EUKF Mario Topolsek

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod YueFei » stř 30. kvě, 2012 12:09

will píše:
YueFei píše:
frajerKokoMihule píše:Myslim, ze kazdy trosku inteligentni ctenar pochopil, ze nemluvim o Uechi-ryu jako stylu, alebrz o te skole, o niz je rec :wink:

A jinak, to co jsem napsal je pravda, nikoliv kravina - muzes treba puknout, deWille :lol:




Hele Ty Dítě co to meleš za hovna???Byl ses tam podívat??Já jo a už nějaký ten pátek cvičim.Ano je to dobrá škola a tradiční a metody zcela funkční.A nesrovnávej to s Shotokanem to neni Karate :wink:


No ono se dá polemizovat o tom co je a není karate, ale vesměs to tvoje tvrzení je taky hovadina :wink: . Uechi-ryu je sice oficielně uznáno za karate, ale vesměs je to do poslední kapky přenesený čínský styl (takže ve skutečnosti je to wu-šu nebo pro někoho kung-fu, jižní šaolin) má ohodně blíž třeba ke stylu bílého jeřába než k okinawskému karate. Takže, když to zjednoduším, tak v shotokanu proudí víc karatistický krve než v uechi ryu, i když oba styly jsou samozřejmě karate :wink: .


Pro mě je Shotokan systém plnej tanečků podobně jako zmršený moderní Wushu-kdyby to osekali o par stovek technik taky by to fungovalo líp nebo by neztraceli čas cvičením něčeho co nevyužijou,ale ať si každej cvičí co chce...he??

Jinak to dítě bych ignoroval :wink:
Naposledy upravil YueFei dne stř 30. kvě, 2012 12:16, celkově upraveno 1
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

 

Příspěvekod YueFei » stř 30. kvě, 2012 12:11

frajerKokoMihule píše:Pozor, doplneni, abych nekomu nekrivdil:
Napsal mi clovek, ktery cvici u EUKF v Praze, ze se u nich pry sparring cvici. Vypada udajne nejak takto:

http://www.youtube.com/watch?v=ciek8LmaI5Q




Dítě nešťastný... :lol: :? Pohleď na loutky na jevišti jak se bezmocně točí v kruhu zrození a smrti... :lol: 8)
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod YueFei » stř 30. kvě, 2012 12:13

YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod frajerKokoMihule » stř 30. kvě, 2012 12:19

YueFei píše:
frajerKokoMihule píše:Pozor, doplneni, abych nekomu nekrivdil:
Napsal mi clovek, ktery cvici u EUKF v Praze, ze se u nich pry sparring cvici. Vypada udajne nejak takto:

http://www.youtube.com/watch?v=ciek8LmaI5Q




Dítě nešťastný... :lol: :? Pohleď na loutky na jevišti jak se bezmocně točí v kruhu zrození a smrti... :lol: 8)


Zase ti dosly leky? :lol: Ale v jednom mas pravdu, mohli byste si vy dva tepli bratri povidat jenom pro sebe, a normalni lidi do toho netahat :wink:
frajerKokoMihule
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 300
Registrován: pát 23. říj, 2009 23:00

Příspěvekod frajerKokoMihule » stř 30. kvě, 2012 12:29

YueFei píše:http://www.scribd.com/doc/57100886/Nasmesi-Se-Univerzumu-Mario-Topolsek


http://www.kosmas.cz/knihy/135013/kniha-o-kunde/
frajerKokoMihule
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 300
Registrován: pát 23. říj, 2009 23:00

Příspěvekod YueFei » stř 30. kvě, 2012 12:43

frajerKokoMihule píše:
YueFei píše:http://www.scribd.com/doc/57100886/Nasmesi-Se-Univerzumu-Mario-Topolsek


http://www.kosmas.cz/knihy/135013/kniha-o-kunde/




.... :lol: Tak je to správně sem patříš no vidíš,že ti to myslí když chceš :lol: 8)
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod will » stř 30. kvě, 2012 12:43

YueFei píše:
will píše:
YueFei píše:
frajerKokoMihule píše:Myslim, ze kazdy trosku inteligentni ctenar pochopil, ze nemluvim o Uechi-ryu jako stylu, alebrz o te skole, o niz je rec :wink:

A jinak, to co jsem napsal je pravda, nikoliv kravina - muzes treba puknout, deWille :lol:




Hele Ty Dítě co to meleš za hovna???Byl ses tam podívat??Já jo a už nějaký ten pátek cvičim.Ano je to dobrá škola a tradiční a metody zcela funkční.A nesrovnávej to s Shotokanem to neni Karate :wink:


No ono se dá polemizovat o tom co je a není karate, ale vesměs to tvoje tvrzení je taky hovadina :wink: . Uechi-ryu je sice oficielně uznáno za karate, ale vesměs je to do poslední kapky přenesený čínský styl (takže ve skutečnosti je to wu-šu nebo pro někoho kung-fu, jižní šaolin) má ohodně blíž třeba ke stylu bílého jeřába než k okinawskému karate. Takže, když to zjednoduším, tak v shotokanu proudí víc karatistický krve než v uechi ryu, i když oba styly jsou samozřejmě karate :wink: .


Pro mě je Shotokan systém plnej tanečků podobně jako zmršený moderní Wushu-kdyby to osekali o par stovek technik taky by to fungovalo líp nebo by neztraceli čas cvičením něčeho co nevyužijou,ale ať si každej cvičí co chce...he??

Jinak to dítě bych ignoroval :wink:


Už se stalo, ale té nevědomosti se fak musím smát. Co se týče tanečků, tak to je o osobním přístupu někdo se chce umět prát na ulici, tak cvičí, aby to fungovalo na ulici, někdo chce cvičit kata, tak se věnuje kata, někdo to zase ccvičí kvůli kondici, není to o ničem jïném než osobním přístupu. Nic není zmršeného, každý má možnost si z toho vytáhnout co potřebuje.
will
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 611
Registrován: sob 10. čer, 2006 23:00

Příspěvekod YueFei » stř 30. kvě, 2012 12:51

will píše:
YueFei píše:
will píše:
YueFei píše:
frajerKokoMihule píše:Myslim, ze kazdy trosku inteligentni ctenar pochopil, ze nemluvim o Uechi-ryu jako stylu, alebrz o te skole, o niz je rec :wink:

A jinak, to co jsem napsal je pravda, nikoliv kravina - muzes treba puknout, deWille :lol:




Hele Ty Dítě co to meleš za hovna???Byl ses tam podívat??Já jo a už nějaký ten pátek cvičim.Ano je to dobrá škola a tradiční a metody zcela funkční.A nesrovnávej to s Shotokanem to neni Karate :wink:


No ono se dá polemizovat o tom co je a není karate, ale vesměs to tvoje tvrzení je taky hovadina :wink: . Uechi-ryu je sice oficielně uznáno za karate, ale vesměs je to do poslední kapky přenesený čínský styl (takže ve skutečnosti je to wu-šu nebo pro někoho kung-fu, jižní šaolin) má ohodně blíž třeba ke stylu bílého jeřába než k okinawskému karate. Takže, když to zjednoduším, tak v shotokanu proudí víc karatistický krve než v uechi ryu, i když oba styly jsou samozřejmě karate :wink: .


Pro mě je Shotokan systém plnej tanečků podobně jako zmršený moderní Wushu-kdyby to osekali o par stovek technik taky by to fungovalo líp nebo by neztraceli čas cvičením něčeho co nevyužijou,ale ať si každej cvičí co chce...he??

Jinak to dítě bych ignoroval :wink:


Už se stalo, ale té nevědomosti se fak musím smát. Co se týče tanečků, tak to je o osobním přístupu někdo se chce umět prát na ulici, tak cvičí, aby to fungovalo na ulici, někdo chce cvičit kata, tak se věnuje kata, někdo to zase ccvičí kvůli kondici, není to o ničem jïném než osobním přístupu. Nic není zmršeného, každý má možnost si z toho vytáhnout co potřebuje.


Což asi máš pravdu.. mě poslední dobou ale fakt přijde,že čim víc tim hůř.Ono by těch sestav-kat stačilo cvičit fakt jen pár a pořádně a také jim věřit-tomu co v nich je...taková je Pravda
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod frajerKokoMihule » stř 30. kvě, 2012 12:58

Stale kvoka....To jsem rad, chlapci, ze jste se konecne nasli,ted si muzete mrdat vzajemne prdel a septat si do ucha mysteria o vesmiru :lol:

A admina bych poprosil, aby smaznul ty posledni nesmysly,at to tu nevypada jak u docenta Topolouska :wink: Nez prisel YueGej, tak to myslim bylo docela informativni :wink:
frajerKokoMihule
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 300
Registrován: pát 23. říj, 2009 23:00

Příspěvekod YueFei » stř 30. kvě, 2012 13:05

frajerKokoMihule píše:Stale kvoka....To jsem rad, chlapci, ze jste se konecne nasli,ted si muzete mrdat vzajemne prdel a septat si do ucha mysteria o vesmiru :lol:

A admina bych poprosil, aby smaznul ty posledni nesmysly,at to tu nevypada jak u docenta Topolouska :wink: Nez prisel YueGej, tak to myslim bylo docela informativni :wink:



Běž si opéct buřty děvče a vem si tam sebou tu knihu o Kundě :lol: pa
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod frajerKokoMihule » stř 30. kvě, 2012 13:11

YueFei píše:Běž si opéct buřty děvče a vem si tam sebou tu knihu o Kundě :lol: pa


Tys mi to teda nandal :lol: No utikej, utikej. Aspon konecne vim, proc jsi siroko daleko znam jako komicka/tragicka/psychicky postizena figurka zdejsiho fora :wink: Tomu p.Topolsekovi delas dobrou vizitku :wink:
frajerKokoMihule
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 300
Registrován: pát 23. říj, 2009 23:00

Příspěvekod YueFei » stř 30. kvě, 2012 13:14

frajerKokoMihule píše:
YueFei píše:Běž si opéct buřty děvče a vem si tam sebou tu knihu o Kundě :lol: pa


Tys mi to teda nandal :lol: No utikej, utikej. Aspon konecne vim, proc jsi siroko daleko znam jako komicka/tragicka/psychicky postizena figurka zdejsiho fora :wink: Tomu p.Topolsekovi delas dobrou vizitku :wink:



No šel bych tam s tebou kotě bysme si mohli pohrát což...??? :lol: :lol: Mám rád 69
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod frajerKokoMihule » stř 30. kvě, 2012 13:22

YueFei píše:
frajerKokoMihule píše:
YueFei píše:Běž si opéct buřty děvče a vem si tam sebou tu knihu o Kundě :lol: pa


Tys mi to teda nandal :lol: No utikej, utikej. Aspon konecne vim, proc jsi siroko daleko znam jako komicka/tragicka/psychicky postizena figurka zdejsiho fora :wink: Tomu p.Topolsekovi delas dobrou vizitku :wink:



No šel bych tam s tebou kotě bysme si mohli pohrát což...??? :lol: :lol: Mám rád 69


A nejradsi s vlastni mamou, coz? :lol: Ja tyhlety mystiky moc nemusim, porad melou neco o energiich vesmiru,taneckach a Pravde, a pak se jim ani nepostavi pero. Jaky ma vlastne tvoje psychicka choroba vliv na potenci? :lol:
frajerKokoMihule
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 300
Registrován: pát 23. říj, 2009 23:00

Příspěvekod YueFei » stř 30. kvě, 2012 13:25

frajerKokoMihule píše:
YueFei píše:
frajerKokoMihule píše:
YueFei píše:Běž si opéct buřty děvče a vem si tam sebou tu knihu o Kundě :lol: pa


Tys mi to teda nandal :lol: No utikej, utikej. Aspon konecne vim, proc jsi siroko daleko znam jako komicka/tragicka/psychicky postizena figurka zdejsiho fora :wink: Tomu p.Topolsekovi delas dobrou vizitku :wink:



No šel bych tam s tebou kotě bysme si mohli pohrát což...??? :lol: :lol: Mám rád 69


A nejradsi s vlastni mamou, coz? :lol: Ja tyhlety mystiky moc nemusim, porad melou neco o energiich vesmiru,taneckach a Pravde, a pak se jim ani nepostavi pero. Jaky ma vlastne tvoje psychicka choroba vliv na potenci? :lol:


No moc mi nestojí a je malej,ale kdybych byl s tebou na těch buřtech třeba by se to změnilo :lol:
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod frajerKokoMihule » stř 30. kvě, 2012 13:33

YueFei píše:
fkm píše:A nejradsi s vlastni mamou, coz? :lol: Ja tyhlety mystiky moc nemusim, porad melou neco o energiich vesmiru,taneckach a Pravde, a pak se jim ani nepostavi pero. Jaky ma vlastne tvoje psychicka choroba vliv na potenci? :lol:


No moc mi nestojí a je malej,ale kdybych byl s tebou na těch buřtech třeba by se to změnilo :lol:


Proc me to neprekvapuje :lol:

Ja bych strasne rad, ale nejde to.Musim ti prozradit jedno tajemstvi, souvisi to s kruhem zivota a smrti a s loutkama.

V minulem zivote jsem totiz byl tvuj otec. Jednou jsem tak prcal tvoji mamu, a misto spermatu jsem do ni vstriknul chcanky. No, a narodil ses ty. Vidis, jaka je to vsechno vesmirna tragikomedie :wink: Myslim ze bys to mel jit zkonzultovat s mistrem Topolskem :wink:
frajerKokoMihule
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 300
Registrován: pát 23. říj, 2009 23:00

Příspěvekod YueFei » stř 30. kvě, 2012 13:35

frajerKokoMihule píše:
YueFei píše:
fkm píše:A nejradsi s vlastni mamou, coz? :lol: Ja tyhlety mystiky moc nemusim, porad melou neco o energiich vesmiru,taneckach a Pravde, a pak se jim ani nepostavi pero. Jaky ma vlastne tvoje psychicka choroba vliv na potenci? :lol:


No moc mi nestojí a je malej,ale kdybych byl s tebou na těch buřtech třeba by se to změnilo :lol:


Proc me to neprekvapuje :lol:

Ja bych strasne rad, ale nejde to.Musim ti prozradit jedno tajemstvi, souvisi to s kruhem zivota a smrti a s loutkama.

V minulem zivote jsem totiz byl tvuj otec. Jednou jsem tak prcal tvoji mamu, a misto spermatu jsem do ni vstriknul chcanky. No, a narodil ses ty. Vidis, jaka je to vsechno vesmirna tragikomedie :wink: Myslim ze bys to mel jit zkonzultovat s mistrem Topolskem :wink:



Vezmi gel došel mi :lol:
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod frajerKokoMihule » stř 30. kvě, 2012 13:37

YueFei píše:
frajerKokoMihule píše:
YueFei píše:
fkm píše:A nejradsi s vlastni mamou, coz? :lol: Ja tyhlety mystiky moc nemusim, porad melou neco o energiich vesmiru,taneckach a Pravde, a pak se jim ani nepostavi pero. Jaky ma vlastne tvoje psychicka choroba vliv na potenci? :lol:


No moc mi nestojí a je malej,ale kdybych byl s tebou na těch buřtech třeba by se to změnilo :lol:


Proc me to neprekvapuje :lol:

Ja bych strasne rad, ale nejde to.Musim ti prozradit jedno tajemstvi, souvisi to s kruhem zivota a smrti a s loutkama.

V minulem zivote jsem totiz byl tvuj otec. Jednou jsem tak prcal tvoji mamu, a misto spermatu jsem do ni vstriknul chcanky. No, a narodil ses ty. Vidis, jaka je to vsechno vesmirna tragikomedie :wink: Myslim ze bys to mel jit zkonzultovat s mistrem Topolskem :wink:



Vezmi gel došel mi :lol:


Zajdi za Willem, treba jeste nejakej ma od minula :wink: Mej se, opoustim tuto plodnou diskuzi a jdu na burty :wink:
frajerKokoMihule
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 300
Registrován: pát 23. říj, 2009 23:00

Příspěvekod YueFei » stř 30. kvě, 2012 13:41

frajerKokoMihule píše:
YueFei píše:
frajerKokoMihule píše:
YueFei píše:
fkm píše:A nejradsi s vlastni mamou, coz? :lol: Ja tyhlety mystiky moc nemusim, porad melou neco o energiich vesmiru,taneckach a Pravde, a pak se jim ani nepostavi pero. Jaky ma vlastne tvoje psychicka choroba vliv na potenci? :lol:


No moc mi nestojí a je malej,ale kdybych byl s tebou na těch buřtech třeba by se to změnilo :lol:


Proc me to neprekvapuje :lol:

Ja bych strasne rad, ale nejde to.Musim ti prozradit jedno tajemstvi, souvisi to s kruhem zivota a smrti a s loutkama.

V minulem zivote jsem totiz byl tvuj otec. Jednou jsem tak prcal tvoji mamu, a misto spermatu jsem do ni vstriknul chcanky. No, a narodil ses ty. Vidis, jaka je to vsechno vesmirna tragikomedie :wink: Myslim ze bys to mel jit zkonzultovat s mistrem Topolskem :wink:



Vezmi gel došel mi :lol:


Zajdi za Willem, treba jeste nejakej ma od minula :wink: Mej se, opoustim tuto plodnou diskuzi a jdu na burty :wink:



Ale já chci tebe puso prej si dobrej a výkonnej mám rád nadsamce :lol:
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod DaveStone » stř 30. kvě, 2012 15:30

frajerKokoMihule píše:Ale abys nerek, tak neco k tematu: DaveStone, cvici se tam u vas v oddile i tuishou?


Nějak se to tu rozjelo, takže na tuto otázku odpovídám docela pozdě. Nevím co uvedený pojem přesně znamená, takže asi ne. A nebo to cvičíme a nevíme o tom :-)

Ale jak říkám, bylo to snad 4x a nevím jak to bude bývat přes prázdniny.

Jinak já v tomto cvičení hledám hlavně zdravotní aspekt - fyzický i psychický. Dříve jsem chodil do jiného oddílu taiji, tak mohu srovnávat pouze s tímto. A určitě, to co děláme není horší než ten první oddíl.
DaveStone
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 144
Registrován: sob 08. zář, 2007 23:00
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod graver » stř 30. kvě, 2012 17:25

Chlapi, nekrmte furt toho trolla :roll:
Ale jinak je zajímavé, že nejvíc toho o konkrétních BU vědí ti, kteří je necvičí :wink:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron