obrana proti deväťramennému biču

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod graver » pát 16. led, 2009 20:49

ghekon píše:To bylo pod pas :twisted:

Když já mám zkrácený šlachy a na jodan už to nedám :oops:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

 

Příspěvekod Skateordie » sob 17. led, 2009 8:53

Hehehe tak nazov tejto diskusie ma dostal :lol: :lol: :lol:
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod Jendis » sob 17. led, 2009 9:35

Mne celkem taky...nestačím se divit,co jsou někteří z vás tady schopni vypustit z rypáku......viď,Gravere.... :evil:

Docela fajn,že lubbione se neurazila.....nepřijde mi,že je to troll(i když jsem si to taky myslel),spíš začátečník plný nadšení.....jak je vidět,má zájem,spoustu dotazů(a zideailozované představy)......ne každej ustojí Luenův,nebo Ucropův nástup.....holka se drží.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod graver » sob 17. led, 2009 10:34

Jendis píše:nestačím se divit,co jsou někteří z vás tady schopni vypustit z rypáku......viď,Gravere.... :evil:

To máš tak, Jendisi: jak se do lesá volá... tak je hajnej nasranej. Protože vím, že nepatříš mezi ty, kteří by se *zbytečně* otírali o cizí rypáky, tak jsem si ještě jednou přečetl, co tu napsala lubbione a co já - jako že bych si řekl "gravere, přestřelil jsi". A nic, člověče, neřeknu.
Pokud je někdo začátečník, neměl by kolem sebe švihat pochybnostmi o dovednostech druhých. A když někomu dojdou argoše a začne to honit přes gender, tak má u mě zameteno. Pak začnu holt vypouštět věci z rypáku a jediný, co s tím kdo nadělá, je nechat to smazat.
Taky jsem úplně nepochopil, proč v tvém postu vidím zrovna své jméno (nebyl jsem první ani jediný ani nejtěžší kalibr), ale chuj s tým :roll: .
Jinak si taky myslím, že to lubionne ustála. A pokud náhodou ne, tak se na mě, děvenko, nezlob. To víš, od šovinistickýho prasete nic lepšího čekat nemůžeš :wink:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jendis » sob 17. led, 2009 10:44

použil jsem Tě jako příklad,ale psal jsem v množném čísle. On Luen s Ucropem holčině taky nic nedarovali......protože tady,poslední dobou,jak sleduju,bývá zvykem do každýho z ostra......

ne každej nováček je troll....... :wink: Holčina je možná naivní,plná našení a pod...moc neví,o čem mluví......ale do debilů typu Littlearts má fakt daleko..... :wink: :idea:




fuj...začínám tu nadávat......asi stárnu,bo jsem přetaženej....bo co????? :oops:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod graver » sob 17. led, 2009 10:57

Do každýho zostra... No, nemůžu soudit - nesleduju všechno a pořád. Hlavně to není případ lubionne - do ní se nikdo nenavážel proto, že by měla začátečnické dotazy nebo tu byla nová. Troll asi není, protože ke konci začalo být jasné, že sem nepřišla jen prudit.
S Littleartsem nesrovnávám - to je jiná liga :lol:

No dobrá, budu se krotit :oops:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod pm » sob 17. led, 2009 11:31

graver píše:To máš tak, Jendisi: jak se do lesá volá... tak je hajnej nasranej.... ak jsem si ještě jednou přečetl, co tu napsala lubbione a co já - jako že bych si řekl "gravere, přestřelil jsi". A nic, člověče, neřeknu.
Pokud je někdo začátečník, neměl by kolem sebe švihat pochybnostmi o dovednostech druhých. A když někomu dojdou argoše a začne to honit přes gender, tak má u mě zameteno. Pak začnu holt vypouštět věci z rypáku a jediný, co s tím kdo nadělá, je nechat to smazat.... tak se na mě, děvenko, nezlob. To víš, od šovinistickýho prasete nic lepšího čekat nemůžeš :wink:


gravere, mas moje sympatie, anzto dve tretiny diskuze jsou naprosto mimo misu a o nicem - resp. vime o cem - na serveru se objevi baba a chlapy se muzou zblaznit, misto b.u. se tu resi mezinozni zalezitosti, a slecna je tu pak obletovana hvezda, ze

lubbione, nic proti, ale tady asi fakt neoslnis, ani tim co umis, ani tim co vis (ostatni nesoudim, anzto me to nezajima). otazky "co proti Brukliiimu" a prispevky typu "u nas na dedine jsme naozaj najlepsi" (ci jak se to pise) jsou opravdu konstruktivnimi prispevky do debaty. bavme se o tom co a jak cvicite, jakou mate metodologii nacviku, jak posilujete nebo dychate, vek nas zajimal jen opravdu proto, abychom vedeli, jestli mame cest s holkou ze zakladky nebo z ucnaku

kdyz uz jsem se tak hezky oprel do offtopic blbosti, tak tu je taky jedna "offtopic" (graver asi zna, tak pro ostatni, kdo neznate):

http://u28.cz/datastore/download/zaklad ... inismu.pdf

Jendis, sorry, jdu si hned nasvihat bicem pres zada, o ja zly macho sovinista :D
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Jendis » sob 17. led, 2009 16:03

Když si vzpomenu na jiné(ano...už můžu...tady na BU.cz jsem "pamětník"....stejně,jako Ty,Pavle...).....slečna(a narovinu,je mi celkem u pr*ele,jestli je to baba,či chlapec).....v tomhle případě se mi trošku nelíbil ten nástup do ní.....mně šlo o to,že do nováčka se vjelo docela natvrdo,stejným stylem,jako do opravdových trollů........
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod ghekon » sob 17. led, 2009 16:21

Jednis ma pravdu, dejme ji druhou sanci ;)
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod graver » sob 17. led, 2009 16:47

Pánové, přestaňme se přít o ničem. Nechápu tu hysterii - nikdo z lubbione nedělá natvrdo tro(t)lla (bez ohledu na to, jestli skutečně je nebo není) a nikdo ji odsud nevyhazuje, tak o jaké "druhé šanci" mluvíte? A nikdo se tu taky nenaváží do nováčka nebo začátečníka - holka si otebřela hubu a dostala to nazpět (vsadím botky, že stejně by to schytal i konečník). Na rozdíl od jiných to (asi) pochopila, takže proč o ní bez ní. Má mít děvenka doma v teple gaudium z toho, jak se tu kvůli ní mrskáme? Já jsem k tomu řekl, co jsem chtěl a je mi fuk, co kdo na to.
btw: čistě jen můj názor, který nikomu nevnucuju a nechci jím nikoho nadefekovat: když koučovat, tak na obě strany.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod graver » sob 17. led, 2009 16:51

Jendis píše:že do nováčka se vjelo docela natvrdo,stejným stylem,jako do opravdových trollů..

Tak naposledy a no offense: protože se jako troll chovala - sám přiznáváš, že sis to taky myslel.
Fakt nechápu, co se stalo tak strašnýho.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jendis » sob 17. led, 2009 17:45

graver píše:Fakt nechápu, co se stalo tak strašnýho.


když nechápeš,tak jako bych nic neřekl.....
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod graver » sob 17. led, 2009 18:01

Jendis píše:když nechápeš,tak jako bych nic neřekl.....

Proč takhle? To je řešení, použitelné na úplného blba, stojícího svou schopností chápat hluboko pod tebou :D . Dej mi šanci :idea:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jendis » sob 17. led, 2009 18:26

graver píše:
Jendis píše:když nechápeš,tak jako bych nic neřekl.....

Proč takhle? To je řešení, použitelné na úplného blba, stojícího svou schopností chápat hluboko pod tebou :D . Dej mi šanci :idea:


Tak jsem to samozřejmě nemyslel.....to se omlouvám. Nechci tu nějak rozpoutávat flame(i když to už se asi stalo).....vadilo mi,jak si najednou přišli lidi "kopnout".....ten "pseudohumor".....házení odkazů na fotky.....


asi potřebuju nějakou pauzu od netu..... :? ....nějak mne to chování lidí k sobě se*e......poslední dobou.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod graver » sob 17. led, 2009 18:33

No jo, chápu, že to tak vypadá, i když to tak třeba ani nikdo nemyslel. V reálu by to možná bylo jinak... na všech stranách. Tohle je holt vlastnost kyberprostoru - dějou se tam věci. Chováním lidí se nenech rozhodit - nestojí to za to a nemá to řešení. V poslední době jsem na to taky narazil víc, než bych chtěl - a vždycky jsem si říkal, že kdybych toho druhýho viděl face to face, tak se to nestalo...
Já si občas nedokážu pomoct - přiznávám, že tvůj přístup bych asi těžko zvládal. Nejhorší je, když člověk ví, co dělá blbě - ti, co to neví, jsou v pohodě :oops:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod TongPo » sob 17. led, 2009 18:52

Tohle je fakt libový vlákno, 6 stran keců o hov*ě a ještě se tady ve finále do sebe pustíte, jestli někdo někomu nešlápnul moc na kuří oko... :roll: Ale alespoň se něco děje a není nuda, že? :lol: A jaký je můj názor? Podle obsahu příspěvků od lubbione, ze kterých je cítit spousta naivity a neznalosti v oblasti BU / BS, bych odhadoval, že holčina bude mít problém se zvládnutím takových základních věcí, jako je obrana proti facce a zajímá se tady o obranu proti nějakému čínskému archaismu, u kterýho je asi 0% šance, že jí s tím někdo přepadne... Co se bude řešit příště? Obrana proti útoku samuraje v plné zbroji, či dokonce obrana proti nájezdu rytíře na koni s kopím? :lol: :roll: Jinak jsem nikde nenarazil na příspěvek, o kterým bych si myslel, že to někdo ohledně lubbione přehnal... Vždyť jedovatá "mimo mísu" začala být ona, že. :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod graver » sob 17. led, 2009 18:56

TongPo píše:problém se zvládnutím takových základních věcí, jako je obrana proti facce

To mám já taky - a to už umím i ageuke :wink:
Jinak jsi to vystihl - hlavně že se něco děje :lol:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jian » sob 17. led, 2009 19:31

Ten vek napsala arabsky... nemel by byt zase az takovy problem si to prelozit, nez se do ni hned poustet. Mam pocit ze par lidi tu nikdy neslyselo o tom, ze neni slusne ptat se zeny na vek. :)
Na jejim miste bych nejspis proste odpovedel "co je ti vubec do toho" a ani se nenamahal s arabstinou...
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod marcelo » sob 17. led, 2009 19:47

http://u28.cz/datastore/download/zaklad ... inismu.pdf

Jendis, sorry, jdu si hned nasvihat bicem pres zada, o ja zly macho sovinista :D[/quote]

..tak to je ma bible...pohladenie po muzskej dusi :lol: ..mňamka :twisted:
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod lubbione » pon 19. led, 2009 10:53

TongPo píše:Tohle je fakt libový vlákno, 6 stran keců o hov*ě a ještě se tady ve finále do sebe pustíte, jestli někdo někomu nešlápnul moc na kuří oko... :roll: Ale alespoň se něco děje a není nuda, že? :lol: A jaký je můj názor? Podle obsahu příspěvků od lubbione, ze kterých je cítit spousta naivity a neznalosti v oblasti BU / BS, bych odhadoval, že holčina bude mít problém se zvládnutím takových základních věcí, jako je obrana proti facce a zajímá se tady o obranu proti nějakému čínskému archaismu, u kterýho je asi 0% šance, že jí s tím někdo přepadne... Co se bude řešit příště? Obrana proti útoku samuraje v plné zbroji, či dokonce obrana proti nájezdu rytíře na koni s kopím? :lol: :roll: Jinak jsem nikde nenarazil na příspěvek, o kterým bych si myslel, že to někdo ohledně lubbione přehnal... Vždyť jedovatá "mimo mísu" začala být ona, že. :wink:


som rada, že dokážem pobaviť, aj keď to nebol môj úmysel, dôvod, prečo sa zaujímam o obranu byča tebe vykladať nemusím, ale môžeš veriť tomu, že min. jeden závažný existuje a keď budeš nabudúce niekoho posudzovať, zozbieraj si najskôr fakty a pokiaľ ich nemáš, nesúď, v mojom prípade mi je to ukradnuté, ale niekomu by si mohol ublížiť a takí ľudia ako ty sa nemajú čo učiť BU, ani nič, čo by súviselo s bojom, pokiaľ sa nenaučia ovládať.
lubbione
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 30. pro, 2008 0:00

PředchozíDalší

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron