česť, charakter, ... v BU

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod wushi » úte 27. dub, 2004 14:52

ozaj, marvin, máš aj žiakov, či cvičíš sám?
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

 

Příspěvekod sun » úte 27. dub, 2004 14:59

náhodou si můžeš považovat za borce, vem to z druhé stránky:
Dokázal jsi 29 letého mlaďocha přesvědčit, že je mistr, co bude mít za následek,že se nebude tolik věnovat cvičení, ale více vydělávaní peněz a tedy jeho cvičení a vše co s tím souvisí časem utrpí a žáci jej opustí.
Takže vlastně jsi zničil jeho budoucnost!
Vidíš, jak to mají učitelé těžké. A žák si ani neuvědomuje co udělal a jde klidně za dalším učitelem a ještě si myslí, že bývalý učitel je potvora. Ve třiceti pokazí člověka chvála v padesáti třeba drogy. Není to vůbec jednoduché.
Ale teď vážně. Každopádně si myslím, že je lepší vybírat v kategorii tradičních mistrů než absolventů moderních škol.
sun
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod marvin » úte 27. dub, 2004 15:01

:lol:
Naposledy upravil marvin dne ned 17. pro, 2006 14:12, celkově upraveno 1
marvin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 996
Registrován: úte 22. dub, 2003 23:00

Příspěvekod Jendis » úte 27. dub, 2004 15:09

Jo,tak tenhle systém znám :!: :!: Není až zase tak špatnej...... 8)
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod wushi » úte 27. dub, 2004 15:10

sun - asi nechápem tvoje myšlienkové pochody...toho mlaďocha myslíš ako mňa??? ak hej, tak si vedľa jak ta jedľa - o sebe si vôbec nemyslím, že by som bol majster, a ak to tvrdíš o W., tak on si to o sebe myslel už dávno, to nie je nič nové pod slnkom....a to že od neho žiaci utečú - bola by to taká malá náplasť na moju ubolenú dušičku... :( :cry: :twisted:
vážne, nie všetci z moderných škôl sú takí...opýtaj sa Pavelu... :wink:
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod marvin » úte 27. dub, 2004 15:11

:roll:
Naposledy upravil marvin dne ned 17. pro, 2006 14:12, celkově upraveno 1
marvin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 996
Registrován: úte 22. dub, 2003 23:00

Příspěvekod sun » úte 27. dub, 2004 15:26

wushi:
já netušil, že jsi taky takové mládě. :D Já myslel toho číňana. Ale ber to s nadsázkou. Jak říkám, člověk se musí o vtip pokoušet neustále, sem tam se nějaký povede. Já mám pocit, že na jeden povedený, musím mít 100 pokusů. Nu což.
Pokud je mi známo, tak Pavela má jednoho mistra (víc snad ani nejde) a to tradičního (Mistr Du). A i učitele na taiji či pakua má rovněž tradiční. I když sám to rozdělování nemá moc v lásce, co říkáš, Pavelo? :-)
sun
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod wushi » stř 28. dub, 2004 6:39

2sun - no vidíš, taký som ja nezrelý mlaďas... :wink:
a s tým Pavelom - ono som nemyslel úplne jeho osobnú skúsenosť, skôr to že pozná takmer všetkých majstrov wushu v ČR a dostali sa tam viac-menej aj jeho zásluhou...Shifu Du Fukun je naozaj dobrý vo svojom obore, je tradicionalista a odborník...toľko... :D
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod wushi » stř 28. dub, 2004 8:07

2all - mám takú otázočku - určite najmä cvičenci zo SR počuli o nejakom Mikulovi z Košíc - "sifu Shaolin kung-fu a qigong", našiel som náhodou na webe nejakú jeho prezentáciu ako "black eagle" a spomína tam nejakého svojho majstra Wang Shiju...viete niekto o koho sa jedná ? ja som totiž nikoho takého v BRD BU nenašiel...
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Předchozí

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků