Co k Aikidu ?

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Příspěvekod luen » sob 16. kvě, 2009 14:48

ArchEron píše:luen same chvaly :) co keby si tu hodil neake video z vasej skoly? :)

Jedina videa, ktera zatim mam zpracovana, jsou tady:

http://www.cfwckt.org/?q=videos/video

ale neni tam ani jedno video z nasi skoly :oops: v lete budu nejaka videa strihat a davat je na web.
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
luen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Dalt » sob 16. kvě, 2009 14:59

Higen:myslim ze o boxu vis velky kulovy - protoze prohlasovat cosi o atletech a gymnastech v pohode valcujicich boxery je zcestny. Sam nakej cas boxuju a musim rict ze se muj "fighting skill" zlepsil radove o 100vky procent :). vychazim i z toho, ze mam nekolik kamaradu gymnastu (dokonce jsou nekteri z nich verejnosti znami) - je pravdou ze kamarad vrcholvej "hrazdar" ma proti me dvakrat takovy osvaleni a vlastne i silu, ale kdyz si obcas prijde pinknout, tak je nemoznej - nema nacasovani, oko, rana taky neni top - proste bych ho sezral za 10 vterin. Chapu ale ze aikidistu by sestrelil i Venca ze ctvrty cenovy po desiti pivech :D - bohuzel jsem kdysi na aikido chtel chodit - vydrzelo mi to presne dva treninky. "Aikido znalci" by asi mleli cosi o tom ze za tak kratkou dobu nemam sanci do systemu :lol: proniknout, ale kdyz jsem jasne videl, jaky chudaci na ailkido chodej, tak mi bylo na bliti...
tvuj post je vlastne dukazem toho, ze aikido je na dve veci, pises-li ze aikido (box, kungfu,etc) je ve rvacce na prd a pises neco o atletech a gymnastech - me z toho vychazi ze jestli chci bejt dobrej bijec, tak sup do sokolovny...coz je samozrejme blbost - ja svemu BU verim (boxu), to ze ty tomu svemu ne (viz vyse) dokazuje akorat to ze aikido te nedokaze pripravit na stret a tedy selhava v tom bojovem aspektu...
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Higen » sob 16. kvě, 2009 15:26

to Dalt:

Presne ten pripad omezene vnimajciho cloveka, jak jsem ho na konci sveho prispevku zminoval. Nikde jsem netvrdil, ze pokud nekdo chce byt jak ty rikas 'bijec', mel by travit svuj cas spise v telocvicne nebo posilovne.

Necetl pozorne ...

Nic ve zlym, zkus to jeste jednou
Člověk si uvědomi svou moudrost, až když se setká s hlouposti jiných.

NISHIO BUDÓ
www.aikido.over.cz
Higen
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod maxo » sob 16. kvě, 2009 17:39

Vytvarite si nazor podle videi z youtube a mnohych fake masteru okolo vas. Kdybych znal z aikido pouze to co vy, nemel bych jinou,

cau himen - ja som sa tu prave docital ze ty co najviacej do toho kriticky kecaju ako napr. ukropcany tak maju nejakych zopar rokov v aikide odmakanych a dokonca u nejakeho super mastra tak neviem o com to tocis ?
maxo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod ukropcany » sob 16. kvě, 2009 17:44

4maxo - no super ako super... :twisted: :wink: Ale áno, vtedy som si myslel že áno... a žiaľ mnohí si to myslia dodnes... :?

Ale keď aikido, tak potom takéto http://www.youtube.com/watch?v=pfUFYtXNN0A&NR=1 :lol:
Fighters never quit, quitters never fight - Ray Sefo
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ghekon » sob 16. kvě, 2009 20:27

Ukrop: To bylo co za aikido? :lol: :lol:

Dneska jsem byl na amaterske lize mt a muzu s klidnym srdcem rict, ze ti ctrnactileti kluci co se tam ze zacatku rezali by z pokorneho udelali dva a pak dalsi dva, nemluve o ruznych aikidacich z vyse postnutych videi... S uplne klidnym srdcem :twisted:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod mirsv » sob 16. kvě, 2009 20:35

ghekon píše:Ukrop: To bylo co za aikido? :lol: :lol:

Dneska jsem byl na amaterske lize mt a muzu s klidnym srdcem rict, ze ti ctrnactileti kluci co se tam ze zacatku rezali by z pokorneho udelali dva a pak dalsi dva, nemluve o ruznych aikidacich z vyse postnutych videi... S uplne klidnym srdcem :twisted:

Nebyl jsi nahodou v Troubelicich?dneska tam byla am.liga
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod ukropcany » sob 16. kvě, 2009 20:47

:D ee, ja už amatérske zápasy nemôžem búchať... okrem toho štípem budúci týždeň vo Zvolene na Profilige... :wink:
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ghekon » sob 16. kvě, 2009 20:49

mirsv: Jo byl, je to strasny zapadakov :lol: Ty jsi tam byl?
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod mirsv » sob 16. kvě, 2009 20:53

ukropcany píše::D ee, ja už amatérske zápasy nemôžem búchať... okrem toho štípem budúci týždeň vo Zvolene na Profilige... :wink:

to bylo na ghekona,ale to je jedno :D na te profilize to budes mit "C"zapas,nebo"B" zapas?dneska v tech Troubelicich zapasilo par kluku,kteri uz zapasili v "C"
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod mirsv » sob 16. kvě, 2009 20:59

ghekon píše:mirsv: Jo byl, je to strasny zapadakov :lol: Ty jsi tam byl?

JJ je to zapadakov kousek od sumperka :D ,byl jsem tam,kdybych tri tydny nemel v haji kotnik,tak jsem tam nejspis i zapasil,takhle jsem tam delal jenom casomiru,ty si tam zapasil?
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod ghekon » sob 16. kvě, 2009 21:05

mirsv: Rad bych, ale ja si jeste minimalne do konce roku nezaboucham kvuli tomu kolenu... Byl jsem jenom v rohu.
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod cudles » sob 16. kvě, 2009 21:18

To bylo kousek od Sumperka? Tak to ste mohli rovnou navstivit Bokuta :P :D :twisted:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ghekon » sob 16. kvě, 2009 21:22

Mohli jsme naseho nahle zmizeleho kamarada navstivit no :lol:
Bychom mu na ten sparring dovezli i chranice...
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ghekon » sob 16. kvě, 2009 21:28

http://shaimagal.org/budu-podavat-trest ... -bokuto-cz

Ano panove, je to ten "nas" Bokuto ze sumperku... :lol:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod NOKT » sob 16. kvě, 2009 21:59

ghekon píše:http://shaimagal.org/budu-podavat-trestni-oznameni-na-autora-webu-bokuto-cz

Ano panove, je to ten "nas" Bokuto ze sumperku... :lol:

Ty piko :D :D :D :D :D :D :D :D :D A já si říkal proč tak dlouho není na netu :lol:
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod mirsv » sob 16. kvě, 2009 23:12

ghekon píše:Mohli jsme naseho nahle zmizeleho kamarada navstivit no :lol:
Bychom mu na ten sparring dovezli i chranice...

nekdy v cervnu ma byt primo tady v sumperku galavecer MT,maji tam byt dva thajci,vlado moravcik,kuba steidl...takze pokud by sem nekdo jel a chtel spojit prijemny s uzitecnym,tak dejte vedet,vim zhruba kde bokuto bydli,tak muzeme zajit na kafe :twisted:
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Heike » ned 17. kvě, 2009 0:10

Luen:Nemyslím disko a jiný řeže,jsou situace kdy je společensky přijatelnější páka než úder-samozřejmě ti musí technika fungovat,jinak vyprovokuješ od okolí dost negativní reakci.Záleží na situaci.A nemyslím že je po mnoha staletích vývoje aiki vrchol uešíba.každý styl má svou dekadenci.Jako evropský šerm měl bastard meč a Období podivných střehů.
Heike
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod ukropcany » ned 17. kvě, 2009 6:53

mirsv píše:...na te profilize to budes mit "C"zapas,nebo"B" zapas?dneska v tech Troubelicich zapasilo par kluku,kteri uz zapasili v "C"
Toto bude Cčko...

U nás lige je obmedzenie, že keď máš titul, tak na am. lige už nemôžeš búchať... kopa chalanov čo búcha amatéra už mala kopec profi zápasov. Amatér je o pravidlách, nie o schopnostiach... :wink:
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod cudles » ned 17. kvě, 2009 9:02

Ghekon,mirsv: :lol: :lol: :lol: :twisted: Co jsem rikal o jeho slizkym a zmrdskym chovani? Stale se to potvrzuje...
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér

PředchozíDalší

Zpět na japonská bojová umění a sporty...