PapaZhai

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod kwaicheng » pon 14. pro, 2009 22:39

Něco málo k obraně kolemjdoucího: jak má chudák vědět, že je luen po operaci?? Já o tom taky třeba nemám páru... 8O Brzké uzdravení přeju mimochodem ať je ti co je ti.
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

 

Příspěvekod luen » pon 14. pro, 2009 23:27

kwaicheng píše:Něco málo k obraně kolemjdoucího: jak má chudák vědět, že je luen po operaci?? Já o tom taky třeba nemám páru... 8O Brzké uzdravení přeju mimochodem ať je ti co je ti.


Ahojda, ja myslim, ze neni treba branit nekoho na koho nikdo neutoci :wink: Jedna vec je ta, ze neni fyza jako fyza ... co napr. na sachovem krouzku povazuji za dobrej fyzickej vykon, my na BU za zlou fyzu. Kolemjdouciho nejspise neznam, ale treninky u nas jsou fyzicky narocne. Ne tolik jako u extraligovejch hokejistu, ale vetsina migrujicich z jinych skol TBU u nas par prvnich treninku prozvraci (hlavne na saan da) - jen aby vedeli, co znamena slovo fyza a nepousteli se do podobnejch diskuzi s profiboxerama a nebo nedelali jinou ostudu :wink:
Ja jsem po operaci kolene (utrzenej predni zkrizenej vaz) a hold si jeste nejakej ten patek pockam nez budu schopen behat atd ... Mometalne uz zase skacu pres kaluze 8)
Vubec nikomu nezazlivam, ze nema nastudovanou mou zdravotni kartu (proc take), nicmene reci o tom, ze se nevhodne vyjadruji k rodine Zhai si mohl nechat od cesty, protoze jsem nic takoveho nepsal.
Takze rec neni o tom, ze by se u nas fyza neresila, ale ze ja ji ted nemam na poradu dne - ja zatim jen rehabilituji a velmi lehce se snazim zapojit do trenalu, protoze koukani me neba.
Jinak dekuji za prani brzkeho uzdraveni ... snazim se :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod graver » úte 15. pro, 2009 9:07

kwaicheng píše:Něco málo k obraně kolemjdoucího: jak má chudák vědět, že je luen po operaci?? Já o tom taky třeba nemám páru.

Chybná apologie. Ty o tom nevíš, já o tom nevím, x dalších o tom taky možná neví, ale tlamu si otvírá jen jeden. Došlo?
Někdo (kdopak to asi bude?) se tu registruje jen proto, aby sdělil jinému, že je hospodský povaleč. Došlo?
Don't feed trolls...

admin: došlo? :wink:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod kwaicheng » úte 15. pro, 2009 11:08

graver píše:
kwaicheng píše:Něco málo k obraně kolemjdoucího: jak má chudák vědět, že je luen po operaci?? Já o tom taky třeba nemám páru.

Chybná apologie. Ty o tom nevíš, já o tom nevím, x dalších o tom taky možná neví, ale tlamu si otvírá jen jeden. Došlo?
Někdo (kdopak to asi bude?) se tu registruje jen proto, aby sdělil jinému, že je hospodský povaleč. Došlo?
Don't feed trolls...

admin: došlo? :wink:


Kolemjdoucí je troll, o tom není pochyb. Tím, že jsem napsal něco málo k jeho obraně, jsem reagoval i na rozu
kolemjdouci - kdybys ráčil upřít svou ctěnou pozornost k faktu,že dotyčný je po operaci - což tu všichni víme - ,mohl sis nejapnou poznámku ušetřit....takhle ze sebe děláš idiota už předem....

je tu x uživatelů a kolik ví že je luen po operaci? Rozumím tomu, že kolemjdoucí sem přišel házet hnůj. Pouze jsem naznačil, že není nutno někoho hanit za něco, co vůbec nemusí vědět, protože jsem nechtěl, aby komunikace nebyla nesmyslná. Anebo neznalost neomlouvá?
Tak si na mě laskavě neotvírej tlamu, gravere. 8)
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod graver » úte 15. pro, 2009 11:31

kwaicheng píše:je tu x uživatelů a kolik ví že je luen po operaci? Rozumím tomu, že kolemjdoucí sem přišel házet hnůj.

No vždyť vo tom mluvím - x nás tu neví, že je Luen po operaci, ale jen jeden (=Kolemjdoucí) si na něj otvírá tlamu.
kwaicheng píše:není nutno někoho hanit za něco, co vůbec nemusí vědět

Já ho nehaním, já jen říkám, že je troll. A ne proto, že něco neví, ale že neví a držkuje. Přišel by sem normální člověk hned s prvním postem tohoto typu?
kwaicheng píše:Anebo neznalost neomlouvá?

Jasně že neomlouvá :wink:
kwaicheng píše:Tak si na mě laskavě neotvírej tlamu, gravere

Co blbneš - co tím myslíš?
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod fakt » úte 15. pro, 2009 14:29

graver píše:
kwaicheng píše:]Tak si na mě laskavě neotvírej tlamu, gravere

Co blbneš - co tím myslíš?


V pohodě kluci. Každý máme jiný styl humoru.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod graver » úte 15. pro, 2009 15:33

fakt píše:V pohodě kluci. Každý máme jiný styl humoru.

Mimo to bychom asi byli oba pěkní kokokůtci, kdybychom si tu vyměňovali názory kvůli trollovi, ne? :oops:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod luen » úte 15. pro, 2009 17:00

JJ ani 10 trollu vladiku za to nestoji :wink: :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod littleass » úte 15. pro, 2009 17:33

luen píše:JJ ani 10 trollu vladiku za to nestoji :wink: :lol:



Co zase já pičo já sem v pohodě :idea: :!: :D
littleass
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 268
Registrován: pát 03. dub, 2009 23:00

Příspěvekod kwaicheng » úte 15. pro, 2009 22:46

kwaicheng píše:Tak si na mě laskavě neotvírej tlamu, gravere

Co blbneš - co tím myslíš?[/quote]
V komunikaci přes net mi chybí neverbální složka...díky tomu pak vznikají nedorozumění. Tvůj příspěvek s Došlo? na mě působil agresivně, takže jsem se ohradil. Zřejmě si ho tak nemyslel? Takže v pohodě. :)
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod Janoj » pát 18. pro, 2009 11:40

pavela píše:A ještě k panu Zhai: jistě každý uzná, že Číňany jako národnost znám ze všech nejlépe(a Miro, myslím taky tak dlouho). Nevěřím, že velký master Zhai opovrhne svými nehodnými žáky a odebere se zpátky do JZD Huludao. nechci se k vyjadřovat a také se nevyjadřuji k úrovni jeho Wušu. jediné k čemu se můžu vyjádřit je kromě pohádek o taoistech také vztah Zhai Hua. Myslím, že by starý pán měl být dceři vděčný, že ho vytáhla z bídy. A v místě odkud pochází to bída je, nehledě na to, že odbornost "učitel wušu" je v Číně bezcenná. Namísto toho pamatuji, jak okamžitě shodil její školu s tím, že Zhaihua nic neumí. Což je evidentní lež a útok proti vlastní rodině. V čínském wušu je jedno staré přísloví 学武,先学德。I když je mi jasné, že pro vesnického Číňana je slovo 德 naprostou neznámou, přesto by si to měl pan Zhai připomenout. Kdyby přišel mezi nás a řekl já jsem normální učitel wušu,nikdo není dokonalý, učím ty a ty styly, naučil jsem se je vod starýho Čanga a Wanga v parku, Zhaihua je moje dcera a je je dobrá, věšichni jsme dobrý a všichni jsme bratři, NIKDO by neřekl ani popel, všichni by ho přijali a ctili. Tím že přijel do země, kde působí komunita mnoha dobrých škol se slavnými kořeny, která si nenechá jen tak nic nabulíkovat, se zdvihnutým nosem a s idiotskou legendou, které může věřit jen pitomec ,začal všechny pomlouvat a pasovat se na ředitele kungfu je sám zavinil, že ho nikdo kromě jeho oveček nebere vážně. Nevěřím, že pan Zhai odjede,protože to nedělá pro peníze jak si naivně myslí idealista Miro. Pan Zhai to dělá pro peníze, stejně jako to dělají pro peníze všichni v ČR. Každý kdo vybírá za výuku peníze to dělá pro peníze a není na tom nic špatného. Pro peníze to nedělá starej Čang a starej Wang v parku, protože jsou důchodci a dělají to pro zábavu a hlavně jim za to nikdo peníze nedá. Kdyby jim za to někdo peníze dal, tak si je rádi vezmou.Pro peníze to nedělám já, protože si vydělám mnohem víc byznysem a prachy z Wušu nepotřebuju.a pro prachy to nedělá spousta lidí, který to maj jenom jako hobby a živí se něčím jiným. Pan Zhai neodjede a naopak, vše přeorganizuje a za pár dní se můžeme těšit na znovuotevření školy v ještě masovějším měřítku.nechá se jistě bezpochyby odprosit a ukecat zoufalými žáčky atím si upenní pozici.typický postup vesnických číňanů zvaný výsměšněv pekingském dialektu 三分五农村窜儿 Jediná vyjímka by byla, kdyby měl někde jinou možnost vydělat peníze, případně odjel vyučovat do zahraničí. Pak by se jistě na celou výuku Čechů vykašlal.Takže asi tak, uvidíme komu dá čas za pravdu.


Pavela,

zkus mě, prosím, chvíli přesvědčovat o tom, že Tě ti šaolinští mniši neučí předvídat budoucnost 8O :wink: :lol:

Bylo to totiž od Tebe opravdu mistrovské, jak jsi toto předpověděl:

http://www.cinskecviceni.cz/

Prostě klobouk dolů :lol:
Pro mě jsi opravdu skutečný znalec rodiny Zhai a ať si někdo zkusí teď tomu oponovat.

Zdavím Tě do Pekingu

Janoj
Janoj
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 138
Registrován: pon 11. pro, 2006 0:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod roza » pát 18. pro, 2009 12:00

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pavela :wink:
BAK
roza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 723
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Komárov u Hořovic

Příspěvekod pavela » pát 18. pro, 2009 12:44

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: to víš, znám svý lidi :lol: taky zdravím Janoji !!! PS: Nejlepší je ta poslední věta: "Vítáni jsou staří i noví žáci!!!" :lol:
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod luen » pát 18. pro, 2009 12:50

Super dedukce i indukce :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod pavela » pát 18. pro, 2009 12:56

Předpovídání budoucnosti se učí už v první komnatě ©aolinu :lol: :lol: :lol: Mimochodem, taky přeju brzký uzdravení, já v létě absolvoval operaci kýly, byla to hrůza 2 měsíce necvičit. A ještě to furt bolí ale kašlu na to cvičim už na 80%, snad to už neprdne....
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod luen » pát 18. pro, 2009 13:36

pavela píše:Předpovídání budoucnosti se učí už v první komnatě ©aolinu :lol: :lol: :lol: Mimochodem, taky přeju brzký uzdravení, já v létě absolvoval operaci kýly, byla to hrůza 2 měsíce necvičit. A ještě to furt bolí ale kašlu na to cvičim už na 80%, snad to už neprdne....


Diky moc, mimochodem triselnou kylu uz jsem si uzil v 6-ti letech a pak jsem byl pripravenej udelat nabor na judo :wink: Taky mate v Pekaci takovou zimu?
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod PC » pát 18. pro, 2009 14:08

8O 8O :lol: :lol:
2Pavela: Tak to se tam (v Shaolinu) asi taky v lete stavim na kurz ;–)
Pavel Codl
Chen Taijiquan - Chen Style Practical method
陈式太极拳
www.taijiclub.cz
pavel@taijiclub.cz
+420 602 213 628
PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

Příspěvekod wushupetr » pát 18. pro, 2009 14:32

Ne ze by byl Papa u me nejak vysoko, ale timhle u me klesnul este niz. Trapny
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Jamamba » pát 18. pro, 2009 18:20

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No proste borec!

a

Pavela, velkej respekt s vestenim!
Lukas Slavicek
WING CHUN - student Ivana Rzounka Sifu
&
HUNG SING CHOI LEI FAT - student Fatsaan Hung Sing Choi Lei Fat Gwon - Bun Sifu, Leung sifu, Yeung sifu
&
FATSAN BAK MEI - student Lin Hon Kit sifu
Jamamba
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 378
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00
Bydliště: Fatsaan (Foshan), Praha

Příspěvekod pavela » sob 19. pro, 2009 3:13

luen píše:
pavela píše:Předpovídání budoucnosti se učí už v první komnatě ©aolinu :lol: :lol: :lol: Mimochodem, taky přeju brzký uzdravení, já v létě absolvoval operaci kýly, byla to hrůza 2 měsíce necvičit. A ještě to furt bolí ale kašlu na to cvičim už na 80%, snad to už neprdne....


Diky moc, mimochodem triselnou kylu uz jsem si uzil v 6-ti letech a pak jsem byl pripravenej udelat nabor na judo :wink: Taky mate v Pekaci takovou zimu?
Je tu taky pěkná zima, dneska v 6 ráno v parku bylo 10 pod nulou a mírnej vítr. A vítr ze severočínských plání profoukne až na kost :lol: Kluci, až budete dělat byznys v Číně tak dlouho jako já tak pro vás bude prokouknutí úmyslů obyčejného vesnického Číňana naprostá rutina, nic těžkýho :lol:
Naposledy upravil pavela dne sob 19. pro, 2009 3:29, celkově upraveno 1
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

PředchozíDalší

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků