorím o Tebe, nehovorím o systéme, hovorím o týpkoch (žiakoch) na videu. Ende.
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod raduz » pon 23. kvě, 2005 7:40

Ten V.Silva tam dal pekne kombo - lava,prava,lava - haky. A ruky mal pekne pri brade. Bezna vec. Ak je toto crazy monkey, tak som to videl robit uz x ludi.....
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Anonymní » pon 23. kvě, 2005 9:58

raduz píše:Ten V.Silva tam dal pekne kombo - lava,prava,lava - haky. A ruky mal pekne pri brade. Bezna vec. Ak je toto crazy monkey, tak som to videl robit uz x ludi.....

No nejsem boxer, takze se mozna pletu, ale sporo bych rek, ze "blazniva opice" :D je ten vlevo. Asi jde o to kryti, ne o utocnika.
A.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod raduz » pon 23. kvě, 2005 10:15

Aha tak tam toje :oops: Ale tiez mal bezny guard, a pekne to vykryl laktami. Tento kryt sa dost bezne pouziva.
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod stefano » pon 23. kvě, 2005 15:10

to all:..blazniva opica je ten vlavo

to Ukrop:chlape,na to ,aby som bol domyslavy alebo prilis vztahovacny som dost stary,takze to je mimo mna...ak sa ti nepaci ,ze som ja vyjadril nazor nad tvojim prispevkom,to je tiez mimo mna..je to len nazor ,takisto ako je napr.ten tvoj k videu od Thorntna :idea: :idea:
stefano
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod ukropcany » pon 23. kvě, 2005 15:21

4stefano - naznačil som snáď niekde, že sa mi Tvoj názor nenáči a že máš prestať reagovať? Dúfam že nie, pretože slobodu mám na svojom rebríčku hodnôt skutočne vysoko a mám minimálny záujem o zatĺkanie informácií a už vôbec nie o niekoho umlčovanie. Avšak rovnako ako nikomu nebránim sa vyjadriť sa aj ja chcem slobodne vyjadriť... to som aj urobil a namiesto toho aby si mi to vyvrátil riešiš to, že nie je dôvod aby sa mi to nepáčilo. Stačilo predsa povedať, že chlapíci sú lempli, že to je len 1. level a že chlapíci na 5. levely sú úplne iný, ale že tí sa filmovať nedajú. A bolo by to... lenže to sa človek nedozvie, pretože to je tajné, pretože to nemám právo hodnotiť, pretože kto som ja aby som to hodnotil... apod... tento postoj poznám dosť dôkladne a vždy je za tým podfuk. Ak má totiž niekto všetko čisté, tak vybalí celú pravdu narovinu a zrazu všetky otázniky v priebehu 0,00000001 sekundy zmiznú. Mýlim sa?
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » pon 23. kvě, 2005 15:25

Pardon, ešte niečo, čo som asi hneď nepochopil - formulácia "je to len nazor ,takisto ako je napr.ten tvoj" znamená, že vyjadruješ len svoj "názor" a obhajuješ princím nehodnotenia videí? Lebo ak áno, tak OK, to chápem. Alebo nie a vieš o tom viac a nechceš aby som hodnotil práve tieto videá?
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » pon 23. kvě, 2005 15:26

scheiss, doublepost...
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod stefano » pon 23. kvě, 2005 18:42

stefano
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Jendis » pon 23. kvě, 2005 20:28

A mám další filmeček :wink: (asi 17,5 MB)

http://www.openmat.dk/video/sbg/sbgi_seminartour.wmv
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod diablik » pon 23. kvě, 2005 23:18

...
Naposledy upravil diablik dne úte 05. zář, 2006 9:51, celkově upraveno 1
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod diablik » pon 23. kvě, 2005 23:36

....
Naposledy upravil diablik dne úte 05. zář, 2006 9:55, celkově upraveno 1
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Jendis » úte 24. kvě, 2005 5:46

A proč by Ti měl V.Silva zřezat řiť?????Tomu opravdu nerozumím......to se cítíš poražen jen proto,že by proti Tobě stál V.Silva???
Koukám,že pro některé z vás by byl důležitější trénink hlavy,než těla...... :roll: Věřit v sebe sama je prvopočátek a základ..... :wink:
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér

neprihlaseny Diablik

Příspěvekod diablik » úte 24. kvě, 2005 8:29

...
Naposledy upravil diablik dne úte 05. zář, 2006 9:51, celkově upraveno 1
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Jendis » úte 24. kvě, 2005 9:33

OK.... :wink: Já to myslel tak,že kdyby ses připravoval stejně,jako on,klidně bys ho mohl porazit(jako každého).......víš,je to tak:představ si prohru v hlavě a ono se to splní :idea: :!:
Jinak všechno dobrý,to není rýpání..... :wink: 8)
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod raduz » úte 24. kvě, 2005 9:35

kazdy je porazitelny....

I ked V. Silva ma certovsky dobru statistiku :twisted:
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Jendis » úte 24. kvě, 2005 15:30

Hmm,taky zajímavá diskuze k tématu......lidi jsou všude stejní :wink:

http://www.network54.com/Forum/thread?f ... 1082100415
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » úte 24. kvě, 2005 19:51

4jendis - hm.... :?
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod raduz » stř 25. kvě, 2005 8:48

Thaiman píše:Anonymní- ešte som nevidel žiadneho boxera ktory by použival tento spôsob krytu

V MMA (bol tu aj link, dal ho Stefano) sa to pouziva, videl som to uz robit na treningu aj MT-boxerov, a pouzivaju do urcite aj boxeri (myslim ze som to uz videl aj na Eurosporte) ruky nie su mozno tak strikne na cele, ale peste su zboku pri vrchu hlavy a cela hlava (zboku) aj krk sa kryje rukou a ramenom. ( napr. aj Jackie Chan to robil vo filme -myslim "Bozska zbroj")
V CM su tie ruky viac na tvari (cele) takze sa tym budu dat kryt aj priame udery (na tvar) ale vadi mi tam znizena viditelnost.
Skusal som to na treningu, a koli zlepseniu viditelnosti som mal ( v bojovom, prikrcenom strehu) tendenciu bud sa zaklanat, alebo zeklanat len hlavu mierne dozadu - to som mal ale napaty krk = po chvili stuhnutie krku.
PS:Stefano, Thaiman- mate s tymto skusenosti, co robim zle a ako to mam odstranit. (mozno je to len zaciatocny "nezvyk")
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a sporty obecně