Josef Mádl?

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Příspěvekod zipule » čtv 24. bře, 2011 18:03

tosnadne píše:
zipule píše:
tosnadne píše:Tak já aspoň nemusím nikde říkat zamrzl mi iphon a podobný hovadiny, když doma tluču do starýho PC. Tady jde o operační systém a vzhledem k tomu že s ním pracuji již 10let, tak vím že nepotřebuji antiviry a podobný hovadiny, abych to musel pořád nějak vylepšovat schazovat, kupovat další a další windows který se musejí opět a opět doplňovat novými vylepšenými balíčky a pořád dokola. Ale to někomu kdo ujíždí maximálně na novinkách a s Apple opravdu nikdy nepracoval prostě nevysvětlím. A ani na to nemám dost času. :twisted:

V tom případě nechápu, proč jsi s tím vůbec začínal, nikdo se tě na to neptal a pochybuju, že po tom jak ses tu uvedl, někoho zajímá jestli jedeš na jablkách, nebo hruškách ;)

:twisted:
Hele zipáčku, pochop, že je to v příspěvku výše, kde mistr Mádl píše že mu neodešla zpráva z iPhonu jiný napíše z mobilu, ale iPhon je jedna z in věciček na trhu tak to neopomenul zdůraznit. Přišlo mi to vtipný protože hodně lidí si to koupí využívají desetinu ani ne schopností tohoto přístroje, ale doma mají osvědčené PC. Já mám iPad, protože na volání mi stačí mobil, ale na net venku je dobrej. Takže až zade budeš plašit že se mě někdo na něco neptal, tak tebe se fakt ptát nemusím komiku :twisted:

Ok končím, myslel jsem, že seš jen vůl, ale vola nerdíka už nedávám. Jeden z nás si zřejmě spletl fórum. Zdarec!
zipule
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 215
Registrován: úte 23. lis, 2010 0:00

 

Příspěvekod Jian » čtv 24. bře, 2011 19:09

mistrvseho: z CB? Tak to se dost mozna i od videni zname a uprimne receno jsem ted rad, ze se tam momentalne nevyskytuji (necvicim), protoze to co pises... radeji bez komentare. Vubec se divim Jendisovi, ze mu to stoji za to - uplna ztrata casu.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod tosnadne » čtv 24. bře, 2011 22:37

Zipáčku koukám že jsi expert přes cokoliv alespoň dle tvých komentů už vím nejsi mistr světa omeleta? :twisted:
tosnadne
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 68
Registrován: stř 07. čer, 2006 23:00

Příspěvekod Jendis » pát 25. bře, 2011 7:47

Jian píše: Vubec se divim Jendisovi, ze mu to stoji za to - uplna ztrata casu.


Heleď...stojí. Pokud se tu dotyčnej prezentuje takto,předpokládám,že něco umí. A potom mne případný sparring může jen obohatit :wink:
Začal jsem pomalinku znovu cvičit,takže si jen prověřím dovednosti.

Předpokládám,že pán se o zásahy nebude hádat a že to bude na pohodu,bez úmyslu ubližovat a něco si dokazovat.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod zipule » pát 25. bře, 2011 9:12

tosnadne píše:Zipáčku koukám že jsi expert přes cokoliv alespoň dle tvých komentů už vím nejsi mistr světa omeleta? :twisted:

co se BU týče určitě ne, ale jsem expert na rozpoznávání zakomplexovaných blbečků a prudičů a tys byl do očí bijící. Jinak bych ani nereagoval..
zipule
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 215
Registrován: úte 23. lis, 2010 0:00

Příspěvekod tosnadne » pát 25. bře, 2011 9:24

zipule píše:
tosnadne píše:Zipáčku koukám že jsi expert přes cokoliv alespoň dle tvých komentů už vím nejsi mistr světa omeleta? :twisted:

co se BU týče určitě ne, ale jsem expert na rozpoznávání zakomplexovaných blbečků a prudičů a tys byl do očí bijící. Jinak bych ani nereagoval..

Hmm pecka a to jsi něco studoval? Tedy kromě zvláštní základní školy a předtím mateřské školky? Tvé výroky odpovídají přinejmenším pozici některého managera nebo jsi vysokoškolský profesor? Já se nestačím divit jaké diagnozy tady zkoušíš. Kdybych ti jednu plesknul do obličeje skončíš v lepším případě na aru tak je lepší že se nepotkáváme komíčku malinký :twisted: Mimochodem hádal bych ti tak dvanáct let, zkušenosti v Bojových uměních z nějakého časopisu, silné brýle, vychrtlé tělíčko připíchnuté u počítače a maminka ti připravuje ráno snídani. Co se týče těch tvých BU tak mé zkušenosti sahají poněkud dál než je tvůj mozek schopen pojmout a svaly unést moudrý chlapče. :twisted: :twisted: Kdyby jsi chtěl zopakovat jaké tak shotokan karate, shaolin kempo, aikido, judo, iaido. A to prakticky né doma u playstation vtipe. :twisted:
tosnadne
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 68
Registrován: stř 07. čer, 2006 23:00

Příspěvekod Gino » pát 25. bře, 2011 10:08

:roll:
No ty bláho... a já dostal napeskováno, že jsem se tu do takového člověka pustil... no to je gól.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod graver » pát 25. bře, 2011 10:14

U sta vorvaňů, chlapi, přestaňte toho tro(t)lla krmit, než nás tady vybouchá všechny :roll:
Vážně věříte tomu, že tohle píše 36letej chlap?
I když... Na pobavení dobrý...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod tosnadne » pát 25. bře, 2011 10:19

Tak tomu věř že to píšu a že jemi 36 jinak bych nemohl tvrdit že mám vůbec nějaké rozumné zkušenosti ono ti chlapečci co se tu prezentují tak chodili tak týden a pak je to přestalo bavit. Problém je že zkušenosti se takhle získat nedají. Jen pro představu v shotokan karate jsem byl ve své věkové a váhové kategorii když jsem ho dělal závodně velmi ale velmi dobrý. Dokonce mi padl za oběť černý pás a to jsem v té době měl zelený. Ale to právě vzhledem k tomu že každá škola má dost odlišnou úroveň není až tak překvapující. :twisted: a od trotlíka tvé úrovně mě to nějak netrápí čímpak to je? Jo už vím, další pan s vysokoškolským stylem vyjadřování. Koukám že každý tady nadává, křičí, ale to je tak všechno. Hmmm a nejvíce křičí přitakávači pana Mádla hold asi dobrej klub. :twisted: Karatéko, dělej dojem v Brně, tam tě možná patnáctiletý holky žerou. Gino, jdi si dát sprchu a vychladni. :twisted:
tosnadne
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 68
Registrován: stř 07. čer, 2006 23:00

Příspěvekod zipule » pát 25. bře, 2011 10:24

graver píše:U sta vorvaňů, chlapi, přestaňte toho tro(t)lla krmit, než nás tady vybouchá všechny :roll:
Vážně věříte tomu, že tohle píše 36letej chlap?
I když... Na pobavení dobrý...

Máš pravdu..konec
zipule
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 215
Registrován: úte 23. lis, 2010 0:00

Příspěvekod tosnadne » pát 25. bře, 2011 10:27

zipule píše:
graver píše:U sta vorvaňů, chlapi, přestaňte toho tro(t)lla krmit, než nás tady vybouchá všechny :roll:
Vážně věříte tomu, že tohle píše 36letej chlap?
I když... Na pobavení dobrý...

Máš pravdu..konec

Nééé proboha pane profesore a kdo mě tu potom bude dále vysvětlovat vaše moudra? Proboha už se nikdy nedozvím v čem že to zipáčku vlastně tolik vynikáš! Ani na kterou základní školu chodíš ach jo :twisted:
tosnadne
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 68
Registrován: stř 07. čer, 2006 23:00

Příspěvekod levakbob » pát 25. bře, 2011 11:23

[quote="tosnadne"]Tak tomu věř že to píšu a že jemi 36 jinak bych nemohl tvrdit že mám vůbec nějaké rozumné zkušenosti[/quote]

Rozumové možná, ale inteligence jsi moc nepobral co? Vždycky mě rozesměje, když člověk, co se ohání svým věkem, dokáže napsat slova jako "tytul", "milná představa", "namidlení" a podobně, které ho řadí spíše do předpubertální věkové skupiny, která věci jako vyjmenovaná slova nijak neřeší...
levakbob
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 143
Registrován: pát 16. dub, 2010 23:00

Příspěvekod hellas » pát 25. bře, 2011 11:45

:lol: :lol: :wink:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod tosnadne » pát 25. bře, 2011 11:50

Moc hezke ale o tom to neni a diskutery co opravujou chyby potkavam kdekoliv tim me nedojmes
tosnadne
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 68
Registrován: stř 07. čer, 2006 23:00

Příspěvekod tosnadne » pát 25. bře, 2011 11:54

levepakobe zkus me prekvapit svoji inteligenci.
tosnadne
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 68
Registrován: stř 07. čer, 2006 23:00

Příspěvekod tosnadne » pát 25. bře, 2011 12:02

ODCHAZIM PRATELE A UZIJTE SI PSEUDOSTYL PANA MADLA
tosnadne
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 68
Registrován: stř 07. čer, 2006 23:00

Příspěvekod Pec » pát 25. bře, 2011 12:23

Doufám, že aspoň umí držet slovo a opravdu natrvalo zmizel.
V tom karate musel dostat šlupek do hlavy ... 8O
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 353
Registrován: čtv 10. pro, 2009 0:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod tosnadne » pát 25. bře, 2011 12:38

Pec píše:Doufám, že aspoň umí držet slovo a opravdu natrvalo zmizel.
V tom karate musel dostat šlupek do hlavy ... 8O

Rozhodně míň než ty facek od matky :twisted:
tosnadne
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 68
Registrován: stř 07. čer, 2006 23:00

Příspěvekod Pec » pát 25. bře, 2011 13:21

:roll:
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 353
Registrován: čtv 10. pro, 2009 0:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Vrozkrokkop » pát 25. bře, 2011 14:47

A hele, nezvládl to :wink:
emoční problémy jsou svině :wink:
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

cron