Okinawa Shorin-ryu

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Okinawa Shorin-ryu

Příspěvekod shermen » stř 14. bře, 2012 21:11

Ahoj,
nějaký čas se věnuji karate. Rád bych začal cvičit okinawskou školu. Hledal jsem různě po netu a v Praze objevil RBKA. Cvičí Kobayshi Shorin ryu. Hlavním instruktorem je Jan Gyuris.
Neznáte někdo tuto organizaci? Jak to tam funguje? Je tam výuka kvalitní?
Díky
shermen
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 14. bře, 2012 0:00

 

Re: Okinawa Shorin-ryu

Příspěvekod mnich » stř 14. bře, 2012 21:15

shermen píše:Ahoj,
nějaký čas se věnuji karate. Rád bych začal cvičit okinawskou školu. Hledal jsem různě po netu a v Praze objevil RBKA. Cvičí Kobayshi Shorin ryu. Hlavním instruktorem je Jan Gyuris.
Neznáte někdo tuto organizaci? Jak to tam funguje? Je tam výuka kvalitní?
Díky
///Jo znám je když chceš dobrý karate jdi tam
mnich
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 20. bře, 2006 0:00
Bydliště: teplice/praha

Příspěvekod shermen » stř 14. bře, 2012 21:23

Říkáš, že je tam karate dobrý. Máš nějakou osobní zkušenost? Mám totiž i opačné názory.
shermen
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 14. bře, 2012 0:00

Příspěvekod Gino » stř 14. bře, 2012 21:23

Jinak v Praze (v Holešovicích) je také Bujutsukan www.bujutsukan.cz - okinawské goju ryu, které učí Jan Čech. Ten žil 8 let v Japonsku a karate je to opravdu hodně dobré. Doporučuju minimálně navštívit, pokud je tvůj zájem skutečně silný.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod shermen » stř 14. bře, 2012 21:26

Gino píše:Jinak v Praze (v Holešovicích) je také Bujutsukan www.bujutsukan.cz - okinawské goju ryu, které učí Jan Čech. Ten žil 8 let v Japonsku a karate je to opravdu hodně dobré. Doporučuju minimálně navštívit, pokud je tvůj zájem skutečně silný.



Díky za typ. Vyzkouším to.
shermen
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 14. bře, 2012 0:00

Příspěvekod shermen » stř 14. bře, 2012 21:41

Pokud ještě někdo máte nějaké typy či zkušenosti, tak to velice uvítám.
shermen
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 14. bře, 2012 0:00

Příspěvekod YueFei » stř 14. bře, 2012 21:59

shermen píše:Pokud ještě někdo máte nějaké typy či zkušenosti, tak to velice uvítám.



Zdarec.Na Chodově učí Pan Mario Topolšek(7.Dan 35 let praxe) tradiční Uechi Ryu nevim jestli ale přijíma nové žáky-je to Tradiční takže možná že i ne :wink: Typický Fujian v některých Katách:idea:

Kontakt na něj už nemam,ale dostaneš ho od některých žáků Zhai Fenga pár jich k němu chodí na Taiji.Já jsem se tam byl kdysi podívat a podle mě bez konkurence, tušim,že žil 10 let s Mistrem na Okinawě.óm
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00


Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron