MMA Karate

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Příspěvekod RBR » úte 04. dub, 2006 9:26

Low píše:khru hanuman: a co ze bych si tam mel otestovat? MT ci ultimata ? :) Nene ja mam rozumu dost.. :wink:


Co se děje LOWe? Máš seriozní nabídku ukázat všem sílu kjokuše a ty nic. Vždyť MT je proti kjokušu slabý "odvárek" (jak si tady kdesi tvrdil) , takže by to měla být pro tebe pohodička, klídek, tabáček.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

 

Příspěvekod ASAM » úte 04. dub, 2006 9:45

4 ukropcany: taková řeč je mnohem lepší psal jsi judá ,jutsá ,v mma zápasí i judisti a jsou výborný a taky jsi psal o reprezentantech stylů , to se mi nelíbilo.
Taky jsem spároval s klukama co jsou o 15-20kg lehčí než já a dělají MT a ještě to tolik neuměli a ani mně nenapadlo je řezat a už vůbec jsem si nezačal myslet že jsou ty kluci špatný nebo že MT nefunguje, prostě to tolik ještě neumí a nemají natrénováno to je jediný logický závěr.
ASAM
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 134
Registrován: pát 27. led, 2006 0:00

Příspěvekod Low » úte 04. dub, 2006 11:20

rbr:
tak mi to prosimtě najdi, to jsem nikdy neřek.. a nebudu si dávat práci hledat co jsem o MT napsal, že má můj velkej respekt, narozdíl od nekontaktních sportů.. MT je super věc.. Nemám potřebu chodit do hanumanu to porovnávat protože vim jak by to dopadlo.. Já nejsem hodnej reprezentace ničeho.. Vlastně ani nevim proč mě Macháček zve.. A jestli si chce honit ego nad tim že karate je proti MT slabota ,prosim bohužel kyokushin v čechách neni na vysoký úrovni a v místních podmínkách má pravdu.Ale jeho závodníci se s pár karatisty na úrovni střetli a někdy to nedopadlo úplně nejlíp..:wink: abych si rejpnul..

Ale jak řikám MT a box jsou podle mě super styly kdybych nedělal kyokushin dám se na box..

Spíš ty by ses moh někde předvíst s bojovym shotokanem :)Kterej ještě nikdo nikde narozdíl od kyokushinu nepředved..
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod ASAM » úte 04. dub, 2006 12:11

4ukropcany :Někteří lidé tady na foru ,teď nemluvím o tobě, hodnotí takovým myšlenkovým pochodem: Viděl jsem nějaké lidi co styl x dělají a rvát se neumí
závěr: styl nefunguje , tohle je velmi slabá logika a blbý zobecnění to každý človák co má rozum uzná.
Já sem píšu taky proto aby lidi co chtěj vědět jak se věci ve skutečnosti mají dostali info.
ASAM
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 134
Registrován: pát 27. led, 2006 0:00

Příspěvekod ASAM » úte 04. dub, 2006 12:52

4 ukropcany: Jasně ale zase vem třeba BJJ , lidi co uměj páky a škrcení a bouchat tolik neuměj dokážou v ringu porazit silné zástupce "úderových systémů" je to překvapivý ale je to tak.
I Fedor dělá sambo který vychází z juda.
ASAM
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 134
Registrován: pát 27. led, 2006 0:00

Příspěvekod Low » úte 04. dub, 2006 13:53

asam, ukropcany: oni i kdyz boj v podtoji primarne netrenuji tak ho trenuji daleko tvrdeji nez vetsina lidi co to jako primar ma.. v tom to je.. Podivej se na toho Base Ruttena.. ten ma lowkicky jak krava, roundkicky jakbysmet a videl jsem ho kopnout i otocku takovym zpusobem ze by spousta lidi z tkd jen valila oci, presto ze tam se otocky trenuji vic nez v bjj.. to neni o tom ze vyhrava boj na zemi.. to je o tom ze vyhrava bojovnik.. a to kolik ma natrenovano..
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod player » úte 04. dub, 2006 14:35

Ukropcany : jiz jen velmi strucne...Potrebujes dostat ranu na sanici takovou, ze ti vyleti stolicka, aby si uznal, ze ten uder funguje, nebo ti staci dostat "facku", abys zjistil, ze tvuj kryt nefunguje, nebo ze je souper rychlejsi/ sikovnejsi jak ty?

...ja tvrdim, ze boxer kdyz nema rukavice, tak ma velke problemy s vykrytim uderu, at uz rukou, ci nejakym uhybem.Proto sem navrhoval sparing bez rukavic, jenze se obavam toho, ze tva odpoved bude prvni mnou vyse uvedeny pripad a sam asi musis uznat, jakej ma smysl tlouct se naplno kvuli nake "picovine" :roll: Z toho tudiz vyplyva, ze se na sparingu velmi pravdepodobne nedohodnem.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod player » úte 04. dub, 2006 17:55

Ukropcany : pokud nedokazes pochopit ten fakt, ze ja se ucim techniku BEZ rukavic a tim, ze mi nasadis(ci sobe nasadis) bambule mi to jedine co jakz takz umim defacto zlikvidujes, pak pro me nema smysl s tebou sparovat a nema to smysl podle me ani pro tebe, ledaze bys chtel svemu egu ucinit za dost tim, ze bys nekde uboxoval nakeho playera... :wink:
V boxovani se ode rozhodne nic nenaucis, chtel sem ti jen ukazat, pripadne ty bys opravil mou potencialne mylnou domnenku, kdybysme zkusili sparing bez rukavic.A kdyz rikam bez rukavic, nemyslim tim rozbijet si usta, proto sem se te zeptal, jestli potrebujes dostat pecku do kebule, aby sis uvedomil, ze ten uder, respektive ta razance tam vzdy muze byt, kapis to?Ja v tomhle problem nemam, me staci kdyz me sparing "ucese" abych pochopil, ze muj kryt selhal.Plny kontakt samozrejme je idealni, to nezpochybnuju, ale presne jak pises, ma cenu kvuli nicemu si tlouct?
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod RBR » úte 04. dub, 2006 19:37

Spíš ty by ses moh někde předvíst s bojovym shotokanem

No já to neprotřebuji (vím moc dobře kde mám nedostatky) a navíc se tady snažím diskutovat tak, abych lidi neiritoval, což se o tobě říci nedá. :wink:
Docela se divím, že tě nějaká horká hlava nevyzvala dříve.
Nerozebíral jsi některou z kopacích technik MT s tím, že ji moc neovládají?
Možná to byl někdo jiný už se mi to plete, ale to je jedno. Kruhanuman pozval na přátelák tebe. Nejspíše má nějaký důvod, jinak by to nedělal.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod Low » úte 04. dub, 2006 19:51

rbr: jo tohle.. no jak řikám když něco vidim řeknu to a nebalim to do hávu neurčitosti... to je prostě fakt stejně jako že kyokushin má slabší ruce.. na tom nejsou žádný osobní ambice nebo vytahování..
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Baxxse » úte 04. dub, 2006 20:10

Tohle je teda gol...moc se mi to libi...delam kyokushin a delal jsem boj na zemi( BJJ ) kvuli nestihani obou veci najednou jsem toho nechal...a muzu rict ze mi to hrozne chybi a tohle je perfektni...Nevi nekdo kde se to po cechach cvici??
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Příspěvekod player » úte 04. dub, 2006 20:24

Ukropcany : no pak je zase otazka, k cemu to co delas vyuzijes.Ja to trebas delam i pro sve telo, aby mu to prospelo, ne abych ho tim nicil, coz je zrovna tvuj pripad, to snad nepopres.Ono abys pak taky byl schopen ty nabyte zkusenosti jak vyuzit;)
Ale to je individualni, nekdo zije naplno a je mu fuk, ze se ve 40ti nepohne(obrazne receno), to je na kazdym znas, proc co a jak delame a co od toho ocekavame.
To je dalsi duvod, proc se tak prosazuju za nespojovani bojoveho umeni a bojoveho sportu.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod RBR » úte 04. dub, 2006 20:35

Low píše:rbr: jo tohle.. no jak řikám když něco vidim řeknu to a nebalim to do hávu neurčitosti... to je prostě fakt stejně jako že kyokushin má slabší ruce.. na tom nejsou žádný osobní ambice nebo vytahování..


Nikdo po tobě nechce "balit to do hávu neurčitosti". Spíš jsem myslel něco jako kultura projevu tzn. podat svůj názor v diskuzi takovým způsobem, aby jsi druhým nedal důvod k na***í, ale zároveň jasně podal to co chceš říci.
Na druhou stranu nejsi tady na foru jediný komu vázne komunikace a občas reaguje pod emocemi. Pořád se máme co učit, i když pouze žvaníme na foru.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

khru_Hanuman

Příspěvekod khru_Hanuman » úte 04. dub, 2006 23:13

player píše:khru_Hanuman : tomu se rika ironie, jdeme dal...

Zrovna tak jako ty nemas chut ani cas jezdit kamsi kvuli nakemu sparingu, tak zrovna tak to je u me.

Mel sem dojem, ze te ma osoba nejak trapi a potrebujes svemu egu ulevit tim, ze me trosku pocuchas uces, to je zase obrazne receno, kdybys mi opet nerozumnel...

Jinak az mi hrabne v bedne a budu se kopat nudou do prdele, tak se trebas i ozvu a pokud plati nabidka vyberu sparinga, pak bych byl rad, kdyby ses toho chopil osobne, protoze mi prijde amoralni resit TVE problemy vuci me skrze jinou osobu...Je to fer?Pokud se ti to nezda fer, pak ja tez budu resit me "problemy" vuci rekneme MT tim, ze za sebe vyslu nekoho jineho do boje...Proc si nezahrat na krale, ze?:)


tak trochu v uzasu ziram jak dokazes veci otocit a prekroutit... Vuci tobe osobne jsem se choval kdyz jsi byl u nas na navsteve velmi pratelsky a vstricne coz myslim nemuzes nijak zpochybnovat. Ta nabidka na sparing ode me prisla s cistym umyslem aby se clovek jako ty ktery na me delal dojem ze by potreboval mozna trochu pomoct na te "ceste" hledani tech "spravnych a funkcnich" stylu, mohl alespon trochu nazivo seznamit s tim k cemu ja jsem dospel po dlouhych letech... Ackoliv te kdokoliv z tech kluku se kterymi jsi u nas trenoval mohl kdykoliv knockoutovat, tak te vzdy nechali v klidu vydychat a srovnat se a jasne ti dali najevo sice prevahu ale pratelsky postoj. Tve reci co vedes tady na netu me dovedly k tomu te pozvat znova protoze po sparingu u nas jsi mi zde pripadal chvily v pohode a vyklidneny. Ver mi ze sve ego si nepotrebuju hladit souboji lidi ktere cvicim s tebou, pro nas bezvyznamnym bojovnickem. Vyzyvas me na souboj jak nejakyho hosika z telocvicny ci jak to mam nazvat. Je mi 38 let jsem v prvni rade trener a neprezentuji se nikde jako zapasnik a bojovnik. Jestli o to ale opravdu tolik stojis, nemam problem s tebou bojovat. Jen ten moralni, nic tim totiz nemuzu ziskat, ani pro sve ego :roll: .... Ty doby uz mam davno za sebou. A kral vysila sve vojsko si s nami klidne hraj... Petr Macháček
khru_Hanuman
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 30. bře, 2003 0:00

Příspěvekod player » stř 05. dub, 2006 0:39

khru_Hanuman : ano, velice pratelsky.Uznavam.Vsak sem si tvuj nazor na me zde od tveho nejmenovaneho sverence nedavno vyslechl.Ale na tom nezalezi.
Hele dost okecavani, nikam to nevede.Tobe se zda, ze sem tlačhuba, dobre, vysli sveho zastupce, ja se s nim potaham, kdyz ti to udela takovou radost.Kde jsem pravidelne k nalezeni sem sdelil.
Az budu ja mit potrebu nejake konfrontace, budu to ja, kdo zvedne prdel a prijede.

***
"Vyzyvas me na souboj jak nejakyho hosika z telocvicny ci jak to mam nazvat"
***
Nikoho tady nevyzyvam, jak ty pises, jen sem reagoval na tvou nabidku vyberu zapasnika.A pak kdo tu veci prevraci...(opet ironie - pozn. autora)

Urcite jsi precetl vsechny me pripsevky, abys mohl byt objektivni v posuzovani toho, kdo tady koho zastrasuje a vyzyva na sparing(opet ironie), takze si jiste postrehl, ze jsem min. tyden absolvoval sparing s jednim boxerem.Zrejme to byl pro nej natolik prinosny sparing, ze tuto sobotu se mi na zoubek prijede podivat jeho trener, jestli sem mu dobre rozumnel.
Chci tim rict jedine a sice to, ze pokud ja po nekom neco chci, je SLUSNOSTI, aby sel on za mnou, ne aby to chtel opacne
:idea:
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Low » stř 05. dub, 2006 10:39

rbr: téma simulování - koukni se na tohle http://rapidshare.de/files/17245465/1.avi.html a podívej se se hlavně na Mightyho po tom co jde k zemi.. Jestli zůstane ležet a volá se k němu záchranka (a to přesto že dostal x krát větší ránu než kdo dokáže ze shotokanu vůbec dát:) Myslim že dál se na téma simulace nemá cenu bavit.. :lol:
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod player » stř 05. dub, 2006 13:26

Ukropcany : s pytlovkama.Navrh bez problemu prijal.A predejdu dalsimu dotazu, jel se lehky kontakt na hlavu.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod player » stř 05. dub, 2006 21:36

On mel to same co ja.Prstove pytlovky, nebo jak se tomu rika.
Pote navrhl zkusit to v klasickych boxerkach, tak sem kyvl, ikdyz ten pocit s tema bambulema na rukou je vazne extra:(
No sem zvedavej, koho to na me vyslal na tu sobotu...
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Re: MMA Karate

Příspěvekod marcelinho » pon 12. srp, 2013 23:15

Kedze tento thread je mrtvy kopec rokov a v podstate zacal o Kudo/DaidoJuku , budem sa snazit ho obcasne ozivit relevantnymi informaciami a videami zo sveta Kudo a jeho odnozi, popr. podobnych hybridnych stylov ktore idu od spolocneho zdroja .
Naposledy upravil marcelinho dne úte 13. srp, 2013 0:02, celkově upraveno 3
Uživatelský avatar
marcelinho
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 131
Registrován: sob 21. dub, 2012 23:00

Re: MMA Karate

Příspěvekod marcelinho » pon 12. srp, 2013 23:18

Kyokushin Karate podla pravidiel "Shinken Shobu" - povolene udery rukami plnou silou na hlavu v MMA rukavickach,hned vyzera ten Kyokushin inak :oops:

http://www.youtube.com/watch?v=Yqn4VQsHNrU
Uživatelský avatar
marcelinho
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 131
Registrován: sob 21. dub, 2012 23:00

PředchozíDalší

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 12 návštevníků

cron