Jak trénovat

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Jak trénovat

Příspěvekod Kid » pát 22. čer, 2007 19:24

Jsem judista a jelikož začínají prázdniny tak kroužek juda už skončil. Chtěl bych se zeptat jak můžu sám judo trénovat. :D
Kid
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 34
Registrován: úte 12. čer, 2007 23:00

 

Příspěvekod CiD » pát 22. čer, 2007 20:03

na tvojom mieste by som sa snazil najst si niekoho pokrocilejsieho z vasho klubu a ukecat ho nato, aby chodil s tebou trenovat...

a inak taka klasika ako tony klikov, brusakov, behania a este veeela dasich cvikov na kondicku :wink:
aj toto raz pominie
CiD
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 11. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Kid » pát 22. čer, 2007 20:24

Cviky na kondičku už dělám šlo mi spíše o techniku, ale i tak dík
:)
Kid
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 34
Registrován: úte 12. čer, 2007 23:00

Re: Jak trénovat

Příspěvekod TongPa » pát 22. čer, 2007 22:33

Kid píše:Jsem judista a jelikož začínají prázdniny tak kroužek juda už skončil. Chtěl bych se zeptat jak můžu sám judo trénovat. :D

Nijak. Fyzičku už trénuješ (jak píšeš), ale pokud nebudeš mít sparringpartnera, můžeš na trénink juda zapomenout. Existují sice tréninkoví paňáci (např. http://teamx.cz/store/pytle-hrusky/3 ), ale to je nouzovka, spíše vhodná pro zápasnické takedovny.

Ale něco mě přece jen napadlo! :idea:

Můžeš zkusit porazit nějaký strom pomocí O Soto Gari! :twisted:
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod Lada » pát 22. čer, 2007 22:48

nekoho si k sobě splaš, když né lepšího tak aspoň někoho s kým budeš moct trénovat, opakovat a pak stačí jen ucházející počasí a trochu měkčí podloží :D
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod seanae » pon 25. čer, 2007 8:25

Jesli nikoho nesezeneš a mas dobry zaklady, tak bys to zvlad treba podle knizek nebo aspon videi na netu. Jesli jsi pochopil ty zakladni pohyby a techniky tak to zvladnes. Aspon pro seznameni. Nebude to potom zadna novinka, az to na vas mistr vybali. :wink:
seanae
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 34
Registrován: ned 13. bře, 2005 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod luen » pon 25. čer, 2007 8:28

seanae píše:Jesli nikoho nesezeneš a mas dobry zaklady, tak bys to zvlad treba podle knizek nebo aspon videi na netu. Jesli jsi pochopil ty zakladni pohyby a techniky tak to zvladnes. Aspon pro seznameni. Nebude to potom zadna novinka, az to na vas mistr vybali. :wink:


Jen bych prosil ... tohoto clovicka nebrat vazne :wink: On sam je dle vseho pomateny samouk :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Re: Jak trénovat

Příspěvekod jox » pon 25. čer, 2007 9:24

Kid píše:Jsem judista a jelikož začínají prázdniny tak kroužek juda už skončil. Chtěl bych se zeptat jak můžu sám judo trénovat. :D

Potkal jsem jednou v létě judistu, jak si na louce trénoval pády a bleskové a ještě bleskovější nástupy do technik. Jestli to vydržel celé léto, tipl bych si, že pro sebe udělal víc než jen "údržbu".
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Re: Jak trénovat

Příspěvekod TRiTON » pon 25. čer, 2007 19:11

Kondička,kondička a zase kondička..myslím si,že málokdo má takovou kondičku,že dokáže celej zápas makat absolutně naplno..A to že něco zapomeneš,tak toho bych se až tak nebal..za 3-4 treningi si všechno oživíš..
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen


Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron