Trénink...?

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Trénink...?

Příspěvekod Mahozukai » čtv 04. úno, 2010 9:29

Bože. Co to tady všichni předvádíte?
Pochopím ty, kteří sem vkládají zajímavé odkazy, videa a foto, info o seminářích atd...ale nechápu, jak se tady rozebírá pořád dokola, co je lepší apod. Desítky názvů čím dál šílenější jako Kapap, Pencak FISFO, wing chun (WT,VT,WCH) to je síla.za chvíli to může dopadnout třeba takto: Karate-w456xd-c9
Vždyť je to magořina.
A když jste tak čilí v psaní, kdy vlastně trénujete?
Toto forum by fakt mělo sloužil jako informativní a ne jako sraz kecalů. On už samotný status jako je mistr-diskutér je více než zábavný vypovídá o tom, v čem je dotyčný mistr :-)

Já osobně se na toto forum podívám tak 3 x do roka a rozdíly tady nejsou ani po takových odmlkách vidět. Pořád stejní lidi, pořád stejné bláboly.Proto jsem se rozhodl sem teď napsat.A raději zase jdu. Jdu cvičit, protože to mi přijde smysluplnější.

Jinak ještě co se týká reality, nebo aspoň přiblížení k ní, tak si myslím že to jsou sporty jako box, thaibox a podobně.
Prostě k realitě v bojových sportech má nejblíže K1, MMA, Thaibox, kyokushin. (čím méně pravidel-tím blíže realitě)
Ale tak ať si to fakt můžete vyzkoušet, aktivně zápasit a ne jen teoreticky rozebírat že úder na bradu na nějaký nervový bod či co je nebezpečný. To každý ví. A každý kdo byl takto někdy knockoutován, nebo takto někoho knockoutoval to ví o to víc.

P.S. Mistr-diskutér, cha to je největší pecka tohoto fora, kdo to má, tak ať se zamyslí a stydí.
Mahozukai
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

 

Příspěvekod roza » čtv 04. úno, 2010 10:15

Mahozukai,
nevím,jestli jsi mentálně retardovaný nebo jen absolutně bez fantazie,že si nedokážeš představit,kde asi bereme čas na psaní a kdy vlastně trénujeme.
Nemusí být prostě každý lopata,někdo se třeba dobře učil,sehnal dobré zaměstnání a tak ,když rozdá ráno ostatním práci,pokaždé mezi kafíčkem s Irenkou a cigárkem s Dášou může číst a psát na net co hrdlo ráčí.
Že by měl místo toho cvičit?V zaměstnání?

Ve čtvrtek ráno,v 9:29,sem napíšeš,že jdeš cvičit........takže buď ti je 16,a přes závěje ses nedostal z vaší prdele do vedlejší na učňák ze svého mamahotelu,nebo seš přiblblej koulař,co půjde večer na noční do kolbenky a dodnes nemůže spolykat tu žluč,že jedničkáři můžou přes den psát a večer cvičit.......debile.

Roza
BAK
roza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 723
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Komárov u Hořovic

Příspěvekod patrik » čtv 04. úno, 2010 10:26

roza píše:(...)jedničkáři můžou přes den psát a večer cvičit.......debile.


:lol: :lol: :lol:

2Mahozukai

Škoda, že až sem mrkneš za 3 - 4 měsíce, při své nepravidelné obhlídce, tak ten topic, cos vytvořil, nejspíš nenajdeš, protože zapadne někam hluboko mezi ostatní úplně zbytečná témata :D

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Re: Trénink...?

Příspěvekod wushupetr » čtv 04. úno, 2010 10:30

Mahozukai píše:Já osobně se na toto forum podívám tak 3 x do roka a rozdíly tady nejsou ani po takových odmlkách vidět. Pořád stejní lidi, pořád stejné bláboly.Proto jsem se rozhodl sem teď napsat.A raději zase jdu. Jdu cvičit, protože to mi přijde smysluplnější.



Hlavne ze si to umis pochvalit.
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod FierceDeity » čtv 04. úno, 2010 12:44

Já z Mahozunkai v podstatě souhlasím. Alespoň v tom, že úroveň diskuze je na tomto fóru prachbídná. Je naprosto běžné osobní napadání, urážky, zlehčování argumentů kvůli osobě diskutujícího, atd. Tyto chyby v diskuzi často ve zdejších diskuzích převažují, ba dokonce někdy jsou to jediné, o čem vlákno je.

Zejména Rozův přísvěk v tomto vláknu je jen o urážkách - nevím, jestli Roza může odborně posoudit z několika vět, zda je pisatel mentálně retardovaný? Absolutně bez fantazie? Na základě čeho tak usuzuješ? Debile? To už je jen urážka.
FierceDeity
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 31. pro, 2009 0:00

Příspěvekod PC » čtv 04. úno, 2010 13:36

FierceDeity píše:Já z Mahozunkai v podstatě souhlasím. Alespoň v tom, že úroveň diskuze je na tomto fóru prachbídná. Je naprosto běžné osobní napadání, urážky, zlehčování argumentů kvůli osobě diskutujícího, atd. Tyto chyby v diskuzi často ve zdejších diskuzích převažují, ba dokonce někdy jsou to jediné, o čem vlákno je.

Zejména Rozův přísvěk v tomto vláknu je jen o urážkách - nevím, jestli Roza může odborně posoudit z několika vět, zda je pisatel mentálně retardovaný? Absolutně bez fantazie? Na základě čeho tak usuzuješ? Debile? To už je jen urážka.

hmm a o cem podstatnem je TOTO vlakno??? O nicem, jeden chytrak neudrzel svoje ego na uzde a vyblil se nam tady do tohoto vlakna. Ptam se PROC a K CEMU nam sdeluje, ze je tu jen trikrat rocne?? Co je mi do toho? Jako ano dost dizkusi se zvrtne, diky par jedincum, kteri se tu pohybuji, ale jinak si myslim, ze paklize nekdo natukne seriozni problem, tak se mu dostane odpovedi, bez urazek a vysmechu. Ale na popis situace nepotrebujeme vlakno od nekoho, kdo je tu 3x rocne, bo se pletu? Ze se mame stydet a jako za co? Ze je tady urovnovy system prispevatelu? To prece muze malinko pomoci, v orientaci, kdo je kdo a jaka je relevance jeho prispevku (ano ano ne vzdy je to platne, bohuzel). Ano Rozuv prispevek je jen o urazkach, ale on si nezacal. :-) A co uz vubec nechapu, je nazev tohoto topiku. Ma to byt oznameni, ze Mahozunkai jde na trenink? Tak paklize takto, tak az tady my vsichni, vecer zalozime vlakno s tim, ze ostatni sou debilove a MY jdeme na trenink, pravdepodobne bude nasledovat tydenni odstavka serveru. :-D
Pavel Codl
Chen Taijiquan - Chen Style Practical method
陈式太极拳
www.taijiclub.cz
pavel@taijiclub.cz
+420 602 213 628
PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

Příspěvekod FierceDeity » čtv 04. úno, 2010 14:04

PC: Tohle vlákno o něčem je. Ačkoliv někomu to tak nemusí připadat, ale to není důvod říkat, že totho vlákno není o ničem podstatném. Já si třeba myslím, že je, protože zdejší úroveň diskuze je špatná. Je natolik špatná, že zamořuje většinu vláken i když jsou o "seriózních problémech" a tématech. Zdejší diskuze se nezvrtávají kvůli (ne díky) pár jedincům, takových je spousta. Není pravdy, že pokud někdo "naťukne seriózní problém", dostane "odpověď bez urážek a výsměchu". Jako zde, například.

Proč by někdo, kdo přispívá 3x ročně nemohl přispět názorem, aniž by se dozvěděl, že jeho názor "není potřeba?" A že se "vyblil"? a "neudržel na uzdě svoje ego"? Jak jsi na to přišel? Je potřeba diskutujícího (kterého zřejmě neznáš (?)) urážet?

Mohozunkaiův příspěvek nebyl zrovna přátelský, ale ten, kdo začal sprostě nadávat a urážet byl Roza. Zbytečně.

Pokud se ti nelíbí téma, nebo tě nezajímá, nemusíš přece přispívat. Mě (například) téma "kultury" diskuze zajímá.
FierceDeity
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 31. pro, 2009 0:00

Příspěvekod PC » čtv 04. úno, 2010 14:20

FierceDeity píše:Pokud se ti nelíbí téma, nebo tě nezajímá, nemusíš přece přispívat. Mě (například) téma "kultury" diskuze zajímá.

jen kratce, budu parfrazovat neva?
2 Mahozunkai: Pokud se ti nelíbí tento server, nebo tě nezajímá, protože to tu nemá úroveň, nemusíš přece přispívat.
Pavel Codl
Chen Taijiquan - Chen Style Practical method
陈式太极拳
www.taijiclub.cz
pavel@taijiclub.cz
+420 602 213 628
PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

Příspěvekod Dalt » čtv 04. úno, 2010 14:21

FierceDeity píše:PC: Tohle vlákno o něčem je. Ačkoliv někomu to tak nemusí připadat, ale to není důvod říkat, že totho vlákno není o ničem podstatném. Já si třeba myslím, že je, protože zdejší úroveň diskuze je špatná. Je natolik špatná, že zamořuje většinu vláken i když jsou o "seriózních problémech" a tématech. Zdejší diskuze se nezvrtávají kvůli (ne díky) pár jedincům, takových je spousta. Není pravdy, že pokud někdo "naťukne seriózní problém", dostane "odpověď bez urážek a výsměchu". Jako zde, například.

Proč by někdo, kdo přispívá 3x ročně nemohl přispět názorem, aniž by se dozvěděl, že jeho názor "není potřeba?" A že se "vyblil"? a "neudržel na uzdě svoje ego"? Jak jsi na to přišel? Je potřeba diskutujícího (kterého zřejmě neznáš (?)) urážet?

Mohozunkaiův příspěvek nebyl zrovna přátelský, ale ten, kdo začal sprostě nadávat a urážet byl Roza. Zbytečně.

Pokud se ti nelíbí téma, nebo tě nezajímá, nemusíš přece přispívat. Mě (například) téma "kultury" diskuze zajímá.



chces snad rict, ze Mohokdosi natukl seriozni problem??? (at uz s nebo bez uvozovek) - proste se zachoval jako typickej tro(t)ll - sel kolem - napsal prispevek o tom ze kdo sem chodi casteji (asi nez on :D) je chudak a nezapomel zduraznit ze on samozrejme dela vse spravne...to se na me nezlob, ale takovyhohle radilka (kecalka) patri opravdu poslat do mist kam slunce nesviti...

ps.: mimochodem pro Mohojoudu - trenuju box v prumeru 7 treninku do tydne (krome sobot, nedeli), chodim behat, studuju a svete div se!! - mam spoustu casu vysedavat na netu a cekovat nejen forum o BU :lol:
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod FierceDeity » čtv 04. úno, 2010 14:35

Dalt: Ano, chci říct, že Mohozunkai naťukl seriózní problém. To, zač ho kritizuješ, to však není.

PC: Možná se mu tento server líbí a přispívá rád. Jen ho třeba mrzí (jen hádám), že to nemá tu úroveň, kterou by to mohlo mít.
FierceDeity
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 31. pro, 2009 0:00

 

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » čtv 04. úno, 2010 16:08

Hele Roza, Ty máš něco proti lidem z učňáku nebo z kolbenky? 8O

Abych Ti neroztrhal diář a propisku nespláchl do záchodu. :twisted: To by byla pro Tebe ta nejhorší pomsta. :lol: :lol: :lol:

PS: Jako to není prdel. :evil:
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jamamba » čtv 04. úno, 2010 16:20

O.K. je to vlakno o hovne, ale Michale nezlob se, to, ze jsi mel jednicky ve skole neznamana, ze musis opovrhovat lidma, ktery maj nizsi vzdelani. Promin, ale tahle hlaska je sracka!
Lukas Slavicek
WING CHUN - student Ivana Rzounka Sifu
&
HUNG SING CHOI LEI FAT - student Fatsaan Hung Sing Choi Lei Fat Gwon - Bun Sifu, Leung sifu, Yeung sifu
&
FATSAN BAK MEI - student Lin Hon Kit sifu
Jamamba
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 378
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00
Bydliště: Fatsaan (Foshan), Praha

Příspěvekod roza » čtv 04. úno, 2010 16:44

Třídní boj? :lol:

Ne ,Lukine,posmívám se debilum za debilní příspěvky,koulař a kolbenka byla jedna z možností.....trochu nadhledu......

Ach vy levicové aktivysty......řinčení zbraní tu na foru chcete nahradit řinčením proletářským řetězem?

Řikám si co chci a zrovna ty žebys byl proti?I když koukám,že to krédo z podpisu už ti zmizelo.....změna?
BAK
roza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 723
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Komárov u Hořovic

Příspěvekod Jamamba » čtv 04. úno, 2010 17:20

O.K., chci jen rict, ze hodnotu lidi nesoudim podle toho kolik meli jednicek a kolik maj diplomu, to pro me zadny hodnoty nejsou, that's all. A delnika z Kolbenky si muzu vazit vic nez clena akademie ved CR. To neni v levicactvi, ale v pristupu k lidem.
Lukas Slavicek
WING CHUN - student Ivana Rzounka Sifu
&
HUNG SING CHOI LEI FAT - student Fatsaan Hung Sing Choi Lei Fat Gwon - Bun Sifu, Leung sifu, Yeung sifu
&
FATSAN BAK MEI - student Lin Hon Kit sifu
Jamamba
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 378
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00
Bydliště: Fatsaan (Foshan), Praha

Příspěvekod roza » čtv 04. úno, 2010 19:26

Jamamba - to já přece taky ne,je to od mne schválně tak absurdní,jako je ten původní příspěvek debilní....

Bizon - nemam nic proti normálnim učňákum a kolbenkám,ale mám něco proti debilum z učňáků a kolbenek.

Jako fakt to není prdel,ale když mi takhle ještě jednou pohrozíš dělnickou pěstí,určitě i prozradim v čím žoldu tady,já zaprodanec,píšu..... :wink:

Proletáři všech zemí,polibte mi prdel......
BAK
roza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 723
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Komárov u Hořovic

Příspěvekod Jendis » čtv 04. úno, 2010 19:35

debile...mám čaj v klávesnici...... :lol: :lol: :lol:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » čtv 04. úno, 2010 22:23

roza píše: Jako fakt to není prdel,ale když mi takhle ještě jednou pohrozíš dělnickou pěstí,určitě i prozradim v čím žoldu tady,já zaprodanec,píšu..... :wink:


Tak prozraď. Jsem zvědav, co nám napíšeš. Ale musíš to psát tak, abych to pochopil. To víš, mám jen základku. :cry: :cry: :roll:

Jinak, pokud ty proletáři byly míněni i na mě, tak Ty mě taky.
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod cudles » čtv 04. úno, 2010 22:31

Dalt píše:
FierceDeity píše:PC: Tohle vlákno o něčem je. Ačkoliv někomu to tak nemusí připadat, ale to není důvod říkat, že totho vlákno není o ničem podstatném. Já si třeba myslím, že je, protože zdejší úroveň diskuze je špatná. Je natolik špatná, že zamořuje většinu vláken i když jsou o "seriózních problémech" a tématech. Zdejší diskuze se nezvrtávají kvůli (ne díky) pár jedincům, takových je spousta. Není pravdy, že pokud někdo "naťukne seriózní problém", dostane "odpověď bez urážek a výsměchu". Jako zde, například.

Proč by někdo, kdo přispívá 3x ročně nemohl přispět názorem, aniž by se dozvěděl, že jeho názor "není potřeba?" A že se "vyblil"? a "neudržel na uzdě svoje ego"? Jak jsi na to přišel? Je potřeba diskutujícího (kterého zřejmě neznáš (?)) urážet?

Mohozunkaiův příspěvek nebyl zrovna přátelský, ale ten, kdo začal sprostě nadávat a urážet byl Roza. Zbytečně.

Pokud se ti nelíbí téma, nebo tě nezajímá, nemusíš přece přispívat. Mě (například) téma "kultury" diskuze zajímá.



chces snad rict, ze Mohokdosi natukl seriozni problem??? (at uz s nebo bez uvozovek) - proste se zachoval jako typickej tro(t)ll - sel kolem - napsal prispevek o tom ze kdo sem chodi casteji (asi nez on :D) je chudak a nezapomel zduraznit ze on samozrejme dela vse spravne...to se na me nezlob, ale takovyhohle radilka (kecalka) patri opravdu poslat do mist kam slunce nesviti...

ps.: mimochodem pro Mohojoudu - trenuju box v prumeru 7 treninku do tydne (krome sobot, nedeli), chodim behat, studuju a svete div se!! - mam spoustu casu vysedavat na netu a cekovat nejen forum o BU :lol:

A to máš stroj času, nebo jak to děláš? :D
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod roza » čtv 04. úno, 2010 23:19

Bizone,ještě jednou,celý je to nadsázka,stejně tak přepálená,jako je úvodní příspěvek debilní.

Tvoje vzdělání,inteligence,sociální úroveň i třídní původ jsou mi ukradený,stejně tak jako všech ostatních.Mimo pár vyjímek,se kterýma trávim čas.

Teď pochopil?

Nebo za každou cenu potřebuješ konflikt?

Roza
BAK
roza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 723
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Komárov u Hořovic

Příspěvekod Gino » čtv 04. úno, 2010 23:30

Ty vole to je ale zase bejkarna tady :D
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Další

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků