Základní trénink

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Základní trénink

Příspěvekod theoretik » pát 09. kvě, 2008 12:08

Zdravím, co všechno by měla obsahovat základní fizická príprava pro BU a BS(atletika,gymnastika,posilování,pády...)? Mám možnost trénovat jen venku v parku na trávě, předem díky za odpověď....
theoretik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 04. kvě, 2008 23:00

 

Příspěvekod Sinister » pát 09. kvě, 2008 12:16

ahoj Theoretiku... tak jednak zalezi na tom, jake BU ci BS si vyberes, ale na vetsinu nepotrebujes gymnastiku (ve smyslu kotrmelce atd). Pady se sam neuc, naucis se spatne. Takze zbyva holt nabrat vydrz, to je zasadni skoro vsude. A vis jak se to nejlip naucis? Ze rovnou zacnes chodit na treninky. Chapu tvoji situaci, uz se tu nejednou resilo, ze nekdo chce zacit chodit na treningy toho ci onoho, ale je desnej salat a nechce vypadat jak nejaka suncicka, ale ver mi, malokdo si umi sam maknout tak jako te vystavej na treninku (obzvlast pokud si nikdy zadny BS ci BU nedelal). Takze moje rada je zacni chodit na treninky a dopln to necim (beh, plavani, posilovani - podle BS/BU)... jinak sam sebe zbytecne pripravujes o cas, kdy se muzes necemu ucit...
Sinister
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 227
Registrován: úte 26. říj, 2004 23:00

Příspěvekod mademan » pát 09. kvě, 2008 12:27

www.rosstraining.com

google "the ultimate guide to warrior fitness"
mademan
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: sob 15. říj, 2005 23:00

Základní trénink

Příspěvekod theoretik » pon 12. kvě, 2008 9:28

Díky, ale nějakou podobnou českou stránku neznáš?
theoretik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 04. kvě, 2008 23:00


Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků