Won Hwa Do

hapkido, musado, taekwondo ITF, WTF, GTF, tang soo do...

Příspěvekod Rimmer » úte 07. úno, 2006 14:42

Makoto píše:Mas pravdu, BU musi byt apoliticke, jinak se stava nastrojem k ovlivneni mas. Jinymi slovy - jinak se degraduje na nastroj k ovlivneni nazoru ostatnich. Proto jsem prispel svymi zjistenimi do teto casti fora. WHD muze byt krasne BU, ale ve spojeni s Moonovci (a ze tu toto spojeni bylo potvrzeno minimalne studenty teto skoly) je to svinarna, proti ktere budu brojit a udelam vse, aby se tento styl nedostal do Cech, i kdyby to znamenalo oslovit TV NOVA.
Neuveritelne me sere, ze jsou nactileti kluci a holky lakani pres BU do sekty, at uz jsou to Moonovci nebo hasisaci...to je mi jedno. Pro me je BU cesta, ktera ma mit minimum spolecneho s nabozenstvim (zvlast tak nebezpecnym) nebo politickymi nazory. Kua, to jsem se zase nasral...sorry za ten slovnik, obycejne se vyjadruji slusneji....
naprosto souhlasim!!!! a s tim nasránim taky! já bych je hnal až za Ural :twisted: :twisted:
Rimmer
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 303
Registrován: pát 16. pro, 2005 0:00
Bydliště: Praha 11

 

Příspěvekod Makoto » úte 07. úno, 2006 14:52

san píše:
krovak píše:san:
checht... a myslis ze okrem beznych prirodnych zakonov mam do svojho zivota zaradit aj posobenie mesiaca ? :roll:
ked si niekto dobrovolne voli neslobodu, tak dotycneho mozem akurat polutovat


Vynikajuco krovak.Mas dar intuicie.
Ked je noc a temnota vsade navokol,svetlo mesiaca je najjasnejsie odrazene svetlo od slnka,co oceni nejeden putnik,ba dokonca aj Vlk.Mam pravdu Hark?
Je vela hviezd na nocnej oblohe,kazdy si moze nejaku vybrat ako svetlo na svojej ceste...Nikoho nenutim nasledovat mesiac a nikoho nesudim ak si vyberie ine svetlo,ktore mu svieti v noci na cestu...No zaroven Ta prosim nehnevaj sa na mesiac, za to ze sposobuje priliv a odliv.Niekde z vody odberie a niekde vodu prileje.Bolo mu to dane...
Som putnik na ceste,mojim sprievodcom je priatel mesiac,pochopil som ze ma vedie k slnku.Doverujem jeho odrazenemu svetlu,preto lebo je to svetlo zo slnka...
Putnik ma oci otvorene,opiera sa o palicu,vnima prekazky a jamy na svojej ceste prave vdaka mesiacu.Prosim,nemil si putnika s namesacnym spacom...
Ked mesiac zapada slnko vychadza,putnik ktory uzrie luce slnka moze oslepnut od radosti a stava stastnym blaznom.Studene svetlo mesiaca sa zmeni na hrejive svetlo slnka.
:lol:
Prepac prosim za zamerne symboly,no myslim ze to moze uchranit mnoho
pokojamilovnych bojovnikov od vzajomnej inzultacie.

Vdaka krovak aj za lutost,ktoru si vyjadril nad mojim rozhodnutim.
...som blazon ,ktory miluje kruhy...

Zajimalo by me, jaky model kouris....co tohle ma spolecneho s BU?
Mluvis jak totalne zkourenej hasisak a ne student, ktery se venuje BU. Filozofie je samozrejme soucasti BU, ale filozofie, ktera te ma pripravit na boj a moznost pripadne smrti ( zen budhismus) a tohle jsou kecy o miru ve svete a srdci na dlani....pred trista lety by jsi mel srdce na dlani velice rychle s podobnymi kecy...doslova...
Co vse jsi zazil, ze hovoris jak nejakej zkurv... mnich, jako bojovnik, ktery videl krev, umirani, smrt, bolest a potrebuje v dusi nalezt klid?
Spise mam pocit, ze jsi dostal slusnou nalejvarnu od taticka Moona, vubec netusis, ktera bije, ale papouskujes tyhle kraviny dal. Zni to strasne vznesene a duchovne, ale ve skutecnosti je to hromada kecu, ktere nekdo vyplodil a tvari se, ze objevil smysl zivota....kua chlape podivej se kolem sebe...Pohovor se svym pritelem Mesicem a sestrou Sluncem a popremyslej proc maji kralicci cervenou prdelku...to ti da do zivota mnohem vice nez ty kecy, co tu pises.

A abcyh ti usetril praci -> Jsem totalni ignorant, nedospely, nevyvinuty, dusevne zaostaly Makoto, zapomnel jsem na neco? :wink:
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Skateordie » úte 07. úno, 2006 18:21

To bude urcite dajaka zahranicna odroda skanku, ktoru pestuje pan Moon :D. Dufam, ze vam to skvero chuti :D
Mali by sme sa na tych moonistov vysrat a nie tu s nimi diskutovat. Ved oni zatial nepovedali nic normalnou recou, vsetko je to skryte za tymi bullshitovinami. Ved farari su oproti nim nic. Jedine Ghost7 vie co hovori a nie je zmoonizovany (aspon dufam).
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod diviak » úte 07. úno, 2006 19:48

Rimmer píše:
Makoto píše:Mas pravdu, BU musi byt apoliticke, jinak se stava nastrojem k ovlivneni mas. Jinymi slovy - jinak se degraduje na nastroj k ovlivneni nazoru ostatnich. Proto jsem prispel svymi zjistenimi do teto casti fora. WHD muze byt krasne BU, ale ve spojeni s Moonovci (a ze tu toto spojeni bylo potvrzeno minimalne studenty teto skoly) je to svinarna, proti ktere budu brojit a udelam vse, aby se tento styl nedostal do Cech, i kdyby to znamenalo oslovit TV NOVA.
Neuveritelne me sere, ze jsou nactileti kluci a holky lakani pres BU do sekty, at uz jsou to Moonovci nebo hasisaci...to je mi jedno. Pro me je BU cesta, ktera ma mit minimum spolecneho s nabozenstvim (zvlast tak nebezpecnym) nebo politickymi nazory. Kua, to jsem se zase nasral...sorry za ten slovnik, obycejne se vyjadruji slusneji....
naprosto souhlasim!!!! a s tim nasránim taky! já bych je hnal až za Ural :twisted: :twisted:



Já bych je hnal POD ural... 8)
diviak
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 20. říj, 2005 23:00

Příspěvekod Fireball » stř 08. úno, 2006 10:19

Moon Moon Moon Moon Moon :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.rathergood.com/moon_song/
Fireball
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 424
Registrován: stř 09. čer, 2004 23:00

Příspěvekod Rimmer » stř 08. úno, 2006 15:07

Fireball píše:Moon Moon Moon Moon Moon :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.rathergood.com/moon_song/
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Rimmer
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 303
Registrován: pát 16. pro, 2005 0:00
Bydliště: Praha 11

Příspěvekod san » čtv 09. úno, 2006 1:03

A abcyh ti usetril praci -> Jsem totalni ignorant, nedospely, nevyvinuty, dusevne zaostaly Makoto, zapomnel jsem na neco? :wink:[/quote]

Oh,Makoto,makoto...
Ked ,som si precital Tvoje vstupy,na diskusne forum o whd pochopil som,ze mas poriadnu krivdu na munistov.Predpokladam ze si sa s nimi nejako konfrontoval ,mozna ze si pribuzny niekoho,kto medzi nich vstupil,alebo si sam krestansky veriaci,no kedze trenujes BU,skor budes silna na smrt v boji pripravena osoba...
Pana doc.Zdenka Vojtiska paradoxne som stretol na seminary munistov v Brne 1994 kde ho oficialne pozvali a on sam na zaver ocenil otvorenost seminara.
Ja si o nom myslim ,ze je hlboko krestansky zalozeny no zaroven aj obmedzeny len na jeden uhol pohladu na Boha co svedci o jeho nenavisti voci duchovnym prudom v krestanstve,prave ktore zabezpecuju cerstvy kyslik do stojatych vod...
V Cechah je slavny ako sektobijec.
Jezis ktory tiez zalozil sektu ,by u neho sa urcite dostal na zoznam ...

To co si spominal o whd v Rusku je pravda.
No nechapes jednu vec,ze koren sa neda oddelit od stromu pokial chces aby strom ostal zivy.OTVORENE hovorim ze bojove umenie wonhwado vytvoril Rev.Sun Myong Moon a vybral spomedzi svojich nasledovnikov cloveka menom Han Bon Ki,ktory toto umenie z Korei postupne cez svojich ziakov rozsiril do sveta.
Bohuzial Rev.Moon je verejne aj nabozensky prenasledovana osoba/uz som o tom pisal na tomto fore/ a preto vela ludi z whd bud s nim zdielaju prenasleddovanie ,alebo sa mu snazia vyhnut tym ze sa neprihlasia ku korenu.
Rev.Moon ma 86 rokov,v mladosti presiel cez japonske mucenie vo vezeni,prezil severokorejsky koncentracny tabor ,zazil mucenie komunistov,no napriek tomu nikdy nepoprel existenciu ziveho Boha,co v jeho zivote sposobilo mnoho bolesti,ktora mu umoznila odkryt tajomstva Bozieho srdca.Skus si precitat jeho knihu Bozi princip.A potom napis nieco...
Stretol som ho osobne mnoho krat,rozhodol som sa zobrat od neho mnoho drahozaplateneho poznania,ktore si overujem v kazdodennom bohapustom zivote.
Osobne mi je luto ,ze prave na tomto fore bojovaumeni.cz riesime veci ktore mnoho ringovotelocvicnovych bojovnikov nepotrebuje k fungovaniu
preto sa im za sposobenu traumu dodatocne ospravedlnujem.

Uprimne dakujem,za vsetky prispevky.


:wink: :lol:
san
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 01. úno, 2006 0:00
Bydliště: Slovenska republika

Příspěvekod raduz » čtv 09. úno, 2006 8:23

tiez som "ringovotelocvicnovi" bojovnik - a mas naprostu pravdu - k zivotu a treningu bu nepotrebujem ziaden "vesmirny, alebo bozi princip"
proste trenujem a basta.... :wink:
nic proti tomu, nech sa kazdy uci co chce, ale keby si ten cas, co studujes "bozie principy" a "pohyby luny a mesiaca" vyuzil napr. na studium cudzieho jazyka.... :idea:
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

Příspěvekod raduz » čtv 09. úno, 2006 8:24

ringovotelocvicnovi ma byt ringovotelocvicnovy :oops:
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

Příspěvekod Makoto » čtv 09. úno, 2006 9:57

san píše: Oh,Makoto,makoto...
Ked ,som si precital Tvoje vstupy,na diskusne forum o whd pochopil som,ze mas poriadnu krivdu na munistov.Predpokladam ze si sa s nimi nejako konfrontoval ,mozna ze si pribuzny niekoho,kto medzi nich vstupil,alebo si sam krestansky veriaci,no kedze trenujes BU,skor budes silna na smrt v boji pripravena osoba... :wink: :lol:

:D :D :D Ne ne, zadna krivda na me od nikoh ucinena nebyla a ani nikdo z mych pratel ci rodiny neni u moonistu (tedy aspon o tom nevim :wink:
Nejsem krestansky zalozeny, ale v boha verim, jako asi kazdy v Cechach, tzn. ze v nej zacinam verit, kdyz jde do tuheho :wink:
Ma vira se spise blizi vice budhismu nez krestanstvi. Tak to je ke me, jen aby bylo jasno.
Jak jsem uz psal, proti moonistum nic nemam, POKUD nevyuzivaji BU k rekrutovani nactiletych holek a kluku. Tady mi sahate na neco, co jsem si zvolil jako zivotni cestu a proto me (prominte za ten vyraz) kurevsky serete. A proto se tu o tom hovori, protoze podobne smyslejicich lidi je tu nastesti vice a pokud nekdo hleda informace o WHD, chci, aby vedel, do ceho jde. Proc se napriklad na svych strankach otevrene nehlasite k Moonovi, pokud jej tak obdivujete? Trochu me prekvapuje, jak nekriticky jej vnimas, staci si probrouzdat internet a najde smnoho zajimavych informaci, jako treba to, ze byl v USA stihan za obchod se zbranemi...hmm..a ted mi rekni, jak to souvisi s Lunou a Sluncem a "filozofii" o zivote, kterou tu nekdo od vas napsal?

K doc. Vojtiskovi - osobne jsem s nim nekolikrat OSOBNE hovoril a spise mi pripadal jako clovek, ktery se snazi pomoci rodicum deti, kteri podlehli podobnym sektam. Pise knihy, uverejnuje clanky, sbira informace. Ano, pro presvedceneho Svedka Jehovova je asi omezeny duchem a kdovicim jeste. JENZE ma svobodnou volbu ve svem zivote, coz zrovna jmenovana sekta nenabizi (a jestli si myslis neco jineho, nemame se tu o cem bavit). Filozofii Moonovcu jsem studoval jen velice okrajove, spise jsem se soustredil na tu pupecni snuru mezi WHD a Moonem. A taky jsem si prosel internet a nasel o Moonech velice podivne informace, ktere me presvedcily, ze on v BU nema co delat. A tvrzeni, ze vsichni lzou a jen on ma pravdu...clovece, to nemyslis vazne, ze ne? Protoze pokud ano, pak cely svet je proti nam a jen v nasi komunite muzes prezit...je to tak? Tak tohle je v kazde sekte zakladni pilir....Zkus premyslet vlastni hlavou a nepapouskovat pouze to, co ti rekli tvi soukmenovci.., nebo jak se nazyvate....Lunaci? Mesicci? Moonovci? :wink:

Pomalinku vsak odbocujeme od puvodniho zameru - ukazat ze WHD je napojene na Moonovce. Nechci ztracet cas diskusi, zda-li je Moonova filozofie spravna ci ne. Chci znemoznit WHD se dostat do Cech, tot vse. Proto jsem se zde ozval a proto ti odpovidam. Pokud se budeme bavit o technikach WHD, metodach treninku, jsem otevreny diskusi, ale nechod na me s tou radoby filozofii Luny a kdoviceho jeste.
Jake zkusenosti z BU ma Moon, ze vytvoril WHD? Bozi vnuknuti? To je frajer, to pred nim smekam :twisted:

Uprimne dekuji za tvou odpoved :twisted:
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod san » čtv 09. úno, 2006 14:28

Nazdar Makoto.
Mame vela spolocneho.Mozno, keby som nebol svedomim nuteny hajit cest svojho Duchovneho ucitela,urcite by som s Tebou nemal tuto debatu a mohli by sme byt celkom dobry priatelia.
Bojove umenia som zacal cvicit ako 16rocny chalan.Venujem sa im nepretrzite 21 rokov.Pocas strednej a vysokej skoly som trenoval karate,9rokov som sa mlatil na sutaziach,poctivo som drel,BUSIDO bol moj zivot.Jedina viera ktoru som mal,bola viera v moje vlastne sily a schopnosti.Hladal som svoje fyzicke hranice a narazil som na Duchovny svet...Moj trener mi nevedel dat opovede,ktore by boli skutocne prakticke.Zacal som podvedome hladat Ucitela.Studoval som rozne veci od psychologie cez okultizmus, komunizmus,duchovne nauky,pomaly som prenikal do budhizmu a krestanstva...,robil som hrobara isty cas,kvoli istemu nutkaniu,spoznat,co je za oponou. Moji rovesnici skaredu depku riesili alkoholom a volnym sexom a casto boli na tom ,potom este horsie...
Co mi pomahalo nepadnut bol vnutorny standart z BU.
Na konci vysokej skoli som stretol misionarku z Japonska,bola to munistka,pocitil som jej spirit,predstavila mi komunitu munistov,zoznamila
ma s mojim duchovnym otcom,ktory mi zacal vymyvat mozog prednaskamy Bozieho principu.Komunita ma bombardovala laskou a pozornostou az do takej miery,ze som si myslel ze im sibe...Bolo to presne tak ako som cital v prirucke o sektach.Bol by som odisel ,pretoze som necitlivy na lasku v takto podavanej forme, zazil som ju aj v krestanstve,no bol tam jeden moment
v prednaskach Bozieho principu,ktory ma nutil zotrvat do finale,bol to moj intelekt resp.sud tvrdou vyradovacou logikou.Bozi Princip je realny,tak ako som realny aj ja sam.
Preslo 14 rokov od vtedy a ziaden fucKing: farar,politolog,filozof,profesor,
a iny sukaci mi nepovedali nic co by ma logicky viedlo k tomu aby som Bozi princip odmietol.Preto sa neznalym javim ako kamenak.
Je mi jedno co si myslia aj duchovia na tomto fore,resp.co maju nasrate v hlavach nijako ma to neovplivnuje a v podstate ak ty Makoto chces tak napis aj do OSN alebo papezovi mozno sa ti ulavi...
Terazky som sa ja trochu odtrhol z retaze...sorry.

Bojovnici z ringov navrhujem Vam aby ste sa pozreli na Hirosimu,tak zistite ze ideologie maju duchovny povod,no liecia sa fyzicky a svet v ktorom sa nachadzame je na pokraji holokaustu.
Moon nie je bojovnik typu K1,je to duchovny vodca,predava aj vyraba zbrane a hojne nimi podporoval antikomunistov po celom svete spolu s Ronym Reganom.Robi to aj Bin Ladin,robil to aj Mohamed a robili to aj Bratia Husiti.
Vy vsak cakate aj doc.Vojtiskom na Jezisa na oslikovy,tak cakajte a nepindajte...
A zase som sa odtrhol z retaze...2kratsorry...

Uz koncim,idem si zatrenovat fyzicky,mozno ma to prejde...

p.s.pozrite sa co si o bu mysli jeden krestan a napiste radsej jemu
http://okultizmus.webpark.sk/bojove_%20umenia.htm
san
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 01. úno, 2006 0:00
Bydliště: Slovenska republika

Příspěvekod Makoto » čtv 09. úno, 2006 15:07

Musim k tomuhle neco dodavat???? :roll:

Zkratim to: pokud zustane WHD tam kde je, bude to OK. Pokud to zacnete propagovat do CR, udelat vse proto, abych tomu zabranil.
Netusim, proc psat do OSN nebo papezovi, ti s tim nemaji nic spolecneho. Staci vsak televize a tisk a budu mit jistotu, ze se o vas zacnou zajimat organy cinne v trestnem rizeni...uz jen proto, ze jsi prave priznal, ze Moon obchoduje se zbranemi...takovahle sekta tu nema co delat...at uz je pod rouskou BU ci baletu...

Tak Moon jako duchovni vudce vytvoril WHD....hmmm...stale mi to nedochazi....jak muze duchovni vudce vytvorit bojove umeni....umeni, ktere ma zranovat a mrzacit, pokud jeden clovek druhemu sahne na jeho svobodu. Mate preci plno kecu o lasce a kdovicem jeste....Proc Gandhi nebo Jezis (kterym se tak porad nesmyslne ohanis) nevytvorili BU? Povim ti proc - protoze to s tim nema co delat....

Nejsem bojovnik a la K1 ani jiny streetfighter. BU jsou ma zivotni cesta. Nedela mi poteseni cinit bolest druhym, ale pokud nekdo bude ohrozovat mne nebo me blizke, s VELIKOU radosti mu zprelamu kazdou kost v jeho tele...

Diky, ze jsi mi popsal svou cestu k Moonovi. Nyni je mi vse jasne. Priste bych doporucoval radsi podporu kamaradu, rodicu nebo psychologa, nez tyhle radoby "duchovni vudce". Je videt, ze ani jednoho se ti nedostavalo... Ale pokud jsi stastny, enjoy :(
Nemusim se uchylovat k podobnym blaznum, abych hledal svuj smysl zivota. Nepotrebuji, aby mi nekdo vykladal o zlem svete a zahrnoval me laskou...Mou cestou jsou BU...at uz to zni jakkoliv.
Pokud mam depku, jdu si zabehat nebo pokecat s kamarady a neuchyluji se kvuli tomu do sekty...
Vse mi to zni jako - byl jsem nestastny a nikdo mi nedokazal zodpovedet me vsetecne a hlubokomyslne dotazy o smyslu zivota. Az jednou se objevil ruzovy kralicek, ktery mi ukazal pravy smysl zivota. Presne tohle je ve vsech sektach....a urcite veris, ze svet je spatny a nikdo te nema rad, ze? Nechme toho, ja jsem ti sve rekl. Uvidim-li vas v CR, udelam vse, co je v mych silach, abychom vas odsud hnali svinskym krokem...a treba az za Ural...

Jo a ten odkaz, co jsi poslal - skoda slov, ten clovek bud nikdy BU nedelal, nebo nepochopil, o cem jsou BU. To, co popisuje, neni zcela jiste BU. Ten clovek nevi o BU vubec nic, tim jsem si jisty. Spise mi to zavani dalsim kolegou Mesickem.... Verim, ze ostatni mi zcela jiste daji za pravdu...

A ver mi, ze se mnou nemas spolecneho vubec nic....Nastesti
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Skateordie » čtv 09. úno, 2006 17:19

to San: ako vies, ze tvojho velkeho otca, pana Moona mucili?
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod diviak » čtv 09. úno, 2006 19:42

san píše:Nazdar Makoto.
Mame vela spolocneho.Mozno, keby som nebol svedomim nuteny hajit cest svojho Duchovneho ucitela,urcite by som s Tebou nemal tuto debatu a mohli by sme byt celkom dobry priatelia.
Bojove umenia som zacal cvicit ako 16rocny chalan.Venujem sa im nepretrzite 21 rokov.Pocas strednej a vysokej skoly som trenoval karate,9rokov som sa mlatil na sutaziach,poctivo som drel,BUSIDO bol moj zivot.Jedina viera ktoru som mal,bola viera v moje vlastne sily a schopnosti.Hladal som svoje fyzicke hranice a narazil som na Duchovny svet...Moj trener mi nevedel dat opovede,ktore by boli skutocne prakticke.Zacal som podvedome hladat Ucitela.Studoval som rozne veci od psychologie cez okultizmus, komunizmus,duchovne nauky,pomaly som prenikal do budhizmu a krestanstva...,robil som hrobara isty cas,kvoli istemu nutkaniu,spoznat,co je za oponou. Moji rovesnici skaredu depku riesili alkoholom a volnym sexom a casto boli na tom ,potom este horsie...
Co mi pomahalo nepadnut bol vnutorny standart z BU.
Na konci vysokej skoli som stretol misionarku z Japonska,bola to munistka,pocitil som jej spirit,predstavila mi komunitu munistov,zoznamila
ma s mojim duchovnym otcom,ktory mi zacal vymyvat mozog prednaskamy Bozieho principu.Komunita ma bombardovala laskou a pozornostou az do takej miery,ze som si myslel ze im sibe...Bolo to presne tak ako som cital v prirucke o sektach.Bol by som odisel ,pretoze som necitlivy na lasku v takto podavanej forme, zazil som ju aj v krestanstve,no bol tam jeden moment
v prednaskach Bozieho principu,ktory ma nutil zotrvat do finale,bol to moj intelekt resp.sud tvrdou vyradovacou logikou.Bozi Princip je realny,tak ako som realny aj ja sam.
Preslo 14 rokov od vtedy a ziaden fucKing: farar,politolog,filozof,profesor,
a iny sukaci mi nepovedali nic co by ma logicky viedlo k tomu aby som Bozi princip odmietol.Preto sa neznalym javim ako kamenak.
Je mi jedno co si myslia aj duchovia na tomto fore,resp.co maju nasrate v hlavach nijako ma to neovplivnuje a v podstate ak ty Makoto chces tak napis aj do OSN alebo papezovi mozno sa ti ulavi...
Terazky som sa ja trochu odtrhol z retaze...sorry.

Bojovnici z ringov navrhujem Vam aby ste sa pozreli na Hirosimu,tak zistite ze ideologie maju duchovny povod,no liecia sa fyzicky a svet v ktorom sa nachadzame je na pokraji holokaustu.
Moon nie je bojovnik typu K1,je to duchovny vodca,predava aj vyraba zbrane a hojne nimi podporoval antikomunistov po celom svete spolu s Ronym Reganom.Robi to aj Bin Ladin,robil to aj Mohamed a robili to aj Bratia Husiti.
Vy vsak cakate aj doc.Vojtiskom na Jezisa na oslikovy,tak cakajte a nepindajte...
A zase som sa odtrhol z retaze...2kratsorry...

Uz koncim,idem si zatrenovat fyzicky,mozno ma to prejde...

p.s.pozrite sa co si o bu mysli jeden krestan a napiste radsej jemu
http://okultizmus.webpark.sk/bojove_%20umenia.htm




BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

LOL ROFL OMFG :D :D :D :D :D :D :D :D :D

tak toto stalo za to :-D nebudem tu tlct zbytocne do klavesnice, ale toto stalo za to

to s tym krestanom... ty ides podla jedneho krestana posudzovat vsetkych ostatnych, celu cirkev ? som zvedavy, ci vobec niekedy robil nejake BU... a ci si to vebec trochu prestudoval (Vid. aikido a VSETKO ostatne)

no, kazdy si najde argumenty vyhovujuce jemu... aj profesor Moon.
diviak
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 20. říj, 2005 23:00

Příspěvekod Andronicus » čtv 09. úno, 2006 19:44

to Makoto

"uz jen proto, ze jsi prave priznal, ze Moon obchoduje se zbranemi...takovahle sekta tu nema co delat...at uz je pod rouskou BU ci baletu... "
-Keby Sung Mjung Moon so svojimi privrzencami nebojovali proti Komunizmu a nepodporovali vojenskych odporcov komunizmu, tak v Lat. Amerike vyjdu cervenym revolucie (nielen Kuba), Amerika by rozstiepila svoje sily, potom by hu vyhnali Komunisti nielen z Koree, ale aj z Laosu a postupne by obklucili Japonsko. V tejto situacii by zautocila aj Cina a Sovietsky zvaz by potom uz nemal problem Zapad odrezat od ropy spolupracou s Moslimskymi krajinami. Komunizmus by rozdrtil zapadnu kulturu, vdaka ktorej mozes dychat vzduch a cumiet do monitora!


"Staci vsak televize a tisk a budu mit jistotu, ze se o vas zacnou zajimat organy cinne v trestnem rizeni..."
-Uz sa to v Amerike pokusali pani, ktory si mysleli, ze tomu rozumeju. Nanestastie (pre nich) to skoncilo vyhratymy sudami (pre nas) a oficialnymy ospravedlniami v novinach!

"Mate preci plno kecu o lasce a kdovicem jeste....Proc Gandhi nebo Jezis (kterym se tak porad nesmyslne ohanis) nevytvorili BU? Povim ti proc - protoze to s tim nema co delat...."
-Bojove umenie je na to, aby si ochranil svoju rodinu, svoju partnerku, ci deti, ked ich niekto napadne!!! Dalej WHD je o to, ze bojovnik transformuje utocnikovu energiu na to, aby ho spacifikovali.

"Diky, ze jsi mi popsal svou cestu k Moonovi."
-Vobec si nereagoval na to, ze ho oslovilo ucenie, ktore mu dalo jasny nahlad na svet. Ide tu o to, ze to ucenie detailne popisuje svet, cloveka, Boha a jeho pracu. A ak ty zijes v nejakej iluzii, ktora by sa dala prirovnat kapsule s ruzovou tekutinou z filmu Matrix, tak tomu nemozes pochopit. Jezis vsak povedal: "Nehadzte perly sviniam..."
Kedze vsak v Boha neveris, tak preco spominas Jezisa? Aky mas k nemu vztah? Skutocne sa k nemu kazdy vecer modlis, ci si nanho spomenul iba preto, aby si mohol napisat nieco proti?

"Vse mi to zni jako - byl jsem nestastny a nikdo mi nedokazal zodpovedet me vsetecne a hlubokomyslne dotazy o smyslu zivota. Az jednou se objevil ruzovy kralicek, ktery mi ukazal pravy smysl zivota."
-Jezis povedal: "Ak slepy vedie slepeho, obaja padnu do jamy:)"

"A ver mi, ze se mnou nemas spolecneho vubec nic....Nastesti"
Nanestastie iba to, ze sme obaja ludia, europania (myslim), mame dve ruky, rozpravame navzajom zrozumitelnym jazykom, pouzivame PC, fakt nic nemame spolocne.....:))))))))))))))))))))))))))

Andrej Gilan alias Andronicus
Andronicus
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 09. úno, 2006 0:00

Příspěvekod Skateordie » čtv 09. úno, 2006 20:19

to Andronicus:
- takze Moon zachranil Ameriku :lol: Sranda, ze som o tom este nepocul, kedze dejiny ma celkom bavia, aj ked nehovorim, ze viem toho vela. Ak mas dajaky odkaz, kde sa o tom pise, tak mi ho prosim ta napis. Rad
rozsirim svoje obzory.
- to, ze ste vyhrali spor nic nedokazuje. Mohla sa stat chyba. Tym
nehovorim, ze to tak bolo, iba konstatujem.
- ten treti argument podla mna nesuvisel s tym, co si dal do uvodzoviek.
- preco si myslis, ze zijeme v dajakom Matrixe. To si myslis, ze iba ty a
par moonovcov viete o com je svet a my ostatni nie?
- ten vyrok ako suvisi s tym v uvodzovkach?
- s tym poslednym suhlasim, az na to, ze dobre vies, ze Makoto to myslel inac.
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod patrik » čtv 09. úno, 2006 20:51

Andronicus píše:-Keby Sung Mjung Moon so svojimi privrzencami nebojovali proti Komunizmu a nepodporovali vojenskych odporcov komunizmu, tak v Lat. Amerike vyjdu cervenym revolucie (nielen Kuba), Amerika by rozstiepila svoje sily, potom by hu vyhnali Komunisti nielen z Koree, ale aj z Laosu a postupne by obklucili Japonsko. V tejto situacii by zautocila aj Cina a Sovietsky zvaz by potom uz nemal problem Zapad odrezat od ropy spolupracou s Moslimskymi krajinami. Komunizmus by rozdrtil zapadnu kulturu, vdaka ktorej mozes dychat vzduch a cumiet do monitora!


Až tak? Tak já jsem panu Moonovi vděčný... hurrrá, kde bychom byli. Všichni... žlutý, bílí, černí...

Obrázek

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod Panda » čtv 09. úno, 2006 21:38

Spojme svoje síly :lol:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod diviak » čtv 09. úno, 2006 21:50

neviem ako vy, ale ja sa tu normalne bavim..... :wink:

viac ako na www.vesmirni-lide.cz
ked mam blbu naladu, idem tam. VL mi vzdy pomozu :D
diviak
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 20. říj, 2005 23:00

Příspěvekod Andronicus » čtv 09. úno, 2006 21:52

Zdravim Vas pani!

to ukropcany

"Duch je totiž to, čo robí ľudí odlišnými a toho máme teda fest odlišného... Myšlenka"
-Trochu mi pripominas marxistu. Oni tvrdili, ze duch je len vysokoorganizovana hmota:) Neviem do akej miery poznas duchovne veci (popisovane samanizmom,Budhizmom,Hinduizmom,Krestanstvom,Islamo... maju toho sakra vela spolocneho ohladom duchariny:) Vsetci hovoria, ze mame jeden povod (ci uz je to prvotna prazdnota, alebo samotny Boh, Krisna, Alah, ci rozporuplne TAO, ktore sa neda inak nazvat ako cesta...) Ak nieco vies o deleni a jednote, zvies, ze samotny Boha sa rozdelil na Muzsky a Zensky princip a by sa potom zjednotil v dokonalosti. Aj my by sme sa dokazali v harmonii zladit, kazdy s vlastnou individualitou (tak tu mi nikto nepopirie!!!) do jedneho harmonickeho celku:)



to Skateordie

"- takze Moon zachranil Ameriku Smějící Sranda, ze som o tom este nepocul, kedze dejiny ma celkom bavia, aj ked nehovorim, ze viem toho vela. Ak mas dajaky odkaz, kde sa o tom pise, tak mi ho prosim ta napis. Rad
rozsirim svoje obzory."
-skumaj, ako spolupracoval s mnohymi Americkymi prezidentami, Gorbacovom a inymi.

"- to, ze ste vyhrali spor nic nedokazuje. Mohla sa stat chyba. Tym
nehovorim, ze to tak bolo, iba konstatujem."
- tak tych sporov je hodne (nie len jeden!!!)

"- ten treti argument podla mna nesuvisel s tym, co si dal do uvodzoviek."
-malo napinas hemisfery! (ak som ta urazil prepac prosim)

"- preco si myslis, ze zijeme v dajakom Matrixe. To si myslis, ze iba ty a
par moonovcov viete o com je svet a my ostatni nie?"
-Tvrdia to aj Budhisti (tie kable, co ti beru energiu su tvoje Ego), takisto aj Sintoisti (vedia, ze existuju zly duchovia, ktory ta mozu do istej miery zneuzit na svoj ucel:(, Hinduizmus vie, ze Jogou sa zbavis demonov, Krestanstvo, Islam a Zidovstvo vedia o padlych anjeloch a demonoch, ktorych riesia exorcizmom a Samanizmus prakticky tiez vyhana demonov! Toto je naplnenie tych symbolickych robotov z filmu:) Myslis si ze je to nahoda aby ludia po celom svete (od Amazonskych pralesov az po Severnu Sibir) prisli na to iste???

"- ten vyrok ako suvisi s tym v uvodzovkach?"
-na ironiu ironiou:)


to patrik

a ty sa pochval, co robit pre zlepsenie situacie ludi vokol?
Andronicus
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 09. úno, 2006 0:00

PředchozíDalší

Zpět na korejská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron