KARATE JUTSU

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Příspěvekod Makoto » pon 10. črc, 2006 7:21

Hele, taky vam napsal pan Martin Cervenka (martinkkkkkkkkkk@seznam.cz)? Dneska rano jsem od nej obdrzel kratky mail tohoto zneni: "co ty kretene hovno tomu rozumiš a navažiš se do karate jutsu"
Je videt, ze zaci v teto radoby skole BU vedi o cem jsou BU :twisted: . Timto gratuluji panu "Devatemu Danovi" ke skvele prezentaci jeho skoly skrz tyto zaky.
A Martine Cervenko zkus mene pouzivat nadavek a vice argumentu, pokud si myslis, ze ten vas smesny cirkus je skola BU. Jinak se nemame o cem bavit.
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

 

Příspěvekod patrik » pon 10. črc, 2006 7:31

Makoto píše:Hele, taky vam napsal pan Martin Cervenka (martinkkkkkkkkkk@seznam.cz)? Dneska rano jsem od nej obdrzel kratky mail tohoto zneni: "co ty kretene hovno tomu rozumiš a navažiš se do karate jutsu"
Je videt, ze zaci v teto radoby skole BU vedi o cem jsou BU :twisted: . Timto gratuluji panu "Devatemu Danovi" ke skvele prezentaci jeho skoly skrz tyto zaky.
A Martine Cervenko zkus mene pouzivat nadavek a vice argumentu, pokud si myslis, ze ten vas smesny cirkus je skola BU. Jinak se nemame o cem bavit.


Taky, taky...

Včera, nejdřív ve 21.50:

jsi debil světa ano

a potom ve 21.58:

ty jsi kreten světa pořad trvdiš že se meč musi držet v prave ruce ale tebe nejvic sere co sensei Karel Boršek vymyslel za styl to ty nemaš a naco si pořad hraješ nevim jak bys opstal v sebeobrane

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod Sennin » úte 11. črc, 2006 20:11

®e se vůbec s nějakým panem "Devátým Danem" zabýváte??? Vždyť je to komediant a divím se, že mu to někdo ve Zlíně žere...
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Darion » pon 18. pro, 2006 22:58

naopak jak by pan žák obstál v gramatice, to by mě zajímalo...

A přeci jen už jsem nějaký ten pátek ze školy karate pryč, ale mám pocit že samtné slovní spojení "karate" znamená něco ve smyslu cesta prázdné ruky nebo tak nějak... v tom případě mi přijde jakýkoliv styl s karate na prsou a katanou v rukou docela směšný...
Darion
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 03. pro, 2006 0:00

Příspěvekod kik » úte 19. pro, 2006 15:17

zdravím vás !Chtěl bych na úvod říct , že je to nejlepší forum jaké jsem ,kdy četl.Musel jsem si ho přečíst celé.Je mi líto těch dětí co cvičí karate jutsu . Protože pokud někdo dá něčemu co vymyslel japonský název a těží z toho a odmítá pak japonské tradice tak je to podvod na lidech a hlavně na těch dětech co tam stojí v tom lese a drží klacky.Evidentně nemají zkušenost s ničím jiným a neuvědomují si , že cvičí něco co nemá smysl.Já dělám karate a k tomu aikido a vím co to je ,když se lidem napovídají blbosti obzvlášt je to případ aikida ,kdy se lidem řekne ,že se musí chytnout za ruku ještě tou samou rukou tlačit a sami spadnout a ti lidi tomu věří a ne když jim to říkáš tak to obhajují zuby nehty ,ale když si s nima zacvičíš a ukážeš jim tak pak pochopí.Bylo by dobré ,kdyby si zašli na nějaké závody na kumítko ať vidí co v nich je ,ale bojím se ,že by to nedopadlo dobře.Jinak napište tady ještě něco o tom p.Kroupovi dobře se to čte nevěřil bych ,že někdo takoví může existovat.

ps -Patriku co myslíš kryjou ostří ostřím ? :twisted:
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod TongPa » úte 19. pro, 2006 20:33

8O 8O 8O

Tak jsem si tento topic celej přečetl a to je teda síla... Jsem po psychické stránce poměrně odolný člověk, ale když vidím tu sebevědomou drzost těhle samozvaných "mistrů" bojových umění, kterým by ve kvalitních BU klubech sotva dovolili vytřít podlahu, tak skoro upadám do depresí... To, že jistý pan "sebetitulní 9. dan" http://www.karate-jutsu.wz.cz/ učí jakousi směsici zmršených technik skupinu neznalých dětí od neznalých rodičů - to jsem ještě vydejchal. Zejména na západě existuje nemalá skupina komerčních klubů BU, kde se to různými "dany" jen hemží. V USA je to snad ještě horší, šarlatánů učících BU je tam nepočítaně a není žádnou výjimkou spatřit například osmileté dítě s 1. danem Ninja Karate, které v praxi neumí vůbec, ale vůbec nic... Ale praťme se k panu 9. danovi... Nezbývá než doufat, že ten člověk netrpí nějakou duševní úchylkou, která by ty děti mohla ohrozit... :?

Ovšem následující "mistr", tak to už je opravdu síla...Obrázek Dal jsem si tu práci a na stránkách http://www.martialartskroupa.d2.cz/index2.html shlédl to jediné video... Hezký akrobatický výkon, ale jinak... :roll: A pak ty ukázky technik, myslel jsem, že mě trefí! :? Například tahle "perla" http://www.martialartskroupa.d2.cz/Vzor ... e%2001.htm tak to se ani nedá okomentovat... :evil: Zajímalo by mě, co na to naši zarytí praktici, například defendu... :D
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod Raptor » úte 19. pro, 2006 21:58

TongPa píše:... Ovšem následující "mistr", tak to už je opravdu síla...Obrázek Dal jsem si tu práci a na stránkách http://www.martialartskroupa.d2.cz/index2.html shlédl to jediné video... Hezký akrobatický výkon, ale jinak... :roll: A pak ty ukázky technik, myslel jsem, že mě trefí! :? Například tahle "perla" http://www.martialartskroupa.d2.cz/Vzor ... e%2001.htm tak to se ani nedá okomentovat... :evil: Zajímalo by mě, co na to naši zarytí praktici, například defendu... :D


Olda je žijící Brněnská legenda, sám jsem u něho před 16-ti lety začínal ... a vydržel v jeho Centru Bojový Umění celej jeden rok ;) Po Brně o něm koluje plno úžasných historek, kterými se pamětníci výtečně baví a dávají je u piva k dobru ... ;)

Nicméně Olda patří nezastupitelně k historii Brněnských bojových umění a sportů, protože v první polovině 90. let plnil funkci výběrovýho síta - lidi co měli o BU/BS zájem šli za kvalitou jinam a ti co je to až zas tak moc nezajímalo docela brzo odpadli ...

Každopádně nebýt Oldy, tak si v Brně neužijeme takovou srandu, jakou jsme si užili ;)
Martin
香港楊家太極拳 / Heung Gong Yeung Gar Tai Gik Kuen
admin
http://www.taijiquan.cz
http://www.yangtaiji.com
Raptor
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 553
Registrován: ned 12. zář, 2004 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod tekara » stř 20. pro, 2006 9:24

4TongPA:
http://www.martialartskroupa.d2.cz/Vzor ... e%2001.htm

Výýýýýýborné :lol:
Až mě bude blbě na duši, tak zhlédnu i další fotky. Teď musím pracovat a obávám se, že po zhlédnutí dalšího bych už nemohl.
Závidím Brnu :lol:
tekara
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 137
Registrován: úte 05. říj, 2004 23:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod kik » stř 20. pro, 2006 19:25

Raptor píše:
TongPa píše:... Ovšem následující "mistr", tak to už je opravdu síla...Obrázek Dal jsem si tu práci a na stránkách http://www.martialartskroupa.d2.cz/index2.html shlédl to jediné video... Hezký akrobatický výkon, ale jinak... :roll: A pak ty ukázky technik, myslel jsem, že mě trefí! :? Například tahle "perla" http://www.martialartskroupa.d2.cz/Vzor ... e%2001.htm tak to se ani nedá okomentovat... :evil: Zajímalo by mě, co na to naši zarytí praktici, například defendu... :D


Olda je žijící Brněnská legenda, sám jsem u něho před 16-ti lety začínal ... a vydržel v jeho Centru Bojový Umění celej jeden rok ;) Po Brně o něm koluje plno úžasných historek, kterými se pamětníci výtečně baví a dávají je u piva k dobru ... ;)

Nicméně Olda patří nezastupitelně k historii Brněnských bojových umění a sportů, protože v první polovině 90. let plnil funkci výběrovýho síta - lidi co měli o BU/BS zájem šli za kvalitou jinam a ti co je to až zas tak moc nezajímalo docela brzo odpadli ...

Každopádně nebýt Oldy, tak si v Brně neužijeme takovou srandu, jakou jsme si užili ;)



tak hoď jednu historku do placu .Jak je na tom foru vtipky a forky o Chuckovi Norisovi tak Chuck Oldovi nesahá ani po kotníky možná může soupeřit s tím 9 danem z karate jutsu ,ale nevím nevím je to mezi nima vyrovnané.Olda vypadá jak blázen od pohledu ,ale ten 9 dan bude nejspíš nějaký skrytý možná tomu co cvičí i věří :twisted:
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod ingwe » čtv 21. pro, 2006 2:31

patrik píše:...pořad trvdiš že se meč musi držet v prave ruce...


ať hledám jak hledám, nenacházím. patriku, že ty jsi mu psal mail, kde jsi mu toto tvrdil?!?! :lol:

(sory za zbytečný příspěvek, ale královsky se bavím a neodolal jsem... ó jaké to mám štěstí že jsem bez jakýchkoliv informací a rad "zaklepal na dveře" Toraova dojo... když si pomyslím kde jsem mohl skončit a ani bych se nedozvěděl o co přicházím. maximálně bych se dostal k psaní mailů "seš kretén světa" :lol: není nad to si tyhle věci občas uvědomit a dokázat je ocenit...)

p.s.: my-chceme-historku! my-chceme-historku! (skandování) :wink:
ingwe
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 508
Registrován: pon 10. dub, 2006 23:00
Bydliště: Liberec-Brno

Závody ?

Příspěvekod nickname » čtv 21. pro, 2006 8:23

Na stránkách Karate - Jutsu mne zarazili výsledky z krajského mistrovství , hlavně disciplíny, které jsou tam uvedené, nejsem sice expert na karate, ale opravdu se v nich normálně soutěží nebo je to jen díky vrcholnému mistrovství stvořitele stylu ?
Nickname
nickname
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 71
Registrován: pát 15. pro, 2006 0:00

Příspěvekod nickname » čtv 21. pro, 2006 8:32

Připomíná mi to partyzánský samopal, nebo skautský přebor
nickname
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 71
Registrován: pát 15. pro, 2006 0:00

Příspěvekod graver » čtv 21. pro, 2006 10:27

Myslím, že Kroupova náborová kriteria mluví za vše. A to se podle toho, co má na stránkách teď, už dost umírnil. V našem dódžó z jakýchsi historických důvodů už několik let visí původní verze náborových podmínek, píše se tam m.j. že nebudou přijati ti, jejich vzezření dává pochybnosti o jejich inteligenci :D :D
"Každý z přihlášených má právo trénovat s plnohodnotnými kolegy", "nepřijímáme zájemce s podprůměrnými studijními výsledky, s nadváhou, vadou zraku..." - ještě nějaké pochybnosti?
Kluci (holky neberou) pak budou asi dost zklamaní, až jim rozkope prdel hospodský debílek s nedokončeným základním vzděláním a s BMI 32...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod nickname » čtv 21. pro, 2006 11:23

Nemůžu si pomoct, ale to BMI podle té fotky sedí i na velikého mistra
nickname
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 71
Registrován: pát 15. pro, 2006 0:00

Příspěvekod TongPa » čtv 21. pro, 2006 14:32

graver píše:Myslím, že Kroupova náborová kriteria mluví za vše. A to se podle toho, co má na stránkách teď, už dost umírnil. V našem dódžó z jakýchsi historických důvodů už několik let visí původní verze náborových podmínek, píše se tam m.j. že nebudou přijati ti, jejich vzezření dává pochybnosti o jejich inteligenci :D

Mysleli tím například něco takového?
Obrázek

:twisted: :twisted: :twisted:
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod nickname » čtv 21. pro, 2006 14:40

Vím že to sem nepatří, ale je to také z rodiny zázraků, v inzerci je tenhle inzerát : Specializovany kurz sebeobrany (SAMBO):
Ahoj vsichni,kdo se chce naucit v rychlosti nejdulezitejsim a superefektivnim hmatum,ktere Vas ochrani pred napadenim nasilnika.Je to overeny,staci 10 lekci.Je to pod vedenim byvaleho dustojnika,ktery slouzil v namornictvi na ponorce.Opravdu zajimavy




Paráda, a my se tady s tím s...e roky
nickname
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 71
Registrován: pát 15. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Lada » čtv 21. pro, 2006 19:32

.. v námořnictví na ponorce, to už si mohli vymyslet něco věrohodnějšího :lol:
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod kik » pát 22. pro, 2006 13:45

TongPa píše:
graver píše:Myslím, že Kroupova náborová kriteria mluví za vše. A to se podle toho, co má na stránkách teď, už dost umírnil. V našem dódžó z jakýchsi historických důvodů už několik let visí původní verze náborových podmínek, píše se tam m.j. že nebudou přijati ti, jejich vzezření dává pochybnosti o jejich inteligenci :D

Mysleli tím například něco takového?
Obrázek

:twisted: :twisted: :twisted:



už jsem na to přišel vám to nedošlo?To je Usáma utekl z Afghánistánu a schovává se v čr a učí nás tady svoje tajné BU.Kolik je vůbec na něj odměna 50 mega?myslím ,že jo pojďme domluvíme se a polapíme ho ,ale doufám že neuteče v pnorce(hlavně mu neříkejte ,že nemáme moře)
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod graver » pát 22. pro, 2006 14:29

4TongPa: čekla jsem, kdo to napíše za mě - bál jsem se, že by mě přišli kroupovci zmlátit do jehlanu :lol: :lol:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod TongPa » pát 22. pro, 2006 22:14

graver píše:4TongPa: čekla jsem, kdo to napíše za mě - bál jsem se, že by mě přišli kroupovci zmlátit do jehlanu :lol: :lol:

:lol: V pohodě, za mnou to mají hóódně daleko... A i kdyby vyrazili na trestnou výpravu, mně by to nevadilo, "kvalitní" sparringpartneři se hodí... :twisted: Jenže oni by určitě jeli přes Plzeň a tam číhá defendu... Obrázek Takové nové várce nepoužitých sparringpartnerů by určitě neodolal, takže by na mě stejně nic nezůstalo... :cry: :D :twisted:
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

PředchozíDalší

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků