CZECH OPEN 2007

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod xiexie » pon 06. říj, 2008 14:23

wushupetr píše:
Ta co byla v září. V Pelhřimově, myslím. Jen se ptam páč nejsem moc v kontaktu s nikym za Sportovní Wushu, ale minule tam byl snad jen jeden. Karel Benda myslím. Asi lepší cvičit si doma na zahradě :cry: páč tyhle soutěže mi pomalu připadají jako ztráta síly a času. Nemluvím teď o organizaci nebo o rozhodčích, ale o chabý účasti soutěžících.


Ty jo, tak to ti nereknu. Z a) jsem nebyla za b) vzhledem k faktu, ze Czech Open byl v Srpnu prijde mi divoke delat souteze tak natesno. Jinak vetsinou pocet ucastniku muzes dohledat podle vysledkovych listin.
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod wushupetr » pon 06. říj, 2008 21:02

No ty výsledky ze září jsem tam nějak porád nenašel. Ale to máš fuk. Dneska jsem konečně o tom s někým pokecal. Prej furt to samý, takže asi nuda. Jen prej mladej Qin tam stropil nějakou scénu bo co :D ale to je jedno.
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod SiuLouFu » čtv 09. říj, 2008 15:37

wushupetr píše:No ty výsledky ze září jsem tam nějak porád nenašel. Ale to máš fuk. Dneska jsem konečně o tom s někým pokecal. Prej furt to samý, takže asi nuda. Jen prej mladej Qin tam stropil nějakou scénu bo co :D ale to je jedno.


Tak vysledky uz k dispozici jsou :wink: :

http://www.wu-shu.cz/cws/souteze-mcr2008-v.htm
Marek Uher
小老虎
当心你许下的愿望,要真得到你可能又后悔了
SiuLouFu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 367
Registrován: čtv 16. úno, 2006 0:00
Bydliště: Kladno

Příspěvekod hch » ned 12. říj, 2008 19:30

... jsou, ale oproti minulemu roku tam chybi dilci znamky za skupiny. Myslim ze by byly pro soutezici uzitecne, aby vedeli na cem zapracovat. Je urcite dobry pokrok ze se vypisuji na obrazovce bezprostredne po vystoupeni, ale to si malokdo zapamatuje.
hch
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 16
Registrován: ned 17. pro, 2006 0:00
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron