Matsumura vs Balde

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Příspěvekod DestinyRul3z » čtv 27. led, 2005 18:59

nic moc..
DestinyRul3z
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 27. led, 2005 0:00

 

Příspěvekod Anonymní » čtv 27. led, 2005 20:00

shotokan je sport svazující mnoho nesmyslných pravidel,omezení,schválně kolik z těch 10 bodú proti Benetelovi mělo tak zničující účinek že nemohl pokračovat v zapase?žádný,na to se v shotokanu proste nehraje,schvalne jak by bodoval v zapase proti nejakymu tvrdsimu,omlacenymu souperi,i jenpodle plnokontaktnich pravidel..
je hezky ze nekdo prerazi pricku zebrin,jenze ono je neco jinyho prerazit treba 10 na sobe polozenejch cihel,kdyz se soustredis,cil se nehejbe a neco jinyho kdyby ty cihly kolem tebe poskakovali.To neni mala vytka,to je naprosto zasadni chyba dnesniho shotokanu,garantuju ti ze je absolutne propastnej rozdil v tom nekoho placnout(i kdyz tu nekdo rikal že např.Tuček dává rány jak kráva a ja tomu celkem věřim,protože ten kdo tohle napsal nema na 99% absolutne ponětí co je to tvrdá rána protože nikdy nic jinýho než shotokan nedělal) a někoho jednou nebo nekolika malo ránamá položit.
schválně si na karate-info.cz přečti ten článek od J.Soukupa,kterej taky ve svy době patřil u nas v Shotokanu k nejlepším (a horší než benetelo apod rozhodně nebyl proto že by míň vydržel nebo měl slabší ránu,měl prostě horší techniku,na kterou se ale tolik nehraje..ale to bys musel poznat)jak dopad když přijel do Japonska na trénink Kyokushin
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 27. led, 2005 21:05

to jigo:asi bych měl nejdřív ríct, kdy bylo "svýho času" je to pravěk BU u nás, tenkrát tu bylo judo a karate - a to zase jedine shotokan, nebo alepoň já jsem o ničem jiném nevěděl, tou dobou. Od tý doby nevim, nechal jsem toho před pár lety. Dnešní shotokan neznám, ale co jsem viděl na budoshow... 8O škoda mluvit. Na poslední jsem nebyl, mluvím o roce 2003. Nechal jsem toho právě kůli těm pravidlům, a že to tenkrát asi na úrovni moc nebylo mi dokázal kamarád, který se mnohem dostal k wado-ryu a po 12 letech shotokanu v podstatě začínal :?
Ja sem se snažil ti říct, že ránu jsem dát dokázal ...a jednou ranou jsem i složil chlapa, kterej kolem mě poskakoval, sice jsem jich dost pochytal :) (asi nebyl trénovanej), když jsem trefil, šel dolu.
Jak je to teď opravdu netuším, nekomentuju.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pon 07. úno, 2005 22:44

pokračování článku Matsumura vs Balde III.
http://karate-info.cz/index.php?clanek=240
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » úte 08. úno, 2005 11:17

Mě se tam článek líbí... :arrow:
Těžko říct kdo by vyhrál?!
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » úte 08. úno, 2005 11:37

Anonymní píše:Mě se tam článek líbí... :arrow:
Těžko říct kdo by vyhrál?!


100% by vyhrál BALDE !!!!
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » úte 08. úno, 2005 11:40

ja vam kluci neco reknu.proc neni nikdo ze shotokanu v K-1?Shotokan je semi-contact,tedy prerusovany light contact.jednoduse by jim taktika jedny rany a dost asi moc nefungovala.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » úte 08. úno, 2005 20:00

Anonymní píše:ja vam kluci neco reknu.proc neni nikdo ze shotokanu v K-1?Shotokan je semi-contact,tedy prerusovany light contact.jednoduse by jim taktika jedny rany a dost asi moc nefungovala.


A jak jsi na to přišel, že tam nejsou!!!!
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » stř 09. úno, 2005 6:36

Je už druhá část, nějak rychle...to jsem čuměl.
http://www.karate-info.cz/index.php?clanek=241

Mám trochu jiný názor než v tom článku, pokusím se tam během dne dostat a přispívat, protože něco mi tam nesedí. Ale jinak je SUPER!
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Angus » pát 18. úno, 2005 13:04

od včerejška 3. část III. dílu článku zde:
http://www.karate-info.cz/index.php?clanek=255
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod Anonymní » ned 20. úno, 2005 19:46

Angus píše:od včerejška 3. část III. dílu článku zde:
http://www.karate-info.cz/index.php?clanek=255


Docela se tam teď řeší jestli by vyhrál bojovník co se zaměřuje na styl shotokan v reálném boji...
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Předchozí

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron