®elezná dlaň

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod jeikob » sob 13. čer, 2009 13:17

pokud někoho zajímá přerážení tak na to jsou experti v kyokušinkai karate. masutatsu oyama zakladatel stylu . urazil bejkovi roh a přerážel valouny .jenže taky se na nějakej ten rok zdekoval do hor a tam do těch kamenů mlátil,tahal klády a běhal v zimě polonahej a málem mu tam hráblo. budu otravovat s filmel ,jmenuje se fighter in wind a je to právě velmi pekně zpracovaný životopis a co se týká bojů tak jich tam právě moc není a pokud tak na film jsou neučesaný a syrový.
jinak je to fyzika a drill to přerážení.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

 

Příspěvekod salamovic » sob 13. čer, 2009 13:38

salamovic
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 34
Registrován: ned 29. bře, 2009 23:00
Bydliště: SVIT

Příspěvekod pucmaz » ned 14. čer, 2009 2:10

.
Naposledy upravil pucmaz dne úte 30. pro, 2014 17:51, celkově upraveno 1
pucmaz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 838
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00

Příspěvekod ArchEron » ned 14. čer, 2009 11:07

sak filmi su anto aby sme sa natom zabavaly anie braly vazne :D
ArchEron
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 230
Registrován: pát 10. dub, 2009 23:00

Příspěvekod hellas » ned 14. čer, 2009 13:37

On v Japonsku je někdo takovej, kdo nemá styky s mafií :lol: 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod littleass » ned 14. čer, 2009 14:53

Chlapci já bych se tu moc o mafii být Vámi nerozepisoval :lol:
Vůbec nemáte ponětí o tom že i na tohle forum leze spoustu fízláků lidí od BIS a jiných zaprodanců :!: :idea: :wink:

Aby se Vám třeba nestalo minimálně to co mě...

Někdo mi zablokoval v práci přístup z celé sítě na toto forum i pod touto přezdívkou...hustý co???Už vim na sto procent že z personálu to nikdo nebyl :?
Všude jinde sem můžu ale tam nee.... 8O :?
A v počítačích se moc nevyznám takže nevim o co go,kdyby tak šlo třeba vyhledat odkud ta operace byla prováděna... :twisted: :roll:
littleass
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 268
Registrován: pát 03. dub, 2009 23:00

Příspěvekod khooca » ned 14. čer, 2009 16:03

puc: díky za uvedení na pravou míru, já přemýšlel docela dlouho co na to napsat.
Btw těší mě, že tyhle šity neřešíme jen my ve wing chunu :twisted:
Petr Kočandrle
http://www.cfwckt.org/
khooca
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 190
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod khooca » ned 14. čer, 2009 16:07

littleass píše:Chlapci já bych se tu moc o mafii být Vámi nerozepisoval :lol:
Vůbec nemáte ponětí o tom že i na tohle forum leze spoustu fízláků lidí od BIS a jiných zaprodanců
To je dobrý, ale když sem napíšu terorista, USA, bomba; tak na nás během chvilky doletí amíci :lol: :lol:
littleass píše:Někdo mi zablokoval v práci přístup z celé sítě na toto forum i pod touto přezdívkou...hustý co???Už vim na sto procent že z personálu to nikdo nebyl :?
Všude jinde sem můžu ale tam nee.... 8O :?
A v počítačích se moc nevyznám takže nevim o co go,kdyby tak šlo třeba vyhledat odkud ta operace byla prováděna... :twisted: :roll:
Proxy server voe..
Petr Kočandrle
http://www.cfwckt.org/
khooca
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 190
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod jeikob » ned 14. čer, 2009 21:23

pucmaz píše:jeikob: to je cele velmi nadsene tvrzeni, ovsem pravda je jako obvykle trochu prozaictejsi. Sam si muzes vsimnout, ze veskery videa zachycujici Oyamu, jak urazi hranou ruky ten roh jsou velmi peclive sestrihany tak, aby na nich nebylo nic videt. Oyama skutecne zapasil a povalil kravu (bohuzel to nebyl zadnej mohutnej bejk, ale pomerene vyhubla krava (nebo bejk, to je nakonec jedno), ktera navic do zadnyho boje zjevne moc chuti nemela), ovsem to se napriklad na rodeu deje zcela bezne, krava se da porazit proste tak, ze ji drapnes za rohy, stocis krk a ona pak ztrati rovnovahu.
Fighter in the wind bohuzel neni ani trochu verohodny zivotopis. Oyama tam vystupuje jako hrdinny ochrance japonskych zen pred chlipnymi americkymi okupanty :roll: Nikde neni ani zminka o tom, ze by se ucil v JPN karate (od Yamaguchiho atd.), jeho mistr je Korejec, ktery ho podle toho filmu naucil vsechno... Boje v ruznych dojo a konecny boj s nejakym mistrem kenjutsu (nebo co to je) jsou pochopitelne smysleny, s zivotopisem to nema spolecnyho vubec nic.
To bych v tom filmu radsi videl nejakou zminku o jeho pletkach s mafii :twisted: a mohlo by se to tak aspon trochu priblizit skutecnosti. Takhle je to jenom akcne-romanticka splacanina. Sorry, myslel jsem si ze takovy film muze oslovovat jenom teenagery...
Vlastne jsem si na tenhle film nedavno vzpomel, kdyz jsem tady cetl reakce lidi od WCH na film Yip Man... to bude tak na stejne urovni.


jasně uznávám je to film. ale jak je to s těma kamenama rozbíjením? a že se sebral a od jel do hor to je asi pravda teda on sám to tvrdí
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod pucmaz » pon 15. čer, 2009 6:29

.
Naposledy upravil pucmaz dne úte 30. pro, 2014 17:50, celkově upraveno 1
pucmaz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 838
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00

Příspěvekod Jan » pon 15. čer, 2009 8:35

Pokud jsem slyšel, tak tam měl Oyama jednoho svého žáka a ten mu nosil zásoby a tak a také s ním trenoval, ale dlouho tam nevydržel, byla to fakt pustina. Takže tam Oyama trénoval sám a snad jednou za pár měsíců mu někdo nosil potraviny. Tam jsou v horách hodně tvrdé podmínky, to není jako u nás, po půl roce a on tam byla daleko déle, by člověk měl fyzičku, kterou by tady těžko dával dohromady rok možná dva.. :-) Takže takhle... Nechci z něj dělat ikonu, ale hodně dobrej a silnej asi fakt byl, on to totiž neskutečně "žral", promiňte mi ten výraz. :-) Ale mám dojem, že tu situaci asi ilustruje nejlépe. :-)
Jan
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 60
Registrován: úte 15. bře, 2005 0:00

Příspěvekod pucmaz » pon 15. čer, 2009 8:45

.
Naposledy upravil pucmaz dne úte 30. pro, 2014 17:50, celkově upraveno 1
pucmaz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 838
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00

Příspěvekod jeikob » pon 15. čer, 2009 14:30

tady by se to mělo jmenovat . server specializující se na slíkaní králů .odmýtyzování legend :lol:
tak mám pocit že legendy a mýty jsou ve zdravé míře užitečný jinak jasně člověk musí znát hranice. jinak upřímně řečeno mně je to celkem putna jestli jde nebo nejde přerazit valoun . jinak viděl jsem takouvou tu knížku kyokushinkai a oyma svým vzhledem působí že silnej bude .holt založil styl potřeboval ho zmedializovat.
k těm filmům právě můžou být pozitivní v tom,že lidi některý myslím teda děti a hodně mladý se začnou zajímat a přivede je to k realnému bojovému umnění
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Boreas » pon 15. čer, 2009 16:49

Jen mi tu občas přijde, že v rámci toho, aby každý viděl, že jedeme real, zbytečně posíláme i leckdy obyčejné věci do řady snů a pohádek. :roll:
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod littleass » pon 15. čer, 2009 18:46

khooca píše:
littleass píše:Chlapci já bych se tu moc o mafii být Vámi nerozepisoval :lol:
Vůbec nemáte ponětí o tom že i na tohle forum leze spoustu fízláků lidí od BIS a jiných zaprodanců
To je dobrý, ale když sem napíšu terorista, USA, bomba; tak na nás během chvilky doletí amíci :lol: :lol:
littleass píše:Někdo mi zablokoval v práci přístup z celé sítě na toto forum i pod touto přezdívkou...hustý co???Už vim na sto procent že z personálu to nikdo nebyl :?
Všude jinde sem můžu ale tam nee.... 8O :?
A v počítačích se moc nevyznám takže nevim o co go,kdyby tak šlo třeba vyhledat odkud ta operace byla prováděna... :twisted: :roll:
Proxy server voe..


No přitom si ty teroristy z velké části vytvořili sami a pak už se to rozjelo...Obama už to nezachrání je mi ho synka líto ale někdo to odsrat musí... :lol: :?

Proxi server???Tak co když fakt zjistim že to byl nějakej fízlák...ty řiťové se serou uplně do všeho ale efekt i tak žádnej...je tu bordel těžkýho kalibru..i když..někomu to vyhovuje...
littleass
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 268
Registrován: pát 03. dub, 2009 23:00

Předchozí

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků