Shihan Ladislav Petráš - co vy na to?

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Re: :-)

Příspěvekod kumori » stř 22. srp, 2007 7:39

kamiwaza píše:
kumori píše:
potesil píše:pan Petráš má už ted´otevřeny dveře do síně slávy budo


A MŮ®E DO TĚCH DVEŘÍ VEJÍT SPOLEČNĚ S MULTISENSEJEM ALOISEM KONEČNÝM :lol: :lol: :lol:


Někdo je multisensei, a někdo je multiblb :wink: Kdo srovnává nesrovnatelné se nemůže jinak nazvat. Nicméně když to tak vidíš, tak se nedivím, že máš občas tak scestné názory :wink:
Pokus se to lépe specifikovat, multi borče :?:



Milý a vážený "božský" :D

nejspíš se asi zcela neorientuješ v čase a prostoru, neboť jinak by jsi věděl, že "BUDOkariera" obou pánů je propletena více než jednou a i to z hlediska pravděpodobnosti stačí, aby je něco spojovalo.Tak tedy LP a AK spolupracovali v jednom oddílu, spojuje je také systém, na kterém postavili svou karieru (jissai-jitsu) a také jaksi zamlžená minulost co se validity jejich STV v judo.Proto jsem napsal, že by do těch dveří mohli vstoupit společně.

BTW již jsem se tu vyjadřoval k vulgarismům vůči mé osobě, vůbec mi to nevadí, neboť to jen ukazuje mentální a společenskou úroveň některých jedinců :roll:

Mimochodem, zkus si najít ve slovníku cizích slov jaký význam může mít slovo MULTI 8) ...
kumori
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 476
Registrován: stř 04. dub, 2007 23:00

 

:-)

Příspěvekod malik » stř 22. srp, 2007 8:44

Shihana Petráše znám od roku 1994, kdy jsem u něj začal cvičit.Myslím si, že je to zkušený praktik a ikdyž už necvičím, velmi rád se na jeho cvičení zajdu podívat.
malik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 21. srp, 2007 23:00

Příspěvekod kamiwaza » stř 22. srp, 2007 9:18

quote="kumori"]
nejspíš se asi zcela neorientuješ v čase a prostoru, neboť jinak by jsi věděl, že "BUDOkariera" obou pánů je propletena více než jednou a i to z hlediska pravděpodobnosti stačí, aby je něco spojovalo.Tak tedy LP a AK spolupracovali v jednom oddílu, spojuje je také systém, na kterém postavili svou kariéru (jissai-jitsu) a také jaksi zamlžená minulost co se validity jejich STV v judo.Proto jsem napsal, že by do těch dveří mohli vstoupit společně.[/quote]

Vážený pane Kumori,
to že spolu za dob totáče působili LP a AK v jednom oddíle neznamená téměř nic - to je k tvé dezorientaci. V té době bylo vše na příděl, stejně jako BU vyjma juda, boxu, karate a zápasu. Pokud chtěl LP někde působit, tak mu nezbylo než být s politrukem a nástěnkáře oddílu, jehož ambice mohly někoho dohnat k tomu, aby si myslel že je stejná kapacita jako LP.
Co se týče validiti STV juda, tak LP soutěžil, dělal rozhodčího, ale hlavně jako trenér vychoval spoustu špičkových judistů a judistek a úrovni reprezentace. O tom co udělal pro JJ psát nebudu, neboť by to bylo na dlouho. Nicméně jen uvedu kvůli některým demagogům, že technické stupně si rozhodně neuděluje sám, ale přišel k nim tak, jak ti ostatní pantátové se VII. dany, pokud si tedy někdo nemyslí, že WJJKO je česká organizace a prezidentem je samotný šihan LP.
K judu:
Pokud se LP zeptáš, aby ti vysvětlil význam chvatu, a co jak má být, tak ti to vysvětlí líp něž většina trenérů juda. To jsou moje zkušenosti. A jestli má 4. dan, tak se není čemu divit, i když asi od 2. danu dělal zkoušky v Rakousku. (A vzhledem k tomu, jak se ještě stále u nás nosí to zahraniční, tak je to vlastně lepší, než kdyby zkoušky dělal u nás. Jen škoda že nepáskoval v USA).
AK se během chvíle díky svým známým z oblasti totalitních mistrů politické scény nebojových umění, vypracoval na 1. dan v judu. A to že mnoho z těchto jeho pochybných úspěchů bylo až po intervenci KSČ jaksi nebereš v potaz. Ten člověk bonzoval straně proto, aby získal své technické stupně.
Nevím kolikátý STV má AK v judu, ale asi mi to řekneš, viď? A co se týče jeho Ji-Jitsu (Morava), tedy českého systému vytvořeného ze sebeobrany bájných samurajů, tak bych kašlal na nějaké stupně a udělil bych mu titul SOKE (KONEČNÝ), neboť ten zakladateli náleží. Za zmínku stojí, že Soke do nedávna učil na FTK, a prý to nebylo nic, co by stálo za víc než pár kreditů.

kumori píše:Mimochodem, zkus si najít ve slovníku cizích slov jaký význam může mít slovo MULTI 8) ...


A co se týče toho "Multiblba" možná bude taky ve slovníku, tak si to zkus vyhledat. :lol:

Byl jsi někdy na semináři AK, aby ho mohl porovnávat s LP? Já ano, takže to mohu posoudit. Trabant a Mercedes oba z Německa.
kamiwaza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 452
Registrován: sob 23. zář, 2006 23:00

Příspěvekod kumori » stř 22. srp, 2007 9:49

Vážený pane Kumori,
to že spolu za dob totáče působili LP a AK v jednom oddíle neznamená téměř nic - to je k tvé dezorientaci. V té době bylo vše na příděl, stejně jako BU vyjma juda, boxu, karate a zápasu. Pokud chtěl LP někde působit, tak mu nezbylo než být s politrukem a nástěnkáře oddílu, jehož ambice mohly někoho dohnat k tomu, aby si myslel že je stejná kapacita jako LP.
Co se týče validiti STV juda, tak LP soutěžil, dělal rozhodčího, ale hlavně jako trenér vychoval spoustu špičkových judistů a judistek a úrovni reprezentace. O tom co udělal pro JJ psát nebudu, neboť by to bylo na dlouho. Nicméně jen uvedu kvůli některým demagogům, že technické stupně si rozhodně neuděluje sám, ale přišel k nim tak, jak ti ostatní pantátové se VII. dany, pokud si tedy někdo nemyslí, že WJJKO je česká organizace a prezidentem je samotný šihan LP.
K judu:
Pokud se LP zeptáš, aby ti vysvětlil význam chvatu, a co jak má být, tak ti to vysvětlí líp něž většina trenérů juda. To jsou moje zkušenosti. A jestli má 4. dan, tak se není čemu divit, i když asi od 2. danu dělal zkoušky v Rakousku. (A vzhledem k tomu, jak se ještě stále u nás nosí to zahraniční, tak je to vlastně lepší, než kdyby zkoušky dělal u nás. Jen škoda že nepáskoval v USA).
AK se během chvíle díky svým známým z oblasti totalitních mistrů politické scény nebojových umění, vypracoval na 1. dan v judu. A to že mnoho z těchto jeho pochybných úspěchů bylo až po intervenci KSČ jaksi nebereš v potaz. Ten člověk bonzoval straně proto, aby získal své technické stupně.
Nevím kolikátý STV má AK v judu, ale asi mi to řekneš, viď? A co se týče jeho Ji-Jitsu (Morava), tedy českého systému vytvořeného ze sebeobrany bájných samurajů, tak bych kašlal na nějaké stupně a udělil bych mu titul SOKE (KONEČNÝ), neboť ten zakladateli náleží. Za zmínku stojí, že Soke do nedávna učil na FTK, a prý to nebylo nic, co by stálo za víc než pár kreditů.

kumori píše:Mimochodem, zkus si najít ve slovníku cizích slov jaký význam může mít slovo MULTI 8) ...


A co se týče toho "Multiblba" možná bude taky ve slovníku, tak si to zkus vyhledat. :lol:

Byl jsi někdy na semináři AK, aby ho mohl porovnávat s LP? Já ano, takže to mohu posoudit. Trabant a Mercedes oba z Německa.[/quote]

ano, AK má 1.dan v judu, byl mu udělen v roce 1986, k 50-tému výročí juda v Československu, nefiguruje totiž v oficiálním seznamu V©ECH stupňů Dan udělených v ČSSR, ČSFR, ČR, stejně jako LP.

Seminář s AK-1991-Olomouc, tělocvična na tř.17.listopadu 8)

můžeš jmenovat pár odchovanců trenéra Petráše?Pro usnadnění jen ty na úrovni reprezentace...

4.danem v judu se prezentoval už v roce 1992 v časopise BUDO (vycházel na Slovensku), dejme tomu, že volně se mohlo cestovat od prosince 1989, to je celkem krátký čas za získání takového STV nebo měl volnou výjezdní doložku a cestoval za poznáním i před prosincem 1989?To mohl jen víš kdo... 8)

jsem-li pro Tebe MULTIBLB, prosím, když Ti to usnadní komunikaci :wink:
kumori
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 476
Registrován: stř 04. dub, 2007 23:00

Příspěvekod Picard » stř 22. srp, 2007 10:02

Drzte se prosim tematu osobni napadani a urazky si reste jinde, diky.
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

.

Příspěvekod kumori » stř 22. srp, 2007 10:06

Picard píše:Drzte se prosim tematu osobni napadani a urazky si reste jinde, diky.


já to plně respektuji...a navíc jsem si nezačal :cry:
kumori
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 476
Registrován: stř 04. dub, 2007 23:00

Příspěvekod kamiwaza » stř 22. srp, 2007 10:15

Picard píše:Drzte se prosim tematu osobni napadani a urazky si reste jinde, diky.


Starej se o sebe :lol:
kamiwaza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 452
Registrován: sob 23. zář, 2006 23:00

Příspěvekod kamiwaza » stř 22. srp, 2007 10:19

kumori píše:dejme tomu, že volně se mohlo cestovat od prosince 1989, to je celkem krátký čas za získání takového STV nebo měl volnou výjezdní doložku a cestoval za poznáním i před prosincem 1989?To mohl jen víš kdo... 8)


Jo Venca Klausů :lol:

V seznamech ČSJu nefiguruje mnohem víc lidí, to je brajdl co? Dělali zkoušky nebo si to celé vymysleli :?: A aby jim do Svazu psali, ať si je dají do evidence, tak na to se jim lidi můžou vybodnout.
Co se týče AK tak mu byl udělen za totáče, protože technicky na to neměl.
Co se týče těch reprezentantů, tak v Olomouci byl jen středisko mládeže a hlavně dobry holky. Ti nejlepší odcházeli do středisek, co vím tak někdo byl v Hradci zbytek nevím, protože je osobně většinou neznám. Jména tady uvádět nebudu, ale jeden z nich byl poté, co odjel za moře za prací v širším výběru Kanady (- 81 kg) Iniciály JH. A jeden můj dobrej známej, odchovanec LP, (nebyl super judista), tak je i tak velmi kvalitní a to si představ potom ty, co šli do středisek. Ještě nedávno chodili ligu a extraligu. ale hlavně měl holky co vyhráli několikrát republiku. Ale jména ne.
kamiwaza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 452
Registrován: sob 23. zář, 2006 23:00

Příspěvekod kumori » stř 22. srp, 2007 10:41

kamiwaza píše:
kumori píše:dejme tomu, že volně se mohlo cestovat od prosince 1989, to je celkem krátký čas za získání takového STV nebo měl volnou výjezdní doložku a cestoval za poznáním i před prosincem 1989?To mohl jen víš kdo... 8)


Jo Venca Klausů :lol:

V seznamech ČSJu nefiguruje mnohem víc lidí, to je brajdl co? Dělali zkoušky nebo si to celé vymysleli :?: A aby jim do Svazu psali, ať si je dají do evidence, tak na to se jim lidi můžou vybodnout.
Co se týče AK tak mu byl udělen za totáče, protože technicky na to neměl.
Co se týče těch reprezentantů, tak v Olomouci byl jen středisko mládeže a hlavně dobry holky. Ti nejlepší odcházeli do středisek, co vím tak někdo byl v Hradci zbytek nevím, protože je osobně většinou neznám. Jména tady uvádět nebudu, ale jeden z nich byl poté, co odjel za moře za prací v širším výběru Kanady (- 81 kg) Iniciály JH. A jeden můj dobrej známej, odchovanec LP, (nebyl super judista), tak je i tak velmi kvalitní a to si představ potom ty, co šli do středisek. Ještě nedávno chodili ligu a extraligu. ale hlavně měl holky co vyhráli několikrát republiku. Ale jména ne.


tak fajn :D hele, já nemám v úmyslu nikoho nijak napadat, jak jsem už dřív uvedl, jde mi jen o faktickou a snad smysluplnou diskuzi na téme LP.Ono je obvykle zvykem prezentovat svou cestu na "cestě", tj. kdo, kdy, kde udělit ten konkrétní STV, aby bylo jasno, předejde se tím mnoha nedorozuměním a "blbým náladám". To jsem ovšem na webu LP hledal marně :cry:

a vůbec, proč nevstoupil do této diskuze LP jako to udělal Josef Mádl, když se o něm psalo?Nemá net?jsou tu snad jeho žáci, ti by měli vědět kdo je jejich učitel a odkud má to co se naučil, taky třeba budou jednou třeba učit a někdo se jich může zeptat kdo byl učitel jejich učitele...
kumori
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 476
Registrován: stř 04. dub, 2007 23:00

Příspěvekod kamiwaza » stř 22. srp, 2007 11:08

LP říkal, že jeho učitel je p. Strauss, nevím jak dlouho s ním spolupracuje (asi hodně dlouho), nicméně mi připadá povídání o LP zbytečné, protože podle mě v oblasti JJ nemá konkurenci. Mě zajímá, že zmáklou metodiku, pěknou techniku, umí naučit a říká se, že ty věci dokáže i použít, čemuž bych se nedivil. A mluví se o něm v dobré i ve zlém. Slyšel jsem o něm hodně špatného, ale tyhle pindy beru s rezervou.
Teď trochu odbočím od tématu. Nedávno vylezl z vězení (asi po 13 letech) kdysi hodně úspěšnej českej boxer. Asi víš o kom je řeč. Nikoho nezajímá jeho minulost (možní Blesk a ty co ti zvýší vzdělání - Aha), ale ostatní sledují jeho sportovní formu a úspěchy na soutěžích. Svoje si odseděl a teď už je "čistej".
O AK (říkejme mu po dnešku Soke :lol:) se občas mluví taky, ale většinou jen ve zlém - tedy z pohledu BU. Jinak teoretik je dost dobrej, ale mě zajímá zatím spíš ta praktická stránka a to, abych nedostal tečku při ukázce sebeobrany na vlastním semináři.
To že sem LP nepíše, může znamenat, že to má na háku (proč by měl reagovat na názory nějakejch druhořadejch JJ praktikantů) a nebo sem píše pod pseudonymem, protože internet má. A jeho žáci asi tráví více času cvičením, než vysedáváním u netu. A já bych asi měl dělat totéž, protože jinak se ze mě stane teoretik a la Soke. :wink:
kamiwaza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 452
Registrován: sob 23. zář, 2006 23:00

:-)

Příspěvekod malik » úte 28. srp, 2007 12:15

i já mám zkušenost s panem Konečným, veskrze úsměvnou a musím souhlasit s kamiwaza, on je jedinečný :lol:

Shihan Petráš je na BUDO scéně pojem a velká osobnost.Jsem přesvědčen, že v začátcích ju-jitsu v ČR ukázal hodně lidem cestu, kterou se ubírat a bohužel někteří mu za to "adekvátně" poděkovali.Ale to je život a zde v ČR nelze očekávat vděčnost nikde, od nikoho a za cokoliv co uděláte s dobrým úmyslem.

Nechci se tu nijak rozepisovat a ani nikomu vnucovat svou pravdu, na to nemám fyzický fond a ani stupeń technické vyspělosti (mám zdravotní problémy a 3.kyu ju-jitsu), jen jsem se trochu pozastavil nad některými příspěvky kumoriho, na jednu stranu ho chápu, zajímá se o osobnost ju-jitsu, chce se něco dozvědět, něco víc, než sám ví, ale volí velmi špatný způsob-nebude kumori lepší dojít na trénink a zeptat se Shihana přímo, než tu sbírat klepy?
malik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 21. srp, 2007 23:00

Re: :-)

Příspěvekod graver » stř 29. srp, 2007 13:35

malik píše:jen jsem se trochu pozastavil nad některými příspěvky kumoriho, na jednu stranu ho chápu, zajímá se o osobnost ju-jitsu

To není jen JJ - zabrousil i do karate :roll: . Už jsem to tu tuším kumorimu psal, že spíš než o BU samotné se zajímá o ty BUllshits kolem. Kdo od koho dostal jaký STV, kdo nosí tričko přes hakamu... No, každého věc - má na to právo.

malik píše:chce se něco dozvědět, něco víc, než sám ví, ale volí velmi špatný způsob-nebude kumori lepší dojít na trénink a zeptat se Shihana přímo, než tu sbírat klepy?

To jsem mu taky nabízel a dal jsem mu i kontakt, ale u nás myslím ještě nebyl :lol:

Ale abych se ho zastal - ono je to dost osobně nepohodlné vlézt někam do dódžó a říct "dobrý den, já jsem XY, mám nějaké pochybnosti o vašich kvalitách a rád bych věděl, kdo vám dal ten x-tý dan a za co" :wink:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod kamiwaza » stř 29. srp, 2007 15:13

graver píše:ono je to dost osobně nepohodlné vlézt někam do dódžó a říct "dobrý den, já jsem XY, mám nějaké pochybnosti o vašich kvalitách a rád bych věděl, kdo vám dal ten x-tý dan a za co" :wink:


Votom žádná, ale proč se zajímat o to, kdo má jaké dany a certifikáty a polemizovat o nich. Mě zajímá jestli dotyčná osoba něco umí a zná.

Tak mě napadlo. Co si tak pořídit na zeď do tělocvičny certifikát ISO BU - 2007 místo klasických stupňů. To by nikdo nemohl napadnout, protože by to bylo v souladu s mezinárodními normami a předpisy v oblasti BU a hlavně by to bylo IN :lol: :lol: :lol:
Ale i tak by se možná našel někdo, kdo zpochybňoval certifikační instituci :wink:
kamiwaza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 452
Registrován: sob 23. zář, 2006 23:00

.-)

Příspěvekod malik » stř 29. srp, 2007 16:06

četl jsem kumoriho příspěvky, myslím, že informace má a jen si je ověřuje nebo provokuje a baví se, každopádně nic pro mě.

Jsem tu na fóru nováček, zatím jsem se jen tak rozhlížel a koukal co se tu děje.Mám z toho smíšené pocity, každopádně mi to pomáhá se jakžtakž orientovat, něvěděl jsem třeba, že existuje nějaký Láďa Matula, expert na real sebeobranu, jak daleko je krav maga v ČR a podobně.Asi na mě budou koukat mistři diskutéři jako na trdlo, ale hodně mi to tu otevřelo oči a i v tom, že jsou u nás držitelé 8. a 9.danů, myslel jsem, že nejvyšší dan má pan Lorenz v judo.

Ale co, máme svobodu slova, ovšem s tou každý nakládá po svém, že... :?
malik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 21. srp, 2007 23:00

Příspěvekod defendu » stř 29. srp, 2007 16:29

Vidím,že se tu píše i o panu Konečném,takže tady se o něm kdysi taky psalo,resp. já psal :lol:

http://www.bojovaumeni.cz/bu/modules.ph ... 6&start=20
Naposledy upravil defendu dne stř 29. srp, 2007 16:32, celkově upraveno 1
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

:-)

Příspěvekod kumori » stř 29. srp, 2007 16:31

jsem z OV a chodím do práce, tudíž je celkem problém sednout na vlak a vyskočit v Brně.Mně p.Hausner zajímal jen okrajově, neboť je to člověk, který je svázán s LP.Co se týká jeho 8.Dan Wander ryu Karatejutsu, je to k smíchu, tak jak byl svého času (2006) k smíchu 11.Dan plk.Dr.Krysztofa Kondratowicze z Polska, bavila se tím většina polské Budo veřejnosti.Možná za pár let se taky dočkáme...Připomínám, že 11.Dan udělila polská WJJKO, kterou řídí pan Eugeniusz Sikora 10.Dan ju-jitsu WJJKO.Ovšem WJJKO je organizace světově známá, což se o WANDER RYU říct nedá.

malik napsal, že provokuju a bavím se-OMYL!neprovokuju a nebavím se, právě naopak!Jen chci vědět něco víc než vím teď.A od dotyčných lidí se toho nikdy nedočkám.Jen mi někteří ubožáci píši soukromé správy plné vulgarismů...co taky čekat od těch, kteří mají jen jednu pravdu-TU SVOJI :roll:
kumori
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 476
Registrován: stř 04. dub, 2007 23:00

Re: :-)

Příspěvekod kamiwaza » stř 29. srp, 2007 16:49

kumori píše:Mně p.Hausner zajímal jen okrajově, neboť je to člověk, který je svázán s LP.Co se týká jeho 8.Dan Wander ryu Karatejutsu, je to k smíchu


Po celou dobu se snažíš tvářit nezaujatě, ale tvoje příspěvky tak nevypadají.
Jinak mě vůbec netrápí to jestli má někdo 7., 8. dan ... Tebe to trápí :?: Když někdo přijde k nám na trénink a mluví o černym pásku, tak mu řeknu kde se dá koupit. Vždyť vůbec nejde o ten pásek, ale o to, co je v tobě, jestli na to máš apod.
Hele stejně si ty svoje technicky stupně do hrobu nikdo nevezme, tak jim dopřej trochu radosti :lol: Ačkoliv pochybuju, že ten stupeň někoho normálního nějak zvlášť uspokojuje. Já osobně jestli budu mít 1. nebo 12. dan, pořád to budu já, tak vo co gou :wink: akorát se tím bude bavit ne polská, ale evropská WJJKO :lol: :lol: :lol:
Doufám, že jsem tě opět neurazil, já se totiž neumím vůbec slušně chovat a ovládat :wink:
kamiwaza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 452
Registrován: sob 23. zář, 2006 23:00

Příspěvekod graver » stř 29. srp, 2007 16:53

4kumori
Jak píšu, uznávám, že není tak jednoduché se prostě jít někoho zeptat - a ta cesta z OV do Brna by v tom byl ten nejmenší problém (existují telefony, maily, diskusní fórum na našich stránkách...). Co bych spíš nechápal já osobně je proč to dělat - proč by mě mělo trápit, kde kdo dostal od koho 17 dan. Mě spíš zajímá, co mě může naučit a to je na mé úrovni vždycky něco, ať už jde o LP, JH nebo někoho jiného (i když ten posledně jmenovaný mě včera do oka píchat nemusel :lol: ). Ty jsi asi dál - možná máš za sebou i těch 30 let BU jako výše uvedení, tak už tě možná zajímá tohle. Ale jak říkám - nic proti, tvoje věc. Jen nečekej, že tady najdeš odpověď...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod 893nin » čtv 30. srp, 2007 11:46

potesil píše:pan Petráš má už teď otevřeny dveře do síně slávy budo

Ano, jen to dokumentuje stav bojových umění v České republice.
893nin
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 28. srp, 2007 23:00

Příspěvekod kumori » pát 31. srp, 2007 18:31

893nin píše:
potesil píše:pan Petráš má už teď otevřeny dveře do síně slávy budo

Ano, jen to dokumentuje stav bojových umění v České republice.


V jakém slova smyslu? :D
kumori
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 476
Registrován: stř 04. dub, 2007 23:00

PředchozíDalší

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron