kung-fu v BA?

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Re: ORD

Příspěvekod Anonymní » úte 16. srp, 2005 9:12

LANDA píše:ORDO LUMEN TEMPLY PŘIKAZUJE-ASIATI VEN Z ČECH!!!ČECHY ČECHŮM!!!!
:evil: :evil: :evil: tyčeskýkokote chod lízať rite tým vašim komoušum
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod Jayo » úte 16. srp, 2005 18:26

Nehladne na to, ake konflikty ste spolu mali.... je moznost niekde v BA cvicit lepsie wu-shu ako u Wanga? Ak ano, von s tym. :-)
Jayo
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 84
Registrován: sob 28. kvě, 2005 23:00

Příspěvekod Jayo » úte 16. srp, 2005 18:34

Okrem toho si myslim, ze aj tak nikto okrem vas dvoch ci troch nevie a nebude vediet skutocnu pravdu... respektive si nikdy nebude moct byt isty ci ju naozaj vie, takze je dost zbytocne hovorit ludom aby tam necvicili.

Mozno tak odradis niekoho, ktore chce zacat cvicit wushu a kvoli tymto hadkam o spine ho to znechuti a nebude cvicit vobec... vzdy je lepsie cvicit wushu aj u mensieho majstra, ako stale hladat toho "najlepsieho" a necvicit vobec, nie? :-)

Ad: Aby si to nahodou niekto zle nevysvetlil... tym nemyslim ze W. je mensi majster... ja neviem aky je, lebo ho nepoznam. Len predpokladam, ze nieje najlepsi na svete. :-)
Jayo
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 84
Registrován: sob 28. kvě, 2005 23:00

4Jayo & all

Příspěvekod wushi » stř 17. srp, 2005 6:31

Chlapi ( a holky! :lol: ), mne je úplne scheiss egal, ukradnuté, či u W. chcete cvičiť aleo nie...len reagujem na narážky na mňa, ako som W.využil a podobne (viď debata s md201 a invektívy yuanfen - niekto ma obviňuje a tak sa bránim)...ide mi len o jedno - aby si ľudia uvedomili, že existuje aj pohľad z druhej strany a nielen od W....inak si kľudne u neho cvičte kto chcete a ako chcete...ja by som možno u neho cvičil tiež, nebyť podrazáckej povahy (jeho...) :) :twisted: :twisted: :twisted:
našťastie som otvoril oči a vidím aj širšie súvislosti...
ale inak pravda, v BA asi nikto lepší, čo sa týka cvičenia, nie je...alebo áno??? tak nech sa ozve...
inak, pomaličky sa dopracovávam k skupinke číňanov v BA, ktorí cvičia hooodne tvrdé kungfu...ako som povedal, info sa zháňajú veľmi ťažko, ale ono sa to poddá... :lol: :lol: :lol:
takže pre ukončenie nezmyselných debát - nenarážam na cvičenie W.(ak, tak iba trochu, mno, nie je to úplne to pravé orechové... :twisted: ), ide mi o vyjasnenie skutočností ohľadom našej bývalej spolupráce a rozchodu, takže ak má niekto proti mne niečo, pozývam ho (ju) na osobné stretnutie a vyjasnenie - nič v zlom, len ma už nebavia hlúpe reči ohľadom využívania a podobne...

prajem všetkým čo najlepšie gongfu...

M.
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod Jayo » stř 17. srp, 2005 16:15

Ja si myslim, ze v BA by este mohol byt nejaky dobry majster ochotny ucit, ale asi si nerobi reklamu, tak je ho tazke najst... nemyslim si, ze cim drahsie tym lepsie. Uz som toho vyskusal viac, a nemal som pocit, ze by to platilo. Ale pravdupovediac, neviem o inom kung-fu (vonkajsie styly) nez o Wangovom, takze co narobim.

to wushi: ta skupina cinanov asi nebude mat zaujem zobrat ne-cinana, co? :-) Tym nechcem povedat ze mam zaujem sa pridat... si myslim, ze na zaciatok mi celkom postaci aj nie az tak tvrde kung-fu. :lol:
Jayo
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 84
Registrován: sob 28. kvě, 2005 23:00

Příspěvekod Anonymní » stř 17. srp, 2005 17:15

keď má niekto skutočný záujem o cvičenie, mal by hľadať svojho učiteľa dovtedy, kým ho nenájde. Jayo hľadaj, skús i Wanga. Ja som bola na jeho pár tréningoch v Blave. Môj pocit-začína to tam mať správne obrátky. Milý Marečku, v :twisted: podstate musím uznať, že k Tebe cítim, napriek určitým veciam, veľkú vďačnosť. Fakt díky. Čo bolo bolo, už to nevrátime. Ale žiaľ mám na Teba taký názor aký mám. Sorry.
Cvičeniu zdar.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

milá yuanfen

Příspěvekod wushi » čtv 18. srp, 2005 5:52

...ja netvrdím, že som dokonalý, ani najlepší na svete, no niektoré veci sa nerobia a ktým patrila aj oná záležitosť s W....úprimne povedané, názor niekoho, kto sa skrýva za nick a napáda pritom druhého človeka, ma nejako "netankuje"...to, že si mi za niečo vďačná, je síce pekné a ďakujem za to, no vďaka a charakter mojich (našich) bývalých žiakov sa v plnej kráse prejavili pri rozchode činností mňa a W. - drvivá väčšina sa napriek rečiam o nepridávaní sa ani na jednu stranu napokon presunula opäť k W....môj záver z tejto záležitosti: nikdy neveriť ľuďom, ktorí sa tvária ako najlepší kamoši...
ale je to pasé, ostatne začal tu s touto témou a osobnými narážkami niekto iný, nie ja...však?

dobré gongfu a všetko naj v živote....
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Předchozí

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků