BA-JI /pa-ti/ čínský bojový styl v Praze!!!

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod wushupetr » úte 08. dub, 2008 15:09

Galiloo píše:
wushupetr píše:Poptám se? nerozumím. to jako že mi nevěříš, že ho znám? Zhai Fenga zná plno lidí


Joo...stejně jako plno lidí zná Jet Liho... :lol: 8O

Ale nic ve zlym :lol: :wink:


Promiň tohle nejde brát jinak než rejpání.
Jet Liho a Zhai Fenga nemůžeš v tomhle srovnávat už jen proto, že Zhai Feng narozdíl od Jet Liho žije v Čechách. Zhai Hua má nebo aspoň měla ve zvyku dávat některým studentům čínský jména, tak podle českýho jména si mě určitě pamatavat nebude jak správně píše PC. Zhai Feng nás párkrát trénoval u Zhai Hui doma když Zhai Hua zrovna neměla čas, byl jsem s ním v Číně a byl to spolubydlící v chajdě při soustředění v Chorvatsku. Krávy sme spolu sice nepásli ale osobně ho znám ( stejně jako desítky dalších čechů) :wink:
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

 

Příspěvekod Galiloo » úte 08. dub, 2008 16:02

wushupetr píše:
Galiloo píše:
wushupetr píše:Poptám se? nerozumím. to jako že mi nevěříš, že ho znám? Zhai Fenga zná plno lidí


Joo...stejně jako plno lidí zná Jet Liho... :lol: 8O

Ale nic ve zlym :lol: :wink:


Promiň tohle nejde brát jinak než rejpání.
Jet Liho a Zhai Fenga nemůžeš v tomhle srovnávat už jen proto, že Zhai Feng narozdíl od Jet Liho žije v Čechách. Zhai Hua má nebo aspoň měla ve zvyku dávat některým studentům čínský jména, tak podle českýho jména si mě určitě pamatavat nebude jak správně píše PC. Zhai Feng nás párkrát trénoval u Zhai Hui doma když Zhai Hua zrovna neměla čas, byl jsem s ním v Číně a byl to spolubydlící v chajdě při soustředění v Chorvatsku. Krávy sme spolu sice nepásli ale osobně ho znám ( stejně jako desítky dalších čechů) :wink:


OK :wink:
Nebylo to rejpání-nebuď vztahovačnej.
Jen mě občas štve jak spoustu lidí který něco cvičí machruje stylem-"Sem osobní žák mistra Bong «ong Pong Ping Pong,sme kámoši" -a při tom s nim stráví 40 hodin ročně na nějakém semináři.... :lol: :?
Galiloo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 23. říj, 2007 23:00

Příspěvekod wushupetr » úte 08. dub, 2008 16:18

jo to máš recht, znám pár takovejch :D
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod wushupetr » sob 26. črc, 2008 15:03

http://uk.youtube.com/watch?v=o6forLVvI ... re=related

Liu Shulai, jeden z učitelů Zhai Hui
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Pterodaktyl » úte 29. črc, 2008 23:50

Pterodaktyl
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: pon 21. črc, 2008 23:00

Příspěvekod wushupetr » čtv 29. říj, 2009 15:07

wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod igi » pon 02. lis, 2009 0:02

igi
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: stř 29. črc, 2009 23:00

Příspěvekod wushupetr » ned 12. zář, 2010 12:32

jak zakotvit sloupek?mel sem to v betonu ale tim narazenim se to casem zaclo kejvat. http://www.youtube.com/watch?v=ujqiu3F9 ... re=related
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod luen » ned 12. zář, 2010 20:58

wushupetr píše:jak zakotvit sloupek?mel sem to v betonu ale tim narazenim se to casem zaclo kejvat. http://www.youtube.com/watch?v=ujqiu3F9 ... re=related


Momentalne mam Saam Sing Jong / Geuk Jong (三星桩 / 腳桩) kuly u pm, ale jinak na to mame vybornou vychytavku. A daji se instalovat kamkoli. Nicmene momentalne nemam po ruce zadne foto.
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod wushupetr » ned 12. zář, 2010 21:32

Luen: ok ja pockam. sice sem dneska vykopal novou (zase) diru. ale nez do ni pichnu svuj kolik tak pockam :) videl sem ze se jim ten kul trochu pri narazu hne a to nevim jak toho docilit. nebo jestli uz to maj tak vykloktaly... :?:
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod luen » ned 12. zář, 2010 21:45

wushupetr píše:Luen: ok ja pockam. sice sem dneska vykopal novou (zase) diru. ale nez do ni pichnu svuj kolik tak pockam :) videl sem ze se jim ten kul trochu pri narazu hne a to nevim jak toho docilit. nebo jestli uz to maj tak vykloktaly... :?:


To je schvalne, aby ten naraz nebyl tak vostrej. Dojde tim k pohlceni a castecnemu umirneni narazu. Jinak jsem proti zakopavani do zeme. Jednak se nezbavis problemu o kterem pises (pokud nejsi ochoten kopat do australie - 2/3 kulu v zemi a 1/3 nad zemi) a jednak proto, ze to pak stejne hnije a casem to drevo uplne odejde.

Lepsi je si nechat udelat kovovou konstrukci a do te to vsadit.

Kazdej, kdo byl u nas ve skole na jednom ze setkani, to myslim videl :wink: Jednoduche udelatko a mas to na celej zivot, resp. i po nem :lol: :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod wushupetr » ned 12. zář, 2010 22:47

luen píše:
wushupetr píše:Luen: ok ja pockam. sice sem dneska vykopal novou (zase) diru. ale nez do ni pichnu svuj kolik tak pockam :) videl sem ze se jim ten kul trochu pri narazu hne a to nevim jak toho docilit. nebo jestli uz to maj tak vykloktaly... :?:


To je schvalne, aby ten naraz nebyl tak vostrej. Dojde tim k pohlceni a castecnemu umirneni narazu. Jinak jsem proti zakopavani do zeme. Jednak se nezbavis problemu o kterem pises (pokud nejsi ochoten kopat do australie - 2/3 kulu v zemi a 1/3 nad zemi) a jednak proto, ze to pak stejne hnije a casem to drevo uplne odejde.

Lepsi je si nechat udelat kovovou konstrukci a do te to vsadit.

Kazdej, kdo byl u nas ve skole na jednom ze setkani, to myslim videl :wink: Jednoduche udelatko a mas to na celej zivot, resp. i po nem :lol: :wink:


Jo kopu jak ukrajinec firt do kola. a co vylit ot betonem?taky spatny? sice to bude pevny bez pohybu ale aspon se to nehne
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod DON » úte 14. zář, 2010 15:43

Celý tohle vlákno:Sračky!!!! :)
DON
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 19. srp, 2010 23:00

Příspěvekod La-jia » úte 14. zář, 2010 16:03

DON píše:Celý tohle vlákno:Sračky!!!! :)

TAK TO NEČTI BLBE!
La-jia
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 27. led, 2005 0:00
Bydliště: Rakovník

Příspěvekod wushupetr » úte 14. zář, 2010 16:09

DON píše:Celý tohle vlákno:Sračky!!!! :)

nooo proc myslis?
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod wushupetr » úte 24. led, 2012 11:45

wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod PC » úte 24. led, 2012 11:51

Pavel Codl
Chen Taijiquan - Chen Style Practical method
陈式太极拳
www.taijiclub.cz
pavel@taijiclub.cz
+420 602 213 628
PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

Příspěvekod pm » úte 24. led, 2012 12:06

pekny!
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Jan » čtv 26. led, 2012 0:36

Moc pěkný, ten člověk na mě působí jako (já vím je to paradox), pohybující se monolit. A navíc sympaťák. :-)
Jan
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 60
Registrován: úte 15. bře, 2005 0:00

Příspěvekod wushupetr » čtv 26. led, 2012 11:32

Jan píše:Moc pěkný, ten člověk na mě působí jako (já vím je to paradox), pohybující se monolit. A navíc sympaťák. :-)

presne tak sympatak to je. videl sem videa kde taky cvici taiji, ruzny zbrane, bagua a xingy. to xingy se mi moc nelibilo. myslim, ze i pavela to jeho podani xingy trosku zkritizoval. nic mene si nemyslim, ze by to byl nejakej vyplod sportovni skoly. psal sem si s tim bilym klukem, kterej je na jeho videich. ptal sem se ho, co je to za rodinu baji. rikal, ze to je primo z jeho rodiny An. nikdy sem to pred tim nevidel, ale je to moc pekny.
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

PředchozíDalší

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků

cron