Trénink...?

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod toddb » pát 05. úno, 2010 15:57

Roza: to už je holt taková doba, řekneš černoch a hned jsi rasista...použiješ trefnej příměr na debilní příspěvek a hned je to samej obránce proletariátu...

Přesně tak, hlavně korektně a o tom nám přeci jde...
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

 

Příspěvekod Kanec » pát 05. úno, 2010 17:23

Roza: ať už jsi to tak nemyslel tak to nebylo pěkný. Vem si že spousta lidí skutečně pracuje i přez svátky, víkendy, dělá ty noční, 12h směny, ale né pro prachy, ale z nouze aby dostali aspoň těch 6000Kč!
Sedřou se jak koně skoro pro nic a to jen proto, že skutečně nejsou matematicky nadaní. Někdo nemusí být ani flink a odpoledne po škole se musí doučovat jak spočítat trojúhelník aby prošel z matiky a dostal aspoň výučák v nějakém jednodušším řemesle. Pak skončí v práci kde to probíhá jak jsem napsal výše a ještě čeká, že ho každou chvíli můžou vyhodit.
Tihle lidi sem ale nechodí, buď rád, to je jedinej důvod proč se do tebe opřela jen určitá sorta lidí, těch ostatních o kterých jsem psal by se to totiž dotklo mnohem víc a oni nejsou spokojení. A přitom toho Mgr, kterýmu jsi to směřoval, to nejspíš vůbec ani nezajímá.
Kanec
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 96
Registrován: pát 13. bře, 2009 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jabberwocky » pát 05. úno, 2010 17:44

Dobrej thread :-D Nicméně vzhledem k tomu, co jsou Češi za bandu zmrdů a vohnoutů (jojo, d-fensovská terminologie ;-) bych Rozovi tu generalisaci klidně odpustil. Má to modráky a mluví to česky - je to vohnout, dokud mě nepřesvědčí o opaku. Má to kravatu a mluví to česky - je to zmrd, dokud mě nepřesvědčí o opaku. To by bylo od nás zmrdů z fuckult k tématu asi fše ;-)
Jabberwocky
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 13. bře, 2008 0:00

Příspěvekod Gino » pát 05. úno, 2010 18:54

toddb, graver - panove, souhlasim s vami do puntiku!
Kanec - ty uz si snad delas uplne prdel, ne? Tohle, cos tu rozebral, tu urcite nemusis nikomu vysvetlovat. PROBOHA!
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod martinYT » pát 05. úno, 2010 19:29

roza píše:Ty se tu v diskusi vždycky musíš postavit proti někomu ze starých diskutérů,čert ví proč,tvoje věc.....


A to se nesmí....

oooo mistři diskutéři klaním se vám...... :oops: :oops:

Čest dalším takovým diskuzím soudruzi .........
martinYT
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 10. úno, 2006 0:00
Bydliště: Pňovice

Příspěvekod cudles » pát 05. úno, 2010 19:38

Dalt píše:A to máš stroj času, nebo jak to děláš? :D



uplne jednoduse - trenuju dvoufazove (rano vetsinou kolem osme a vecir o pul sedme - mezitim si jdu obcas zabehat, ucim se, brigadnicim, valim se u netu... :D studentskej zivot rulezzz)[/quote]
Tak to mi hlava nebere..Já když mam školu, tak od rána od 9, vstavat rano a jit si zabehat na to jsem linej, rad si prispim, pres den skola nezridka az do vecera do tmy, jsem rad ze pak stiham treninky, ted v letnaku to budu muset udelat tak abych mohl aspon dvakrat tejdne, a jsem fakt zvedavej jak to vymyslim, po treninku dojdu dom/na kolej, kde se nacpu a je nejakejch 8-9 večer..Ne že bych ti to neevěřil, jen mi to hlava nebere :)
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Kanec » pát 05. úno, 2010 19:59

Gino: myslel jsem že jo, neznám vás, tak jsem si nebyl jistej jesi to víte, ale v poho, víc rozebírat to už nebudu :wink:
Kanec
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 96
Registrován: pát 13. bře, 2009 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Dalt » sob 06. úno, 2010 8:42

cudles píše:
Dalt píše:A to máš stroj času, nebo jak to děláš? :D



uplne jednoduse - trenuju dvoufazove (rano vetsinou kolem osme a vecir o pul sedme - mezitim si jdu obcas zabehat, ucim se, brigadnicim, valim se u netu... :D studentskej zivot rulezzz)

Tak to mi hlava nebere..Já když mam školu, tak od rána od 9, vstavat rano a jit si zabehat na to jsem linej, rad si prispim, pres den skola nezridka az do vecera do tmy, jsem rad ze pak stiham treninky, ted v letnaku to budu muset udelat tak abych mohl aspon dvakrat tejdne, a jsem fakt zvedavej jak to vymyslim, po treninku dojdu dom/na kolej, kde se nacpu a je nejakejch 8-9 večer..Ne že bych ti to neevěřil, jen mi to hlava nebere :)[/quote]


to jsem rad ze mi to veris :D - no vono je to taky tim ze studuju fildu (specialni fakulta, kde nemusis chodit na 2/3 prednasek - jen to pak musis zvladat u zkousek :D ) Navic mam ohromnou vyhodu v perfektnim trenerovi, kterej je ochoten vstavat kolem 7 a jit trenovat treba jen kvuli 2 lidem (proto jsme a doufam ze zase budeme nejlepsi v lize) - dvoufazove trenuju tak dva dny v tydnu a behat chodim v tydnu jen obcas - dohanim to o vikendu (klidne kazdej den) - treninku zdar! 8)
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod Jendis » sob 06. úno, 2010 9:25

ukropcany píše:
Dalt píše:...v perfektnim trenerovi, kterej je ochoten vstavat kolem 7 a jit trenovat treba jen kvuli 2 lidem (proto jsme a doufam ze zase budeme nejlepsi v lize)...
ajaj... to zas bude robota kurňa... :wink:


ále hovno....zas to pokosíš,jako vždycky..... :twisted:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod cudles » sob 06. úno, 2010 9:27

Dalt: Mozna to bude tim ze tam chodim jak kdyby byla povinná docházka, taky dělam fildu :D
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Jendis » sob 06. úno, 2010 9:46

Však Tě to bavilo,ne???? Nejezdíš na setkání jen proto,abys všechny pokosil.......když někdo není snadné sousto,tím lépe...... :wink: :twisted:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » sob 06. úno, 2010 10:08

no...ten "drbko" se tím posune jinam...výše......což zrovna Tobě nemusím říkat. Tobě to sice nic nedá,ale jemu jo :wink: :!: :!:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Dalt » sob 06. úno, 2010 11:54

cudles píše:Dalt: Mozna to bude tim ze tam chodim jak kdyby byla povinná docházka, taky dělam fildu :D



husty - tipoval jsem te spis na technika :D ...mno netvrdim ze je muj pristup s dochazkou uplne nejspravnejsi - vsak uz me jednou prerusili (vylili :D ), ale nevzdavam se a statut vecneho studenta hrde obhajuju!
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod Jendis » sob 06. úno, 2010 11:57

4 Dalt - něco Ti k tomu povím na setkání,mezi 4-ma očima. :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod cudles » sob 06. úno, 2010 13:24

Dalt píše:
cudles píše:Dalt: Mozna to bude tim ze tam chodim jak kdyby byla povinná docházka, taky dělam fildu :D



husty - tipoval jsem te spis na technika :D ...mno netvrdim ze je muj pristup s dochazkou uplne nejspravnejsi - vsak uz me jednou prerusili (vylili :D ), ale nevzdavam se a statut vecneho studenta hrde obhajuju!

Na technika, jo?:D S mojí inteligencí na matiku a fyziku bych byl hotovej technik fakt :D Já když vim že je ten predmet o nicem, tak tak taky nechodim akorat pak sezenu poznamky, v jinym pripade mam vycitky, blbej pocit - což se tedka v letnaku zmeni pac budu vynechavat abych stihal treninky, kdo to kdy videl mit skolu do pul devaty do vecera :D
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Dalt » sob 06. úno, 2010 13:41

Jendis píše:4 Dalt - něco Ti k tomu povím na setkání,mezi 4-ma očima. :wink:



ja vim, ja vim - pracujici na me musej makat atd ne? :)
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod Jendis » sob 06. úno, 2010 13:47

ne-e.....až osobně :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod toddb » sob 06. úno, 2010 14:33

Dalt: Status věčnýho studenta je super, přesluhoval jsem na VŚ o pěknejch pár semestrů víc, problém byl, když se na mě nahrnulo školný a placení zdravotky, to už taková sranda nebyla, dneska bych se snažil víc, ale po bitvě je každej generál...No co, hlavně, že byl večírek! :D
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod Dalt » sob 06. úno, 2010 23:22

Jendis píše:ne-e.....až osobně :wink:



zacinam se bat - sakra, co jsem kde zas vykladal za moudra... :D
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod cudles » ned 07. úno, 2010 0:50

Dalt píše:
Jendis píše:ne-e.....až osobně :wink:



zacinam se bat - sakra, co jsem kde zas vykladal za moudra... :D

Třeba tě chce vytáhnout na rande :lol:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

PředchozíDalší

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron