Si-Fu Petr Kozár

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod mazlinka » ned 01. kvě, 2011 11:27

Ahoj všichni,

to luen:
já zase prudím když mě něco naštve, postupně se to hromadí a pak to ze sebe musím dostat. Prostě hájím své kung fu, které mě baví. Vy hájíte zase to vaše. Vás je zde na fóru hodně od sifu Rzounka, navzájem se plácáte po ramenou. Myslím, že občasný protinázor neuškodí...Cvičit za váma rozhodně nepůjdu, nemám důvod. Vy svůj pohled na jiné nezměníte, já na vás taky ne, tak proč se scházet...Pokud mluvíš o nějakém papírování a diplomech tak to jde mimo mě, plátím za výuku a za zkoušky. Které u nás nejsou nijak často (max 1 krát ročně), a rozhodně nemají žádný hlubší význam, ikdyž jsou relativně náročné...To ale určitě dobrě víte...

to irzounek:
abych řekla pravdu, tak si už přesnou částku nepamatuji, klidně ji tady zveřejni, aspoň si udělám představu jak moc se mi změnilo vnímaní hodnoty peněz...
na svých stránkách máš krásně napsáno jak se vyvíjel tvůj wing chun život, proto zveřejňovat opět Tvé sifu nemá smysl. Můj pohled na věc je jiný: hledám kung fu v sobě, a k tomu dle mého názoru není potřeba pořád hledat něco nového...

Pa, M.
mazlinka
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 26. bře, 2010 0:00

 

Příspěvekod Kain » ned 01. kvě, 2011 11:46

mazlinka píše:Ahoj všichni,

to luen:
...
Cvičit za váma rozhodně nepůjdu, nemám důvod. Vy svůj pohled na jiné nezměníte, já na vás taky ne, tak proč se scházet..
...

Pa, M.


Ahoj.
Z toho, jak jsem Luena poznal bych řekl, že zrovna on by svůj názor klidně změnil, pokud by mu někdo ukázel, že se zmýlil a že to, co pohaněl, funguje.
Lidé jsou pomíjiví, kung-fu je navždy.

Student Practical Hung Kyun - Pavla Macka sifu
Kain
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 06. led, 2011 0:00

Příspěvekod luen » ned 01. kvě, 2011 15:41

mazlinka píše:Ahoj všichni,
:lol:

mazlinka píše:to luen:
já zase prudím když mě něco naštve, postupně se to hromadí a pak to ze sebe musím dostat.
Chapu...
mazlinka píše:Prostě hájím své kung fu, které mě baví. Vy hájíte zase to vaše.
Jsi holka, tak bych tohle uplne vypustil. Obhajoba v gung fu vypada jinak, ale jen mezi chlapama :wink: Je trochu skoda, ze za vas klub tady virtualne bojuje zenska. Jestli to nebude tim, ze je ve svete Lok Yiu wing chun, tak uznavanej.
mazlinka píše: Vás je zde na fóru hodně od sifu Rzounka, navzájem se plácáte po ramenou.
Ani ne, nevzpominam si kdy se tady nekdo placal po ramenou. Uz dlouho tady nikdo nezalozil nove vlaklno kvuli videu, ktere patri jinam. Trocha opravnene kritiky a hned flame. Cili kdo se tady chtel placat po ramenou?
mazlinka píše: a pak se Myslím, že občasný protinázor neuškodí...
To ano, ale to, co jsi uvedla neni protinazor, spise takove ulevene si ...
mazlinka píše:Cvičit za váma rozhodně nepůjdu, nemám důvod.
To, co jsem napsal a to vsechno jez jsem si nechal pro sebe (ze slusnosti) je duvod jako svina, ale jen pro toho jehoz zajem neni predstirany. Nic neskrejvam a co rikam take dolozim. U lidi v Ely to tak neni???
mazlinka píše: Vy svůj pohled na jiné nezměníte, já na vás taky ne, tak proč se scházet
... Omyl ja bych rad rekl, ze se mi neco libi, nejsem zaujatej proti konkretnimu cloveku, proto jak vypada, ale jake ma gung fu (kdyz jsme na foru ohledne bu/bs). Muj pristup je fair. Neplacam si jatra, vse co rikam, musim dolozit. Ja nelzu lidem ohledne vyuky, nevymyslim si ucelove lzi jenom, abych sve zaky brzdil v progresu. Az se tohle zmeni, mozna vas prestanu vnimat jako cleny nemecke vyberci organizace.
mazlinka píše: Pokud mluvíš o nějakém papírování a diplomech tak to jde mimo mě, plátím za výuku a za zkoušky.
Jasne, to je klasicka vymluva, takze o veci bud nevis a nebo radeji nevis, ale nemas problem pustit se do diskuze a o cem chces diskutovat? Nechapu proc, ale do sifu se tady klido navazis (s tou diskuzi nemel nic spolecneho) u nej vis presne vsechno do detailu, ale jak je to u vas, do toho nevidis??? Zvlastni, ze?
mazlinka píše: Které u nás nejsou nijak často (max 1 krát ročně), a rozhodně nemají žádný hlubší význam, ikdyž jsou relativně náročné
Je mi to uplne sumak, treba si je delejte 3x tydne. S gung fu to nema nic spolecneho, je to prace vaseho sefa, takze to do gung fu nepatri ... tezko tedy hodnotit, jestli je to dobre, ci spatne ... proste je to dalsi zdroj financi pro nekoho a pro jineho radost to platit a cvicit - aspon tak jsem to pochopil.

PS: Ja se jen zeptam, pises to z vlastni hlavy a nebo ti nekdo radi? Ptam se vazne, protoze pokazde, kdyz k nam nekdo prisel, dopadlo to dle nasledujiciho scenare:

1) gung fu uplnej shit - ani naznak nejakeho metodickeho postupu - jen pindy o principech, bajky o neporazitelnych wingcheunakach (tyto story vetsinou smyslene) a cviceni skoncilo s tim, ze ja jsem zacatecnik, jeste toho za tech 10-20let cviceni moc neumim ...

2) informace z 10-te ruky, bludy, verejne zname klise a spise zbozna prani nez seriozni informace. po konfrontaci viz. bod 1 a 2, zase neco ve smyslu, ja vlastne nevim, ja mam rad pepika u ktereho cvicim, ale veci ktere mi rikas si nemuzu dovolit verejne kritizovat, protoze bych byl cerna ovce ...

vtesinou smutnej, velmi smutnej pohled
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod mazlinka » ned 01. kvě, 2011 18:21

Ahoj Luene :),

vše co jsem napsala je z mé hlavy, myslím že lidi od nás na toto fórum moc nechodí, a s nikým od nás jsem ohledně tohoto fóra nikdy nic nerešila. To že sem od nás nikdo nepíše a neobhajuje své WCH je dáno asi tím, že asi nevěří tomu že to má nějaký smysl... Lok Yiu vnímám jako rodinný styl, který je určen pouze pro vážné zájemce, širší prezentace je spíš naškodu, info má zůstat uvnitř. Tím, že tady píšu to do určité míry porušuji, ale mám svou hlavu, a nic s tím neudělám :) Podle mých informací je příspěvek na organizaci (resp. rodinu Lok Yiu v Honkongu) dobrovolný a nikdo ho platit nemusí (placení výuky a zkoušek ano).
Z hlediska metodiky je Lok Yiu WCH dobrý, a to jestli to někdo dotáhne opravdu k vysokému umění je už individuální. To jestli se někdo při prohrané konfrontaci hájí principy je samozřejmě lidská hloupost...

to irzounek:
útok ohledně děvčat hodnotím zpětně jako podpásovku...

M.
mazlinka
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 26. bře, 2010 0:00

Příspěvekod wushupetr » ned 01. kvě, 2011 18:48

mazlince:

hele to ostatni me nezajima, ale co je spatnyho na tom mit vic mastru?
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod luen » ned 01. kvě, 2011 23:37

mazlinka píše:Ahoj Luene :),

vše co jsem napsala je z mé hlavy, myslím že lidi od nás na toto fórum moc nechodí, a s nikým od nás jsem ohledně tohoto fóra nikdy nic nerešila. To že sem od nás nikdo nepíše a neobhajuje své WCH je dáno asi tím, že asi nevěří tomu že to má nějaký smysl... Lok Yiu vnímám jako rodinný styl, který je určen pouze pro vážné zájemce, širší prezentace je spíš naškodu, info má zůstat uvnitř. Tím, že tady píšu to do určité míry porušuji, ale mám svou hlavu, a nic s tím neudělám :) Podle mých informací je příspěvek na organizaci (resp. rodinu Lok Yiu v Honkongu) dobrovolný a nikdo ho platit nemusí (placení výuky a zkoušek ano).
Z hlediska metodiky je Lok Yiu WCH dobrý, a to jestli to někdo dotáhne opravdu k vysokému umění je už individuální. To jestli se někdo při prohrané konfrontaci hájí principy je samozřejmě lidská hloupost...


Pres vsechna ta "moudra" ktera v cele diskuzi padla ... si myslim, ze je to svetu bu/bs uplne burt. Proste vsichni jenz si mysli, ze fight nacvici skrze formy, aplikacni drily, nejake pretlacoficurinky (vetsinou prekombinovane napadama na reseni mikrouhlu a minienergii). Na vzdory vsem moudrostem, na vzdory vsem uchvatnym principum, chisao uhlum, za ktere by se nestydel ani sifu pythagoras ... maji wing cheunaci vetsinou velkej problem se strikingem - protoze ho omezuji na predem dane drily.
Vsechny ty revolucni a pokrokove napady vedou k obrovskym problemum s grapplingem - protoze ten se zase vetsinou "specializuji" na blbe pakove drily a nebo se naopak odbydou tim, ze uchopovka a vubec celej grappling je blbost ...
Zacarovanej kruh, plnej marketingovejch sracek, kterej se jeste puncuje priblblou mystikou ... a vysledek?
Particka (tu vetsi, tu mensi), vychrtlejch chcipaku, brblajicich neco o vnitrnich aspektech starych mouder a dovednostech mystickych postav ...

Dekuji pekne, gung fu si chci uzit - vzdycky jsem si ho uzival po svem a nestojim o to, aby mi nekdo rikal, jak se mam bavit. Na to proste zadnou organizaci se smlouvama a razitkama nepotrebuji - toho jsem si uzil za komaru a po revoluci dost a jsem vylecenej :wink: Ma-li kdokoli pocit, ze se citi byti ochuzen, protoze si toho dostatecne neuzil ... prosim 8)

Gung fu je remeslo, bud je natrenovano a je zrucnost, a nebo jsou certifikaty, zkousky, prukazky, hodnosti a jine motivacni programy zakomponovane do multileveloveho marketingu.

Muzes brblat cokoli o uzitecnosti jakehokoli certifikatu, ale ve vysledku, je dobrej jen na vzpominani v duchodovem veku. Co se te uzasne "jemne a zenske" sebeobrany tyce, to uz je face to face nebo v bitce uoplne jina storry, nez o tech neporazitelnych predcich. Hold kde se mele hubou, neni mouka, ale moudra.

Ale ber to tak ... virtualne neni jakakoli moznost ti to dokazat, na to mame setkani bu vol. (takze prijdte aspon tam, kdyz k nam do skoly se vam nechce). V podstate jsme se tu jen tak vykvakali a zivot jde dal. Koho v realu zajima, co tady resime? Vlastne i tobe je to sumak, ty na nic nazor menit nechces, nepotrebujes ... v pohode. Ja taky o nic nebojuji, moje zkusenost a desitky dalsich kamaradu, znamejch, ... to neni vubec podstatne, protoze je to jen nas uhel pohledu.

Jsem verejne dostupnej pro kazdeho anonyma, kterej si o me ve virtualnim svete muze votirat sve boty a proto musim byt schopnej a ochotnej dolozit, co rikam a to i v praxi. Jdu se svou kuzi na trh.
Zadne pozvani neni prazdne gesto. To vzdy mnohe ukaze o tom s kym se bavim. Muzeme se bavit o gung fu nezavazne. Kritizovat ovsem jen pokud si zatim opravdu stojime ... V opacnem pripade je to jen pousteni huby na spacir a mlaceni prazdne slamy.
Jeste jednou tedy pripominam ze jste zvani na pratelskej trenal, setkani bu.vol a nebo treba na seminar ...

Pokud zajem neni, si tedy priste muzes usetrit energii a nez psat plky na net, radeji prohanej kluky u vas na treninku, aby se jednou nekdo z nich mohl ukazat na nejake fulkontaktni akci, misto nataceni akcnich videicek a recech o rozvoji. Po vyzivnem treninku a nebo jen fightu je vzdy co rozvijet a vetsinou dojde i na tu teorii ... ona je pak akorat v takovem realnejsim svete, vime?

... jdu spat, byl jsem na svatbe a jeste jsem se z toho nedostal

mupi mup
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod mazlinka » pon 02. kvě, 2011 15:27

to irzounek:
S odstupem nějakého času si uvědomuji že můj útok na osobu sifu Rzounka byl veden neférově, bez plnohodnotných argumentů a spíš pod vlivem emocí. Za to se mu omlouvám.

to Luen:
já Tě chápu, ale moc nerozumím té zapšklosti, vždyť děláš kvalitní kung fu, jsi spokojený.., tak proč tak pořád řešit nekvalitu ostatních...zkus víc na věcech hledat do dobré..

M.
mazlinka
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 26. bře, 2010 0:00

Příspěvekod luen » pon 02. kvě, 2011 15:36

mazlinka píše:to Luen:
já Tě chápu, ale moc nerozumím té zapšklosti, vždyť děláš kvalitní kung fu, jsi spokojený.., tak proč tak pořád řešit nekvalitu ostatních...zkus víc na věcech hledat do dobré...
M.


:lol: OK,

nicmene zakecali jsme to pozvani, dohodni to u vas na trenalu :wink:

Dalt píše:zlatej x-box... :D

a
ukropcany píše::twisted:


... ze ja zase vytahnu ta videa tech smatlaku v bambulich :?: :lol: :wink: :twisted:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod TongPo » pon 02. kvě, 2011 18:22

luen píše:... ze ja zase vytahnu ta videa tech smatlaku v bambulich :?: :lol: :wink: :twisted:

To klidně můžeš, alespoň se pobavíme... :lol: Každopádně podíl "šmatláků" mezi x-boxérama je oproti kungfistům a jiným "tradičňákům" velice nízkej, páč u kungfistů není šmatlák tak jeden ze sta a to jsem možná ještě hooodně mírnej... :twisted: :twisted: :twisted:

Jinak obecně (luen a někteří další to samozřejmě ví):
Není x-boxér jako x-boxér... Zažil jsem spoustu nadšených "drsňáků", co se po pár trénincích z boxérny vypařili se staženým ocasem, protože to pro ně bylo moc namáhavý a vyděsil je pouhej pohled na sparringy pokročilejších... :roll: Každopádně části z nich to vůbec nebrání v tom, aby po městě chodili s drsným výrazem v obličeji, rukama od sebe a oslňovali hloupější puberťačky siláckýma kecama o tom, jak dělají box (thai, kick...). Jejich drsňáctví však mizí s první konfrontací (nebo častěji ještě před ní), protože např. vožralýmu 100 kg zedníkovi zvyklýmu makat rukama je úplně jedno, co to ten chcípák mele o nějakým Muay thai a klidně ho během několika vteřin ubije stylem pralesního muže, protože na to má dostatečnej fyzickej fond... :lol: Mimochodem, už jsem zažil i týpka, co taky "dělal box" a pak se ukázalo, že akorát doma mlátil do cca 15 kg box. pytlíčku, podle nějaký knížky... :lol: :roll: No, neuměl pořádně bouchnout ani blbej direkt, hák úplně blbě a zvedák vůbec, protože ten v tý knížce prej nebyl... :lol: Asi tam nebyla ani žádná obrana (kryty, srážení, úhyby...), protože nic z toho neuměl a myslel si, že se boxuje jako ve filmech o Rockym - s rukama u pasu a nejlepší je ten, co vydrží rány do hlavy dýl než jeho soupeř... :lol: :lol: :roll: Kdyby se takhle boxovalo doopravdy, tak už se dneska ani nepodepíšu... :roll: :lol: Výše zmíněný jedince samozřejmě nepovažuju za x-boxéry :!:

Naštěstí v x-boxu se rychle ukáže, kdo je kdo :idea: Při plnokontaktním sparringu to, co člověk doopravdy umí a jestli na to vůbec má a ve sportovních zápasech to, kterej klub produkuje kvalitně připravený lidi.

Bojový umění je od slova bojovat. Všechny ostatní aspekty typu cvičení pro zdraví v harmonickým prostředí a kolektivu jsou druhotný! Kydy v teoretický rovině o tom, kdo je jak dobrej "mistr" podle toho, jak máchá rukama při nějakých stupidních formách, nebo jak hezký má saténový pyžámko jsou úplně k hov*u. :evil: Jenže drtivá většina oněch "mistrů" na žádnou prověrku bojem nikdy nepřistoupí, vždyť ono taky většinou není co prověřovat, že? :?
Naposledy upravil TongPo dne pon 02. kvě, 2011 18:29, celkově upraveno 1
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

lok yiu

Příspěvekod Fisico » pon 02. kvě, 2011 18:28

Jelikož jsem měl příležitost navštívit Lok Yiu WT v Ostravě, tak musím, že ten trenér (sifu nebo jak se mu říká) není vůbec špatný. Kozára neznám. V Ostravě trénuje Jindřich Mašek (tuším) a věřím, že by se dobře ubránil průměrnému x-boxerovi. Cvičenci jsou taky někteří poměrně rychlí. Bohužel, co jsem postrádal je sparing a nebo kontakt s útočníkem. Tady se jede maximálně nácvik, žádné lapy, pouze formy a drilly, což je smrtelná nuda. Jestli to někdo vydrží trénovat 10 let, tak kloubouk dolů.

Přijde mi to poměrně na dlouhé lokte, na thaiboxu se na třetím tréninku spáruje a člověk se unaví na angličácích, tady pořád dokola jen
Siu tao lim a soustředit se. Nic pro mě :).

Nicméně ten styl je zajímavý, rychlé ruce, krátké efektivní pohyby, ale chtělo by to obohatit i něčím z reálu.
Fisico
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob 09. kvě, 2009 23:00
Bydliště: Ostrava

Re: lok yiu

Příspěvekod luen » pon 02. kvě, 2011 20:52

Fisico píše:...ale chtělo by to obohatit i něčím z reálu.


Ono to tam je, ale ty nerealni bitkari, kteri to vetsinou uci, ty napady neznaji ... jen se snazi v bitce o nejake to taan sau, bong sau a ono to nejde :lol: ono je to trochu jinak ...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod irzounek » pon 02. kvě, 2011 22:10

mazlinka píše:to irzounek:
S odstupem nějakého času si uvědomuji že můj útok na osobu sifu Rzounka byl veden neférově, bez plnohodnotných argumentů a spíš pod vlivem emocí. Za to se mu omlouvám.
M.


Ahoj Mazlinko,

podekovani, jsme jenom lidi, zejo...

IR
Ivan Rzounek

Ivan Rzounek's WingChunKuen Research
www.wing-chun.cz
Facebook - https://www.facebook.com/ivanrzounekwingchun
irzounek
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 427
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Legerova 34, Pha 2, 120 00, ČR

Re: lok yiu

Příspěvekod MartinCZ » pon 02. kvě, 2011 22:31

luen píše:
Fisico píše:...ale chtělo by to obohatit i něčím z reálu.


Ono to tam je, ale ty nerealni bitkari, kteri to vetsinou uci, ty napady neznaji ... jen se snazi v bitce o nejake to taan sau, bong sau a ono to nejde :lol: ono je to trochu jinak ...



bong sau je v poho, mi to tvarem připomíná tu kliku, jak se s tím dal nahodit Oltcit. Proč se tam vlastně tyhle věci jako taan , gaan a bong tak dlouho a neúnavně drilujou?
Martin Bouška
Xing Yi Quan, Liang Bagua-> Zhang Wei Dong, Gao Ji Wu
Dayan qigong -> Wang Tai Li
www.ccviceni.cz
MartinCZ
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 192
Registrován: ned 25. kvě, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Re: lok yiu

Příspěvekod luen » stř 04. kvě, 2011 1:45

MartinCZ píše:
luen píše:
Fisico píše:...ale chtělo by to obohatit i něčím z reálu.


Ono to tam je, ale ty nerealni bitkari, kteri to vetsinou uci, ty napady neznaji ... jen se snazi v bitce o nejake to taan sau, bong sau a ono to nejde :lol: ono je to trochu jinak ...



bong sau je v poho, mi to tvarem připomíná tu kliku, jak se s tím dal nahodit Oltcit. Proč se tam vlastně tyhle věci jako taan , gaan a bong tak dlouho a neúnavně drilujou?


Dodatecne, viz. trenink 8)
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod raduz » stř 04. kvě, 2011 7:00

Kurna, ked niekto 10 rokov drti siu lum tao - tak to asi musi mat tak "zautomatizovane, ze vykryje uplne vsetko :twisted: :roll:
Co sa budu srat s nejakym sparringom no nie.... :D :D :D , este by nahodou prislo k nejakemu zraneniu.... :roll:
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

Příspěvekod petrkozar » stř 04. kvě, 2011 9:14

Jestli ma nekdo z vas se mnou nejaky problem, posilam kontakt 603 212 945.

S pozdravem Petr Kozar
petrkozar
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 03. kvě, 2011 23:00

Příspěvekod nick1234 » stř 04. kvě, 2011 10:55

petrkozar, nepoznam ta, ani nemam nic proti tebe, ale na co kontakt? Toto forum je kontakt, hanbis sa za nieco? Radsej to rozumne preber tu, nech vieme nieco viac.
nick1234
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 206
Registrován: pon 15. lis, 2010 0:00

Příspěvekod scout » stř 04. kvě, 2011 11:17

petrkozar píše:Jestli ma nekdo z vas se mnou nejaky problem, posilam kontakt 603 212 945.

S pozdravem Petr Kozar
..mne to prijde jako ferovka.... 8) ...
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod luen » stř 04. kvě, 2011 12:17

petrkozar píše:Jestli ma nekdo z vas se mnou nejaky problem, posilam kontakt 603 212 945.

S pozdravem Petr Kozar


Nic takoveho jsem nezaregistroval, rec byla o videu, ne o tobe. Prijedte na setkani, viz diskuze a nebo jine vlakno zde:
http://www.bojovaumeni.cz/modules.php?n ... pic&t=3714
Pro jistotu posilam take cislo:
608 17 27 85
Honza 8)

scout píše:
petrkozar píše:Jestli ma nekdo z vas se mnou nejaky problem, posilam kontakt 603 212 945.

S pozdravem Petr Kozar
..mne to prijde jako ferovka.... 8) ...


Taky mi to prijde spravedlive, lec uplne zbytecne. Vzhledem k tomu, ze jsem kluky a holky pozval na vsechny verejne akce, ktere se konaji. Je myslim tidlifoni cislo nepotrebne - navic nase cisla jsou na netu pro verejnost bezne dostupna.
Kdyz uz, tak neni zajem si zavolat a pokecat, ale setkat se..., zasparovat, potahat, zakroutit, no ni?
Kdyz mohl prijit Hark a taky mu nikdo usi neutrhnul :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod petrkozar » stř 04. kvě, 2011 12:53

Jedno klidne video pro neodbytnou pani reporterku vyvolalo docela nepeknou diskuzi o Lok Yiu Wing Chun. Ja vam muzu rict po 17 letech treninku a snahy pochopit remeslo mistra Lok Yiu par informaci.

Lok Yiu Wing Chun v evrope nema snahu budovat nejakou obrovskou organizaci a stim spojene rozdavani certifikatu za drahe penize. Pokud to nekdy tak vypadalo, tak to bylo v zacatcich nasi prace a rozumite, zacatky jsou vzdycky tezke. Prosim neposuzujte nas na zaklade nejake kratkodobe zkusenosti. Me osobne se to uplne prici. Prece pokud nepoznam cely system, nemuzu o tom nic rict a pokud reknu, tak jsou informace velmi zkreslene.

Co se tyka toho Bong Sao a Tan sao. Patri to do naseho remesla, ale je to jen zlomek. Vsechno co trenujeme miri do cviceni Go Sao, které je klasickým soubojem pro ziskavani zkusenosti a nakonec ven mimo telocvicnu, do realneho boje.
petrkozar
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 03. kvě, 2011 23:00

PředchozíDalší

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron