Muslimové a Wushu

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Muslimové a Wushu

Příspěvekod wushupetr » ned 27. črc, 2008 14:39

wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

 

Re: Muslimové a Wushu

Příspěvekod Pterodaktyl » pon 28. črc, 2008 9:42

wushupetr píše:http://www.jiayo.com/news/




:lol:

ALLAH AKBAR
Pterodaktyl
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: pon 21. črc, 2008 23:00

Příspěvekod pavela » úte 29. črc, 2008 17:00

Coje trubky? Nevíte že muslimský Cha Quan národnosti Hui je natolik slavný a krásný, že z něj dokonce Číňani vytvořili soutěžní formy changquanu?
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod Pterodaktyl » úte 29. črc, 2008 23:26

pavela píše:Coje trubky? Nevíte že muslimský Cha Quan národnosti Hui je natolik slavný a krásný, že z něj dokonce Číňani vytvořili soutěžní formy changquanu?



hmmm Pavelo...."soutěžní"...to slovo jak slyšim tak se mi zvedá žaludek,takže to je z bláta do louže když se toto stalo :lol: :lol: :lol:

Děkuji Roshimu Fumonu Nakagawovi,Roshimu Kaisenovi,Khenpo Čhondrag Rinpocheovi,ctihodnému Dhammadípovi a dalším Mnichům za to že ve mně probouzejí na setkáních s nimi střípky ZENU a tím pádem mi usnadnují cestu k pochopení "sračkoidnosti" "soutěží" a jiných disciplín.....



:lol: :lol: :wink:
Pterodaktyl
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: pon 21. črc, 2008 23:00

Příspěvekod Ynseminator » čtv 31. črc, 2008 8:57

Pterodaktyl píše:
pavela píše:Coje trubky? Nevíte že muslimský Cha Quan národnosti Hui je natolik slavný a krásný, že z něj dokonce Číňani vytvořili soutěžní formy changquanu?



hmmm Pavelo...."soutěžní"...to slovo jak slyšim tak se mi zvedá žaludek,takže to je z bláta do louže když se toto stalo :lol: :lol: :lol:

Děkuji Roshimu Fumonu Nakagawovi,Roshimu Kaisenovi,Khenpo Čhondrag Rinpocheovi,ctihodnému Dhammadípovi a dalším Mnichům za to že ve mně probouzejí na setkáních s nimi střípky ZENU a tím pádem mi usnadnují cestu k pochopení "sračkoidnosti" "soutěží" a jiných disciplín.....



:lol: :lol: :wink:

To je krásnej příspěvek. vem si prášek a jdi si lehnout, uleví se ti :lol: :lol:
Tak řiď ať jedeš lip. Myslel sem řiď jako řiď, ne řiď jako řiť.
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod Panda » čtv 31. črc, 2008 13:11

Ynseminator píše:
Pterodaktyl píše:
pavela píše:Coje trubky? Nevíte že muslimský Cha Quan národnosti Hui je natolik slavný a krásný, že z něj dokonce Číňani vytvořili soutěžní formy changquanu?



hmmm Pavelo...."soutěžní"...to slovo jak slyšim tak se mi zvedá žaludek,takže to je z bláta do louže když se toto stalo :lol: :lol: :lol:

Děkuji Roshimu Fumonu Nakagawovi,Roshimu Kaisenovi,Khenpo Čhondrag Rinpocheovi,ctihodnému Dhammadípovi a dalším Mnichům za to že ve mně probouzejí na setkáních s nimi střípky ZENU a tím pádem mi usnadnují cestu k pochopení "sračkoidnosti" "soutěží" a jiných disciplín.....



:lol: :lol: :wink:

To je krásnej příspěvek. vem si prášek a jdi si lehnout, uleví se ti :lol: :lol:

Smiř se s tim že jsi produkt západní civilazice a soutěžení máš zakódováno velmi hluboko v krvi :wink: a i když ti Zen mopžná pomůžre tydle potřeby utlumit, tvuj zápaďácký pud po vyhrané soutěži nebude nikdy upokojen :lol:
koneckonců díky němu obsadila západní civilaze svého času celou asii 8)
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod graver » čtv 31. črc, 2008 13:40

Panda píše:Smiř se s tim že jsi produkt západní civilazice a soutěžení máš zakódováno velmi hluboko v krvi

Čím to je, že vždycky, když slyším "produkt západní civilizace", tak tam cítím subliminální význam "produkt finální části trávicího ústrojí" :?:
Já uznávám, že Asiaté už dávno létali do vesmíru, když první Evropan coby jednoduchý shluk buněk opouštěl teplé vody pobřežních mělčin, ale že by všichni byli zenoví mudrci, odmítající soutěživost jako něco, co právě vylelo zpod kamene, to bych neřek.
A vůbec, zvítězit sám nad sebou není soutěživost? :lol:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod pm » čtv 31. črc, 2008 14:56

graver píše:Já uznávám, že Asiaté už dávno létali do vesmíru, když první Evropan coby jednoduchý shluk buněk opouštěl teplé vody pobřežních mělčin


:D
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Panda » pát 01. srp, 2008 10:05

2 Pterodaktyl: Nevim a nechci vědět, a víš proč? potože jsem sakra spokojený s tím jak teď žiju a nemám potřebu nic měnit :wink:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Pterodaktyl » pát 01. srp, 2008 10:19

Panda píše:2 Pterodaktyl: Nevim a nechci vědět, a víš proč? potože jsem sakra spokojený s tím jak teď žiju a nemám potřebu nic měnit :wink:


To je dobře že si spokojený.... :lol: 8)

V tom případě se k tomu nevyjadřuj
Pterodaktyl
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: pon 21. črc, 2008 23:00

 

Příspěvekod Panda » pát 01. srp, 2008 10:21

Jsem soutěživý západní tip a proto mám potřebu dokázat ti že mám pravdu, ale u někoho kdo se zabývá zenem mě překvapuje že se takové debaty vůbec účastní 8)
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod bojovaumeni.cz » čtv 07. srp, 2008 11:45

vymazány příspěvky pánů Pterodaktyl a Ynseminator, které byli mimo mísu. Opakování = banán.
redakce bojovaumeni.cz
bojovaumeni.cz
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Příspěvekod wushupetr » pát 26. říj, 2012 19:25

wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Re:

Příspěvekod KurePetra » úte 12. dub, 2016 13:45

graver píše:A vůbec, zvítězit sám nad sebou není soutěživost? :lol:
To je zajímavá otázka ;-)
V tradičním receptu se skrývá moudrost předků.
KurePetra
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 12. dub, 2016 13:34


Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron