kung fu a klouby

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod Fash » pát 01. srp, 2008 14:22

ukropcany píše:Ja doktorov fakt vnímam len ako inštanciu poslednej záchrany... zas berte to trošku aj tak, že kopa schopných sa zbalila a odišla do Čiech a tu ostávajú zas len idioti... bol som minulý rok na pohotovosti, lebo som mal zrazu 40,7°C a vyhodnotil som to ako "dostatočne nutné" .............

taky moznost vid.... zazil sem i pripad kdy sme sli k doktorovi s tim, ze se slecne spatne dycha......odchazeli sme s receptem a slovy, ze je to lehke astma.....po tydnu mi slecna volala at jdu domu ze ji je na umreni a nemuze skoro dychat...tak sme jeli vecer na pohotovost kde zjistili zapal plic s tim, ze kdyby to nechal o par dnu dyl tak taky mohla jit do kytek......;-) nevyberes si :-)
Fash
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod ferryman » pát 01. srp, 2008 15:14

Lauda píše:ahoj,
chtěla bych začít s bojovým uměním, ale protože se v tom nevyznám, dovolila jsem si vložit sem svůj dotaz. Jaké BU by bylo pro mě vhodné? Je mi 28 let, jsem z Prahy a nikdy jsem nic takového nedělalala. Moc děkuju za odpověď

No vhodné by bolo asi hocičo ,kedže myslím že 28 ešte nie je až tak vysoký vek ,teda ak nemáš nejaké vačšie zdravotné problémy.Popozeraj sa aké BU sa v Prahe vyučujú (myslím že ich bude vcelku dosť) a vyber si čo sa ti páči ,choď sa pozrieť na trénink. Keď si niečo vyberieš tak napíš aj sem na fórum možno tu bude niekto kto tam tiež chodí takže ti bude môcť poradiť.
ferryman
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod Franz » pát 01. srp, 2008 15:32

ukropcany píše:Ja doktorov fakt vnímam len ako inštanciu poslednej záchrany... zas berte to trošku aj tak, že kopa schopných sa zbalila a odišla do Čiech a tu ostávajú zas len idioti... bol som minulý rok na pohotovosti, lebo som mal zrazu 40,7°C a vyhodnotil som to ako "dostatočne nutné" :D a dopadlo to síce nakoniec akože dobre, ale bol tam 4 hodiny, z toho sa mi niekto venoval asi 10 min. a zbytok som kňučal v kúte... a výsledky s receptom mi napísali až keď sa dôrazne (!!!) spýtal, či môžem ísť skapať domov... s malým pred mesiacom sme boli detto na inej pohotovosti, 6 štichov na čele :x a tomu doktorovi by som najradšej ruky dolámal... keby som vedel, ako to bude prebiehať, tak malému nalepím motýliky na čelo a drbem celé zdravotníctvo. Pred mesiacom mám horúčky, o 2 týždne mi je zas na kundu, idem k doktorovi a že som zdravý... 8O tých 38,9 °C som si asi vyhypochondroval... :evil: nie, len keď ide o život, inak apage... ak to máte u vás lepšie, tak gratulujem... nohu si pôjdem radšej zlomiť do Rakúska... :wink:

u nás to není taky žádná sláva, den před štědrým dnem, myslím že je to 23. :) byla máma u doktora s moji segrou, byli obě nachřapaný... nějaký chřipka nebo angina, a oni čekali celý od 9 od rána asi do 1 hodiny, a stejně řekli, že sou obě simulantky a ještě zkoušeli moji mámu jak se jmenuje, jestli se nejmenuje jinak a jestli neukradla kartičku zdravotního pojištění či jak to je (kartičku VZP) a pak tam přijela záchranka se starým člověkem na lehátku, byl bílej jak smrt, prej měl rakovinu a sestřička am začala řvát na celou čekárnu" proč ste ho přivezli??? vždyt je v posledním stádiu" a nechtěla ho přijmout, by ho nechala kráva chcipnout na chodníku

naší nemocnici se dřív říkalo Napoleon Bonaparte (všichni chlastali napoleonky, vy ste se přišel nechat ošetřit, vystavili vám Parte a sestřičky za to měli Bony)
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod luen » pát 01. srp, 2008 17:01

Franz píše:naší nemocnici se dřív říkalo Napoleon Bonaparte (všichni chlastali napoleonky, vy ste se přišel nechat ošetřit, vystavili vám Parte a sestřičky za to měli Bony)

Tak tohle je husty :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
luen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Franz » pát 01. srp, 2008 20:02

:lol: z toho čůrám furt, hlavně když to tam vidím tu ochotu :lol:
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér

Předchozí

Zpět na čínská bojová umění a sporty...