Hledám parťáka z Prahy či okolí na Hakkoryu

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Příspěvekod BuFF » pon 10. zář, 2007 9:16

ingwe píše:to co provozují dogbrothers není sparing s chladnými zbraněmi, ale bezhlavé mlácení se tyčkou/dvěma....
Hmmm pan technik, ono jde taky o to aby ti ta technika fungovala na soupeře kterej se nechce nechat zasáhnout a hlavně aby ses uměl pomocí svého stylu dobře krýt což ale vzhledem k tvé větě
ingwe píše:ale proti kordu se nepostavim, ať už se šinajem, bokkenem, bo, nebo naginatou. nejsem sebevrah. to že do toho nepůjdeš z vostra nevylučuje nešťastnou náhodu...
asi s funkčností svého stylu si moc jistej nebudeš. Buď ti to funguje nebo ne, a jestli to je bezhlavý nebo technický je už vcelku jedno, ne? :wink: Ale jinak se klidně někdy zastav na tréninku rád ti tu bezhlavost předvedu 8) To mě fakt dokáže pobavit, jak každej druhej bere DB za bandu ultratupounů co se jenom mastěj bez techniky :wink: Odsuzovat něco proti čemu se neumím postavit vypadá dost levně.

Jendis píše:Mimochodem,trošku OT,Rafani pořádaj ten svůj Gathering letos i in Europe......jedete někdo?
něco je v plánu, ale není to naší prioritou, takže je to ve hvězdách. Oni se ty lidi potkávaj různě na podobných akcích, takže se celkem i vzájemně tak nějak znaj. Dnes ty gatheringy jsou už takovej menší showcirkus a ne každýmu to vyhovuje. Když je to víc komornější tak to má taky něco do sebe.
Inter verba et actus magnus quidam mons est
Mezi slovy a činy stojí vysoká hora.
BuFF
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ingwe » pon 10. zář, 2007 9:59

BuFF píše:... hlavně aby ses uměl pomocí svého stylu dobře krýt což ale vzhledem k tvé větě

ano jsem technik kdyby mně nezajímala technika tak nestuduju ozbrojené BU ale mlátim se na dvorku s kamarádama. ve stylu který dělám se nekrejeme skoro vůbec, no a vzhledem k tomu že považuju za nejúčinnější a nejjednodušší techniku bodnutí tak je pro mně DB fakt jenom bezduchý mlácení.
(ale neviděl jsem toho lonelydoga na kterýho upozorňoval Jendis, veřím že výjimky se najdou)

BuFF píše:
ingwe píše:ale proti kordu se nepostavim, ať už se šinajem, bokkenem, bo, nebo naginatou. nejsem sebevrah. to že do toho nepůjdeš z vostra nevylučuje nešťastnou náhodu...
asi s funkčností svého stylu si moc jistej nebudeš. Buď ti to funguje nebo ne, a jestli to je bezhlavý nebo technický je už vcelku jedno, ne? :wink: Ale jinak se klidně někdy zastav na tréninku rád ti tu bezhlavost předvedu 8) To mě fakt dokáže pobavit, jak každej druhej bere DB za bandu ultratupounů co se jenom mastěj bez techniky :wink: Odsuzovat něco proti čemu se neumím postavit vypadá dost levně.

ignoruješ smysl toho co jsem napsal záměrně abys měl důvod rejt? připadá mi to tak.
já píšu o bezpečnosti a ty o fungující technice. to není tak docela normální. ale nemá cenu to pitvat, Jendis vysvětlil že má bezpečnou zbraň, tečka.
ingwe
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod NAIA » pon 10. zář, 2007 10:19

ingwe píše:... Jendis vysvětlil že má bezpečnou zbraň, tečka.

Teď jde o to jestli je bezpečný samotný Jendis :twisted: :wink:
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Hosobiki » pon 10. zář, 2007 10:29

NAIA píše:

třeba bude mít taky korkovou zátku:P
Hosobiki
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod NAIA » pon 10. zář, 2007 10:39

Hosobiki píše:
NAIA píše:

třeba bude mít taky korkovou zátku:P

Dost dobré :D :D :D :D

A co na to Jendis?
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Jendis » pon 10. zář, 2007 12:17

Co na to Jendis??? :arrow:

Inu...to se teprve uvidí,ne??!! :wink: Jendis tolik ozbrojených sparringů za sebou nemá,Kendokové a "sporťáci" jsou na tom určitě lépe,ale Jendis se nebát modřin...a korkovou zátku také nemít......tož se tedy uvidí. 8) :twisted: :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Jendis » pon 10. zář, 2007 12:38

4Ingwe- Hele,to,že se necejtíš,že nic neumíš...to hoď za hlavu....alespoň si vyzkoušíš,co umíš...ostudu nikomu dělat nebudeš.......vyzkoušíme a uvidíme.....třeba zrovna mně vyprášíte všichni kožich a bude :wink:
Já to přežiju,mé ego taky...nejsem zakomplexovanej chudák...cvičím si pro radost.....jde o to chtít a zkusit to :wink:
Chalani Kendokas,swordsemn and escrimadores spárují neustále....já málokdy....ale zase cvičím věci,které mohou překvapit...tak si to chci jen zkusit...jde jen o tu CHU«.... :wink: :twisted:
Jan Niesyt

Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Hosobiki » pon 10. zář, 2007 13:18

hele, Jendisi, nechceš ho tam náhodou nějak moc? :lol:
Hosobiki
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Jendis » pon 10. zář, 2007 13:25

Hosobiki píše:hele, Jendisi, nechceš ho tam náhodou nějak moc? :lol:

ne,jen jsem vysvětloval....ale Ingwe mi již odepsal,by SZ.....nechávám to být.Celkem rád bych ale tedy věděl,kdo dorazí,jestli má cenu se tahat se zbraní?Dotaz hodím do příslušného fóra.
Jan Niesyt

Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Picard » pon 10. zář, 2007 13:28

Jendis píše:do příslušného fóra.

Prosim vezmete si z Jendise priklad :-)
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod NOKT » pon 10. zář, 2007 15:35

Tož tedy musím poděkovat těm pár lidem co podopořilo můj názor :oops: . Díky
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér

Předchozí

Zpět na japonská bojová umění a sporty...