Skoly NINDZUCU v CR - mysticke techniky nindzu...

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Příspěvekod Buji » pát 31. bře, 2006 20:39

Taky si myslím,že těch nepřesností je tam víc :wink:
Třeba Ashida Kim atd...Prostě jsou tam uvedeni lidé,kteří s ninjutsu jako takovým mají pramálo společného...Možná jen to,že "bojují" ve filmech,nebo píšou knihy(případně opisují :? )
Takže nezbývá opravdu nic jiného,než se zasmát....
Myslím,že každý kdo chce a projeví drobet snahy se pravdy dopátrá..
Roman Kurc
Buji
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 08. pro, 2005 0:00
Bydliště: kousek od Tachova

 

Příspěvekod JanJanas » sob 01. dub, 2006 11:39

tak jako film je to dobrej ten krvavej sporta pak sem se dival driv na netu a dux opravdu esustuje, ale to ze rika ze uci ninpo tak to nevim jestli j eto skutecne ninpo ale prece neni na svete jen jedna skola ninpo treba nejakou skolu taky delal, ale jako urcite je prabvda ze hodne lidi se jen vydava a problmem je pak je poznbat kdo to skutecne studoval a kdo ne.....viz Polak:D

sem se chtel zeptat ty obrazk yfilmu shinobi a shinobi no mono tp sou uzuz nejaky starsi filmy co vysly nebo to tepre vyjde???
JanJanas
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 64
Registrován: stř 22. úno, 2006 0:00

filmy

Příspěvekod kanja-san » ned 02. dub, 2006 14:39

JanJanas píše:sem se chtel zeptat ty obrazky filmu shinobi a shinobi no mono tp sou uzuz nejaky starsi filmy co vysly nebo to tepre vyjde???

tyto filmy jsou už na světě. Shinobi no mono je starší film a spolupracoval na něm Masaaki Hatsumi - tuším, že na dvou filmech z této řady. Shinobi, je novej film tuším z loňského roku a je také docela povedenej ale co se týče technik - je to pouze filmová produkce.
kanja-san
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 156
Registrován: úte 21. bře, 2006 0:00
Bydliště: praha

bujinkan v ČB

Příspěvekod PetaNox » pát 07. dub, 2006 12:08

Ahoj, je tu někdo kdo cvičí bujinkan v Českých Budějovicích? Jak probihaji treninky a chodi tam i nějaký holky?Dik
PetaNox
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 06. dub, 2006 23:00

Příspěvekod guerrero » pát 07. dub, 2006 12:19

Jo Shinobi no mono je velice povedenej film.Určitě jeden z nejlepších, které jsem na dané téma viděl.Někde jsem četl, že ten herec co hrál Momoči Sandaju si prý vzal Takamacu senseie jako vzor pro svou roli a jezdil ho navštěvovat, aby viděl jak žije opravdový ninja....
Ale o tom novějším filmu Shinobi jsem ještě neslyšel.Ale napravím to :wink:
guerrero
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 34
Registrován: pát 02. pro, 2005 0:00

Re: bujinkan v ČB

Příspěvekod Buji » pát 07. dub, 2006 16:49

PetaNox píše:Ahoj, je tu někdo kdo cvičí bujinkan v Českých Budějovicích? Jak probihaji treninky a chodi tam i nějaký holky?Dik



Jo,jo-cvičí...Jsou tam studenti,kteří se scházejí a trénují pod někým kdo má tuším 1dan....A ty holky???????? 8O Zajímavá otázka..Ale zřejmě chodí,,....co vím já,tak min. jedna :lol: :lol: 8)

Pošlu ti SZ se podrobnostmi....
Roman Kurc
Buji
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 08. pro, 2005 0:00
Bydliště: kousek od Tachova

Re: bujinkan v ČB

Příspěvekod naginata » pát 07. dub, 2006 21:14

Jo,jo-cvičí...Jsou tam studenti,kteří se scházejí a trénují pod někým kdo má tuším 1dan....A ty holky???????? 8O Zajímavá otázka..Ale zřejmě chodí,,....co vím já,tak min. jedna :lol: :lol: 8)
-------------------------------------------------------------------------------------

...a co vím já, tak min.3 :lol: Ale pokud ti jde o to balit holky, tak uděláš líp, když si zajdeš někam do báru :wink: Tam ti myslím pšenka nepokvete :lol: :lol:
naginata
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 06. dub, 2006 23:00

Příspěvekod JanJanas » pát 07. dub, 2006 21:40

...a co vím já, tak min.3 Ale pokud ti jde o to balit holky, tak uděláš líp, když si zajdeš někam do báru Tam ti myslím pšenka nepokvete


:D:D:D:D:D:D
JanJanas
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 64
Registrován: stř 22. úno, 2006 0:00

Re: bujinkan v ČB

Příspěvekod Buji » sob 08. dub, 2006 6:20

naginata píše:-
...a co vím já, tak min.3 :lol: Ale pokud ti jde o to balit holky, tak uděláš líp, když si zajdeš někam do báru :wink: Tam ti myslím pšenka nepokvete :lol: :lol:


:lol: :lol: Jo,jo....To,ale časem pochopí... :twisted: :D :D
Roman Kurc
Buji
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 08. pro, 2005 0:00
Bydliště: kousek od Tachova

Příspěvekod Panda » sob 08. dub, 2006 20:40

vy bando machistická :lol: takhle se většinou ptají holky když chějí někam zajít a bojí se aby tam nebyli sami, PetaNox asi budeholka?:)
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod JanJanas » ned 09. dub, 2006 8:12

Pro PetaNox

napsal Panda:
vy bando machistická takhle se většinou ptají holky když chějí někam zajít a bojí se aby tam nebyli sami, PetaNox asi budeholka?



ty si holka????? :D :D :D
JanJanas
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 64
Registrován: stř 22. úno, 2006 0:00

Příspěvekod naginata » ned 09. dub, 2006 11:16

jejda tak to mě nenapadlo :D Jestli seš holka tak se omlouvám ale zmátla mě tvá unisexová přezdívka :lol:
naginata
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 06. dub, 2006 23:00

Příspěvekod JanJanas » ned 09. dub, 2006 11:33

uznisexicky????:D:D:D me se zda normlani:D:D:D
JanJanas
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 64
Registrován: stř 22. úno, 2006 0:00

Příspěvekod kanja-san » stř 19. dub, 2006 14:38

http://www.bujinkan.cz/shidoshikai/index.html
mezinárodní seminář v Praze
kanja-san
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 156
Registrován: úte 21. bře, 2006 0:00
Bydliště: praha

Předchozí

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků