Galavečer k 20. výročí Bujinkanu v České republice

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Galavečer k 20. výročí Bujinkanu v České republice

Příspěvekod Buji » stř 22. pro, 2010 21:12

Japonské bojové umění Bujinkan Budó Taijutsu v České republice oslaví v květnu 2011 své 20. narozeniny. Na společenský galavečer plný bohatého programu zveme všechny studenty a příznivce tohoto bojového umění z České republiky i ze zahraničí.
Více na http://www.bujinkan.cz/web/
Roman Kurc
Buji
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 08. pro, 2005 0:00
Bydliště: kousek od Tachova

 

Příspěvekod pesara » ned 09. led, 2011 18:44

To bude paráda, tam budete dělat šašky dohromady s Gábinou Partyšovou a ještě za to vysolíte takový prachy (700Kč/os) :DDDD To vám přeju :DDD
pesara
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 09. led, 2011 0:00

Příspěvekod KAMINARI » pon 10. led, 2011 8:24

Koukl jsem na jejich stránky a hlavně na videa. TO JE SÍLA 8O :D .
KAMINARI
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon 10. pro, 2007 0:00

Příspěvekod Dalt » pon 10. led, 2011 12:34

to je des!! vzdyt oni ani ty video-ukazky nemaji secviceny jako nekteri jini cirkusaci - to musi pusobit zle i na naprostyho zacatecnika co aspon jednou videl ceskou facku v hospode... 8O
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod Jendis » pon 10. led, 2011 16:11

ukropcany píše:Vy ste tie staré debaty o bujinkane nesledovali? :wink:


odpověz si sám,Míšo :wink: :!: :idea: :twisted:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod pesara » pon 10. led, 2011 17:30

To jsme sice četli :wink: ale stejně ... Můžete mi někdo vysvětlit, co to tam ten člověk provádí???

Obrázek

Obrázek
pesara
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 09. led, 2011 0:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » pon 10. led, 2011 18:22

To je docela čuně, takhle na tréninku... :lol: 8) :D
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Buji » pon 10. led, 2011 20:22

Čekal jsem, že k tomuto tématu vznikne nějaká plodná diskuze. A ejhle je to tu :wink:
Samozřejmě Vás nikdo nenutí, aby jste plýtvali svým drahoceným časem.

Pokud jste ovšem měli v minulosti s Českým Bujinkanem co do činění (v tom případě víte o co jde.. ), jste srdečně zváni.

Roman
Roman Kurc
Buji
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 08. pro, 2005 0:00
Bydliště: kousek od Tachova

Příspěvekod tomike08 » pon 10. led, 2011 21:15

Já jsem měl v minulosti co do činění s Bujinkan Czech Dojo a proto opakuji:

Bujinkan Czech Dojo pod vedením Luboše Pokorného funguje jako sekta, která je zaměřená na jeho výdělek. Spočítejte si: seminář má v podstatě každý měsíc, letos stojí cca 1500Kč (dva dny), když na takovej seminář přijede 50 lidí, kolik to je???? Praxe je taková, že všichni "musí" na tyto semináře jezdit, jinak jim ujíždí vlak (tak je to členům vštěpováno). Tam pak šaškujou s tanečkama a hrajou si na boj na život a na smrt. Přitom téměř nikdo ani neumí dát ránu pěstí, protože to nacvičujou jenom pomalu do vzduchu a staticky - zastaví se v postoji s rukou před sebou a studujou, jak mají tenhle sval zatnutý a jak mají pootočené tyhle kosti, atd., ale k pytli si nikdo z nich ani nepřičichne. A takhle je to s veškerým cvičením, ale neustále vám budou říkat, že je to opravdový boj na život a na smrt a podobný bláboly. Dokonce vás budou zlepšovat jako člověka. Stačí se jen podívat na ty jejich články - pokud se vám nebude chtít zvracet, určitě se dobře pobavíte nad tou snůškou demagogie a nesmyslů.

Tomáš
tomike08
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte 11. kvě, 2010 23:00

Příspěvekod siegfried » úte 11. led, 2011 14:42

tomike08: uff, koukam na ty stranky a vazne to zavani sektou... hrozny hovna sou uz ten jejich kodex, ale to jsem koukal, ze je nekdy z devatenactyho stoleti, tak to ok, ale treba ty reporty z akci od jejich nadsenych fanynek, to je jak z akce Sri Chinmoye

a ta cena za ten "galavecer" je taky dobrej for... jak za koncert popovy superhvezdy... no tak snad tam ta bulvarni "hvezdicka" aspon neco zazpiva :)
siegfried
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 114
Registrován: úte 02. bře, 2010 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod tomike08 » úte 11. led, 2011 17:55

siegfried: A další šílenosti jsou na stránkách jednotlivých učitelů. Jeden z největších shitů vůbec je tady:

http://www.rentaikai.cz/historie

Mimo jiné se tam píše: " Přínosnější jsou lekce, kdy vás učitel vede ke zlepšení jako bojového umělce a tedy i jako člověka, než lekce čistě technicky drilové."

A oni jsou takoví magoři a tak do sebe zahleděný, že se fakt snažej ty svý studenty zlepšovat jako lidi a dávaj jim životní lekce a ten pitomec v Chomutově si dokonce myslí, že učí život, ...
tomike08
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte 11. kvě, 2010 23:00

Příspěvekod cudles » úte 11. led, 2011 19:21

Četl jsem tu Chomutov?.. Tenkrát když jsem ještě dělal aikido, tak oni trénovali hned vedle nás, stejná budova, stejná chodba. Moje jediná zkušenost s nima je,že když jednou po našem tréninku, jsem ze zvědavosti, se přišel podívat co vlastně cvičí, rychle mi práskli dveřma před nosem.
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod tomike08 » úte 11. led, 2011 19:27

cudles: jo, přesně tam, v DDM
tomike08
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte 11. kvě, 2010 23:00

Příspěvekod siegfried » úte 11. led, 2011 21:10

tady - http://www.rentaikai.cz/fotogalerie/2/rentaikai-2010 - na druhy fotce vpravo (s cervenou kravatou) je Martin Matous z allkampf-jitsu. Toho znam a myslim, ze je seriozni... docela se divim, co tam na tom "elitnim setkani" dela :)
siegfried
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 114
Registrován: úte 02. bře, 2010 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod tomike08 » úte 11. led, 2011 21:30

siegfried píše:tady - http://www.rentaikai.cz/fotogalerie/2/rentaikai-2010 - na druhy fotce vpravo (s cervenou kravatou) je Martin Matous z allkampf-jitsu. Toho znam a myslim, ze je seriozni... docela se divim, co tam na tom "elitnim setkani" dela :)


Je tam pouze jako jednorázový host - což myslím v dobrém :)
tomike08
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte 11. kvě, 2010 23:00

Příspěvekod NOKT » úte 11. led, 2011 21:33

siegfried píše:tady - http://www.rentaikai.cz/fotogalerie/2/rentaikai-2010 - na druhy fotce vpravo (s cervenou kravatou) je Martin Matous z allkampf-jitsu. Toho znam a myslim, ze je seriozni... docela se divim, co tam na tom "elitnim setkani" dela :)


A tak víš jak, třeba si ho zvou na cvičení nebo jinak spolupracujou.

Třeba kdybych já učil tak si každopádně zvu svou trenérku Juda :D
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod tomike08 » úte 11. led, 2011 21:38

NOKT píše:
siegfried píše:tady - http://www.rentaikai.cz/fotogalerie/2/rentaikai-2010 - na druhy fotce vpravo (s cervenou kravatou) je Martin Matous z allkampf-jitsu. Toho znam a myslim, ze je seriozni... docela se divim, co tam na tom "elitnim setkani" dela :)


A tak víš jak, třeba si ho zvou na cvičení nebo jinak spolupracujou.

Třeba kdybych já učil tak si každopádně zvu svou trenérku Juda :D


Ne, nijak nespolupracujou. Pozvali tam ty lidi údajně za účelem "filozofické debaty", ve skutečnosti je to snaha o vlastní reklamu.
tomike08
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte 11. kvě, 2010 23:00

Příspěvekod siegfried » stř 12. led, 2011 0:42

No kazdopadne ta akce vypada jak sjezd politiku okresniho formatu :) Ty obleky (nekdo ma i autobusackou sponu na kravate) a umolousanej radobyluxusni hotel - trosku ulet... :roll: :lol: je to takovy legracni no
siegfried
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 114
Registrován: úte 02. bře, 2010 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Buji » stř 12. led, 2011 8:49

tomike08 píše:siegfried: A další šílenosti jsou na stránkách jednotlivých učitelů. Jeden z největších shitů vůbec je tady:

http://www.rentaikai.cz/historie

Mimo jiné se tam píše: " Přínosnější jsou lekce, kdy vás učitel vede ke zlepšení jako bojového umělce a tedy i jako člověka, než lekce čistě technicky drilové."

A oni jsou takoví magoři a tak do sebe zahleděný, že se fakt snažej ty svý studenty zlepšovat jako lidi a dávaj jim životní lekce a ten pitomec v Chomutově si dokonce myslí, že učí život, ...


Ale, tolik záště :twisted: ..
Pokud jsi vůbec někdy měl s Bujinkanem něco společného, pak jistě víš jak se věci mají... ( že by Tomáši K. ?)..

Je zajímavé, jak je každý z Vás dokonalý, bezchybný, moudrý, šťastný a samozřejmě ve všem nejlepší. To se pak ty Vaše moudra čtou také sami a sem tam mi i ukápne slzička. Ale nebojte se, ne proto, že bych se dojmul...
Naštěstí to neabsolvuju často a nepatřím k největším přispěvovatelům..
Roman Kurc
Buji
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 08. pro, 2005 0:00
Bydliště: kousek od Tachova

Příspěvekod tomike08 » stř 12. led, 2011 10:40

Buji píše:
tomike08 píše:siegfried: A další šílenosti jsou na stránkách jednotlivých učitelů. Jeden z největších shitů vůbec je tady:

http://www.rentaikai.cz/historie

Mimo jiné se tam píše: " Přínosnější jsou lekce, kdy vás učitel vede ke zlepšení jako bojového umělce a tedy i jako člověka, než lekce čistě technicky drilové."

A oni jsou takoví magoři a tak do sebe zahleděný, že se fakt snažej ty svý studenty zlepšovat jako lidi a dávaj jim životní lekce a ten pitomec v Chomutově si dokonce myslí, že učí život, ...


Ale, tolik záště :twisted: ..
Pokud jsi vůbec někdy měl s Bujinkanem něco společného, pak jistě víš jak se věci mají... ( že by Tomáši K. ?)..

Je zajímavé, jak je každý z Vás dokonalý, bezchybný, moudrý, šťastný a samozřejmě ve všem nejlepší. To se pak ty Vaše moudra čtou také sami a sem tam mi i ukápne slzička. Ale nebojte se, ne proto, že bych se dojmul...
Naštěstí to neabsolvuju často a nepatřím k největším přispěvovatelům..


Romane, ty jsi se s tím tvým cvičením Bujinkanu v FBI profláknul už dost, jen pokračuj, ať se zas pobavíme :D

Podepsal jsem se už minule, takže ještě jednou:


Tomáš Krhounek
Karlovy Vary
tomike08
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte 11. kvě, 2010 23:00

Další

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron