Kung-fu v Ostravě

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

:-)

Příspěvekod d4n01 » úte 21. zář, 2010 19:58

:?
Naposledy upravil d4n01 dne čtv 23. zář, 2010 19:11, celkově upraveno 1
d4n01
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 16. zář, 2009 23:00

 

:-)

Příspěvekod kumori » stř 22. zář, 2010 19:27

karel doležal je bez diskuze kvalitní a velmi zkušený učitel a to i praktické sebeobrany.Styl, který mimo jiné vyučuje se tuším-li správně, jmenuje Chan shan shaoli si a Dju su kung fu.Měl jsem možnost pod Sifu Doležalem několikrát cvičit djusu a pamatuju si jeho výcvikové metody dodnes a to je to už 10 ( a víc ) let...
pokud ovšem chceš dělat spíš sestavy a celkově tradiční kungfu, tak se věnuj chan shan shaolin si ( omlouvám se, jestli to píšu správně)
Odkaz na oba styly je www.pasw.pl
kumori
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 476
Registrován: stř 04. dub, 2007 23:00

Příspěvekod kamiwaza » stř 22. zář, 2010 19:41

Jak píše Kumori, p. Doležal je opravdu kapacita a jeho metody dokázaly člověka připravit do života :D Nicméně pokud se nepletu, tak se teď nějaký pátek věnuje Systemě, takže nemám zprávy o tom, jak se změnilo jeho cvičení. Každopádně jsem zvědav, jestli se objeví opět na Mírově, případně s čím přijde :?:
kamiwaza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 452
Registrován: sob 23. zář, 2006 23:00

Příspěvekod kumori » čtv 23. zář, 2010 17:23

[quote="kamiwaza"]Jak píše Kumori, p. Doležal je opravdu kapacita a jeho metody dokázaly člověka připravit do života :D Nicméně pokud se nepletu, tak se teď nějaký pátek věnuje Systemě, takže nemám zprávy o tom, jak se změnilo jeho cvičení. Každopádně jsem zvědav, jestli se objeví opět na Mírově, případně s čím přijde :?:[/quote][quote]

ano, věnuje se tuším systěmě, co přišla z polska.Nic proti, ale systěma není nic převratného, myslím, že zažívá stejný boom jako sambo v 60-tých letech, kdy se dostalo do japonska a do USA.Navíc mne trochu pobavilo tvrzení zakladatele systěmy, který na webu aikidojournal.com v interwiew tvrdil, že systěma je oficiálně zařazena do výcviku ruských jednotek specnaz, usměvné...

4 kamiwaza, neodpustím si to, nezlob se prosím :lol: co nového v organizaci judo-jitsu?[/quote]
kumori
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 476
Registrován: stř 04. dub, 2007 23:00

Předchozí

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků