Kde v Praze se da naucit s cinskym mecem

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod Picard » pát 15. led, 2010 13:28

Jendou kdysi dávno jsem to měl půjčené v ruce, ale to je tak asi všechno :-D Sry snad ti poradí někdo jiný.
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod P » stř 16. čer, 2010 9:38

Jendis píše:V pohodě...jen se musím dostat do Prahy. Čas na setkání si ale určitě udělej....je to fajn,potkat lidi odtud.....bezva atmoška,v pohodě lidi......naprosto pohodová akce. Pokud Ti to vyjde,určitě se stav...... :wink:

Nazdar Honzo,
pokud by si byl v tydnu od 19. do 22. 7. někdy v Praze, tak bychom se mohli sejít a zašermovat. Budu mít od pondělí do čtvrtka seminář ve Stromovce od šesti odpoledne přibližně tak do devíti, tak buď před nebo po (snad ještě bude světlo:-)) Mrkni kdyžtak na moje stránky www.tchaj-ti.cz, tam je podrobnější info kde přesně budeme. Když ti to zase nevyjde, uvidíme se u Harka na podzim. Už se těším, minule to bylo opravdu super! :lol:
P
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Jendis » stř 16. čer, 2010 10:15

Dík za tip a pozvání.....juknu a uvidím :) Momentálně jsem sice v obrovském presu(práce,rodina a věci okolo),že nestíhám ani chodit na tréninky(cvičím jen doma).......pošli mi,prosím,přes SZ,telefon,ať Tě mám ,kdyžtak, jak kontaktovat......pokud se najde skulinka,velmi rád dojedu a zafechtím.....šerm je moje velká láska,srdcovka......a vyzkoušení nových lidí a věcí se nikdy nebráním.

Hlavně bych Ti nerad nějako narušoval semináře......přecejen "běžného" cvičení se účastnit nechci a lidi ,kteří tam budou cvičit,by asi nebyli rádi,kdybychom se tam začali "mastit" a oni byli "out".
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod P » stř 16. čer, 2010 10:32

Jasně, muselo by to být někdy před nebo po. Telefon pošlu.

Update: Už ho máš v sz.
P
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Jendis » pát 24. zář, 2010 7:21

Tak jsem narazil na videjko,kde spárují lidi s Jianem......nějaké výhrady bych měl,ale vzhledem k tomu,že jsem viděl svoje videjka,budu "držet rypec"......jedna věc je vidět,druhá věc je být přímým aktérem fightu......líbí se mi to :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=8Ip7ylHXCis
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér

Předchozí

Zpět na čínská bojová umění a sporty...