Small frame Yang TJQ - rare clip

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod Quan-Chi » ned 30. led, 2005 19:29

fakt ne, sorry :o) To je holt vyvoj, mrknu na to znova za 5 let 8)
Quan-Chi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: pon 04. říj, 2004 23:00

 

Příspěvekod Bruce_Jirka » ned 30. led, 2005 21:03

Myslim že by si ani nepostřehl že seš na zemi :lol:
Bruce_Jirka
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 171
Registrován: pon 27. zář, 2004 23:00

Příspěvekod Anonymní » pon 31. led, 2005 12:23

Quan-Chi píše:No nemam s tim moc zkusenosti, ale opravdu v tom moc bojoveho nevidim (ani naznak uderu, hodu), a to ani kdyby to nahodou delal dostatecne rychle...

Myslite ze by me zmlatil? :wink: Jak by takovy souboj vypadal?



Myslim, ze doslo k informacnemu sumu, a patrne sa navzajom bavite o roznych ukazkach. Quan-Chi, ktore video popisujes? Ja mam pocit ze to, co je na zaciatku diskusie, a nie to co sem dal Pavela.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: for Pavela

Příspěvekod Anonymní » pon 31. led, 2005 12:37

<it>Nazdar Duro, je to fakt Yang Zhenji, i když jsou si brachové podobní, Yang Zhenduo vypadá přecijen trochu jinak. </it>

Nazdar, a mne to bolo hned divne, preco Zhenduo cvici odlisnu formu so sablou nez aku viucuje na svojich VCDckach. To som teda rad, ze mam Yang Zhenji-ho na kazete.

<it>Je to ripnutý z VCDčka až ho uvidím, koupím ho,nicméně ty formy jsou tam docela zřetelný. </it>

Fromy tam su sice zretelne (na mojej VHS), ale nie su kompletne, no a kedze su ukazky uplne zhodne, predpokladam ze to VCD a moje VHS su tie iste materialy. Ak by na VCD boli kompletne formy (o com pochybujem), tak by som mal on zaujem.

<it>No a asi to Yang taiji bude, komu bysme měli věřit jinýmu, než přímo rodině Yangů :lol:[/quote]</it>

Samozrejme o Yang Zhenji neni ziadna pochybnost, ale vies kto na ukazkach cvici Small Frane a Yang Ban Hou Paochui?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: for Pavela (opravene)

Příspěvekod Anonymní » pon 31. led, 2005 12:39

<i>Nazdar Duro, je to fakt Yang Zhenji, i když jsou si brachové podobní, Yang Zhenduo vypadá přecijen trochu jinak. </i>

Nazdar, a mne to bolo hned divne, preco Zhenduo cvici odlisnu formu so sablou nez aku viucuje na svojich VCDckach. To som teda rad, ze mam Yang Zhenji-ho na kazete.

<i>Je to ripnutý z VCDčka až ho uvidím, koupím ho,nicméně ty formy jsou tam docela zřetelný. </i>

Fromy tam su sice zretelne (na mojej VHS), ale nie su kompletne, no a kedze su ukazky uplne zhodne, predpokladam ze to VCD a moje VHS su tie iste materialy. Ak by na VCD boli kompletne formy (o com pochybujem), tak by som mal on zaujem.

<i>No a asi to Yang taiji bude, komu bysme měli věřit jinýmu, než přímo rodině Yangů</i>

Samozrejme o Yang Zhenji neni ziadna pochybnost, ale vies kto na ukazkach cvici Small Frane a Yang Ban Hou Paochui?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: for Pavela

Příspěvekod Raptor » pon 31. led, 2005 12:42

Xiao píše:Tak toto uz mam asi dva roky na VHS (stacilo sa opytat a nemusel si to zhanat:), a dufam ze to Raptor uspecne zdigitalizoval. Podla toho, ako je to zostrihane, mame ten isty zdroj (ja to mam na VHS Taiji Tour ... ). Bola tam este aj Yang Ban Houova dlha forma. Pekne ma nastvalo, ze tam su len utrzky foriem, keby si to zohnal cele (Small frame a Paochui), bol by si u mna nevyslovny frajer. So sbalou je to naozaj Yang Zeng Ji? Ja som mal pocit, ze to je Yang Zheng Dui, ale tej cinstine co je tam nerozumiem. No a kazdopadne patrne nemozeme brat na 100% ze je to naozaj to, co sa to tvari ze je:).


Já Ti to neřekl? Měl jsem za to, že ano ... ta kazeta je v NTSC - moje 13 let starý video to vůbec nebere a další dva lidi, co to pro mě měli převést, taky bohužel pohořeli (ti měli pro změnu problém s grafickou / TV kartou - taky jim nechtěla papat NTSC) ... :evil: Takže já jsem tu Tvoji kazetu vlastně ani neviděl :cry:

A na veselejší notečku - den po Jimově semináři mi donesl kamoš LOTRa III, takže to pro Tebe mám nachystaný ;)
Raptor
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 553
Registrován: ned 12. zář, 2004 23:00
Bydliště: Brno

for Raptor

Příspěvekod Anonymní » pon 31. led, 2005 13:17

Na to som zabudol, ze je to v NTSC, u mne problem to prehrat na inu kazetu, akurat trochu pojde kvalita dolu, cize ak nezabudnem, tak donesiem nabuduce, resp. mi treb pripomenut. Pravdepodobne dorazim uz v piatok pred seminarom k Zdenkovy, tak mozeme dohodnut nejaku parbicku.

ad: LOTR III ak je extended verzia, tak by potesil
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: for Raptor

Příspěvekod Raptor » pon 31. led, 2005 13:24

Xiao píše:Na to som zabudol, ze je to v NTSC, u mne problem to prehrat na inu kazetu, akurat trochu pojde kvalita dolu, cize ak nezabudnem, tak donesiem nabuduce, resp. mi treb pripomenut. Pravdepodobne dorazim uz v piatok pred seminarom k Zdenkovy, tak mozeme dohodnut nejaku parbicku.

ad: LOTR III ak je extended verzia, tak by potesil


Ok, ja Ti to pripomenu jeste pred seminarem. Parbicka je jasna a LOTR je extended edition ...
Raptor
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 553
Registrován: ned 12. zář, 2004 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Quan-Chi » pon 31. led, 2005 19:44

Xiao píše:
Quan-Chi píše:No nemam s tim moc zkusenosti, ale opravdu v tom moc bojoveho nevidim (ani naznak uderu, hodu), a to ani kdyby to nahodou delal dostatecne rychle...

Myslite ze by me zmlatil? :wink: Jak by takovy souboj vypadal?



Myslim, ze doslo k informacnemu sumu, a patrne sa navzajom bavite o roznych ukazkach. Quan-Chi, ktore video popisujes? Ja mam pocit ze to, co je na zaciatku diskusie, a nie to co sem dal Pavela.


reaguju predevsim na raptorovo videjko http://69.49.234.171/Videos/YMT_First_S ... _Large.wmv , ale i miruv smallclip mi moc bojovny nepripada (ale mnohem vic nez Raptoruv .-))
Quan-Chi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: pon 04. říj, 2004 23:00

Příspěvekod pavela » úte 01. úno, 2005 12:07

Quan-Chi, došlo sice skutečně k omylu, mluvil jsem o Yang malém rámu ale tos mi nahrál na smeč, to co je totiž na tom Raptorově videu je dokonce mnohem bojovnější a nebezpečnější než to moje a Mirovo videjko. Ten chlapík totiž evidentně přesunul veškeré fa jin techniky dovnitř a to je ten nejvyšší stupeň Taiji. (tedy vlastně ne, nejvyšší je když už se vůbec napohled nehýbe a V©ECHNO se odehrává vevnitř. Viděl a zažil jsem tady v Pekingu ty dědoušky při sparringu a právě oni dokážou sfouknout člověka téměř silou dechu že letí deset metrů a přitom není vidět žádný zvláštní pohyb. To je záludnost wušu a vnitřních stylů, rychlost a zjevná vnější síla je záležitost začátečníků, pro pravéjho mistra nic neznamená.
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Předchozí

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron