Wing Tsun Mladá Boleslav - p. Kobrle

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod pm » stř 20. říj, 2010 7:38

od koho se Sveto WCH ucil?
pm
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod uni111 » stř 20. říj, 2010 11:15

Udajne sa to naucil za mlada, ked bol makat v nemecku. Inak ano, Svetov ziak...
uni111
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod ukropcany » stř 20. říj, 2010 13:59

http://www.wingchunkuen.sk/Videa/Rozne/evto02.html

Škoda, že chlapca v šedom nesplieskal na kopu... keby so mnou niekto takto diskutoval, tak v sekunde dávam rukavice a dostane na <>...
Fighters never quit, quitters never fight - Ray Sefo
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod pm » stř 20. říj, 2010 14:02

uni111 píše:Udajne sa to naucil za mlada, ked bol makat v nemecku. Inak ano, Svetov ziak...

"udajne" neni relevantni informace
pm
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod luen » stř 20. říj, 2010 17:23

Kuci, tak pozdravujte Janka Skrhu (Skrhnika).

Na otazku kde se Sveto ucil... u kohokoli, kdo mu momentalne padnul pod ruce. Byl na nejakem seminari s B.S., nejake knihy a videa od W.C., pak od meho sifu a dlouho jsem jeho kluky trenoval sam...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
luen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod romanon » stř 20. říj, 2010 18:55

ukropcany píše:http://www.wingchunkuen.sk/Videa/Rozne/evto02.html

Škoda, že chlapca v šedom nesplieskal na kopu... keby so mnou niekto takto diskutoval, tak v sekunde dávam rukavice a dostane na <>...

otras pristup, niekto si potrebuje masirovat ego zrejme, opakuje mu 5x dokola to iste a nic normalne mu nevysvetli ale hlavne ze mu da po chrape hned par sup aby si chlapec nemyslel...
YIp man -> William Cheung -> Branimir Segvic -> Robert Ludvik -> P.Paulovic + F.Arvay -> F. Arvay -> ja :)
romanon
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod ukropcany » stř 20. říj, 2010 19:24

Niekomu sa vysvetlit da a niekomu je treba dat po hube... na to prides ked zacnes nieco o veci tusit a ludi ucit. Reci sa hovoria a chleba sa je, kapis?
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod romanon » stř 20. říj, 2010 19:41

mal som pocit ze si chalaniska v sedom zastavas...
romanon
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod ukropcany » stř 20. říj, 2010 19:56

To urcite nie... ja by som mu dal na <>
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod romanon » stř 20. říj, 2010 20:07

ako preco? zatoze nechape co od neho trener chce?
romanon
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod romanon » stř 20. říj, 2010 20:12

double...
romanon
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod ukropcany » stř 20. říj, 2010 20:26

Nie za to... ziak nema s mastrom co diskutovat. Moze sa spytat ak nieco nechape, ale nie davat nejake nazory. On nevie co hovori a tak ma byt ticho a len pocuvat. Ak hentak trepe, tak to znamena ze neakceptoval autoritu mastra a je ju treba spravit... aj kona ked chces ucit, tak ho najprv musis zlomit... sef moze byt len jeden...
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Lucius » stř 20. říj, 2010 20:34

Ja ešte dodám, že každý sa učí inak... niekto pochopí, keď mu povieš kde je chyba, druhému musíš ukázať a sú aj také typy, ktoré to musí bolieť, aby pochopili, že niečo nie je tak ako by malo byť...
Lucius
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod uni111 » stř 20. říj, 2010 20:37

Pani, na vysvetlenie, to video je o niecom inom. Sifu prisiel na trening EWTO aby vyzval ich trener na konfrontacny zapas. Ich trener to odmietol a ten chalan v sedom tricku bol jediny co akceptoval aspon "konfrontacne" chi sao na porovnanie EWTO vs. wing chun kuen. Ako vidiet sedemu to moc neslo. Skor by som vyzdvihol jeho odvahu, ze ked si jeho trener nechcel nic, on to skusil.
uni111
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod hellas » stř 20. říj, 2010 20:44

uni111 píše:Pani, na vysvetlenie, to video je o niecom inom. Sifu prisiel na trening EWTO aby vyzval ich trener na konfrontacny zapas. Ich trener to odmietol a ten chalan v sedom tricku bol jediny co akceptoval aspon "konfrontacne" chi sao na porovnanie EWTO vs. wing chun kuen. Ako vidiet sedemu to moc neslo. Skor by som vyzdvihol jeho odvahu, ze ked si jeho trener nechcel nic, on to skusil.

To je veselé, já viděl video, gde dotyčné Sifu ve škole ewto otravoval tak dlóho, až se instruktor naštval, vzal rukavice a šlo se na to.
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » stř 20. říj, 2010 20:47

No tak to ho mal strieskat duplom a potom to mrdkam zavriet... ja ked niekam pridem na sparingy, tak ziadne tukanie ale bum bum nech vieme ako sa veci maju...
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod uni111 » stř 20. říj, 2010 20:56

hellas píše:
uni111 píše:Pani, na vysvetlenie, to video je o niecom inom. Sifu prisiel na trening EWTO aby vyzval ich trener na konfrontacny zapas. Ich trener to odmietol a ten chalan v sedom tricku bol jediny co akceptoval aspon "konfrontacne" chi sao na porovnanie EWTO vs. wing chun kuen. Ako vidiet sedemu to moc neslo. Skor by som vyzdvihol jeho odvahu, ze ked si jeho trener nechcel nic, on to skusil.

To je veselé, já viděl video, gde dotyčné Sifu ve škole ewto otravoval tak dlóho, až se instruktor naštval, vzal rukavice a šlo se na to.

To nebol instruktor ale nejaky vyhadzovac. Dotycny vobec nepouzival wing tsung, mal bojovy postoj boxeristu a nic z EWTO. A dostavame sa k pociatku tejto diskusnej temy a sice Mr. Kobrle. WMAA (kde uci Kobrle) je takmer identicka kopia EWTO. A dotycny co to zalozil tuto temu tym snad aj dostal uplne dostacujucu odpoved...
uni111
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod Lucius » stř 20. říj, 2010 21:02

Už to vídím... keby to ten ewto sifu prial a dostal by, tak by si to jeho žiaci sami pre seba ospravedlnili kecmi o tom, že oni si nepotrebuju nič dokazovať alebo ako mi raz bolo povedane, že oni cvičia sebaobranu a nie boj, keď som sa spýtal prečo nerobíme sparingy...
Lucius
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod hellas » stř 20. říj, 2010 21:20

uni111 píše:
hellas píše:

To nebol instruktor ale nejaky vyhadzovac. Dotycny vobec nepouzival wing tsung, mal bojovy postoj boxeristu a nic z EWTO. A dostavame sa k pociatku tejto diskusnej temy a sice Mr. Kobrle. WMAA (kde uci Kobrle) je takmer identicka kopia EWTO. A dotycny co to zalozil tuto temu tym snad aj dostal uplne dostacujucu odpoved...

Tvůj? Sifu vyzval instruktora ewto a po obstrukcích dostal, co chtěl. That´s all. Vypadala snad rvačka Tysona s Lewisem jako box? :idea:
Měl teda říct, ať si stópne do IRASu, příp. do "bojovýho postoja" s váhou na zadní noze a jede jen řetězáky :lol: :roll:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod MC_Sheriff » stř 20. říj, 2010 21:46

Pojďme se bavit třeba o tom, na který styl chodí hezčí holky, toto je pasé....
MC_Sheriff
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

PředchozíDalší

Zpět na čínská bojová umění a sporty...