Co je to AIKIDO?

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Příspěvekod kik » úte 14. lis, 2006 22:08

sosuke píše:No byly s tím problémi, že Quaranta není japonec, ale z Japonska tu nikdo jít nechce. :( :)


Tomu se snad nechce věřit jakto ,že nám tady jezdí dva japonci stabilně tomu nevěř ,že se tady žádnému japoncovi nechce jen je to všechno o prachách proč by si tu Quaranta pustil někoho jiného rozumíš?jinak bez zaštítění z Japanu to nemá tu váhu.
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

 

Příspěvekod kik » úte 14. lis, 2006 22:13

Kubik píše:
Dalt píše:ja teda nevim... takhle prece nekomunikuje 15 lety jinoch - Sosukemu je bud 10 let nebo je (a to spis) TROLL...


Nejspise ano...
Prosim te Sosuke uz nic nepis!!! Opravdu delas ostudu vsem v SAA i CAA.
Neumis cesky a placas nesmysly.


Ale piš!!!ty ostudu saa i čaa neděláš oni to zvládají bohatě sami se svými vnitroplitickými boji .Já tě beru jako 15 kluka ,který je jen zapálený a bylo by dobré tu tvou zapálenost jen nasměrovat správným směrem.
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod ital » stř 15. lis, 2006 8:26

jiřine co dnes lečíš za komplex :?:
ital
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 10. lis, 2006 0:00

Příspěvekod majkx » stř 15. lis, 2006 11:29

luen píše:
sosuke píše:http://www.youtube.com/watch?v=iUYVU33wVsU&mode=related&search=


Cvičili jste někdy tuhletu KATU? My jsme tuto nikdy nedělali a ani naši učitelé ji neznají, takže jsem dostal za úkol se jí naučit :? :lol: a pak ji naučit ostatní. :D
Nezná ji někdo? :)


TO JE NADHERA :!: Si zacal chodit do tanecnich, co? Lepsi je Lambada :wink:

:lol: :lol: :lol: Jó sosuke poslechni Luena, lambadu perfektně využiješ při sparingu s budoucí přítelkyní :lol: :wink: .
majkx
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 459
Registrován: úte 08. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Kubik » stř 15. lis, 2006 13:03

kik píše:
sosuke píše:No byly s tím problémi, že Quaranta není japonec, ale z Japonska tu nikdo jít nechce. :( :)


Tomu se snad nechce věřit jakto ,že nám tady jezdí dva japonci stabilně tomu nevěř ,že se tady žádnému japoncovi nechce jen je to všechno o prachách proč by si tu Quaranta pustil někoho jiného rozumíš?jinak bez zaštítění z Japanu to nemá tu váhu.


Placas nesmysly... nejsi nahodou bracha od Sosukeho? :D
Quaranta pravidelne zve na Slovensko Asai senseie a taky pokud mohl Hosokawa senseie. SAA se rozhodla, ze chce pokracovat ve stylu senseie Ikedy a IAF to respektuje. A mimochodem Quaranta ma nyni primo povereni od Doshu. Tak nevim jestli to ma nebo nema vahu...
Kubik
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 75
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod Kubik » stř 15. lis, 2006 13:08

kik píše:
Kubik píše:
Dalt píše:ja teda nevim... takhle prece nekomunikuje 15 lety jinoch - Sosukemu je bud 10 let nebo je (a to spis) TROLL...


Nejspise ano...
Prosim te Sosuke uz nic nepis!!! Opravdu delas ostudu vsem v SAA i CAA.
Neumis cesky a placas nesmysly.


Ale piš!!!ty ostudu saa i čaa neděláš oni to zvládají bohatě sami se svými vnitroplitickými boji .Já tě beru jako 15 kluka ,který je jen zapálený a bylo by dobré tu tvou zapálenost jen nasměrovat správným směrem.


Placas nesmysly!
Opravdu by mne zajimalo, kdo jsi. Vsechno vis, cvicis to nejlepsi Aikido, radis jinym jak maji cvicit, dokazes posoudit ze Ikeda cvicil spatne atd... Zajimalo by mne jaky novy sensei nam roste v Ostrave. Prosim predstav se nam, chci te poznat oooo veliky...
Kubik
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 75
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod sosuke » stř 15. lis, 2006 21:10

Kubik píše:
Dalt píše:ja teda nevim... takhle prece nekomunikuje 15 lety jinoch - Sosukemu je bud 10 let nebo je (a to spis) TROLL...


Nejspise ano...
Prosim te Sosuke uz nic nepis!!! Opravdu delas ostudu vsem v SAA i CAA.
Neumis cesky a placas nesmysly.


Kubiku ty si psal, že aikido cvičíš 12 let a pokud je to pravda, tak to u tebe není ten správný trenink. Protože aikido zlepšuje charakter, tak nevím co si mám o tobě myslet. U nás jsou všichni hodní a nikdo nikoho nepomlouvá. Jak říká náš sensei: ,, Jsme jedna velká rodina''( v uvozovkách, NE geneticky). Je mi tě líto. :cry:
Naposledy upravil sosuke dne čtv 16. lis, 2006 14:22, celkově upraveno 1
sosuke
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 298
Registrován: pát 20. říj, 2006 23:00

Příspěvekod Frank » stř 15. lis, 2006 21:15

sosuke píše:
Kubik píše:
Dalt píše:ja teda nevim... takhle prece nekomunikuje 15 lety jinoch - Sosukemu je bud 10 let nebo je (a to spis) TROLL...


Nejspise ano...
Prosim te Sosuke uz nic nepis!!! Opravdu delas ostudu vsem v SAA i CAA.
Neumis cesky a placas nesmysly.


Kubiku ty si psal, že aikido cvičíš 12 let a pokud je to pravda, tak to u tebe není ten správný trenink. Protože aikido zlepšuje charakter a ještě když pomlouváš druhé, tak nevím co si mám o tobě myslet. U nás jsou všichni hodní a nikdo nikoho nepomlouvá. Jak říká náš sensei: ,, Jsme jedna velká rodina''( v uvozovkách, NE geneticky). Je mi tě líto. :cry:


Jasně všude je to jedna velká rodina když platíš příspěvky :lol:
Frank
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 299
Registrován: pát 04. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Kubik » čtv 16. lis, 2006 9:02

sosuke píše:
Kubiku ty si psal, že aikido cvičíš 12 let a pokud je to pravda, tak to u tebe není ten správný trenink. Protože aikido zlepšuje charakter a ještě když pomlouváš druhé, tak nevím co si mám o tobě myslet. U nás jsou všichni hodní a nikdo nikoho nepomlouvá. Jak říká náš sensei: ,, Jsme jedna velká rodina''( v uvozovkách, NE geneticky). Je mi tě líto. :cry:


Sosuke si z nas dela svandu. A nebo by mel zacit uvazovat o zmene bydliste smerem k Opave. :D Nikoho nepomlouvam, precti si me prizpevky.
Kubik
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 75
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod kik » pon 20. lis, 2006 12:01

[quote="ital"]jiřine co dnes lečíš za komplex :?:

????????????????
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod kik » pon 20. lis, 2006 12:16

Kubik píše:
kik píše:
Kubik píše:
Dalt píše:ja teda nevim... takhle prece nekomunikuje 15 lety jinoch - Sosukemu je bud 10 let nebo je (a to spis) TROLL...


Nejspise ano...
Prosim te Sosuke uz nic nepis!!! Opravdu delas ostudu vsem v SAA i CAA.
Neumis cesky a placas nesmysly.


Ale piš!!!ty ostudu saa i čaa neděláš oni to zvládají bohatě sami se svými vnitroplitickými boji .Já tě beru jako 15 kluka ,který je jen zapálený a bylo by dobré tu tvou zapálenost jen nasměrovat správným směrem.


Placas nesmysly!
Opravdu by mne zajimalo, kdo jsi. Vsechno vis, cvicis to nejlepsi Aikido, radis jinym jak maji cvicit, dokazes posoudit ze Ikeda cvicil spatne atd... Zajimalo by mne jaky novy sensei nam roste v Ostrave. Prosim predstav se nam, chci te poznat oooo veliky...



Neříkám ,že vím vše jen co vím to tu napíšu.Neboj se žádný sensei ti tu neroste já dělám už spíš karate a jen jsem psal pohled z pohledu karatisty ,ukropčany se na to dívá z pozice thaiboxera atd a o tom to je.Nejde mi o to někoho urážet jen o argumentaci toť všo.poznal jsem hodně druhu aikido od toho vašeho,přes iwamu ,yoshinkan a ...tak srovnávám
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Předchozí

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků