David ©ejna

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod Panda » ned 05. úno, 2006 23:33

Ze se na to vy dva nevykaslete, je naprosto normální že ten kdo jezdí do číny nebo v ní žije má informace od číňanů a bude je vždycky hájit a ten kdo jezdí do Indie nebo na Thaiwan nebude moct přijít číňanům na méno, svědčí to jen o tom že lidé se snadno dají ovlivnit a většinou si sami ani neutvářejí vlastní názor, ale dát si přes čumák protože Čína anektovala Tibet 8O 8O 8O ...no já vám newím esli je to to pravý,vyřešte to radči u piva.
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod Rimmer » ned 05. úno, 2006 23:48

u toho piva by to mohlo zkoncit hůř než při střízlivim souboji:)
Rimmer
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 303
Registrován: pát 16. pro, 2005 0:00
Bydliště: Praha 11

Re: Hm..

Příspěvekod pavela » pon 06. úno, 2006 8:42

Xaltotun píše:Ting: Hung-gar jsem delal 6 roku a ted EWTO WT delam 9 - ty.. Takze trosku to porovnat muzu.. :idea:

Z obou stylu znam od 1990 dost lidi a sem tam od nich posloucham historky o dalsich (jak je v kung-fu skolach tradice). Ze je jeho skola ta nej se snazi rikat kazdy.. :twisted: 8) :twisted: Coz je taky tradice :oops:

Takze jsem si jist, ze ultimaty v Kung-fu by udelaly sve (bez normalnich ultimatniku by to bylo lepsi - ti jdou hned na zem a neni to takova klasika) 8) :lol:

Obecne mne vsak tato situace v CR spis bavi, nez popuzuje..jisty zebricek skol, ktere povazuji za lepsi mam..No a pak jsem minule tady na chatu zjistil, ze mezi uciteli Kung-fu jsou nehlede na styl pekna individua..Rzounek se asi ac jako vecny fluktuant snazi, ale jeho komunisticke ody na Rudou Cinu a skvele Maovy reformy v Tibetu bych mu musel zarazit uz na 1. lekci..A pak uz by se s nim asi trenovat nedalo.. :roll: :lol: :roll:
ty by si zarazil prd, myslim, že by si akorát tak narazil bradou na Rzounkovu pěst ty blbe, kde tebe vyhrabali???
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod majkx » pon 06. úno, 2006 9:02

To Xaltotun, nezapomeň své "vítězné" tažení coby bijec irzounka či rozy natočit na video, ať vidíme jaký si skvělý fajtr :lol: . Někdy se tady člověk fakt i hodně nasměje, ještě, že sem dopisují lidi jako Ty :lol: .
majkx
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 459
Registrován: úte 08. lis, 2005 0:00

a

Příspěvekod roza » pon 06. úno, 2006 9:49

Xaltotun - vsechny tve pozadavky predem akceptuji.
Cekam te v tebou uvedeny cas na miste.

Roza
BAK
roza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 723
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Komárov u Hořovic

Hm,

Příspěvekod Xaltotun » pon 06. úno, 2006 11:01

majkx: Proto snad na ty diskuse chodime. Kdyby nas to nebavilo, jiste si najdeme jine zabavy.. :wink:

roza: Vsak se neboj Čapajeve, dorazim :twisted:

Kdybys byl spise z tech namakanejsich, ovsem uz ne tolik seznameny s realiemi Tvych stranickych kamaradu, co byl Čapajev za kung - fu mistra, zde je na novem plakatu na Vaši školu (i s Pavelou) :lol: :oops:

http://www.fronta.cz/plakat/capajev
Xaltotun
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 15. pro, 2005 0:00

Příspěvekod pavela » pon 06. úno, 2006 12:56

Xaltotune, tak tebe teda volit nebudu, to vim jistě :twisted:
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Re: Hm,

Příspěvekod RBR » pon 06. úno, 2006 13:04

Xaltotun píše:
Kdybys byl spise z tech namakanejsich, ovsem uz ne tolik seznameny s realiemi Tvych stranickych kamaradu, co byl Čapajev za kung - fu mistra, zde je na novem plakatu na Vaši školu (i s Pavelou) :lol: :oops:

http://www.fronta.cz/plakat/capajev


Nechápu proč jsem cpeš kozáckého odpadlíka Čapájeva, které poslali na onen svět naši Legoši. :?: :?: Smysl této poznámky mě kapku uniká

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Hm,

Příspěvekod Xaltotun » pon 06. úno, 2006 13:09

Podivej se na podstatu naseho sporu s Rozou v prispevcich drive (jeho kamaradi totiz obhajuji soucasnou rudou Cinu a Pavela dokonce nevaha napsat, ze jsou dnes Tibetane stastni, ze jim Mao zrusil feudalismus a ted tak zvysuji Cinani socialni uroven a ze by uz bez Cinanu snad ani neprezili). :twisted:

Pradedecek byl v nasich ruskych legiich, tak mozna prave on Capajeva dostal.. :twisted:
Xaltotun
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 15. pro, 2005 0:00

Re: Jak je libo..

Příspěvekod Zigi » pon 06. úno, 2006 13:15

Xaltotun píše:Jen do toho, neni cestnejsiho a chvalyhodnejsiho jednani nez hajit cest sveho mistra, jehoz obdiv k rude Cine nemuzu sdilet :twisted:

Za Tebou budou Rudi a za mnou duchove bonu a lamu feudalniho Tibetu. :twisted:


Hmm, Krásně jsi napsal feudálního Tibetu. Tak to by si se mohl zmínit, když jsi takový znalec, že poddaným se tam říkalo"mluvící zvířata" a např. klášterům či šlechtě patřily celé vesnice. ©lechtic také mohl beztrestně znásilňovat, bít, nebo i zabít poddaného kdykoliv se mu chtělo...byl to výsměch budhismu, stejně jako křesťanství za inkvizice apod. Až ta tvá nenáviděná rudá čína tomu udělala přítrž. Ale tím nechci číňany obhajovat.

Nemám ani NIC proti těm tvým duchovním hodnotám apod., ale myslím že nic není černobílé a není fér říct jen to, co se hodí do krámu...zkusme být objektivní :wink:

Ale jak říkám, nic ve zlém 8O
Zigi
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned 29. led, 2006 0:00
Bydliště: Ostrava

Hm,

Příspěvekod Xaltotun » pon 06. úno, 2006 13:24

Nic co pises nepopiram, ovsem feudalni Tibet mi pripada pro existenci daleko zajimavejsi nez to, co tam dostali dneska..

Ale to uz je otazka osobniho postoje.. :twisted:
Xaltotun
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 15. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Zigi » pon 06. úno, 2006 13:28

4 xaltotun: To už asi záleží na tom, v jakém postavení by jsi tam žil...ale i když se určitě neshodneme, jsem rád, že to nepopíráš. Ale ČISTĚ z pohledu BU máš asi pravdu, to se nehádám...
Zigi
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned 29. led, 2006 0:00
Bydliště: Ostrava

Hm,

Příspěvekod Xaltotun » pon 06. úno, 2006 13:38

Mne jde o bojova umeni, mystiku a magii - a na to byl nejlepsi Tibet feudalni. Tady pravdu dis :twisted:

Tibetane maji takove uslovi - Mistr se ma dobre i v pekle - takze myslim, i kdybychöm se v tom Tibetu inkarnovali jako oni sluhove, dalo se vypracovat...viz. precist Milarepu :wink: :D
Naposledy upravil Xaltotun dne pon 06. úno, 2006 13:44, celkově upraveno 1
Xaltotun
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 15. pro, 2005 0:00

Příspěvekod RBR » pon 06. úno, 2006 13:42

Ohledně příspěvků k Tibetu od Pavely a spol. jsem měl pocit, že spíš psali názory obyčejných číňanů, které více zajímá jejich business, než nějaké obsazení Tibetu, které se kdysi "dávno " událo.
Stejně je to zbytečná debata. Čína si v Tibetu bude dělat co bude chtít. OSN a zbytek světa toho hodně nakecají, ale nic s tím dělat nebudou, protože Čína je miliardový trh, na který se chtějí všichni dostat. Navíc je Čína atomová velmoc s nosiči dlouhého doletu (viz. jejich kosmický program).

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Re: Hm,

Příspěvekod Dong_wu » pon 06. úno, 2006 13:49

Xaltotun píše:Nic co pises nepopiram, ovsem feudalni Tibet mi pripada pro existenci daleko zajimavejsi nez to, co tam dostali dneska..

Ale to uz je otazka osobniho postoje.. :twisted:


Aha, takze tobe nejde o zivotni uroven tech lidi, ale o to aby to bylo zajimavy.......... :?: 8O :evil:
Dong_wu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 331
Registrován: stř 03. bře, 2004 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Zigi » pon 06. úno, 2006 13:54

4Dong_wu: pšššt, nebo tě nařkne z komunismu :wink:
Zigi
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned 29. led, 2006 0:00
Bydliště: Ostrava

Hm,

Příspěvekod Xaltotun » pon 06. úno, 2006 14:23

Dong-wu: A jsi tady na foru z duvodu, ze Te zajima socialni otazka prispevatelu, nebo ze ti to prijde zajimave?

Ze stejneho duvodu mam radeji feudalni Tibet - dnes tam neni z hlediska spolecenskeho nic, co by stalo za existenci. (i kdyz tam muzou byt samozrejme nejaci prisunuti Cinane, kteri umi a vyucuji kung - fu), coz ovsem muzou i doma v Pekingu...
Xaltotun
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 15. pro, 2005 0:00

Příspěvekod pavela » pon 06. úno, 2006 14:30

Xaltotun, ty jsi prostě narušenej jedinec, mám pocit, že ti Necronomicon vlezl na mozek. Místo tady by si to měl zkusit u doktora Chocholouška, to myslim smrtelně vážně, nech se vyšetřit :?
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Hm,

Příspěvekod Xaltotun » pon 06. úno, 2006 14:40

A hele, Necronomicon Cinani z google nevyskrtli..Koukam, ze pan umi pracovat s modernimi informacnimi technologiemi.. 8) :oops: :roll:
Xaltotun
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 15. pro, 2005 0:00

Předchozí

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron