Dalsi hrebik do Taiji rakve

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod Jabberwocky » pát 18. črc, 2008 10:37

http://tai-ci.tai-ji-quan.cz/: "Čím dál častěji vědci docházejí k názorům, že Tai-Chi dokáže někdy až neuvěřitelně blahodárně působit na lidský organismus. Objedvují se dokonce i odborné zprávy, které doporučuji cvičit Tai-Chi místo očkování, například proti chřipce."

Mě vždycky potěší, když se dozvím, co všechno "vědci" objevili, případně doporučují. Odkaz samozřejmě nikdy ani jeden... :-D
Jabberwocky
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 13. bře, 2008 0:00

 

Příspěvekod luen » pát 18. črc, 2008 10:52

Jabberwocky píše:http://tai-ci.tai-ji-quan.cz/: "Čím dál častěji vědci docházejí k názorům, že Tai-Chi dokáže někdy až neuvěřitelně blahodárně působit na lidský organismus. Objedvují se dokonce i odborné zprávy, které doporučuji cvičit Tai-Chi místo očkování, například proti chřipce."

Mě vždycky potěší, když se dozvím, co všechno "vědci" objevili, případně doporučují. Odkaz samozřejmě nikdy ani jeden... :-D


No jestli to testovali na Zorce Jandove, tak se nedivim :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod jox » pát 18. črc, 2008 11:05

Jabberwocky píše:Mě vždycky potěší, když se dozvím, co všechno "vědci" objevili, případně doporučují. Odkaz samozřejmě nikdy ani jeden... :-D

Přesně 8)
Možná se příště dozvíme, že to čtyři vědci z pěti doporučují 8)
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod Jabberwocky » pát 18. črc, 2008 12:20

Nojo, asi jsem vždycky ten pátej nebo co :-) Jak tu onehdá psal Ukrop - že nedělá BU, že jen boxuje - ono to nakonec dopadne úplně stejně. Taky budu říkat: "Já nejsem vědec, já jen dělám výzkum." ;-)
Jabberwocky
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 13. bře, 2008 0:00

Příspěvekod Skateordie » pát 18. črc, 2008 17:30

for Luen: si len zly ujo, ktory chce kazdemu ublizit :roll:
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod luen » pát 18. črc, 2008 19:00

Skateordie píše:for Luen: si len zly ujo, ktory chce kazdemu ublizit :roll:


:lol: :lol: :lol: Jaaa??? Takovej lidumil :lol: :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Qilin » pát 18. črc, 2008 20:24



tohle je teda taky perla...

"Cvičit sám doma je samozřejmě dobré, ale je třeba cvičit ve skupině, která je správně naladěna. Z mé zkušenosti vím, že při individuálním cvičení se necvičí tak dobře, jako ve skupině, a to z mnoha důvodů. Tím nejhlavnějším je relativně snadné svévolné odvedení pozornosti. Aniž by člověk chtěl, najednou zjistí, že myslí na něco jiného a cvičení je v háji. Ve skupině se to nestává, díky tzv. skupinové síle. Navíc bývá Tai-či skupina velmi dobrým kolektivem přátel, které já osobně vždy velmi rád vidím."
Qilin
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 64
Registrován: pát 20. črc, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Re: .

Příspěvekod practice » pát 18. črc, 2008 23:36

luen píše:Ok, tak az budes velkej kluk, tak se u nas stav ve skole. Treba jednou dospejes a budes mit koule na to, aby ses postavil face to face luenovi, ty anonymni hrdino :lol: :wink:

tohle mi pripada jako vyzva nekoho, kdo CHCE bojovat
me osobne je to jedno
takze pokud o to stojis, tak pro to neco udelej (me rodice do prahy stejne nepustej)
a nestojim o nejaky sanda, proste klasika na ulici, tam se teprv ukaze, co v tobe je
ze trenujes 7xtydne? to je smesny
mozna tak v hospode
a to abych se stavil jsi psal jen jednou :lol:

tong po: ne kazdej visi na netu 24/7
jendis, ukropcany: nechapu proc se do toho serete, vrana k vrane seda?
navic nikdo nikde nepsal o tom, ze ho sejmu, ale jen o tom, jestli mam na to se s nim utkat
Feel the Force!
practice
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 130
Registrován: sob 02. črc, 2005 23:00

Re: .

Příspěvekod luen » sob 19. črc, 2008 1:56

practice píše:
luen píše:Ok, tak az budes velkej kluk, tak se u nas stav ve skole. Treba jednou dospejes a budes mit koule na to, aby ses postavil face to face luenovi, ty anonymni hrdino :lol: :wink:

tohle mi pripada jako vyzva nekoho, kdo CHCE bojovat
me osobne je to jedno
takze pokud o to stojis, tak pro to neco udelej (me rodice do prahy stejne nepustej)
a nestojim o nejaky sanda, proste klasika na ulici, tam se teprv ukaze, co v tobe je
ze trenujes 7xtydne? to je smesny
mozna tak v hospode
a to abych se stavil jsi psal jen jednou :lol:

tong po: ne kazdej visi na netu 24/7
jendis, ukropcany: nechapu proc se do toho serete, vrana k vrane seda?
navic nikdo nikde nepsal o tom, ze ho sejmu, ale jen o tom, jestli mam na to se s nim utkat


Takze jsem se o5 trefil ... no OK, tak toho nechame synku a poradim ti par veci:

1) Kdyz se bavi dospeli, tak soupej v koutku nohama!

2) Cvicim dele nez ty jsi na svete, tak kdyz se chces dohadovat, priprav se aspon na predmet diskuze!

3) Nebud nastvanej, kdyz ti nekdo napise, ze o necem vis prd, kdyz o historii nevis vic nez, ze znas jednu klasickou vypravenku (neco jako o Praotci Cechovi) - je jasne, ze se ti kazdej vysmeje, pokud neuvedes, ze jsi jeste dite a mas narok verit na pohadky :wink:

4) Az budes vetsi a budes si moci dovolit prijet z Kotehulek do Prahy ... tak si to precti znovu a vyborne se pobavis. Jinak deti nebiju, ale kdybys preci jen i po te, potreboval srovnat, tak se stav :wink: Tatinka ti suplovat nebudu, ale par vychovnejch ti klido strelim :wink:

5) Preji klidnej vyvoj a nenech si ho narusit zbytecnejma rvackama ... ty leta v diagnostacich za to obhajovani pohadek nestoji Pepicku :wink:

Kdyby ti neco z tech 5-ti bodu nebylo jasne, tak to dej precist tatkovi a on ti to doufam vysvetli :!:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod practice » sob 19. črc, 2008 5:58

Mistr Yoda mel pravdu, jsi debil. :lol:
Feel the Force!
practice
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 130
Registrován: sob 02. črc, 2005 23:00

Příspěvekod marcelo » sob 19. črc, 2008 7:55

practice píše:Mistr Yoda mel pravdu, jsi debil. :lol:


Pocuvaj Practise, zkludni hormony kluku..skryvas za anonymitu internetu ,mas silacke reci a vyzyvas niekoho kt. si presiel niecim pri com by tebe menili pampersky..ty si vazne myslis,ze Sanda pomerovanie neee,ale street pomerovanie by si si s Luenom dal?? ..ale no taaaak,dufam ze to nemyslis vazne :wink: ..ja si taktiez myslim ze si malicky smrkacik,kt. si ani neuvedomuje o com tu plka :wink:
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Jendis » sob 19. črc, 2008 8:11

Tohle nemá smysl....už proto,že je to puberťák........tady bude silnej virtuální hrdina a v životě ho nikdo nikde neuvidí.A pokud ano,tak rozhodně nepřizná,že je to on a bude dělat,že není.....
Klasickej troll......jen prudí.


4Practice - Jestli si myslíš,že jsi tu za hrdinu a siláka....tak nejsi. Nadáváním a pruzením tu nedosáhneš vůbec ničeho.Jestli Tě to baví.....to netuším.Já osobně bych ale čas investoval smysluplněji....ale třeba k tomu jednou,časem,možná dojdeš sám....... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » sob 19. črc, 2008 8:12

ukropcany píše:.. som krásny štíhli... som krásna 17ročná... 8)


Ty wolle....tak se rozhodni.......nebo máš krizi osobnosti???? :lol: :lol: :twisted: :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod luen » sob 19. črc, 2008 8:49

:lol: Se mnou puberta take mlatila, ale za mejch mladejch let jsem mohl prudit jen face to face, takze tyhle veci neprichazeli v uvahu, hned bych bud dostal a nebo musel dat ... njn anonymita internetu dava virtualni silu i detem.

Diky kluci, ale nechal bych ho dal hledat svou identitu dospelaka ... bud dostane rozum a nebo brzo narazi, jednou se nebude muset ptat rodicu na cestu kamkoli a pak si ho to najde :wink:

Muzeme mu poprat jen at mu Bodhidharma pomuze! Myslim, ze to bude potrebovat :wink:

PS: Kdybys ty lolo napsal hned, ze sji jeste dite, tak sis mohl zachovat tvar, nikdo by se do tebe nenavazel :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Re: .

Příspěvekod TongPo » sob 19. črc, 2008 9:50

practice píše:...a nestojim o nejaky sanda, proste klasika na ulici, tam se teprv ukaze, co v tobe je...


Tak tohle je fakt soda! :lol: :lol: :lol: Ověřovat si, jak na tom se schopností bojovat vlastně jsem, by mělo být standardní součástí tréninku bojových umění. Provádí se formou cvičného boje (sparringu) s chrániči a s dohodnutými pravidly, aby se minimalizovaly potencionální škody na zdraví zúčastněných. I velmi zkušený bojovník (pokud to není úplnej magor) nikdy nepůjde do boje bez pravidel s neznámým soupeřem jen tak, něco takového podstoupí jen v případě sebeobrany. Oni totiž i ty pouliční boxerské zápasy bez chráničů mají svá pravidla... A tady se dostáváme do situace, kdy si chce nedospělý školák "proklepnout" v boji bez pravidel (aby ukázal, co v něm je) metrákovýho veterána, který má za sebou nejen mnoholetý aktivní trénink bojových umění, ale i osobní zkušenosti z brutálních pouličních střetů... :roll: Hochu hochu, tohle jen znovu dokazuje, že seš úplně mimo... Tohle si můžeš dovolit s ostatníma dětma, protože vaše údery jsou tak slaboučké, že vám akorát tak poteče krev z nosu... Ale ve světě dospělých se "pracuje" s několikanásobně vyšším likvidačním potenciálem, tam takovou pouliční bitku nemusíš vůbec přežít. Jasně, jako dítě máš právo na to věřit pohádkám, ale nepleť se do diskuze dospělým. Tenhle server by měl sloužit jako zdroj hodnotných informací pro lidi, kteří se zajímají o bojová umění a sporty. Plkat nesmysly vyčtené ze stupidních knížek by zvládnul každej, co má díru do zadku. Ale tady by měl argumentovat jen ten, kdo vše co píše má podloženo osobníma zkušenostma a je to schopen osobně obhájit například ve sparringu - mluvím samozřejmě o dospělých.
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

.

Příspěvekod luen » sob 19. črc, 2008 10:37

Panove ted mi to doslo, ja ten slovni projev znam, mohl bych pozadat moderatora/admina o provereni IP adresy toho klucika, mam podezreni, ze je to multiucet ... dik
Naposledy upravil luen dne sob 19. črc, 2008 15:05, celkově upraveno 3
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Re: .

Příspěvekod Toman » sob 19. črc, 2008 10:46

practice píše:navic nikdo nikde nepsal o tom, ze ho sejmu, ale jen o tom, jestli mam na to se s nim utkat


To je taky luxus tenhle výplod.

Hele udělám pořádnej hype ... vyzvu Klitshka, co na tom že mě během 30 sekund pošle do komatu ... měl jsem na to abych se s nim utkal. Ty si mi exemplář :lol: :lol:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » sob 19. črc, 2008 11:54

8O 8O :? :evil:

SZ
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod wushupetr » sob 19. črc, 2008 12:07

wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod RUNAR » sob 19. črc, 2008 12:31

Klucí klucí, máte tohle za potřebí? Řekl bych že každej se má hájit sám né?
Podívejte třeba na playera, ten se vždycky obhájí v klídku sám.
Tady se seběhne celá banda hrdlořezů na jednoho školáčka. :roll:
Jasně taky hodně nemám rád týpky co maj koule tak akorát za klávesnicí.


ukropcany píše:
practice píše:...(me rodice do prahy stejne nepustej)...

Obrázek


Hele Ukrope nevím čemu se tak tlemíš :lol: :P
Já ho znám, rodiče ho už nechtěj pouštět do Prahy protože tu vždycky vymlátí všechny bary i s vyhazovačema a ve škole jsou potom problémy.
8) :)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

PředchozíDalší

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron