Wing Chun videa

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod pm » stř 22. úno, 2012 7:49

Ata, super, diky za zajimaci detaily!
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

 

Příspěvekod hellas » úte 15. kvě, 2012 15:10

A já sem meslil, že dědic Wing Čunu je enom jeden 8)

http://www.ta3.com/clanok/14639/velmajs ... ensko.html
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod pm » úte 15. kvě, 2012 15:26

jezismarjaaaaaaaaaaaaaaaa
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Hark » úte 15. kvě, 2012 15:50

Humpf, další srážka s realitou.
Achjo, dneska jsou snad skvrny na slunci nebo pan Cheung žije v nějakém alternativním světě...
Vít Hrachový
ELYWCIMAA // http://www.kungfuwingchun.cz
Škola ozbrojené sebeobrany // http://sosb.cz
Uživatelský avatar
Hark
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 612
Registrován: úte 16. pro, 2003 0:00
Bydliště: Praha, Frýdlant nad Ostravicí

Příspěvekod Kain » úte 15. kvě, 2012 20:32

Že já truba vždycky takové video otevřu, když nemám po ruce nic, čím bych si vypláchnul... vodou se akorát utopim...
Lidé jsou pomíjiví, kung-fu je navždy.

Student Practical Hung Kyun - Pavla Macka sifu
Kain
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 06. led, 2011 0:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » úte 15. kvě, 2012 22:33

Ať žije drzost a schizofrenie!
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jur-fu » stř 16. kvě, 2012 21:50

On trénoval Bruca leeho ? tak to nemôže byť až taký zlý :twisted:
Jur-fu
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 49
Registrován: stř 27. dub, 2011 23:00

Příspěvekod MartinCZ » úte 19. čer, 2012 10:50

http://www.youtube.com/watch?v=HEH3kzYC ... re=related

12 minuta: červený to tam pěkně sázej. :)
MartinCZ
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 192
Registrován: ned 25. kvě, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod edie » stř 05. zář, 2012 13:32

edie
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: pát 27. dub, 2007 23:00

Příspěvekod Jur-fu » ned 09. zář, 2012 16:54



Mal by sa dať na baďybilding
Jur-fu
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 49
Registrován: stř 27. dub, 2011 23:00

Příspěvekod Arim » pon 10. zář, 2012 7:57

Jur-fu píše:


Mal by sa dať na baďybilding



Jur-fu: musím s Tebou souhlasit, pokud člověk cvičí Wch, a chce ho cvičit tak jak má, a pochopit správně jeho principy, tak svalstvo a nadbytečná namakanost je jen na obtíž...
Arim
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 35
Registrován: úte 03. črc, 2012 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod martinYT » pon 10. zář, 2012 10:26

Arim píše:
Jur-fu píše:


Mal by sa dať na baďybilding



Jur-fu: musím s Tebou souhlasit, pokud člověk cvičí Wch, a chce ho cvičit tak jak má, a pochopit správně jeho principy, tak svalstvo a nadbytečná namakanost je jen na obtíž...


No jasný nejlepší když je člověk úplná lemra, zvedne max 20 kg, to potom je WCH nejlepšííííííí........ :roll: :lol:
martinYT
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 10. úno, 2006 0:00
Bydliště: Pňovice

Příspěvekod Arim » pon 10. zář, 2012 11:08

martinYT píše:
Arim píše:
Jur-fu píše:


Mal by sa dať na baďybilding



Jur-fu: musím s Tebou souhlasit, pokud člověk cvičí Wch, a chce ho cvičit tak jak má, a pochopit správně jeho principy, tak svalstvo a nadbytečná namakanost je jen na obtíž...


No jasný nejlepší když je člověk úplná lemra, zvedne max 20 kg, to potom je WCH nejlepšííííííí........ :roll: :lol:


martinYT: podívej se prosím na to video, které jsem s Jur-fu komentoval, pak si znovu přečti prosím můj příspěvek a pozastav se nad slovním spojením- nadbytečná namakanost.
Arim
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 35
Registrován: úte 03. črc, 2012 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod hellas » pon 10. zář, 2012 12:43

Nadbytečná namakanosť? Kerý svale má ten Sifu Henry navíc? :lol:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod Arim » pon 10. zář, 2012 13:49

Je to trochu složitější než to vypadá. Vím co je posilovna, protože jsem do ní chodil skoro 6let, 3x týdně (nejedl jsem žádné chemické podpůrné hovadiny), čistě jen činky, kladkové stroje a vlastní váha. Jezdil jsem na kole, hrál florball.

Již 4roky jsem na činku ani nesáhnul, cvičím Wch 4x-5x týdně, pravidelně strečuji, a moje rychlost, pohyblivost kloubů se daleko zvýšila. Pokud cvičíš Wch, tak zjistíš, že uvolněnost, je velice důležitá pro zvládnutí technik, kterými Wch vyniká. Abych byl konkrétní k tomu videu, tak cvičení s míčem, běhání a kolo, jo to jsou fajn věci pro kondičku, ale posilovna dělá hmotu, a neučí Tě dynamičnosti a výbušnosti, toť můj názor.
Arim
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 35
Registrován: úte 03. črc, 2012 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod La-jia » pon 10. zář, 2012 14:17

ale posilovna dělá hmotu

To si tam těch 6 let cvičil úplně jinak než se na bojová umění sluší a patří.

Jinak pánové přirovnávat schopnost být v nějakém bojovém umění nebo sportu dobrý se somatypem lidské rasy to patří někam na konec 19. století.
La-jia
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 27. led, 2005 0:00
Bydliště: Rakovník

Příspěvekod TongPo » pon 10. zář, 2012 23:00

Arim píše:Je to trochu složitější než to vypadá. Vím co je posilovna, protože jsem do ní chodil skoro 6let, 3x týdně (nejedl jsem žádné chemické podpůrné hovadiny), čistě jen činky, kladkové stroje a vlastní váha. Jezdil jsem na kole, hrál florball.

Již 4roky jsem na činku ani nesáhnul, cvičím Wch 4x-5x týdně, pravidelně strečuji, a moje rychlost, pohyblivost kloubů se daleko zvýšila. Pokud cvičíš Wch, tak zjistíš, že uvolněnost, je velice důležitá pro zvládnutí technik, kterými Wch vyniká. Abych byl konkrétní k tomu videu, tak cvičení s míčem, běhání a kolo, jo to jsou fajn věci pro kondičku, ale posilovna dělá hmotu, a neučí Tě dynamičnosti a výbušnosti, toť můj názor.

Hahá! :lol: Už jsem tu dlouho nečetl nějaký čerstvý plky o škodlivosti svalový hmoty pro bojový umění... :D Jasně, pokud někdo posiluje pouze stylem kulturistů primárně zaměřeným na objem, tak sice zesílí, ale pravděpodobně nebude žádnej rychlík. Bojovníci musí cvičit trochu jinak.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod Arim » úte 11. zář, 2012 6:32

TongPo píše:
Arim píše:Je to trochu složitější než to vypadá. Vím co je posilovna, protože jsem do ní chodil skoro 6let, 3x týdně (nejedl jsem žádné chemické podpůrné hovadiny), čistě jen činky, kladkové stroje a vlastní váha. Jezdil jsem na kole, hrál florball.

Již 4roky jsem na činku ani nesáhnul, cvičím Wch 4x-5x týdně, pravidelně strečuji, a moje rychlost, pohyblivost kloubů se daleko zvýšila. Pokud cvičíš Wch, tak zjistíš, že uvolněnost, je velice důležitá pro zvládnutí technik, kterými Wch vyniká. Abych byl konkrétní k tomu videu, tak cvičení s míčem, běhání a kolo, jo to jsou fajn věci pro kondičku, ale posilovna dělá hmotu, a neučí Tě dynamičnosti a výbušnosti, toť můj názor.

Hahá! :lol: Už jsem tu dlouho nečetl nějaký čerstvý plky o škodlivosti svalový hmoty pro bojový umění... :D Jasně, pokud někdo posiluje pouze stylem kulturistů primárně zaměřeným na objem, tak sice zesílí, ale pravděpodobně nebude žádnej rychlík. Bojovníci musí cvičit trochu jinak.



TongPo: o tom jsem božínku mluvil. Nebudu reagovat na Tvé slovo plky. Poslední co k tomu řeknu, že jsem popsal o posilovně to, co jsi nadále napsal ty sám, a to, že svalová hmota z posilovny pro BU+BS je o ničem. Přeji příjemný den
Arim
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 35
Registrován: úte 03. črc, 2012 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod hellas » úte 11. zář, 2012 9:36

Tož Miro v såvislosti s Müllerem pišeš vo nadbytečné namakanosti a na konkrétní otázku nemáš odpověď takže...
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod Arim » úte 11. zář, 2012 10:55

Dobrá dobrá, je vidět že jste mistři diskutéři, já se totiž od přírody rád dohaduji :) , ale musím uznat, kulturista to není. Jen mne překvapila v tom videu ta posilovna, protože sám se doteď tluču do hlavy za to, že jsem chodil do posilovny, protože musím teď dvojnásob makat na dynamičnosti a rychlosti, než kdyby mé tělo nepoznalo tenhle typ tréninku. Poslední věc co vidím u Wch, co osobně právě nemusím, že každý řeší jak být co nejvíc fyzicky vzhledný, místo aby řešil pozice a kroky, a to na žádném videu o Wch nevidíš, přitom dle mého názoru je to ve Wch zásadní otázka prostě.
Arim
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 35
Registrován: úte 03. črc, 2012 23:00
Bydliště: Plzeň

PředchozíDalší

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků