dobra skola na slovensku

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod lubbione » čtv 29. říj, 2009 18:50

maxo píše:LAV87 - ty budes asi nejake 12 rocne decko. Jasne ja si natocim na mobil ako rozbijem particku chcipakov co si hovoria kruzok wushu aj s ich veducim a potom to UPNEM na internet, aby ma za tyzden zasili za napadnutie a ublizenie a balbablabbla..... sa preber mojko, mozno som jednoduchsi, ale uplne sprosty nie som :D V tom parku bolo kopec svedkov a bol to len napad, nie som uplne debilny a uvedomujem si este celkom slusne co by nasledovalo zo strany tych chumajov keby ich niekto napadol. Zrazu by bolo po bojovnickoch a nastupili by ich pravnici. Jo keby to bolo niekde kde som si isty, ze pojde len o boj tak z radostou. :twisted:

podaktori z nich su pravnici...
lubbione
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod lubbione » čtv 29. říj, 2009 18:53

maxo píše:Trian - ano mas pravdu asi som debil, a co no :D aspon viem na com som na rozdiel od tych sraciek co sa na nieco stale hraju. A je fakt ze sa tamchodia predvadzat pretoze som ich tam nikdy nevidel ked bolo skaredo alebo tak. Vzdy ked bola sobota a najviacej ludi v parku tak sa tam idu ukazovat. Tazka exhibicia je to a nie trening. Pozri keby tam poskakovali nejaky xboxeri tak mam rovnake nutkanie chapes. ?

mas pravdu, si debil, bez urazky. s tym psom, to bolo fakt blbe.
lubbione
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod hellas » čtv 29. říj, 2009 23:23

"Profesor Chocholoušek! Vy nás ale zásobujete, pane Karfík..!"
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod yuanfen » pát 30. říj, 2009 8:23

4 lubbione :
hm,asi sa s nim porozpravam, ze ako je to mozne, ze sa mu hram s detmi a este stale nie som vo wushuteame :lol: . a co to tu tak pozeram, tak mam v podstate stastie, ze v nom nie som :lol:
Zivot nie je spravodlivy. On je sef a sam si vybera, tak sa s tym zmier.
yuanfen
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Trian » pát 30. říj, 2009 20:55

Nemohol by niekto odrezať toto vlákno? Je to úplne mimo vypísanú tému a sú tu fakt samé debilné reči a neproduktívna hádka.
Trian
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod LAV87 » sob 31. říj, 2009 10:56

maxo píše:LAV87 - ty budes asi nejake 12 rocne decko. Jasne ja si natocim na mobil ako rozbijem particku chcipakov co si hovoria kruzok wushu aj s ich veducim a potom to UPNEM na internet, aby ma za tyzden zasili za napadnutie a ublizenie a balbablabbla..... sa preber mojko, mozno som jednoduchsi, ale uplne sprosty nie som :D V tom parku bolo kopec svedkov a bol to len napad, nie som uplne debilny a uvedomujem si este celkom slusne co by nasledovalo zo strany tych chumajov keby ich niekto napadol. Zrazu by bolo po bojovnickoch a nastupili by ich pravnici. Jo keby to bolo niekde kde som si isty, ze pojde len o boj tak z radostou. :twisted:

maxo, moj prispevok bol mysleny ironicky. mohlo by sa kludne stat ze chlapci by sa neposrali a jeden proti particke, no neviem...
LAV87
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Dobra skola je v Trnave

Příspěvekod fejou » pát 11. pro, 2009 15:00

Pokud by tu jeste nekoho zajimalo kde se da cvicit (a myslim mozna nejlepe na slovensku) Zkuste se podivat na www.plachtiaciorol.sk
Je to relativne nove vznikla skola v Trnave, ale zaklad a celou metidiku maji podle rusu s kterymi take obcas trenuji, je to tradicni shaolin a pro ty co maji radi mistry ucitelu atd... tak jejich mistrem je Rusky reprezentacni trener pro tradicni wushu a zaroven laicky shaolinsky mnich pan Jurij Belov, urcite stoji za to se na ne mrknout pokud mate na Slovensku zaj em o tradicni shaolin...

Aby se prezentovali chodi i po ruznych soutezich a oba ucitele vedou v bodovane tabulce :D kterou ma Slovenska asociace wushu...
fejou
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Re: Dobra skola je v Trnave

Příspěvekod hellas » pát 11. pro, 2009 15:26

fejou píše:Pokud by tu jeste nekoho zajimalo kde se da cvicit (a myslim mozna nejlepe na slovensku) Zkuste se podivat na www.plachtiaciorol.sk
Je to relativne nove vznikla skola v Trnave, ale zaklad a celou metidiku maji podle rusu s kterymi take obcas trenuji, je to tradicni shaolin a pro ty co maji radi mistry ucitelu atd... tak jejich mistrem je Rusky reprezentacni trener pro tradicni wushu a zaroven laicky shaolinsky mnich pan Jurij Belov, urcite stoji za to se na ne mrknout pokud mate na Slovensku zaj em o tradicni shaolin...

Aby se prezentovali chodi i po ruznych soutezich a oba ucitele vedou v bodovane tabulce :D kterou ma Slovenska asociace wushu...

Vypadá to, že Jurij už funguje sám a ne pod Voroněžským centrem, že už je to ale let, kdy učil v Brně 8)
Nicméně moc tradiční mě ta škola, resp. to co se učí nepřijde.
Naposledy upravil hellas dne pát 11. pro, 2009 15:35, celkově upraveno 1
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod fejou » pát 11. pro, 2009 15:35

Jurij funguje pořád ve Voroněži a ma poměrně velkou školu, jen dostal funkci statniho trenera (navic) a ted otevreli jakousi pobočku v Trnavě..
Jinak škola nemá vyhraněný sportovní systém nemá, je zaměřená na wushu jako celek a to je podle mě tradiční pojetí...
Do Brna asi nejezdí, ale minimálně každé léto na Slovensko do Blatnice a jeho přední studenti jsou v Trnavě i častěji..
fejou
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod hellas » pát 11. pro, 2009 15:37

V Brně to kdysi dost míchal dokupy, z orla do pakua atd....
V Brně určo necvičí, poté co nějak skončil i jeho instruktor kluci přešli do školy Zhai Hua/y/.
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Trian » ned 13. pro, 2009 12:31

1... s rusmi trénujú občas...
2... laicky shaolinsky mnich pan Jurij...

Na tieto dve veci pozor. Už to nesledujem a neviem ako cvičia, ale ak trénujú pod trénermi občas a zbytok tréningov si vedú sami (precvičovanie toho, čo ich naučili na nejakom 2 dňovom seminári pár krát do roka), tak to nie je kto vie čo. Vznikajú zle návyky, šidí sa technika... A aj šikovný chalani potom môžu cvičiť ozaj biedne.
Druhá vec - laický šaolinský mních - tak toto sa dá brať len s rezervou. Keď chodím behávať 100 m, tiež sa nepovažujem za laického Usaina Bolta, že áno?
Možno je to dobrá škola, ale reagujem len na report :wink:
Trian
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod telperjian » sob 26. pro, 2009 23:26

yuanfen píše:ak ti ide o nieco tradicne, tak to u Wanga nenajdes, jedine ak tak tradicne moderne wushu :D . a zda sa mi, ze tu modlivku co uci je tiez moderna, nie tradicna.

videl si ho cvicit modlivku???
telperjian
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod telperjian » sob 26. pro, 2009 23:46

no teda aky debilek:)
telperjian
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod telperjian » sob 26. pro, 2009 23:47

ukropcany píše:Asi je to nejaká boxerská choroba, ale ja keď vidím debílkov v pyžamách v Sade Janka Kráľa ako krúžia rukami do vzduchu, tiež mám 100 chutí tam ísť a vyskúšať nejakú preťahovačku... :lol: Alebo to nie je naša choroba, ale ich choroba, že sa dementi čo nič nevedia vytŕčajú v čase keď je naokolo najviac ľudí... keď leje a je hnusne, to tam nemaľujú do vzduchu... :twisted: Akurát sme boli v nedeľu na Kolibe, no "športovcov" jak nadrbaných, ale polovica cyklistov tlačila do kopca a druhá ledva vyšlapala... keď tam idem behať počas lejavice, tak sa tam stretneme traja... :D no a potom si vážte takých oných... ľudí...

dalsi trtko
telperjian
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod luen » ned 27. pro, 2009 10:15

:lol: kolik se tady zase vyrojilo novejch nicku a jak jsou hned ostri ... hosi :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
luen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod yuanfen » pon 28. pro, 2009 14:22

4telperjian: predpokladam, ze uci tu sportovu. Tu tradicnu, v ktorej je pokracovatelom, tu pravdepodobne nemoze ucit, co viem, ale to platilo pred mnohymi rokmi :twisted:
yuanfen
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod wushupetr » pon 28. pro, 2009 20:58

yuanfen píše:4telperjian: predpokladam, ze uci tu sportovu. Tu tradicnu, v ktorej je pokracovatelom, tu pravdepodobne nemoze ucit, co viem, ale to platilo pred mnohymi rokmi :twisted:

Proc by to nemohl ucit?
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod gertruda » pát 05. bře, 2010 22:03

lubbione píše:
yuanfen píše:4lubbione: cvicis u wanga?
zdas sa byt dost nastvana..co? nechcel ta do wushuteamu :lol: ?

pre tvoju informaciu, Wang zobral do wushuteamu dievca za to, ze sa mu na seminari hrala s detmi. To dievca potom cvicilo 2 tyzdne a cely mesiac sa vykaslalo na to, prislo cvicit ten tyzden, co mal byt trening toho timu a na zaciatku septembra kopala ako ja, ked som zacinala s wushu. zda sa ti to malo?

iny priklad - dievcatko struhalo nevinne ocka, dostalo sa do timu, cez prazdniny necvicilo, nic sa nedeje. ja sa aspon netvarim, ze je vsetko ok a nebudem k Wangovi mila, ked sa hnevam. aj ked Wangovi ocividne uprimni ludia nevyhovuju...

ja som zas pocula ze jedna holka sa tam dostala lebo robila Wangovi masaz noh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: to je coooooooooooo? 8O 8O
gertruda
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod gertruda » pát 05. bře, 2010 22:09

lubbione píše:
maxo píše:jaj kunfu fesaci, dnes som v ba a mam chut dat niekomu po papuly. Asi navstivim nejaku tu vasu skolu :D Ale nie vazne, fakt minule ked som bol v ba tak som sa bol prejst v sade janka krala. Saskovala tam nejaka particka schciplakov s palicami a mecmi z alobalu. Kamos mal co robit aby ma udrzal lebo som mal fakt na male ist tam a trosku ich povykrucat ze co vlastne vedia . A to bola ktora skola pretoze to co tam predvadzali naznacovalo na nejaku pomocnu wushu akademiu vcetne toho fesaka co vyzeral, ze im sefuje. Chlapci viacej cvicit a behat. Lebo vyzerate ako handrove sracky, ktore by prerazil 15 rocny naposilovany chlapcek.

mas to u mna, starky... :lol:

mozno vyzeraju ako handrove sracky ale aspon nemaju nasrate v hlave :D
gertruda
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod gertruda » pát 05. bře, 2010 22:11

lubbione píše:
maxo píše:Trian - ano mas pravdu asi som debil, a co no :D aspon viem na com som na rozdiel od tych sraciek co sa na nieco stale hraju. A je fakt ze sa tamchodia predvadzat pretoze som ich tam nikdy nevidel ked bolo skaredo alebo tak. Vzdy ked bola sobota a najviacej ludi v parku tak sa tam idu ukazovat. Tazka exhibicia je to a nie trening. Pozri keby tam poskakovali nejaky xboxeri tak mam rovnake nutkanie chapes. ?

mas pravdu, si debil, bez urazky. s tym psom, to bolo fakt blbe.

Vacsina z tych ludi je cez tyzden v skole alebo v praci az do vecera ty inteligent
gertruda
diskutér - nováček
diskutér - nováček

PředchozíDalší

Zpět na čínská bojová umění a sporty...