dobra skola na slovensku

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod maxo » stř 28. říj, 2009 9:51

LAV87 - ty budes asi nejake 12 rocne decko. Jasne ja si natocim na mobil ako rozbijem particku chcipakov co si hovoria kruzok wushu aj s ich veducim a potom to UPNEM na internet, aby ma za tyzden zasili za napadnutie a ublizenie a balbablabbla..... sa preber mojko, mozno som jednoduchsi, ale uplne sprosty nie som :D V tom parku bolo kopec svedkov a bol to len napad, nie som uplne debilny a uvedomujem si este celkom slusne co by nasledovalo zo strany tych chumajov keby ich niekto napadol. Zrazu by bolo po bojovnickoch a nastupili by ich pravnici. Jo keby to bolo niekde kde som si isty, ze pojde len o boj tak z radostou. :twisted:
maxo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 145
Registrován: ned 30. pro, 2007 0:00

 

Příspěvekod Trian » stř 28. říj, 2009 9:54

4maxo - mylis sa... Si debil. Namiesto pisania si chod radsej zaboxovat :roll:
Trian
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát 08. čer, 2007 23:00
Bydliště: ©amorín, Slovensko

Příspěvekod wushupetr » stř 28. říj, 2009 10:05

maxo píše:LAV87 - ty budes asi nejake 12 rocne decko. Jasne ja si natocim na mobil ako rozbijem particku chcipakov co si hovoria kruzok wushu aj s ich veducim a potom to UPNEM na internet, aby ma za tyzden zasili za napadnutie a ublizenie a balbablabbla..... sa preber mojko, mozno som jednoduchsi, ale uplne sprosty nie som :D V tom parku bolo kopec svedkov a bol to len napad, nie som uplne debilny a uvedomujem si este celkom slusne co by nasledovalo zo strany tych chumajov keby ich niekto napadol. Zrazu by bolo po bojovnickoch a nastupili by ich pravnici. Jo keby to bolo niekde kde som si isty, ze pojde len o boj tak z radostou. :twisted:

Hele, co je na tom tak spatnyho, ze si cvicej nekde venku bez ohledu na to jak kvalitni je to skola? Tak si cvicej no a co? A ty jsi Buh, ze je tam jdes soudit a trestat? Bez urazky, ale neni to tak trochu nazor jak ze stredoveku?
Vim, ze je tu plno spatnych skol, ale takhle to resit?
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod maxo » stř 28. říj, 2009 10:51

wushupetr - no nie samozrejme, ze keby nerobili take tvrdacke pohlady a rozruch tak by ma to ani nenapadlo. Ale to bol skor taky popud na zaklade toho ako sa spravali. Vies ked vidim maleho psika ako cupita okolo mna a onuchava si travicku tiez nemam chut do neho kopat. Ale ked taky isty pribehne a zacne na mna stekat tak mam chut ho nakopnut. A ked niekto sa predvadza v parku, ze ako on vie bojovat tak vlastne steka okolo seba ... tak sa necuduj potom ze to ludi irituje.
maxo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 145
Registrován: ned 30. pro, 2007 0:00

Příspěvekod maxo » stř 28. říj, 2009 10:52

Trian - ano mas pravdu asi som debil, a co no :D aspon viem na com som na rozdiel od tych sraciek co sa na nieco stale hraju. A je fakt ze sa tamchodia predvadzat pretoze som ich tam nikdy nevidel ked bolo skaredo alebo tak. Vzdy ked bola sobota a najviacej ludi v parku tak sa tam idu ukazovat. Tazka exhibicia je to a nie trening. Pozri keby tam poskakovali nejaky xboxeri tak mam rovnake nutkanie chapes. ?
maxo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 145
Registrován: ned 30. pro, 2007 0:00

Příspěvekod hellas » stř 28. říj, 2009 12:01

Brňáci znají Kraví horu.
Když je hezky, je tam plno, lidi se se prochází, hrají různý hry a samozřejmě je tam taky plno skupinek co cvičí (BU i BS) zatím sem tam nezažil nikoho, koho by to iritovalo?

BTW když chčije, kupodivu tam není nikdo...
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod Trian » stř 28. říj, 2009 13:38

Väčšina ľudí, ktorý sa venujú rekreačne BU/BS popri práci sú skôr nadšenci. Keďže cez týždeň pracujú, cez víkend si vybehnú s kamarátmi z klubu zacvičiť von do parku.
Keď je vonku hnusne, len naozaj málo ľudí vystrčí päty von. Slovo šport znamená v preklade zo starej gréčtiny (či latiny?) zábava. Takže šport má za hlavnú úlohu ľudí zabávať. Preto je mediálne známy, preto sa mu toľko ľudí venuje... Každý má rád zábavu.

Takže odcudzovať ľudí, ktorý si vyšli von s kamarátmi trochu pretiahnuť stuhnuté údy je... nelogické? :roll:
Chápem postoje k niektorým amatérom, ale aj keby po hlave skákali - ak ich to baví, je to ich vec.
Tiež nepošlem starého dedka o paličke do prdele, keď si chce v električke sadnúť len preto, že idem unavený z tréningu. Môže mať aj 200 kg, ale uvoľním mu miesto. Je to jedna z nelogických ľudských vlastností chrániť slabších.
Možno sa im v duchu, alebo pred kamarátmi posmievam, ale keď dôjde na lámanie chleba... Tak isto ty, maxo by si im dal najradšej po papuli... ale skutek utek. Načo o tom teda hovoriť?

Okrem toho... V Bratislave systematicky likvidujú všetky miesta kde je nejaká zeleň, alebo parky, takže ísť si niekam zacvičiť začína byť problém. Preto je toľko ľudí v sade janka kráľa, alebo na železnej studničke. A či už vedia, alebo nevedia to o čo sa pokúšajú, to je ich vec.
Trian
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát 08. čer, 2007 23:00
Bydliště: ©amorín, Slovensko

Příspěvekod maxo » stř 28. říj, 2009 13:42

hellas - no neviem kde mate v brne tu kraviu horu ;) ale ten park o ktorom som pisal je v centre mesta. Takze je to ako keby niekto precvicoval v brne bu v centre v parku nech ho vidi co najviacej ludi. Keby chceli ist do prirody tak idu k dunaju, alebo na kolibu v bratislave je dost miest kde je zelen a klud. A ked ich tam clovek stretne je to o tom ze ja som sa primotal k nim. A je to ine. Ale sad janka krala to je prudka exhibicia.
maxo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 145
Registrován: ned 30. pro, 2007 0:00

Příspěvekod hellas » stř 28. říj, 2009 14:02

Jo, dá se říct, že Monte Bú je ve středu města, stejně jako Tyršák, kde sem tam taky někdo bouchá, nebo cvičí formy, hraje si s mičudou atd 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod RUNAR » stř 28. říj, 2009 14:09

hellas píše: Monte Bú
:D 8)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Trian » stř 28. říj, 2009 16:26

Nezdá sa ti z čisto logického hľadiska ísť niekam do parku v centre mesta, kde som za 10 min., sú tam WC a obchod, kde si môžem kúpiť niečo na jedenie, je oveľa praktickejšie a pohodlnejšie?
All inclusive telocvičňa.

Parky boli z architektonického hľadiska vytvorené na neorganizované stretávanie sa ľudí v prostredí úzko spojenom s prírodou. Je to evolúcia emočného a psychického myslenia, ktorá prebiehala súbežne s výstavbou miest a sídel spoločnosti.

Keď to chceš nazývať exhibíciou, prosím. Keď chceš trénovať niekde uprostred tatier, alebo v zabahnenej delte Dunaja 1000 km od civilizácie, prosím.
Ale nechaj nám, normálnym a prízemným ľuďom priestor na sebarealizáciu a psychickú pohodu.

BTW: Zajímavý kontrast... Načo všetci kreténi od BU/BS trénujú v telocvičniach? Judisti na žinenkách, boxeri na aparátoch.
Zjavne chuji. Správny chlap sa predsa nebojí tvrdých dopadov na betón, alebo boxovania do stromu. Ozaj samé sračky :roll: :roll:
Trian
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát 08. čer, 2007 23:00
Bydliště: ©amorín, Slovensko

Příspěvekod hellas » stř 28. říj, 2009 18:55

Trian píše:Nezdá sa ti z čisto logického hľadiska ísť niekam do parku v centre mesta, kde som za 10 min., sú tam WC


tak já o žádných školách WC v okolí nevím :lol: 8) :wink:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod Trian » čtv 29. říj, 2009 0:06

Sú tam pri ceste smerom na tyršove nábrežie. Je to grc, ale vyšťať sa tam dá :lol: /aj keď to môžeme aj vonku, ale niekto je proste fajnový/
Trian
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát 08. čer, 2007 23:00
Bydliště: ©amorín, Slovensko

Příspěvekod luen » čtv 29. říj, 2009 9:23

hellas píše:
Trian píše:Nezdá sa ti z čisto logického hľadiska ísť niekam do parku v centre mesta, kde som za 10 min., sú tam WC


tak já o žádných školách WC v okolí nevím :lol: 8) :wink:


:lol: :lol: :lol:

Trian píše:Je to grc, ale vyšťať sa tam dá


Tak aspon k tomu je mistni wing chun, kez by i ty ostatni byli tak prakticke :lol: :lol: :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod lubbione » čtv 29. říj, 2009 18:32

yuanfen píše:4lubbione: cvicis u wanga?
zdas sa byt dost nastvana..co? nechcel ta do wushuteamu :lol: ?


pre tvoju informaciu, Wang zobral do wushuteamu dievca za to, ze sa mu na seminari hrala s detmi. To dievca potom cvicilo 2 tyzdne a cely mesiac sa vykaslalo na to, prislo cvicit ten tyzden, co mal byt trening toho timu a na zaciatku septembra kopala ako ja, ked som zacinala s wushu. zda sa ti to malo?

iny priklad - dievcatko struhalo nevinne ocka, dostalo sa do timu, cez prazdniny necvicilo, nic sa nedeje. ja sa aspon netvarim, ze je vsetko ok a nebudem k Wangovi mila, ked sa hnevam. aj ked Wangovi ocividne uprimni ludia nevyhovuju...
lubbione
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 30. pro, 2008 0:00

Příspěvekod lubbione » čtv 29. říj, 2009 18:42

maxo píše:jaj kunfu fesaci, dnes som v ba a mam chut dat niekomu po papuly. Asi navstivim nejaku tu vasu skolu :D Ale nie vazne, fakt minule ked som bol v ba tak som sa bol prejst v sade janka krala. Saskovala tam nejaka particka schciplakov s palicami a mecmi z alobalu. Kamos mal co robit aby ma udrzal lebo som mal fakt na male ist tam a trosku ich povykrucat ze co vlastne vedia . A to bola ktora skola pretoze to co tam predvadzali naznacovalo na nejaku pomocnu wushu akademiu vcetne toho fesaka co vyzeral, ze im sefuje. Chlapci viacej cvicit a behat. Lebo vyzerate ako handrove sracky, ktore by prerazil 15 rocny naposilovany chlapcek.


mas to u mna, starky... :lol:
lubbione
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 30. pro, 2008 0:00

Příspěvekod lubbione » čtv 29. říj, 2009 18:45

LAV87 píše:maxo: mohol si radsej dat kamaratovi do ruky mobil/kameru nech natoci a upne ako by to s tebou dopadlo, by som si to pozrel :twisted:


klud, oni su prilis mierumilovni, trufaju si len na baby. nic by mu nespravili, ani keby im maval s pastami nad hlavami. oni by mu zamavali tiez a divadlo by sa skoncilo bez akejkolvek ujmy. mozme sa pokojne stavit... este by si spolu zacvicili tai-ji.
lubbione
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 30. pro, 2008 0:00

Příspěvekod lubbione » čtv 29. říj, 2009 18:46

ukropcany píše:hehe, my xboxeri sme ale bábovky... :roll: veta "dávaj bacha, lebo si ublížiš" u nás znie totiž dosť často... 8)


niekedy aj sam sebe, ze jo...
lubbione
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 30. pro, 2008 0:00

Příspěvekod lubbione » čtv 29. říj, 2009 18:50

maxo píše:LAV87 - ty budes asi nejake 12 rocne decko. Jasne ja si natocim na mobil ako rozbijem particku chcipakov co si hovoria kruzok wushu aj s ich veducim a potom to UPNEM na internet, aby ma za tyzden zasili za napadnutie a ublizenie a balbablabbla..... sa preber mojko, mozno som jednoduchsi, ale uplne sprosty nie som :D V tom parku bolo kopec svedkov a bol to len napad, nie som uplne debilny a uvedomujem si este celkom slusne co by nasledovalo zo strany tych chumajov keby ich niekto napadol. Zrazu by bolo po bojovnickoch a nastupili by ich pravnici. Jo keby to bolo niekde kde som si isty, ze pojde len o boj tak z radostou. :twisted:


podaktori z nich su pravnici...
lubbione
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 30. pro, 2008 0:00

Příspěvekod lubbione » čtv 29. říj, 2009 18:53

maxo píše:Trian - ano mas pravdu asi som debil, a co no :D aspon viem na com som na rozdiel od tych sraciek co sa na nieco stale hraju. A je fakt ze sa tamchodia predvadzat pretoze som ich tam nikdy nevidel ked bolo skaredo alebo tak. Vzdy ked bola sobota a najviacej ludi v parku tak sa tam idu ukazovat. Tazka exhibicia je to a nie trening. Pozri keby tam poskakovali nejaky xboxeri tak mam rovnake nutkanie chapes. ?


mas pravdu, si debil, bez urazky. s tym psom, to bolo fakt blbe.
lubbione
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 30. pro, 2008 0:00

PředchozíDalší

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků