Jiri Konior - "Toga cure" - pravdepodobne dalsi po

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Jiri Konior - "Toga cure" - pravdepodobne dalsi po

Příspěvekod Makoto » pon 31. črc, 2006 9:20

Zdar panove,
dostal jsem mailem dalsi informace o manikovi, ktery o sobe prohlasuje, ze je mistrem v "Toga-cure" :wink: Rozkodovali jsme, ze se jedna pravdepodobne o Togakure v ramci Bujinkanu, ale nikdo z kluku z Bujinkanu o nem nic nevi.
Ja tehdy pozadal slecnu, ktera se me na nej ptala pres nase stranky, zda-li o nem muze zjistit vice.
Nuze, zde jsou dalsi informace, ktere cituji doslova:

"Dobrý den,
na webových stránkách www.lide.cz vystupuje pod různými přezdívkami člověk, který o sobě tvrdí, že se jmenuje Jiří Konior a ovládá bojové umění toga-cure.
Je mu prý asi 33 let, pochází z Brna, ale teď žije v německém Mnichově, kde spoluvlastní nějakou velkou firmu zabývající se vývojem motorů do závodních aut nebo tak nějak podobně. V Praze prý vystudoval V© a získal titul ing., někdy se představuje jako právník nebo psycholog. Narodil se prý jako nechtěné dítě, část dětství prožil v dětském domově, pak ho vychovávala babička. V 17 letech odešel z domova. S tímto toga-cure prý začal někdy v 10 letech právě v Brně, kde v té době žil jeho čínský učitel-mistr tohoto umění. V pozdějších letech prý často létal do Číny na nějaké zkoušky. Z Brna asi skutečně pochází, protože má silný brněnský přízvuk. Většina z těchto informací budou asi lži, skutečně nevíme, co je pravda a co ne.
Když jsem na internetu hledala nějaké informace o tomto toga-cure, našla jsem na www. jujutsu.cz krátkou zprávičku od jisté paní Novákové, která se s tímto člověkem na internetu také setkala a zřejmě se domnívá, že je to podvodník stejně tak jako já a další lidé, kteří měli tu „čest“ se s ním setkat.
Není to člověk, který by nabízel výuku tohoto toga-cure, on se docela jednoduše seznamuje na chatu s mladými holkami a vymývá jim hlavy těmito lžemi. Nikdo tedy nezná jeho pravou totožnost, k dispozici máme pouze pár jeho fotografií. Ty jsou pravé, protože s několika ženami se tento člověk opravdu setkal.
Obracím se mimo jiné také na vás, protože je docela možné, že někdy v minulosti nějaký takovýto bojový sport skutečně dělal a někdo by ho tedy mohl znát. Na www.lide.cz vystupuje kromě jiných také pod nickem S6.A, kde má několik fotografií zachycujících právě cvičení tohoto toga-cure a tvrdí, že je na nich on.
V příloze vám zasílám i další jeho fotografie.
Pokud tohoto člověka znáte nebo byste se o něm také něco dozvěděli, dejte mi to prosím vědět prostřednictvím emailu.
Mnohokrát děkuju. Berbara
"
Pokud nekdo vi, jak uploadnout fotky, dejte mi vedet.
Priznam se, ze to malicko vypada na zhrzenou slecnu, ktera asi byla odmitnuta.....a proto ho ted chce znemoznit. Rozhodne se nechystam delat detektivni praci a shanet info o magorovi, ktery na BU lovi baby...Kdo z nas to aspon jednou nezkusil, ze? ;-)
Spise mi jde o to, aby se o nem vedelo a pokud by podobny vykuk chtel udelat skolu zde v Cechach, pak na neho nabehnou asi kluci ninjovsky z Bujinkanu, ze? :wink: [/img]
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

 

Příspěvekod Makoto » pon 31. črc, 2006 9:35

Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Ondra » pon 31. črc, 2006 10:22

Ahoj Jardo, na ten profil jsem kouknul, ale nic moc z těch jeho fotek poznat zrovna davkát není, kromě toho si kde kdo může dát na svoje stránky nebo profil cokoliv ho napadne, i fotky focené z dálky s "velkým učitelem". toho člověka neznám (to neznamená že nic neumí), ale pokud ani nemá v profilu svoje jméno ale nějaký nick- S6.A , pak to působí přinejmenším podivně. Jeho záměr, jak jsi psal buď být taky velkým učitelem a nebo jen balit holky...? těžko říct. to asi ví jen on sám. Daleko víc by mu prospěly oficiální stránky opřené o nějakou federaci s oficiálními fotkami, nebo dosaženými výsledky. Ale poznat takového člověka lze už z příspěvků jak píše o svém "umění boje" takže si každý může udělat obrázek, bohužel mladé dívky co tomu nerozumí si naběhnou za vidinou známého člověka (nejen v BU). Ale rozhodně se tohle neděje jen v BU, ale v jakékoliv jiné činosti co člověk dělá.
Pokud neposkytne seriozní info o sobě a svém cvičení pak diskuze na téma: proč stojí takhle, když by měl stát takhle, nebo drží to špatně v ruce.... nemá smysl. I negativní reklama je reklama :idea: a pokud se bude o tomhle člověku dlouho mluvit, stane se známější než skutečný odborník co v BU/BS něco dokázal.
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod migli » pon 31. črc, 2006 16:00

No, je tu par veci, ktere naprosto nesedi:
- jedna-li se o togakure ryu, pak nechapu, proc pouziva cinsky titul sifu, cvici v cinskych skolach a nosi cinske cvicebni obleceni
- je-li to nejaka neznama skola cinskeho puvodu, pak nechapu, proc cvici s katanou (viz fotografie z jeho profilu)


Tohle vypada na prilis bujnou fantazii :-)
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Low » pon 31. črc, 2006 16:49

ty fotky jsou tak tajemny. tajemnej zak tajmenyho cinskyho mistra:)

sice je to offtopic ale neco podobnyho sem zjistil na Si-fu Václava ©makala. Taky sem se nějakmy způsobem seznámil s holkou která na něj vyprávěla zajmavý všci.Myslim že tady víc lidí ví kdo to ©makal je.
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Sennin » pon 31. črc, 2006 18:39

S6.A na www.lide.cz už nemá žádné fotografie!!!
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Fukki » úte 01. srp, 2006 8:31

.
Naposledy upravil Fukki dne pát 09. říj, 2020 18:11, celkově upraveno 1
Fukki
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 193
Registrován: sob 11. úno, 2006 0:00

Příspěvekod Toman » úte 01. srp, 2006 10:02

Sennin píše:S6.A na www.lide.cz už nemá žádné fotografie!!!


:lol: Já je viděl byly tam ... pěkný akční fotky.

4Makoto: Fotky můžeš uploadnout přes tento server a určitě i další jiné http://www3.shrani.si/
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod migli » úte 01. srp, 2006 10:46

Vzhledem k tomu, ze zmineny S6.A toto forum ocividne cte, zdvorile se ptam, zdali by mohl sdelit, u ktereho sifu a ve ktere skole se ucil?

Brno, mix japonskeho a cinskeho, podivne historky, to mi pripomina Kroupu, nebylo to tam?
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Low » úte 01. srp, 2006 22:32

ale nedovedu si predstavi ze by na kroupu leteli holky? cet sis jeho stranky? zvlastni druh mysleni. videl si jeho fotku ? magor..
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

 

Příspěvekod pavela » stř 02. srp, 2006 2:59

89Jestli jezdil do číny na nějaký zkoužky tak je jasnej. Do číny se jezdí kvůli všemu možnýmu, jenom ne kvůli nějakejm zkouškám :lol:
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod graver » stř 02. srp, 2006 5:48

Low píše:ale nedovedu si predstavi ze by na kroupu leteli holky? cet sis jeho stranky? zvlastni druh mysleni. videl si jeho fotku ? magor..

Tuším jsem tu už psal, že jsem navštívil pár jeho exhibic a se synem jeden nábor. K jeho teorii nadlidí a o tom, že (jeho) BU můžou dělat jen štíhlí, inteligentní hoši bez brýli, bych našel jednu historickou paralelu...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ondra » stř 02. srp, 2006 9:48

re: ..že (jeho) BU můžou dělat jen štíhlí, inteligentní hoši bez brýli..

asi aby se jim dobře prchalo (utíkalo) z boje, Husiti taky měli na sobě málo brnění aby se jim dobře utíkalo :D
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod migli » stř 02. srp, 2006 14:10

Trochu utikame od tematu.

Ja se jen chtel dozvedet od zmineneho cloveka co je zac, protoze pokud je pravda to, co Makoto uverejnil v dopisu, pak by ho stalo za to trochu odborne rozebrat :twisted: . Kroupa me jen tak napadl, to byl vystrel do tmy :D
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00


Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron