Tvrdost těla

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Příspěvekod zbek » stř 23. čer, 2010 8:27

tohle znam , ale nevěděl sem že se tomu říká tři hvězdy jako chlapeček sem chodil do kungfu ale jenom cca 2roky

Díík :oops:
zbek
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 80
Registrován: pát 04. čer, 2010 23:00

 

Příspěvekod Gino » stř 23. čer, 2010 10:49

:idea:
Naposledy upravil Gino dne sob 28. kvě, 2011 12:21, celkově upraveno 1
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod cudles » stř 23. čer, 2010 18:52

ukropcany: To je dost možný, ale spíš jsem se ptal na takovýto "štrejchnutí" protože v tom háku sice rána byla, ale že by to dopadlo s bombou, nebo tam kam má jsem fakt necejtil. Možná to bude něco okolo nečekanejch úderů, taky mě kolikrát rozhodí úder kterej přijde jakoby ,,odnikud".
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod cohen » čtv 24. čer, 2010 9:50

mozem potvrdit z vlastnej skusenosti - raz som si narazil pri lahsom sparingu koniec spodneho volneho rebra, ani neviem, ci to bolo od uderu, alebo uz na zemi... tyzden som sa nemohol zhlboka nadychnut, a vyse dvoch mesiacov trvalo, kym sa to dalo do takeho stavu, aby som mohol trenovat.
proste total chujne zranenie :?
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod cudles » čtv 24. čer, 2010 11:53

Tak to nezávidim, tak dlouho nemoct trénovat tak se asi zbláznim..já minulej tejden po středečnim sparringu jsem měl už pěkně načatý žebra, že jsem nemohl spát na boku, v pátek jsem byl na boxerskym kterej máme jednou za 14 dní, a tam znova, sem pak nemohl ani delší dobu sedět. Tenhle tejden jsem se sice bohužel na trénink kvůli křtinám a posledním zkouškám ve škole na trenál nedostal, na druhou stranu se to dalo do pořádku, a nestalo se mi něco podobnýho, to bych se z tý pauzy asi zbláznil..
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Armigero » pon 28. čer, 2010 13:54

OK, diky PM uz viem ako umrtvit koncatiny, ja k tomu pridavam aj ked sedim pri telke, vezmem klatik a tlciem predlaktie holene a tak, urcite pomaha.
Ale vie niekto nejaky navod na odolnost trupu, co robit aby sa neutrhlo rebro :cry:, ci ked tam schytas problem = tvoja chyba
Este jeden postreh - liecitelstvo vs. BU, da sa to vobec oddelit, po tom co sa tu pise je jasne ze zranenia pri tom su iste jak facka, myslim ze RTG by mnohich celkom prekvapilo. O to viac ak v minulosti bol bezny boj so zbranami. Kto iny by mal vediet viac o zraneniach a lieceni???
Armigero
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 10. čer, 2010 23:00

Příspěvekod pm » pon 28. čer, 2010 14:33

Armigero píše:OK, diky PM uz viem ako umrtvit koncatiny


ha jestli myslis me (a ne pm jako "private message" od nekoho jineho), nic o "umrtvovani koncetin" jsem nepsal :-)
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod pm » pon 28. čer, 2010 14:54

"Shaolin Ajkeslbuntes" obavam se :-)
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Armigero » pon 28. čer, 2010 16:14

Napriek odpovedi stale ucta, myslim to vazne. Obrazne som mal na mysli odolnost, je to jedno jak slova kdo chape. So sucasnym shaolinom nemam nic spolocne az na koreny BU. A pravdepodobne som celkom nepochopil osobnu debatu asi spred dvoch rokov s pm ohladom otuzovania predlakti - druhykrat budem lepsie pocuvat.
Armigero
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 10. čer, 2010 23:00

Příspěvekod fakt » pon 28. čer, 2010 18:29

Na játra je nejlepší rum.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod scout » ned 04. črc, 2010 13:31

fakt píše:Na játra je nejlepší rum.
...rum je prece na vsechno... 8) ..
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Předchozí

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron