Karate úder

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

:-)

Příspěvekod malik » ned 07. říj, 2007 20:44

DOPORUČUJI SHLÉDNOUT

www.youtube.com/watch?v=byAvGP1GqBU

bouchat tady umí kde kdo, ale tohle tu neumí snad nikdo nebo je tu nějaký odborník na SHIATSU a KAPPO jako tento Mistr Shorinji kempo?
malik
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Re: :-)

Příspěvekod Tomkins » ned 07. říj, 2007 20:52

malik píše:DOPORUČUJI SHLÉDNOUT

bouchat tady umí kde kdo, ale tohle tu neumí snad nikdo nebo je tu nějaký odborník na SHIATSU a KAPPO jako tento Mistr Shorinji kempo?

Fake jak kráva. To sem rovnou můžu hodit záznam pitvy mimozemšťana :wink:
®ivot je fajn, jen lidi jsou svině...

One princip, any style (sorry - pride syndrom)
Tomkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod malik » ned 07. říj, 2007 20:59

Tomkins píše:

Fake jak kráva. To sem rovnou můžu hodit záznam pitvy mimozemšťana :wink:

promluvil odborník.Amen :roll:
malik
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod Tomkins » ned 07. říj, 2007 21:32

Trošku mi to připomnělo tohle:

http://www.youtube.com/watch?v=gEDaCIDvj6I

Když se budu trochu snažit, možná najdu ještě video, jak nějakej mnich soustředí svoji energii do určitýho místa, a dokáže tím zapálit i noviny :wink:
Tomkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Tomkins » ned 07. říj, 2007 21:41

Ale s pomocí racionálního myšlení si musí každý při sledování toho videa všimnout, že borec, kterej dostal na začátku kravatu, není vůbec v bezvědomí, protože to by doprovázely ze začátku stahy svalů, křeče, nebo alespoň škubání končetinami. Potom by mu v bezvědomí např. padala hlava, tenhle ji měl pořád instinktivně skloněnou lehce vpřed. Navíc drží pravou ruku ve vzduchu, což nevím, jak by v bezvědomí dokázal. Vynucený parakotoul druhého žáka mě taky nezaujal...

A takhle bych mohl pokračovat dál a dál, ale proč, když je na první pohled zřejmé, že tohle video není nic jinýho, než snaha o zviditelnění. Kromě zjištění, že toho mistra očividně baví mlátit svoje žáky, ukazuje tohle video jen trapné divadlo :twisted: Ale co, já bych ty kluky mlátil taky, když takhle oblbují lidi. (ale toho mistra bych nejradši proplesknul taky)

:evil:

Tomkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Gino » ned 07. říj, 2007 22:20

Tomkins píše:Trošku mi to připomnělo tohle:

http://www.youtube.com/watch?v=gEDaCIDvj6I
To je sila :lol: Vsak taky na konci dostal co proto - slusny trapas :twisted:
Tak me ale napada, ze ten "kiai master" tomu svymu "umeni" snad fakt veril, bo co... ze do toho zapasu sel...
Jinak je to celkem hezka odpoved na vsechny ty ruzny "bezdotykovy zabijece", kteri se vsude prezentuji...
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » pon 08. říj, 2007 6:04

Ty brďo... 8O ©koda, že tento kretén nikoho nevyzval na súboj... kolienko do ksichtu by ho odnaučilo takto jednať s ľuďmi... Obrázek
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod malik » pon 08. říj, 2007 7:09

ukropcany píše:

Ty brďo... 8O ©koda, že tento kretén nikoho nevyzval na súboj... kolienko do ksichtu by ho odnaučilo takto jednať s ľuďmi... Obrázek

promiň, ale tohle video je primárně zaměřeno na ukázku SHIATSU po různých útocích a jejich následcích, ne jako způsob jak někoho mlátit.
Pravda je, že my evropani na pochopení tohohle prostě nemáme, byli jsme, jsme a vždy budeme jen ti co si z umění boje berou jen tu "fyziku".
ale jinak jsem rád, že je tu někdo, kdo disponuje rozsáhlými schopnostmi jak jednat s lidmi:lol:
malik
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod Toman » pon 08. říj, 2007 7:22

Tomkins píše: že borec, kterej dostal na začátku kravatu, není vůbec v bezvědomí, protože to by doprovázely ze začátku stahy svalů, křeče, nebo alespoň škubání končetinami.

Tomkinsi jak si na tuhle chujádu přišel? To je blbost. Na tréninku se nám bežně stane že někdo "odejde". Je z tebe normálně hadr, žádný křeče. Mrkni třeba tady.

http://www.youtube.com/watch?v=GuAmdXjWHY4
http://www.youtube.com/watch?v=GyFJj8XKgQY

je to vždycky přesně takhle .... přostě vypneš
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » pon 08. říj, 2007 7:29

malik píše:Pravda je, že my evropani na pochopení tohohle prostě nemáme, byli jsme, jsme a vždy budeme jen ti co si z umění boje berou jen tu "fyziku".
Som rád, že som ten tupý európan, ktorý na to nemá... facka je totiž presne to, čo «a hentak zloží, kopačka do nohy detto a bum do hlavy tiež... :roll: Ten týpek je proste kretén a žiaci magori, ktorí sa pre nič za nič nechajú mlátiť... sú z tej istej sorty ako na tom druhom videu, proste vypatlaní nesamostatňáci... som šťastný, že nemám na to, aby som to pochopil...
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Tomkins » pon 08. říj, 2007 9:24

Toman píše:Tomkinsi jak si na tuhle chujádu přišel? To je blbost. Na tréninku se nám bežně stane že někdo "odejde". Je z tebe normálně hadr, žádný křeče. Mrkni třeba tady.

http://www.youtube.com/watch?v=GuAmdXjWHY4
http://www.youtube.com/watch?v=GyFJj8XKgQY

je to vždycky přesně takhle .... přostě vypneš

Já jsem spíš myslel takovou přirozenou lidskou reakci jako pokus se bránit. Když se např. nechám klidně i dobrovolně od někoho škrtit, tak v poslední chvíli před ztrátou vědomí mi instinktivně vyjedou ruce nahoru... Kdyby např. někdo tobě řekl, že tě bude škrtit do bezvědomí (a ty bys s tím souhlasil :wink: ), tak i když s tím budeš vnitřně smířenej, tak přece jen tou nohou kopneš nebo rukou hmátneš po paži co ti svírá ohryzek. Ne kvůli obraně, ale je to prostě reflex. Takovejhle stah svalů jsem měl na mysli.

Tomkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Toman » pon 08. říj, 2007 9:40

Aha
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod malik » ned 14. říj, 2007 18:40

ukropcany píše:
malik píše:Pravda je, že my evropani na pochopení tohohle prostě nemáme, byli jsme, jsme a vždy budeme jen ti co si z umění boje berou jen tu "fyziku".
Som rád, že som ten tupý európan, ktorý na to nemá... facka je totiž presne to, čo «a hentak zloží, kopačka do nohy detto a bum do hlavy tiež... :roll: Ten týpek je proste kretén a žiaci magori, ktorí sa pre nič za nič nechajú mlátiť... sú z tej istej sorty ako na tom druhom videu, proste vypatlaní nesamostatňáci... som šťastný, že nemám na to, aby som to pochopil...[/quote

jsem rád, že jsi si to veřejně přiznal :) ale vážně, proč se věnuješ boxu-asi tě to baví, něco ti to přináší, možná i bere.víš, my jsme pro ty kluky z nipponu vesměs jen takoví ti gaijinové, co prosí aby se něco mohli naučit z jejich umění a je jern na nich co nám ukáží, samozřejmě i na nás co budeme schopni pochopit. k tomu video, viděl jsem něco podobného na vlastní oči, taky jsem nevěřil, tak jsem si to jako hloupý a omezený šel zkusit a byl jsem v limbu jedna dvě, takže to existuje a funguje, jde jen o to pochopit jak,proč a kdy...prostě kappo.BTW tvé stěstí já nesdílím
malik
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod DMC » ned 14. říj, 2007 19:01

malik píše:jsem rád, že jsi si to veřejně přiznal :) ale vážně, proč se věnuješ boxu-asi tě to baví, něco ti to přináší, možná i bere.víš, my jsme pro ty kluky z nipponu vesměs jen takoví ti gaijinové, co prosí aby se něco mohli naučit z jejich umění a je jern na nich co nám ukáží, samozřejmě i na nás co budeme schopni pochopit. k tomu video, viděl jsem něco podobného na vlastní oči, taky jsem nevěřil, tak jsem si to jako hloupý a omezený šel zkusit a byl jsem v limbu jedna dvě, takže to existuje a funguje, jde jen o to pochopit jak,proč a kdy...prostě kappo.

Proste kappo na karbit jak ma byt :lol: Hele ti tvoji sikmoocci z Nipponu jsou houby oproti Davidu Coperfieldovi. Ten nechal zmizet letadlo, kam se na to hrabe naky blby okappo :lol: Taky jsem neveril, ale pak jsem to videl v televizi, takze to existuje a funguje, jde jen o to pochopit jak,proč a kdy...prostě kapperfiel-do :wink:
DMC
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Boreas » ned 14. říj, 2007 19:06

Prostě s tímhle už jděte všichni do háje: idealisti vs. materialisti... toho je plnej net. :(
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » pon 15. říj, 2007 7:34

4DMC - no lepšie by som to nenapísal... :D
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

.

Příspěvekod luen » pon 15. říj, 2007 8:04

Kdysi davno k nam do skoly chodila jedna divcina. Byla silne hypnabilní. Trvalo nekolik sekund nez se dostala do kyzeneho stavu a pak se deli neuveritelne veci, ktere spadaji spise do rise scifi!!! Napr. ji hypnotizer rekl, ze ma v ruce rozpalenou zehlicku, dotknul se jejiho predlokti svou rukou ... naskocil ji puchyr jako by jeho ruka byla rozzhaveny kus zeleza a spoustu dalsich veci, ktere jsou opravdu neuveritelne ...

Jsou to vsechno hrozne zajimave a uzasne veci, ale pro prakticky boj, uplne k nicemu :!: Kazdy snilek at si uvedomi, ze snit muze jen diky tomu, ze se jeste nesetkal s zadnym realistou :!:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
luen
mistr diskutér
mistr diskutér

Re: .

Příspěvekod jox » úte 16. říj, 2007 13:37

luen píše:Kdysi davno k nam do skoly chodila jedna divcina. Byla silne hypnabilní. Trvalo nekolik sekund nez se dostala do kyzeneho stavu a pak se deli neuveritelne veci, ktere spadaji spise do rise scifi!!! Napr. ji hypnotizer rekl, ze ma v ruce rozpalenou zehlicku, dotknul se jejiho predlokti svou rukou ... naskocil ji puchyr jako by jeho ruka byla rozzhaveny kus zeleza a spoustu dalsich veci, ktere jsou opravdu neuveritelne ...
Zajímavé.

Zajmalo by mě, jak se člověk v takovém stavu pere. :?:

Napadlo mě, jestli tu nehledat kořen třeba těch povídaček o "čaroději", co na tebe pošle zombie, které tě jdou jakoby neživí bez vlastní osobnosti a beze slova zabít a nereagují na žádnou bolest.
jox
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod malik » úte 16. říj, 2007 18:43

DMC píše:
malik píše:jsem rád, že jsi si to veřejně přiznal :) ale vážně, proč se věnuješ boxu-asi tě to baví, něco ti to přináší, možná i bere.víš, my jsme pro ty kluky z nipponu vesměs jen takoví ti gaijinové, co prosí aby se něco mohli naučit z jejich umění a je jern na nich co nám ukáží, samozřejmě i na nás co budeme schopni pochopit. k tomu video, viděl jsem něco podobného na vlastní oči, taky jsem nevěřil, tak jsem si to jako hloupý a omezený šel zkusit a byl jsem v limbu jedna dvě, takže to existuje a funguje, jde jen o to pochopit jak,proč a kdy...prostě kappo.

Proste kappo na karbit jak ma byt :lol: Hele ti tvoji sikmoocci z Nipponu jsou houby oproti Davidu Coperfieldovi. Ten nechal zmizet letadlo, kam se na to hrabe naky blby okappo :lol: Taky jsem neveril, ale pak jsem to videl v televizi, takze to existuje a funguje, jde jen o to pochopit jak,proč a kdy...prostě kapperfiel-do :wink:

zajímavý příspěvek, asi taky patříš do klubu těch co se rádi nechávají bít mezi provazy do hlavy, viď :lol: je to vidět šmoulo.vem se s ukropcanym za tlapky a dejte to dohromady. jen doporučuju ujasnit si, kdo bude taťka a kdo mamka :oops:
malik
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod ukropcany » úte 16. říj, 2007 18:56

Chudák...

Obrázek
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

PředchozíDalší

Zpět na japonská bojová umění a sporty...